Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:46
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 3 ... 5 | Liigu alla
Autor Teema: ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!  (Loetud 55520 korda)
Kristlane
Külaline


E-mail
ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« on: 05.06.2004, kell 09:07 »

MIS PEITUB VABAMÜÜRLUSE TAGA?
Ulf  Ekman

Kas on olemas mingi vennaskond sellise sisemise lojaalsusega, et aidatakse üksteist igas olukorras ja ka teiste arvel ning arvestamata isegi moraaliseadustega? Kas on olemas üks vennaskond, mis väliselt näeb välja väga väljapeetud ja viisakas, kuid mis on tegelikult pühendunud sofistikeeritud surmakummardamisele ja usundite sünkretismile ning omab suurt sarnasust satanismiga? Ja, selline vennaskond on olemas, nimelt vabamüürlus.

...

Loe lisa: http://www.zone.ee/freemasons/uekman.htm
VABAMÜÜRLASTE PEALETUNG:

Surfasin täna internetis ja mõtlesin, et astun läbi Neti.ee usuorganisatsioonide lehelt ja ennäe laiutab selline viide  ...
 
Eesti Vabade ja Tunnustatud Vabamüürlaste Suurlooz UUS
 
Tundub, et 1.mai ei olnud harilik päev! Sel hetkel vallandusid vaimses maailmas kulla kaasmaalased sellised jõud, millest meile ei ole aimugi. Pastor John Rood-ilt küsiti, kes juhib Euroopa Liidu komisjoni. Vastus oli lihtne: vabamüürlaste kartell, käputäis ärimehi, kes kontrollivad oma rahadega KÕIKE, mis annab kontrollida. Mingite baltiriikide üles ostmine oli nende jaoks köki-möki! (Väidetavalt läks EU propaganada maksma vähemalt 500 miljonit eurot + kõik abirahad jms.)
 
Mis siin imestada, et mingi koduleht on üles pandud?
 
Väga palju on imestada! Nimelt aastaid tagasi kogusin materjale internetist st. laiast maailmast ja vabamüürlaste endi kodulehti oli maailma mastaabis üsna vähe. Et Eestis on nüüd nende ametlik koduleht näitab, et nad on juuri ajamas ja EU-s on nad on tõesti "või sees".
 
Aga vabamüürlased usuvad ka ju Jumalat?
 
Jah ja EI! Nad usuvad tõesti suurt meistrit ja vägevat arhitekti aga kes see on ... ? Paljud teemat uurinud kristlastest piibliõpetajad väidavad, et nad teenivad Saatanat ennast! Loe näiteks Ulf Ekmani artiklit: MIS PEITUB VABAMÜÜRLUSE TAGAToon näiteks vabamüürlaste väga salajase ja tähendusrikka joonistuse. Arvake 3 korda ,kes on pildil? Kas see nende SUUR ARHITEKT on tõesti Jeesus Kristus? Kahtlen, veidi sarvilist meenutab, mis ...
 
Hoiatage inimesi valede eest!  Meil on Jumala Sõna alusel õigus HOIATADA INIMESI, selle saatanliku sekti eest!
 
Ef.5,11. Ärgu teil olgu tegemist pimeduse viljatute tegudega, vaid mõistke need pigemini hukka!

Logged
semjonov
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #1 on: 05.06.2004, kell 12:26 »

Huvitav postitus, lugesin huviga.
Huvitav, kes eestlastest vabamüürlased on?
Räägitakse et päts ja laidoner olnud, räägitakse et kallas, rallisõitja raido ja tipppoliitik ilvesgi pidi olema?
Või on need aind kuulujutud...
Logged
Mige
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #2 on: 05.06.2004, kell 15:01 »

Huvitav postitus, lugesin huviga.
Huvitav, kes eestlastest vabamüürlased on?
Räägitakse et päts ja laidoner olnud, räägitakse et kallas, rallisõitja raido ja tipppoliitik ilvesgi pidi olema?
Või on need aind kuulujutud...

Kallas pidavat kah olema, aga igat kuulujuttu ei ole vaja ka uskuda.
Pätsi ja Laidoneri kohta on ka üsna palju räägitud ja eriti on seostatud Eesti ära andmisega Moskvale. (vennskond vms)
Aga need kõik on jutud, kui me kõik täpselt teaksime, kes seal on ka millega tegelevad, ei oleks vabamüürlased enam secret society'- id.
Logged
kass
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #3 on: 06.06.2004, kell 15:28 »

http://www.apollo.ee/search.php?keyword=vabam%FC%FCrlus Keda huvitab, siis taolisi raamatud võib leida vabamüürluse kohta.
Tsiteeri
Teiseks tuntumaks teooriaks on vabamüürlaste pärinemine Templirüütlite Ordust, mille viimane suurmeister Jacques de Molay Pariisi Notre Dame'i kiriku ees Philippe Ilusa käsul tuleriidal ära põletati. Templirüütlite peamiseks ülesandeks oli kaitsta Jeruusalemma suunduvaid palverändureid ning viia antud linnas läbi arheoloogilisi kaevamisi (väidetavalt viidi läbi ühe teatud reliikvia otsinguid). Templirüütlite Ordu sümboolika ning siseeeskirjad on sarnased mitmete praeguste suurloozhide omadega, sellest ka antud mõte.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #4 on: 07.06.2004, kell 13:54 »

Kahjuks Jüri Lina teoseid me siin reklaamida ei luba!!!!


Miks? Väga lihtne põhjus! See on kristlik foorum ja siin õnnistatakse Iisraeli ja juute! See raamat aga räägib nõmedaid asju nende kohta!

OK: Kui ei meeldi siis pole midagi teha. Jätke vaid Lina raamatu reklaamimine  Lips Sealed
Logged

Eestlane
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #5 on: 07.06.2004, kell 14:25 »


Minu arvates ei loegi see, et kas nad on usklikud või mitte, igatahes orjastavad inimkonda oma ärimaailmasüsteemidega. Ma arvan, et varem või hiljem asuvad nad ka kristlaseid teisi usklikke kimbutama, kuna nad soovivad ju nagu kõik usundid üheks muuta  
Logged
marten
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #6 on: 28.07.2004, kell 07:27 »

nojaa.. vabandan juba ette ära, et esindan natuke teistsugust suhtumist vabamüürlusesse kui eelkõnelejad - tõsiusklike kristlaste igivana komme on kõikides maailma hädades süüdistada kurja sarvedega ja noolekujulise sabaotsaga saatanat, kes põrgus katlaserva peal istub ja inimkonna vastu kurje plaane haub. Siiski peaks ju igale asjaga kursis inimesele selge olema, et enamus sekte ja organisatsioone, kes "saatanat kummardavad" on kari noore ja lolle nolke, kelle meeldib ennast rõngastada, musta riietada ja hilja õhtul pensionäre ehmatada.

Nüüd siis vabamüürlusest - oletame, et on tõsi, et eksisteerib organisatsioon, mis koondab endas võimukaid, intelligentseid ja väljapaistvaid inimesi. Oletame, et sellel organisatsioonil on kaalukas sõna öelda maailmaasjade korraldamisel ja suunamisel.

Kas eelkõnelejad on seisukohal, et parem on variant, kus meie ja meie riigi saatus on selle ahvikarja käes, kelle käes me teame seda formaalselt olevat (poliitikud).

P.S. Mis puutub kristlaste ahistamisse - arvatavasti pole kahtlust, et maailma religioosses minevikus (ja olevikus) on kõige aktiivsemaks teisitimõtlejaid ahistavaks ja allasuruvaks jõuks justnimelt kristlus. Et ei tekiks arusaamatusi - olen ise kristlane, ristitud ja leeritatud. Usun jumalasse, kuid tähtsam on minu jaoks justnimelt usk jumalasse kui selline, mitte religioon.

Nojah, läkski pikale see jutt..
Logged
Lihtsalt mina
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #7 on: 28.07.2004, kell 13:38 »

Huvi pärast lihtsalt küsin martenilt, kui palju sa vabamüürlusega üldse kursis oled?
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #8 on: 29.07.2004, kell 15:13 »

Kle marten, sõida seenele sellise jutuga. Arvatavasti oled ka üks leeritatud illuminaat  Cool

Et ei tekiks arusaamatusi - olen ise kristlane, ristitud ja leeritatud. Usun jumalasse, kuid tähtsam on minu jaoks justnimelt usk jumalasse kui selline, mitte religioon.

Just nimelt, vabamüürlased räägivad ka usust Jumalasse. Aga väike vahemärkus. Leeritamine ja ristimine ei tee veel kedagi kristlast. Kristlane (tõlgitult, see kes kannab endaga võidmist - on võitud) on see, kes armastab Jeesust ja elab Jumala Sõna järgi iga päev! Keegi ütles kunagi:

See, et sa lähed lauta ja ammuud lehma moodi, ei tee sind veel lehmaks.

Mingi leer, ristimine ja jõulude ajal kirikus käimine, ei tee kedagi veel Jumala lapseks. Ülevalt peab nagu sündima, või kuidas ... ?
Logged

kass
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #9 on: 03.08.2004, kell 11:36 »

Üks võrdlus eelneva kohta veel. Tsitaat järgmine:
"Kui Sina ei ehita koda, näevad selle ehitajad ilmaasjata vaeva."
Logged
müürimees
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #10 on: 02.09.2004, kell 12:19 »

Lugesin teie tordalt lehelt järgmised kirjaread:
Toon näiteks vabamüürlaste väga salajase ja tähendusrikka joonistuse. Arvake 3 korda ,kes on pildil? Kas see nende SUUR ARHITEKT on tõesti Jeesus Kristus? Kahtlen, veidi sarvilist meenutab, mis ...

Hoiatage inimesi valede eest!  Meil on Jumala Sõna alusel õigus HOIATADA INIMESI, selle saatanliku sekti eest!


Esiteks ei kujuta vabamüürlased Universumi Suurimat Ehitusmeistrit, sest sellel kujutisel puudub mõte. Kirjeldades teda sõnaga hea, me automaatselt anname võimaluse, et ta on ka halb, mis on nonsens.

Kas Jeesus Kristus on Universumi Suurim Ehitusmeister? Te teate isegi et Lunastaja ei ole üksi keegi vaid osa kolmainsusest. Seega on Jeesus Kristus kindlasti osaduses USE-ga.

Küsiksin vastu:
Kelle kõrval istub Jeesus Kristus aujärjel, kui ta on üks ja ainus kelle poole pöörduda?
Kas see, et ta tuli Neitsi kaudu ja kandis inimese kuju millist nimetati Jeesus Kristus tähendab, et me peaksime Loojat Jeesus Kristuseks nimetama? Kas Neitsi oli vähem puhas, kui arvestada, et keha millist Lunastaja kandis oli identne Neitsi omaga?

Logged
Kadri
Külaline


E-mail
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #11 on: 02.09.2004, kell 15:26 »

müürimees, nüüd tükid Sa kristliku dogmaatika pärusmaale...  Wink

me ei teeni kolme jumalikku olevust, kes _kokku_ moodustavad tervikliku Jumala. igaüks kolmainsuse liikmetest on ühevõrra tõeline, täiuslik ja igavene Jumal, ja samas ei ole nad kolm Jumalat, vaid üks Jumal.

Athanasia usutunnistus võtab selle kenasti kokku ja teeb suht puust ja punaselt selgeks (sry, mul pole hetkel mahti seda inglise keelest tõlkima hakata):

That we worship one God in Trinity, and Trinity in Unity;
4. Neither confounding the persons nor dividing the substance.
5. For there is one person of the Father, another of the Son, and another of the Holy Spirit.
6. But the Godhead of the Father, of the Son, and of the Holy Spirit is all one, the glory equal, the majesty coeternal.
7. Such as the Father is, such is the Son, and such is the Holy Spirit.
8. The Father uncreated, the Son uncreated, and the Holy Spirit uncreated.
9. The Father incomprehensible, the Son incomprehensible, and the Holy Spirit incomprehensible.
10. The Father eternal, the Son eternal, and the Holy Spirit eternal.
11. And yet they are not three eternals but one eternal.
12. As also there are not three uncreated nor three incomprehensible, but one uncreated and one incomprehensible.
13. So likewise the Father is almighty, the Son almighty, and the Holy Spirit almighty.
14. And yet they are not three almighties, but one almighty.
15. So the Father is God, the Son is God, and the Holy Spirit is God;
16. And yet they are not three Gods, but one God.
17. So likewise the Father is Lord, the Son Lord, and the Holy Spirit Lord;
18. And yet they are not three Lords but one Lord.
19. For like as we are compelled by the Christian verity to acknowledge every Person by himself to be God and Lord;
20. So are we forbidden by the catholic religion to say; There are three Gods or three Lords.
21. The Father is made of none, neither created nor begotten.
22. The Son is of the Father alone; not made nor created, but begotten.
23. The Holy Spirit is of the Father and of the Son; neither made, nor created, nor begotten, but proceeding.
24. So there is one Father, not three Fathers; one Son, not three Sons; one Holy Spirit, not three Holy Spirits.
25. And in this Trinity none is afore or after another; none is greater or less than another.
26. But the whole three persons are coeternal, and coequal.
27. So that in all things, as aforesaid, the Unity in Trinity and the Trinity in Unity is to be worshipped.

Logged
nitro
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 64


Asjad, mida ihaldad, õpi neid!!!


ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #12 on: 02.09.2004, kell 23:13 »

Kas mitte Paabeli torni ehitamine polnu Vabamüürlaste esimene tegu!!!!!!!!!
Logged
müürimees
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 30


Usk kaob kui näed Tõde! Armastus ulatub haua taha!


WWW
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #13 on: 27.10.2004, kell 13:31 »

Ei trügi kristliku dogmaatika pärusmaale vaid tsiteerin üht Teie kaaslast, kes teab milline on Looja nägu. Loomulikult ei teeni Te kolme olevust vaid nagu vabamüürlased usute, et Looja on üks.

Minu sõnum oli, et vabamüürlased EI KUJUTA Loojat. Ja seepärast toodud argument vabamüürlaste vastu on naeruväärne.

Iseenesest on armas lugeda Teie arutlusi vabamüürlusest millest te teate vaid seda mida teised, kes sellest midagi ei tea on teile rääkinud. Mida vabamüürlased räägivad te kuulata ei taha vaid pöördute enda jaoks turvaliste ja teatud teemade juurde.

Vabamüürlaseks olemine ei sea mingeid takistusi kuulumaks kristlikku kirkikusse. Isegi Põhjamaade katolike kirikute pead leppisid omalt poolt mõnikümmend aastat tagasi kokku, et vabamüürlus ei ohusta kirikut.
Mitmed vabamüürlased kuuluvad erinevatesse kontsessioonidesse ja on vägagi lugupeetud härrased.
Tõepoolest sobib vainamiseks tundmatu sokupea, millel ei ole aga reaalsusega miskit seost.

Undecided
Logged

"Issand Jumal, anna ometi andeks! Kuidas küll Jaakob püsib, kui ta jääb nii
väikeseks?"
Issand kahetses seda. "See ei sünni!" ütles Issand.
(Amos 7.peatükk)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:ETTEVAATUS VABAMÜÜRLASED !!!
« Vasta #14 on: 28.10.2004, kell 22:01 »

Surnud kirikus võib olla kasvõi 70% vabamüürlasi aga elavas ja Jumalat armastavas koguduses, kus tegutseb Püha Vaim, tuleb see värk kiiremas korras esile!

Ütleb ju Jumala Sõnagi:


L.1,5. Sellepärast ei jää õelad püsima kohtus ega patused õigete koguduses!


Me räägime siin kristlusest ja usust JEESUSESSE! Kus inimesed sünnivad ülalt ja on ristitud Püha Vaimu väega!
Logged

Leheküljed: [1] 2 3 ... 5 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam