Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:21
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Naine pani kodust minema « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Naine pani kodust minema  (Loetud 14927 korda)
Margus
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #15 on: 20.10.2005, kell 08:13 »

Nüüd pole enam aega kahtlemiseks, vaid on saabunud leppimise aeg - ja andestuse aeg. Kes andestab, see saab tagasi ka täieliku usalduse. Ma tean, et see on raske, kuid elu läheb ju edasi ja uut katset saavad vaid vähesed; inimene peab õppima möödunud elust ning seadma uue eesmärgi. Tunne naisest rõõmu enam kui tibust - ja sul lähevad kõik muud asjad pika. Hinda oma naist ja tunnusta tegudega tema koju pöördumine. See on naisele väga oluline. Et ta tunneks, et teda siin tõesti oodatakse! - mitte ainult tibu pärast, teeniaks. Küll näed, Jumal annab teie ellu uue tõmbe ja jõu ning armastuse, ja kõik laabub.
Logged
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Re:Naine tuli koju tagasi
« Vasta #16 on: 20.10.2005, kell 13:51 »

Tere The Grim Reaper!
Üle pika aja foorumis käies avastasin Sinu teema-see puudutas mind ja sellepärast ka kirjutan.Kõigepealt tahan öelda,et mul on hea meel selle üle,et te jälle koos olete.See on teie jaoks uus võimalus edasi minna,aga see nõuab ka teilt endilt väga palju.

Mulle tundub,et praegusel hetkel olete valinud sellise tee,mis ei vii edasi.Naine lubab nagu väike laps,et ta enam nii ei tee ja Sina püüad kõigest väest vältida selle teema puudutamist,mis Sind kogu aeg seest närib.See on nagu valuvaigisti võtmine.Valu on hetkeks läinud,aga haiguse põhjus on ju ikkagi alles.Kui tahad,et Su abielu terveks saaks,siis pead välja selgitama,mis põhjustas selle purunemise.

Minu arvates ei ole midagi muud teie suhtes muutunud kui ainult see,et naine tuli tagasi.Tegelikult on nii,et olukord on veelgi hullem,sest kui teil enne oli probleeme sellega,et Sa naisele piisavalt tähelepanuu ei osutanud,siis nüüd suudad Sa seda teha veelgi vähem teha,sest Sinu sees on tohutu kibestumine kõige juhtunu tõttu ja see kibestumine ei kao mitte kuhugile kui Sa sellega midagi ette ei võta.

Kirjutad:
Niipalju oidu mul on et ma talle tema kõrvalhüpet meelde ei tuleta.

Püüad olla taktitundeline.Aga kas see aitab?Väliselt küll,aga mis toimub Sinu sees???Abieluprobleemide lahendamiseks on vajalik rääkimine.Ei saa vaikides mööda minna nii olulistest probleemidest,mis tekitavad Sinus kõike seda,mida kirjeldad.Eelkõige peaksite koos maha istuma ja lahti rääkima,mis teie vahel juhtus ja miks juhtus.Naine peab tedvustama endale oma vajadused ja samuti Sina ning koos neid arutades saate leida lahendused.Kuidagi tundub,et Sa ei ole teadlik tema vajadustest ja võibolla on põhjuseks seegi,et naine ei ole isegi neid endale tedvustanud või siis ei julge ta Sulle nendest rääkida.Põhjusi võib olla palju.

Sedagi tahaksin toonitada,et abielu aluseks on teie kahe tugev side/suhe,mitte ühine laps.Sul on öigus,et selleks on vaja usaldust ja tunned,et praeguses olukorras oled vöimetu oma naist usaldama.See on täiesti normaalne tagajärg sellele kui Sinu usaldust nii rängalt peteti.Seda unustada pole vöimalik,aga sellest on vöimalik yle saada.

OK,ma ei saa hetkel rohkem kirjutada,sest mul kadusid osad täpitähed ära,aga tahaksin soovitada seda,et läheksid oma abikaasaga psyhholoogi vöi perenöustaja jutule.Vaikimine ja valustatest probleemidest mööda vaatamine viib teid muidu järjekordse ummikuni ja sealt välja ronimine on veelgi raskem kui nyyd.
Logged
The Grim Reaper
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #17 on: 20.10.2005, kell 16:37 »

Plaanis on ka see naisega rääkimise teema ja vajaduste väljaselgitamine ilmselt me alustame sellega nvembris kui mul hakkab puhkus siis proovime selgusele saada kas ja kuidas me oma kooselu jätkame.
Aitähh Pupsik psühholoogi idee eest ja ilmselt tuleb see käik meil ka ettevõtta.

Proovin tõsiselt matta need kahtlused ja kibestumise ning näha oma naises seda millepärast teda kunagi üldse armastama hakkasin(ilusat head ja südamliku inimest)

Kuna nüüd siis olen saanud ennast sebida poole kohaga tööle proovin ja ka pühendan oma vaba aja kõik nii lapsele kui naisele.

Annan talle igati märku et ta on armastatud ja oodatud ning kallis, kuid mitte teenija.

Ma nüüd ju tean kui üksik ja tühi ma olen olnud kõik se aeg kui teda ei olnud.
Logged
Margus
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #18 on: 21.10.2005, kell 09:07 »

Olge õnnistatud meie kõigi poolt!
Logged
Margus
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #19 on: 07.01.2006, kell 00:07 »

TG Reaper - Kuidas läheb? Ehk leiad aega ja paned paar rida.
Logged
St. Germanus
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #20 on: 08.04.2006, kell 12:34 »

Grim Reaper,

Kui oled ise rahul, on kõik korras. Kuid olles ise midagi sarnast üle elanud, ei arva ma, et sama naisega õnnelikumaks saad. Mina oma endist naist küll tagasi ei võtaks-- kuigi meil on kahepeae ka laps.

Mõtle oma väärikuse peale! (See ei sega andestamast, muide.)

Tee naisele selgeks, et ka sina ise võid ta välja visata kui ta ei püüa piisavalt. Praegu paluja rollis annad sa lihtsalt alatumale poolele eeliseid. Tee süda kõvaks teatud küsimustes ja ole jäik (raske on, ma tean), sellest on abi mõnikord.

Ma ei tunne ei sind ega sinu naist, seepärast ei pruugi mu nõuanded olla kohased, kuid oma kogemus on õpetanud selliselt. Kui tahad olla perekonnapea, siis juhi. Laeval ei saa olla kaks kaptenit, kuid üks peab olema. Kes ei taha sinu juhitud laevaga sõita, las astub sadamas maha.

"Ilus naine, keda vaos ei hoita, on nagu emis, kelle kärssa ehib kuldne rõngas." Saalomon, kuningas.
Logged
Margus
Külaline


E-mail
Re:Naine pani kodust minema
« Vasta #21 on: 15.04.2006, kell 10:20 »

Või nii, aga ma arvan, et see pole hea mõte.
Logged
Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam