Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:28
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Lastetus viib allakäiguni « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Lastetus viib allakäiguni  (Loetud 5430 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Lastetus viib allakäiguni
« on: 04.11.2005, kell 01:32 »

Lastetus viib allakäiguni
 
Läänemaailm on teel enesetapule, selleks valitud vahendid on abort, beebipillid, lastetud abielud ning karjääri kummardamine perekonna ja moraali arvelt.


Ülalnimetatust räägib Patrick Buchanani raamat The Death of the West (Lääne surm), Ameerikas viimasel ajal suuri vaidlusi teki­tanud raamat ja bestseller.
Buchanan on pühendunud kato­liiklasest parempoliitik. USAs on ta tuntud kui kaalukas poliitik, kes on kolmel korral olnud kolmanda partei kandidaat Valges Majas ja juhtiv ajakirjanik, üks kümnest Washingtoni mõju­kamast. Eelar­vamusteta lugeja jaoks on tema raamat raputav.

Buchanan konstanteerib, et USA ja Euroopa kannatab sama haiguse all, kuigi sümptomid näivad erinevad: haiguse nimi on lastetus ning kujunev pilt järgmine.  
EUROOPA: praktiliselt kõi­kides riikides on negatiivne iive. Rohkem inimesi sureb kui sünnib. Mõningates maades an­nab sisseränne küll teatud rohkenemise, teistel juhtudel aga mitte. Mõne aastkümne pä­rast elab Saksamaal ainult 50 miljonit inimest tänase 80ga võrreldes. Venemaa rahvastik jääb poole väiksemaks vodka ja AIDSi kaasabil. Sellest jõuab ette moslemiriik Iraan. Kõikides islamiriikides on rahvastiku juurdekasv tugev, majandus aga negatiivne.

USA: rahvastik jätkab kasva­mist, kuid Bucahani sõnul «valel viisil». Hispaania päritolu rahvaid (peamiselt mehhiklasi) ja aasialasi saab üha rohkem, samal ajal kui eurooplaste järeltulijaid ehk inimgruppi, mis on Ameerikas domineerinud 200 aastat, jääb aina vähemaks. Suurimas osariigis Californias on vähem kui pooled viimatinimetatud päritolu, sama kehtib teise megaosariigi Texase kohta.  

USA KOLONISEERITAKSE Aasia ja Ladina-Ameerika poolt. Buchanan kasutab nimetatud ver­bi teadlikuna selle negatiivsest tähendusest ja küsib, milline näeb maailm välja, kui USA presidendi nimi on Garcia või Li.
Euroopa suhtes on autor veel­gi pessimistlikum. Põhjuseks on jämedalt väljendatult põlv­kond, mida nimetati beebi­buumeriteks ning kes on Euroo­pa neljakümnendate «välja­lase», ülemaailmselt «68sed». Nelja­kümnendate lapsed sündisid pärast­sõja optimismist ja on nüüd pensionile minejad. See­tõttu saab üha rohkem ja rohkem pensionäre ja vähem tööinimesi ehk – üha vähem aktiivseid hakkab varustama üha enamaid passiivseid. Kui Euroopa maad ei saa kusagilt väljast efektiivse tööjõu märkimisväärset juurde­voolu, tekivad varsti tohutud majan­duslikud ja sotsiaalsed prob­leemid. Samas võib konstan­teerida, et üheski Euroopa riigis ei ole tööjõu suursissevedu ees­märgiks tehtud.  

Põgenike sisseränne, tihti negatiivsete tagajärgedega, toi­mub praktiliselt kõikjal. Paljudele neljakümendatel sündinutele ja veelgi teravamalt nende lastele ja lastelastele avaneb drastiline väljavaade hooldekodus, mille personal koosneb keelt purssi­vatest somaallasest, kurdidest ja Iraani ajatollade eest põgenenud noormeestest.

Buchanan on saanud oma statistika ÜRO rahvasti­kuprognoosi osakonnast. Teised institutsioonid OECD ja SCB esitatud arvud on sarnased. Samal ajal ei julge poliitikud asjade nii ühest arengut tunnistada.  
Kuidas võisid asjad nii minna?
Buchanan, kes on olnud paranoilise Richard Nixoni kõnekirjutaja, näeb konspi­ratsiooni. Vasakpoolsed järgisid Antonio Gramcsise üleskutset vallutada kultuuri, teiste sõnadega, luua uus elustiil, kus enesekesksus on jumal. Juba praegused 68sed suhtusid heaolusse ja küllusesse kui enesestmõistetavusse. Nende lapsed ja ennekõike lapselapsed kuuluvad «mina-põlvkonda», kus kõik taandub naudingu ning vaba aja veetmisele ning kiirele vajaduste rahuldamisele.  

Buchanan kirjutab, et filosoofide nagu Gramsci, Lukacs ja Herbert Marcuse jaoks on pere­kond peavaenlane. Ta ütleb: «Beebipillidest ja kondoomidest on saanud kultuurirevolutsiooni sirp ja vasar.»  

Buchanani konspiratsiooni­teooriat ei pea uskuma, ent see peab mingis osas kindlasti paika ja järgnev mõttekäik peaks meid hirmutama.

Üha vähem inimesi abiellub ning abiellutakse üha hiljem. Karjäär käib perekonna eel, varaline heaolu laste eel. Golf on jumalateenimisest tähtsamaks saa­nud ning lõpptulemus on, et Läänemaailm hävitab iseenda.
Buchanan näeb toimuva kõige dramaatilisema illustratsioonina abortide kasvu. 1962. aastal oli Ameerikas abort keelatud. Tele­täht Sherry Finkbine Arizonast ei tahtnud riskida puuetega lapse sünnitamisega ning lendas Rootsi, mis oli juba siis tuntud «vabaseksi» ja lõdva moraali poolest. Juhtumit jälgis maailma meedia. Finkbine sai oma abordiloa, mis päästis valla veed tammi tagant. 1966. aastal tehti Ameerikas umbes 6000 aborti, sel aastal on see arv umbes 2 miljonit, Buhanani sõnul aborteeritakse iga kolmas rasedus Ameerikas.

Ulf Nilsson

Allikas: Eesti kristlik Nädalaleht 20.september 2002 Nr 35
Logged

fennek
Külaline


E-mail
Re:Lastetus viib allakäiguni
« Vasta #1 on: 01.12.2005, kell 14:16 »

no moni inime pole puht fyysiliselt voimeline lapsi saama. siis on nad juba ette hukatusse maaratud, eks? ehh.. kudagi rassistlik maik man sel tekstil. sorry... Undecided
Logged
Wagner
Algaja
**
Offline

Vastust: 51


Oot ma mõtlen veel...


Re:Lastetus viib allakäiguni
« Vasta #2 on: 01.12.2005, kell 15:21 »

ehh.. kudagi rassistlik maik man sel tekstil

Patrick J. Buchanan, mees, kelle kirjutisel see artikkel põhineb, on Ameerikas tuntud kui antisemiit ning holokaustieitaja. Tal on ka sidemeid mitmete valgete ülemvõimu eest võitlevate organisatsioonidega. Toksige google`isse "patrick+buchanan+antisemitism" ja uurige lähemalt, mis mees ta tegelikult on.
Logged

"Better to reign in Hell, than serve in Heav`n" - John Milton
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam