Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:28
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!  (Loetud 8471 korda)
Aikaterine
Külaline


E-mail
HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« on: 09.09.2005, kell 15:26 »

Kanada vaktsiiniuuringute keskuse CANVAC teadusdirektori Rafick-Pierre Sékaly hinnangul peaks efektiivne HIV-vaktsiin loodama lähima viie aasta jooksul, kirjutab CBC.

Montrealis toimunud rahvusvahelisel aidsivaktsiini konverentsil kõnelenud Sékaly sõnul viiakse praegu maailmas läbi kümneid tuhandeid HIV-vaktsiini uuringuid.

Ta lisas, et kui tehtava uurimistöö tulemuseks on ka vaid osaliselt HI-viiruse eest kaitsev vaktsiin, päästab see ikkagi miljoneid inimelusid.

«Kui Aafrikas saaks praegu kasutada 50-protsendilise efektiivsusega vaktsiini, hoiaks see aastas ära 2-3 miljonit uut nakatumisjuhtumit,» selgitas ta.

Sékaly enese uuringutes keskendutakse võimalusele sundida organismi immuunsüsteemi haigustekitajat ära tundma ja selle vastu võitlema.

Allikas: www.postimees.ee
Logged
Tanel
Külaline


E-mail
Re:HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #1 on: 09.09.2005, kell 15:30 »

Seda on juba ammu räägitud, et kohe varsti luuakse ravim. Ja ega nüüdki paremini lähe! Võib juhtuda, et see leiutatakse homme, aga võib-olla alles 20 aasta pärast.
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #2 on: 09.09.2005, kell 15:37 »

See on tõsi. Kuid lootkem ja palvetagem, et see toimuks siiski lähiajal.
Logged
Lilith
Külaline


E-mail
Re:HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #3 on: 10.09.2005, kell 13:19 »

Kui paar teadlast ei oleks hakanud tegelema asjadega, mida nad päris täpselt ei mõistnud, ei oleks üldse vajadust  mingit vaktsiini leiutada.
Logged
Wildchild
Külaline


E-mail
Re:HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #4 on: 10.09.2005, kell 15:23 »

lolle leidub kõikjal Roll Eyes
Logged
fennek
Külaline


E-mail
Vastus: HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #5 on: 23.04.2007, kell 13:36 »

hiv ei pohjusta aidsi. mis puutub hiv viirusesse, siis hiv diagnoositakse antikehade jargi. antikehad tekivad aga alles peale haiguse kui sellise labipodemist. see tahendab edasist immuunsust selle viiruse suhtes..

miks pole kogu selle aja jooksul ravi leitud? sest rohkem  wx
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #6 on: 23.04.2007, kell 15:51 »

HIV ja AIDS viirusekandja NEEDUS! See on põrgust lahti lastud laastama planeeti. See leiv küll Läänes homode ja narkomaanide seas on siis ühiskonnale puhastustulena aga arengumaades niidab süütud lapsed ja inimesed nagu vikatiga!

See on saatanast! Inimene ei ole seda ise leiutanud, eks neid nn. "teooriaid" on ohtralt, alates Jüri Linast kuni UFOD-eni et ufod tõid viiruse jms.  Tongue

Parim kaitse HIV nakkuse vastu on elada jumalakrtlikult abielus!
Logged

remz04
Algaja
**
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 70


Vastus: HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #7 on: 22.12.2007, kell 22:40 »

vaktsiin võidakse juu luua, kuid eesti HI-viiruse vorm on segu erinevatest HIVi tüvedest. Vaktsiini tehakse aga just sellele vormile, mis kõige rohkem kasu toob, et tüvedele, mida leidub kõige rohkem euroopas ja USAs. Eesti tüvele see ei mõju sest sellist tüve leidub ainult meil ning mõnel pool aafrikas ka veel.
Logged

kannatuse ootamine on valusam, kui kannatus ise...
Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: HIV-vaktsiin luuakse lähima viie aasta jooksul!
« Vasta #8 on: 23.10.2011, kell 23:41 »

HIV viiruse vastu leiti juba üheksakümnendatel tõhus ravim, armenicus oli vist selle nimi, aga ravim avastati nende poolt kes kahjuks ei omanud piisavat finants jõudlust seda toota ja turustada. Patent peaks hetkel kuuluma mingile võimsale farmaatsia tööstusele, mis seda ei tooda. Põhjus on selles, et haigeid pole kasulik terveks ravida vaid elus hoida. Selle pärast haiged saavadki ravimeid, mis annavad neile üle 20 aasta eluiga juurde, aga mitte tervise.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam