Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:22
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada  (Loetud 4936 korda)
Aikaterine
Külaline


E-mail
Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« on: 18.10.2005, kell 18:24 »

JERUUSALEMM, 18. oktoober (EPLO) – Kui teil on vähemalt 80 dollarit üle ja teil on ligipääs internetti, siis nüüd saab tehnoloogia ning aastatuhandevanuste traditsioonide ühendamise abil läbi veebi Jeruusalemmas nutumüüri ääres palvetada.

31aastane endine Toronto advokaat Batya Burd, kes elab nüüd Jeruusalemma vanalinnas, asutas internetifirma, mis pakub palvetamist nutumüüri ehk Koteli ja ka teiste juutide usupaikade juures, kirjutas Ha'aretz.

Burd ja tema abikaasa Gershon asutasid oma firma WesternWallPrayers.com eelmisel aastal. Teave selle kohta levis suust suhu ning Google'is olnud reklaamide abil.

Peamine teenus, mida sait pakub, on 40 järjestikust päeva palvetamist Koteli juures, kus Jumal peaks alaliselt olema. See arv valiti pühakirjast, kus seda esineb korduvalt, näiteks oli Mooses 40 päeva Siiani mäel enne seda, kui talle anti seal toora.

Burd lausus, et vahendaja palkamine on aktsepteeritav religioosne alternatiiv inimestele, kes ei saa iga päev nutumüüri juures käia. „Inimesed peavad ise ka palvetama,“ lausus naine, „kuid mida rohkem inimesi sinu eest palvetavad, seda parem.“


Baaspakett maksab 2 dollarit päevas 40päevase perioodi eest ja selle eest saab sisse grupipalvusesse Koteli juures. Üheksa dollari eest päevas palvetab esindaja eksklusiivselt vaid teenuse tellija eest. 18 dollari eest päevas saab eksklusiivse palvuse ning kõigi psalmide lugemise ja lisaks eriteenistuse Jeruusalemma vanalinna sünagoogis.

Enamik kliente võtab Burdi sõnul baaspaketi, kuna „see on odavaim“.

Sajad inimesed kogu maailmast, enamasti juudid, on pöördunud lehekülje poole, et saada jumalikku vahelesegamist asjadesse nagu viljakus, tervis või abielu. Ebatavaliste palvete seas on palve aidata vanglast välja, kaotada kaalu või saada USA kodakondsust. Üks kristlasest klient palus palvetada selle nimel, et Jeesus üles tõuseks, kuid see palve lükati viisakalt tagasi.

Eesti Päevaleht Online
 
Logged
kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« Vasta #1 on: 18.10.2005, kell 18:56 »

kuidagi jabur tundub see asi.
või on asi lihtsalt selles, et enamasti mul ei ole kahte üleliigset koidulat.
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« Vasta #2 on: 27.10.2005, kell 11:42 »

Viide ka siis:

www.westernwallprayers.com

Paluks juute ja nende kombeid siin foorumis mitte mõnitada!
Logged

Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« Vasta #3 on: 27.10.2005, kell 11:44 »

Paluks juute ja nende kombeid siin foorumis mitte mõnitada!
Aga keegi pole siin seda ju teinudki.
Logged
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« Vasta #4 on: 27.10.2005, kell 11:54 »

Sai juba ette hoiatatud, tead küll seda internetti - kunagi ei või olla kindel kust keegi välja kargab!
Logged

Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Interneti vahendusel saab nutumüüri ääres palvetada
« Vasta #5 on: 27.10.2005, kell 12:00 »

Sai juba ette hoiatatud, tead küll seda internetti - kunagi ei või olla kindel kust keegi välja kargab!
Preventatiivsus kulub tõesti alati marjaks.  Cheesy
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam