Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Selgitused Jumalast LASTELE « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Selgitused Jumalast LASTELE  (Loetud 5156 korda)
Ketlyn
Külaline


E-mail
Selgitused Jumalast LASTELE
« on: 05.05.2005, kell 11:05 »

IGIVANA TEEMA, aga minu jaoks hetkel aktuaalne.

Keeruline olukord- kuidas seletada ära lastele, et Jumal on olemas? ja et kes ta selline siis on? Ja kui algul midagi ei olnud,siis kust Jumal tuli? Ja kuidas ta hõljus seal, kus midagi ei olnud  Embarrassed

Ja miks, miks, miks... ning kuidas, kuidas, kuidas....
Logged
Margus
Külaline


E-mail
Re:Selgitused Jumalast LASTELE
« Vasta #1 on: 05.05.2005, kell 11:25 »

Tere Ketlyn!

Jah, see on tõesti eriolukord, kuid mina soovitaksin lugeda iga päev midagi või rääkida, et see teema ei tuleks üllatusena, võib ju lugeda laste piiblitest ette üht teist, neis on paljugi kirjutatud "laste keeles" või neile mõistetavalt, ka metoodiliselt õige nurga alt. Meie lastel pole muidugi selliseid perioode olnud, nad on kasvanud usu sisse igapäevaselt, käivad pühapäevakoolis ja elavad sama elu, mis meiegi, sh osaledes meie ettevõtmistes või palvetades jms, igaljuhul oleneb kõik lastest, kui vanad nad siis ikka on?
Logged
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Selgitused Jumalast LASTELE
« Vasta #2 on: 16.05.2005, kell 01:12 »

IGIVANA TEEMA, aga minu jaoks hetkel aktuaalne.

Keeruline olukord- kuidas seletada ära lastele, et Jumal on olemas? ja et kes ta selline siis on? Ja kui algul midagi ei olnud,siis kust Jumal tuli? Ja kuidas ta hõljus seal, kus midagi ei olnud  Embarrassed

Ja miks, miks, miks... ning kuidas, kuidas, kuidas....

Meil läheb see imelihtsalt. Avastasime lapsed ise palumast Jumala poole. Kõige alguses nad hakkasid seda ise tegema! Panid ka üksteisele käsi peale ja palusid tervendavat väge!

Lapsed järgivad eeskuju. Elad ise ja nad saavad sellest eeskuju ja valivad õige asja! Kui mängid ise - teevad nad ka oma järeldused!

Jumal andku tarkust lapsi tõe teele suunates. Kas meil on selleks õigus! Oh jaa - Jumala SÕna lausa KÄSIB seda teha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam