Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:35
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 ... 3 4 [5] | Liigu alla
Autor Teema: Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!!  (Loetud 56185 korda)
Jann
Usaldatav foormulane
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 22

Sinu usk aitab sind!


WWW
Vastus: Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!!
« Vasta #60 on: 11.12.2011, kell 11:03 »

Tänud info eest.
Panen siia ka otse lingi sellele lehele.
Jehoova tunnistajad
Logged

KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!!
« Vasta #61 on: 08.12.2015, kell 06:25 »

Lisaks on nüüd ka selline endise tunnistaja leht www.tunnistaja.ee
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!!
« Vasta #62 on: 28.04.2016, kell 22:44 »

  Üks moslem ütles, et ta on Jehoova tunnistajate õpetusega 80% jagu nõus Smiley
  Mul selline kokkupuude, et kunagi ammu jagati neid Vahitorne iga nurga peal ja topiti postkasti, nii et mul oli neid paras pakk koju kogunenud.
  Sel ajal ma lugesin Piiblit ja igasugust kirjandust ja pidasin ennast juba kristlaseks, kuigi ma polnud ristitud. Ja ma hakkasin ükskord otsima seda, kuidas nad põhjendavad väidet, et Jeesus löödi posti, mitte risti ja selleks ma lappasin pea-aegu terve paki neid ajakirju läbi, et seda lugu leida ja mul valmis samal ajal pea sees, ma ütleks "Satanismi 10 käsku" Smiley aga ma ei "printinud seda välja" Smiley , sest ma ei tundnud ühtegi kristlast, kes sellest naljast aru saaks, ma sõna otseses mõttes ei tundnud ühtegi kristlast!
   Ma ei julgenud seda kirja panna, kuna see tundus mulle liiga hea, et kui ma juba kirja panen, siis ma pean kellegile näitama ka ja ilmselt ma näitan sõbrannale (kes pole niigi palju kristlane kui ma Smiley). Kuigi ma ütlen, et see on selline nali, mitte tõde, ma arvasin, et ta hakkab mõtlema: "aga mis siin valesti on? on ju nii! see on ju tõde!" Ja kui ta seda teistele ka näitab, siis ma oleks nagu vastutav satanismi levitamise eest? Hiljem olen muidugi kahetsenud, et kirja ei pannud, taastada ei suuda!
Logged
punaraudsik
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 1

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Jehoova tunnistajad - OHTLIK SEKT !!!
« Vasta #63 on: 05.07.2016, kell 22:24 »

Jehoova tunnistajate ning ka paljude teiste Eestis levinud väärõpetuste ning -usundite kohta olemas materjal:

http://www.eelim.ee/piiblitunnid/

ja sealt nr.12 ja nr. 13.

Aga kuulake ka teisi piiblitunde õnnistuseks  Wink
Logged
Leheküljed: 1 ... 3 4 [5] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam