Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:19
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!  (Loetud 18130 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!
« on: 10.05.2005, kell 22:42 »

FOORUMI REEGLID !!!

Järgime seda kodukorda! Kõik registreerunud vajutasid NÕUSTUN reeglite ja kodukorraga!

* Foorum on mõeldud Eesti kristlaste kogunemiskohaks. Aga teretulnud on ka kõik mittekristlastest maailmarändurid, et netis kolamisest jalgu puhata.  Kuid ettevaatust, tegemist on kristlikufoorumiga, kus on teised reeglid ja kodukord, kui mujal foorumites.

* Kasutada võid hüüdnime (kasutajanime) või oma pärisnime, foorumis ei ole lubatud anonüümselt sigatseda ja rääkida, mida sülg suhu toob. Aeg ajalt kustutame veidrate hüüdnimede - kasutajanimede kasutajaid. A’la satanist, alkohol, juudikas, deemon jms. Kui kasutajanimi vihjab millelegi kristliku eetika ja tõekspidamistega vastuolus olevatele asjaoludele, kustutame samuti kasutajanime. juudid_ahju, nunnu_nunn jms.

* Anonüümselt (mitte registreerinud kasutajana) postitades pead järgima antud reegleid. Postitust sisestades pead sisestama postituse pealkirja. Kustutame vajadusel ananüümsete kasutajate postitusi, kes kasutavad liba E-maili aadresse või tahtlikult valesid emaili aadresse: joehobu@riigikogu.ee jms.

* Tea, et sa ühel päeval annad aru Kõigeväelise Kohtumõistja ees, igast tühjast või mõttetust sõnast, mida sa kasvõi siin anonüümselt räägid! "
 
* Keelatud on rääkida ebapuhast ja sündsusetut juttu, mis solvab kuulajaid ja vastassugupoole esindajaid jututoas. Samuti ei ole lubatud foorumi teisi kasutajaid solvavad ja mahategevad postitused.

* Keelatud on ropendada, vanduda, Jumala nime ilmaasjata suhu võtta!

* Keelatud on pornograafia, laimu jm. EV seadustega vastuolus materjalide levitamine (viidete näol)

* Kõik juute, Iisraeli riiki, holokausti teemat naeruvääristavad, kahemõttelised jms postitused kustutakse koheselt!

* Keelatud on reklaamida teisi foorumeid. Leia oma foorumile teine koht kus seda reklaamida. Soovitame näiteks, osta Neti.ee-s reklaambänner vms. Samuti on keelatud antud foorumit või selle kasutajaid mustata mujal foorumites.

* Meie foorumi ei ole oodatud valedel motiividel nn. "küsimuste küsijad", kes pigem soovivad vaielda, mingit pinget üles kruvida või igaühega õiendada. Jah igaühel on õigus oma arvamusele aga külastajad, kes propageerivad ateismi, muid usundeid peale kristluse ei ole oodatud foorumi - otsi lihtsalt endale teine koht selleks! See ei ole Eesti Ateistide Klubi Foorum vaid Eesti Kristlik Foorum.

* Keelatud on propageerida suitsetamist, alkoholi ja narkootikumide tarbimist!

* Keelatud on seksuaalne lõtvus kõnes ja mõtteavaldustes: hooruse, "vabaabielu" ja muu seksuaalse kõrvalekalde propageerimine!
 
* Kõik Jumalat - Piiblit - kogudusi pilkavad ja meie usku tögavad postitused kustutatakse ettehoiatamatut ja postitajat teavitamata! Oleneb postituse iseloomust võib juhtuda, et postitaja kasutajaprofiil kustutatakse ilma igasugu mööndustega lihtsalt välja! Eksimuse kordumisel lisame aga pilkaja ban nimekirja ("must list"). Põhjuseks: otsi endale parem koht, kus läbustada - me ei heida pärleid sigade ette!* EKF administraatoritel on õigus panna kõik reegliterikkujad automaatselt musta listi ning keelab neile juurdepääsu foorumile ja/või terve usk.ee serverile. Kasutame küpsiseid ja IP aadressi blokeeringut. Nii,et ole ettevaatlik, sa võid kaotada sissepääsu foorumisse, kuna sinu arvuti on mustas nimekirjas. Põhjuseks: meie teeme siin reegleid, kui ei meeldi mine ära!

* EKF administraatorid jälgivad foorumi külastajaid,  reeglite ning kodukorraeeskirjade täitmist ning mittetäitmist. Eesti Kristlik Foorum ei vastuta foorumis esineva valeinformatsiooni, ebamoraalsete väljendite jms. avaldumisel ning sellest johtuvatest tagajärgedest. Püüame anda on parim, et foorum puhas hoida! Aita meid selles, kui näed pidevat foorumi läbustajat, kes eirab meie eeskirju teavita sellest meid. Samuti saad iga ebasobiva postituse korral teavitada sellest foorumi administraatorit. Sama kehtib, kui sind solvatakse või pilgatakse! Vajuta selleks postituse all olevale viitele: Kaebus moderaatorile!

* Kui administraator on sinu vastu karm olnud siis kahjuks kaebusi esitada pole kuhugi! Jäta meelde ka administraatorid on lihtsad inimesed ning nendel on mingi pikkusega pikk meel. K: Kas kristlased võivad nii teha? V: Jah!


Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!
« Vasta #1 on: 10.05.2005, kell 22:42 »

FOORUMI KODUKORD

Järgime seda kodukorda! Kõik registreerunud vajutasid NÕUSTUN reeglite ja kodukorraga!
 
* Kirjuta foorumisse anonüümselt (mitte registreerinud kasutajana)  postitades oma hüüdnimi või pärisnimi aga sellist mida ei  kasuta  juba registreerunud kasutaja. See aitab rahval üksteisega tuttavaks saada ja hiljem neid ka teistes postitustes ära tunda. Soovitame kõigil ennast registreerida kasutajaks, see võimaldab erinevate lisavõimaluste kasutamist!

* NB! Soovitame olla skeptilised iga foorumi külastaja suhtes, isegi kui ta esineb näiteks nn. pärisnimega. Soovitame foorumis mitte anda (privaatsõnumites) võõrastele oma telefoni numbrit või elukoha aadressi. Ettevaatust tüdrukud! Statistika näitab, et foorumeid külastab aeg ajalt ka veidrad inimesed, kes võivad esineda vale nime, vanuse ja isegi sooga ning kelle mõtted ja motiivid võivad olla väga pahad. Kui sind on keegi hakanud ahistama või segama siis teavita koheselt sellest administraatoreid!!!

* Soovitame käija foorumis ka sellise pilguga, et kas keegi vajab ülesheitvat ja õpetlikku sõna.

* Me ei vasta sõimu-sõimuga, targem annab järele!

* Kui sul ei ole hetkel, midagi asjalikku öelda siis ole vait ja loe teiste juttu.

* Kui foorumisse on sisenenud virtuaalne huligaan ning foorumi administraator ei ole mingil põhjusel ei ole kustrutanud tema  rõvedat postitust, siis soovitame: sobimatust postitusest anda märku vajutades: Kaebus moderaatorile ja edaspidi ignoreerida kasutaja postitusi seni kuni ta on meie süsteemist eemaldatud!

* Teavitada oma sõpru ja tuttavaid Eesti Kristlikust Foorumist :-)

LISA KODUKORRA PUNKTID:
06.10.2004


- Foorum on alates 06.10.2004 avatud kõigile külastajatele aga postitamiseks peab ennast kasutajaks registreerima. Põhjuseid selleks on mitmeid alates korra hoidmisest kuni tehniliste põhjusteni! Kui keegi tahab, peab vajalikuks või soovib kaasa lüüa mõttes - sõnas, siis ta ka registreerib! Üheks põhjuseks olid ebasündsad külastajate kasutajanimed ja E-mailid! Samuti kasutasid külalised võõraste inimeste või olematuid E-maile sõnumi postitamisel! Milleks ja kellele seda KINO vaja on! Foorumi sponsorid ei olnud selle põhimõttega päri ja ongi kõik!

- See ei saa olla kohaks, kus võib Jumalat pilgata. Meil on paikapandud REEGLID ja KODUKORD: Me järgime neid ja hoiame selle koha vaid kristliku sõnumi häälekandajana! Siia sattuvatel satanistid, maausulised jms. inimestel palume olla viisakad ja arvestada, et olete külas siin ja käituda vastavalt.  Tahame seda hoida KRISTLIKU foorumina! Internet kubiseb erinevatest foorumitest aga sellist selge piiridega, puhta sisuga kristlikku foorumit, mis on avatud erinevatele kirikutele ja kogudustele!

- Me foorum on muutunud otsingumootoritele tõeliseks maiuspalaks. Paljude teemade pealkiri on mõnes otsingumootori tulemuses kirjas! See tõstab foorumi vastutust ja selles sisalduva materjalide korrektsust. Paljud inimesed tulevad ja loevad siit ning teevad järeldusi, et see on kirikute ja koguduste seisukoht! Registreerimise nõue filtreerib elementaarse rämpsu foorumis ja lihtsustab administraatorite ja moderaatorite tööd!

- Nüüdset ei luba me kasutada ebasündsaid, kristlust pilkavaid ja kahemõttelisi kasutajanimesid. Sellised kasutajanimed kustutatakse ettehoiatamata. Meil ei ole lihtsalt aega kõigile soovitad uut kasutajanime. Ka E-mailide puhul kehtib samad reeglid, me ei luba kasutajaid oma süsteemi ,kelle E-mail on n. tapkeneegrid@hot.ee vms. Me tahame austada ja karta Jumalat oma foorumis! Me tahame austada ja karta Jumalat oma foorumis!

- Me ei salli siin kõikvõimalikke postitusi, mis seavad kahtluse alla ristiusu, Piibli või Jumala. Neil teemade üle pole meil siin mõtet vaielda ja kraagelda, see ei vii kuhugi! See on aastatepikkuse kogemuse vili. Kui meid külastab rahumeelne netirändur – surfaja ja tal on siiraid küsimusi, mis ei ründa kirikut, kogudusi, piiblit või seda foorumit, siis loomulikult saab nendest asjadest vestelda!

- Piibel on üks aga inimesi on palju ja samamoodi on väga palju erinevaid arusaame! Foorum järgib vaba meedia sõna ja mõttevabadust aga vaid meie foorumi REEGLITE ja KODUKORRA piires! Me ei ole huvitatud postitustest, mis õõnestavad ja teevad maha ristiusku, Piiblit, seda Foorumit! Samuti ei salli me kogudusi ja kirikuid alusetult mahategevaid ja süüdistavaid postitusi! Lähtume alljärgnevatest Piiblikirjakohtadest: 2Ti.3,16-17 ja 4,2-4  1Ko.5,11  Ro.16,17-18 2Ko.2,13-14 Tt.3,10-11 jms.

- Foorum ei ole aruandekohuslane mingisugusele kirikute keskvalitsustele ega väljavalitud usugrupi esindajatele. Foorumi meeskond on ja saab koostatud erinevate koguduste ja kirikute liikmetest ning Foorum on kristlikus maastikul VABA MEEDIA häälekandja. Foorumi moderaatorid võivad olla vaid uuestisündinud, Püha Vaimuga ristitud, mõne koguduse liikmed ja vähemalt 5 aastat kohalikus koguduses käinud inimesed, kes oma igapäevaelus elavad puhast ja laitmatud elu! Foorumi administraator ei tohi suitsetada, hoidub alkoholismist, ei kasuta narkootikume, ei ela lõtva ega ebamoraalset elu (vabaabielu, seksuaalsed vahekorrad väljaspool abielu jms.) Tulevikus püütakse leida igale teemagruppi 2-3 moderaatorit ja 1 administraator. Moderaatorite meeskonda kaastakse nii mehi kui naisi! Soovid kampa lüüa, saada E-mail koos oma väikese elulookirjeldusega (vanus, kogudus jms) E-mailile foorum(at)usk.ee

LISA KODUKORRA PUNKTIDELE:
22.03.2005

Kuna foorum on anonüümne siis kustutatakse kõik postitused, mis vihjavad või on aadresseeritud mõne foorumi liikmele PÄRISNIMEGA! See on meie KODUKORD! Reegli vastu 2 korda eksijad saavad BÄNNI ehk foorumisse sisenemise keelu!

Kasutajad, kes privaatsõnumites häirivad, tülitavad ja spämmivad teisi võidakse bännida või kustutada. Sama kehtib kasutajate suhtes, kes mustavad ja laimavad antud foorumit või selle moderaatoreid ja/või kasutajaid privaatsõnumites.Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam