Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:28
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 | Liigu alla
Autor Teema: Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!  (Loetud 37257 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« on: 29.11.2005, kell 16:16 »

Vaktsiinid on väga mürgised.

Kõik vaktsiinid koosnevad kolme tüüpi komponentidest :

 “pisik” - elus või surmatud viiruse, bakteri, toxoidi (bakteri toodetud toksiini)või DNA kujul. OHT! Elus pisik võib põhjustada haigestumist, selle asemel et selle eest kaitsta (N. lastehalvatus, läkaköha).

  sööt, millel vaktsiinid kasvatatakse (nt kanapoja looted, aborditud inimlooted, ahvi neerukude, merisea looterakud). OHT! Võõrvalgud ja -geenid võivad inimorganismi sattudes käituda ettearvamatult.
   
  mitmeotstarbelised lisaained (säilitusained, toime tugevdajad jne) N. alumiiniumsool (toime tugevdajana), elavhõbeda ühend tiomersaal, formaldehüüd, neomütsiin, fenoksüetanool (säilitusainena), jne.
Difteeria/teetanus/läkaköha ehk DTL ehk kolmikvaktsiin; läkaköhavaktsiin; teetanuse vaktsiin - kõik kolm sisaldavad alumiiniumfosfaati (0,5mgAl) ja 0,05mg tiomersaali (0,025mg Hg); süstitakse lihasesse.

Poliomüeliidivaktsiin - sisaldab formaldehüüdi 25mg; naha alla või lihasesse.

Leetri, mumpsi, punetisvaktsiin (LMP) - sisaldab fenoolpunast ja neomütsiini 25g; naha alla.
Hepatiit-B vaktsiin (HBV) sisaldab - alumiiniumhüdroksiidi, dinaatriumfosfaati, naatriumhüdroküfosfaati, 0,05 mg tiomersaali (0,025mg Hg); lihasesse.

Gripivaktsiin sisaldab - 0,05mg tiomersaali (0,025mg Hg), formaldehüüdi; naha alla või lihasesse.

Puukentsefaliidivaktsiin - alumiiniumhüdroksiidi (0,35mg Al), 0,5 mg tiomersaali (0,025mg Hg); lihasesse.

(Vaktsineerija käsiraamat, 1994, Medicina, toimet. H. Nohynek, E. Pekkanen, J. Eskola.)

OHT! Alumiiniumi peetakse krampide, ajukahjustuste, Alzheimeri tõve ja dementsuse põhjustajaks.
Formaldehüüd on tuntud kantserogeen (põhjustab vähki).
Elavhõbe kahjustab inimese närvi- ja immuunsüsteemi rakutasandil. Elavhõbedat võime oma organismi saada vee, õhu, toidu (kala) kaudu või amalgaamist hambaplommidega. Sellisel juhul kaitsevad meid organismi loomulikud kaitsebarjäärid (nt seedeelundite, kopsude limaskest jne). Kui aga organismi süstida elavhõbedat, siis puudub tal võimalus end mürgituse eest kaitsta. Veelgi ohtlikumaks teeb elavhõbeda see, et ta ladestub organismis, st keha ei suuda teda välja viia.
Väiksemad, kuid pidevad doosid kahjustavad immuunsüsteemi rakutasandil. Nt kroonilise elavhõbedamürgituse esimesed tunnused võivad olla inimese suutmatus jagu saada gripist, bronhiidist, pärmseene infektsioonist või haigestumine vähki. Kui meie organism mingil põhjusel elavhõbedast lahti ei saa, koguneb ülejääk ajju.
Vaktsiinides sisalduvale etüül-elavhõbedale pole keegi ohutut doosi kehtestanud. Küll on olemas normid elavhõbeda teisele vormile, metüül-elavhõbedale. Selle järgi loetakse ohutuks kuni 0,1 mcg metüül-elavhõbedat 1kg kehakaalu kohta päevas. (USA Keskkonnakaitse normid)
NÄIDE Üks hepatiidisüst sisaldab 12,5 mcg elavhõbedat. Kui see süstida
näiteks 3,6 kilosesse vastsündinusse, siis saab ta juba ühe doosiga
mitukümmend korda rohkem mürki, kui on lubatud normidega (antud
juhul oleks lubatud kuni 0,36 mcg).
Kui 6-kuune imik on saanud kätte kõik ettenähtud vaktsiinid, siis on ta oma organismi kumuleerinud juba 167,5 mcg elavhõbedat.
Kaheaastaseks sünnipäevaks on Ameerika laps kogunud oma organismi 237 mcg elavhõbedat!!

Elavhõbe, alumiinium, formaldehüüd on närvimürgid (neurotoksiinid) - nad hävitavad olemasolevaid aju närvirakke ja takistavad uute rakkudevaheliste ühenduste teket. Seega võivad vaktsiinide kahjustused lapsel avalduda alles hiljem kõne-, õppimisvõime, kõndimis- jm. häiretena.

Vaktsiinid on eriti ohtlikud just vastsündinutele ja imikutele
- kuna vastsündinu hemato-entsefaalbarjäär (kaitsev membraan ajus, mis selekteerib verest välja ajule kahjulikud ained ning ei lase neid ajju tungida) ei funktsioneeri veel ja seetõttu pääsevad kõik mürkained otse ajju. Imiku tormiliselt arenevale ajule võivad sellised mürgid pöördumatult kahju teha.

Seega, mida väiksem laps, seda ohtlikum.

imiku maks ei suuda veel kehasse sattunud raskemetalle ja mürke eemaldada,
imiku immuunsüsteem ei ole veel välja arenenud ning tal puudub võime edukalt võidelda sissetungijatega, olgu need siis bakterid, viirused või keskkonnamürgid,

Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #1 on: 29.11.2005, kell 16:17 »

Vaktsiinid rikuvad ära laste immuunsüsteemi normaalse arengu.

Kui laps puutub bakteritega/viirustega kokku loomulikul moel, siis käivitub organismi nakatumisel terve rida kaitsemehhanisme. Nahk, suu, neelu ja nina limaskestad, aevastus-ja köhimisrefleks, seedetrakt, maks - kõik võtavad aktiivselt osa haigusetekitaja kahjutukstegemisest.

Väga paljud targad lastearstid peavad lastehaigusi organismi “koolituseks” ehk siis nendega toimetulekuga organism tugevneb ja omandab oskusi uute haigustega võitlemiseks. Nende arvates pole mingit mõtet organismi lastehaiguste eest hoida, ka ei vaja need haigused üldjuhul peale puhkuse mingit ravi.
Kõikidel haigustel võivad olla tüsistused, kuid üldjuhul ei ähvarda need terve immuunsüsteemiga, hästi toidetud ja sanitaarses keskkonnas elavaid lapsi.

Kui nüüd aga haigusetekitajad süstida vägivaldselt otse vereringesse, minnes mööda keha enese kaitsefunktsioonidest, siis ei suuda lapse ebaküps ja alles arenev
immuunsüsteem enese kaitsmiseks midagi teha ja on rünnakuks täiesti ette valmistamata.
Eriti kehtib see mitmikvaktsiinide kohta, kus korraga süstitakse lapse organismi mitme ohtliku haiguse tekitajad ning lapse organism ei ole lihtsalt võimeline toime tulema selliste koguste haigusetekitajate ja võõrkehadega.

Tulemuseks võib olla see, et segaduses organism hakkab ründama iseennast ehk siis organismi neid osi, mis on keemiliselt sarnased sissetunginud vaktsiini komponentidele. Nii tekivad autoimmuunhaigused, mille levik viimastel aastatel suisa plahvatuslikult suureneb.
Laste seas levivad ,reumatoidne artriit, lasteea suhkruhaigus, bronhiaalastma, Crohn’i tõbi, Guillain-Barre sündroom (progresseeruv lihaste nõrkus), mida varem põdesid vaid vanemad inimesed.
Häiritud immuunsüsteemiga lastest kasvavad haiged inimesed, kes hakkavad tänu oma kroonilistele haigustele eluaeg ravimifirmadele kasumit tootma.

Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #2 on: 29.11.2005, kell 16:18 »

Vaktsiinid annavad kõrvalnähte.

Absoluutselt kõik vaktsiinid võivad anda kõrvalnähte. Kuna meditsiinistatistika on väga manipuleeritav ja numbrid tavaliselt sõltuvad sellest, kes neid esitab, siis ei ole võimalik kindlalt väita, kas on suurem shanss saada tüsistus vaktsiinist või haiguse tagajärjel. Oleneb lapsest, tema geneetilisest koodist ja tema immuunsüsteemist, kas kõrvalnähud on nähtamatud, kerged, rasked või surmavad.
Kui laps on peale vaktsineerimist loid, magab ebatavaliselt kaua või vastupidi kiljub/kriiskab, “viskab silda”, nutab lohutamatult pikka aega, ei maga enam öösiti, siis on need hoiatussignaalid vanematele, et lapsel võib olla vaktsiinist ajukahjustus. Kuna iga järgnev vaktsineerimine teeb kahjustuse ainult hullemaks, on põhjust tõsiselt järele mõelda, kas reaktsiooni kogenud last edaspidi enam vaktsineerida.

1991 a loodi USAs vaktsiinitüsistuste registreerimise keskus VAERS, kuhu kirjade järgi peaksid kõik arstid teatama reaktsioonidest, mis tekivad vaktsineerimise tagajärjel. Kui ametkond leiab, et kaebus on õigustatud, saavad vanemad invaliidistunud või surnud lapse pealt kompensatsiooni. Vaktsiinitüsistusse surnud beebi “maksab” näiteks 250 000 dollarit, invaliidistunud võib maksta miljoneid, sest tema põetamine võib kesta elu lõpuni.
Küsitluste järgi teatab kõrvalnähtudest vaid 2-8% arstidest. Põhjuseid on mitmeid - kes ei pea vajalikuks, kes hoiab arstide tsunftiau, kes ravimifirmade “head” nime, kes lihtsalt kardab oma koha pärast.
Arstidele on ka pähe tuubitud propaganda, et vaktsiinid on head ja turvalised ning kui laps pärast vaktsineerimist kokku kukub või põdema jääb, siis tegemist on lihtsalt ajalise kokkusattumisega ning vaktsiiniga pole siin mingit pistmist. Kui beebi aga juhtub peale vaktsiinimanustamist surema, siis on see loomulikult hällisurm või põdes laps mingit haruldast kaasasündinud vähivormi.

(Arstide hoolimatusest ja ebakompetentsusest on palju juttu raamatus H.Coulter,B.Loe Fisher ‘A Shot in the Dark’. Lisaks ammendavale ülevaatele DTL vaktsiinist on dokumenteeritud sadu konkreetseid haiguslugusid, kus arstid eelnevalt reaktsiooni kogenud last revaktsineerisid ning lapse seisukorda halvendasid kuni selleni, et laps suri.)

Aastas käsitletakse VAERSis umbes 12 000-14 000 juhtumit. Kui nüüd arvestada, et alla 10% arstidest raporteerib kõrvalnähtudest, siis vast võib tegelik reaktsioonide arv olla 120 000-140 000. 140 000 rasket reaktsiooni umbes 3 500 000 aastas sündiva lapse kohta. Kuidas läheb see number kokku vaktsiinide turvalisusega, mida arstid nagu ühest suust kordavad?
Taotlusi tehakse rohkem, kuid kriteeriumid kompensatsiooni saamiseks on väga ranged. Tihti võtab kompeneerimise protsess aastaid. Näiteks osale vaktsiinidele peab tüsistus välja lööma 48 tunni jooksul. Kui teie beebi aga suri 50 tundi pärast DLT süsti, siis te kompensatsiooni ei saa ning tema surm vaktsiinisurma kirja ei lähe. Arvatavasti kirjutatakse siis põhjuseks Hällisurm (SIDS), sest sinna kategooriasse lähevad enamus vaktsiinisurmi.
Kui aga elavhõbedamürgituse tulemusena teie laps aasta hiljem autistiks jääb, siis pole üldse lootust seda vaktsiinitüsistusena kvalifitseerida.


Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #3 on: 29.11.2005, kell 16:19 »

Haigused, mille süüdlasteks arvatakse olevat vaktsiinid.

Mida pikemaks venib vaktsineerimisprogramm, seda rohkem registeeritakse maailmas raskeid autoimmuunhaigusi, ajukahjustustega lapsi, allergiaid. Hoolimata meditsiini arengust, jäävad inimesed aina põduramaks ja haigemaks.
Astma, allergiad, autism, vähk, leukeemia, reuma, suhkruhaigus, hällisurm - nende kõikide (üheks) põhjustajaks peetakse vaktsineerimist.

AUTISM
Autism on kompleksne haigus, kahjustades lapse aju, immuunsüsteemi ja seedetrakti. Kui 1960ndail esines autismi 1 lapsel 10 000st, siis aastal 2000 1-l lapsel 200st, piirkonniti isegi 1-l 132st. Enamasti avaldub autism umbes pooleteiseaastastel lastel ja tihti juhtub see pärast leetrid/mumps/punetised (LMP/MMR) vaktsiini manustamist.
Selles vaktsiinis peetakse ohtlikuks nii elavhõbedat kui leetriviirust. Autismi ja elavhõbedamürgituse sümptomid langevad kokku peaaegu 100%liselt. (Tuletame meelde, et pooleteistaastase lapse organismis on juba enne kolmikvaktsiini ohtlik kogus elavhõbedat.) Elavhõbe kahjustab just neid ajupiirkondi, mis autistlikel lastel korralikult ei funktsioneeri, nimelt väikeaju, aju mandelkeha e amügdala ja hipokampus.
Parimaid tulemusi autismi ravimisel on saavutanud need arstid, kes ravivaid autismi kui elavhõbedamürgitust, st kõigepealt puhastavad lapse organismi elavhõbedast.


Arstid on leidnud, et tõenäosus autismi jääda suureneb,

kui perekonnas esineb autoimmuunhaigusi. Kui neid põeb ema, siis on lapsel 8,8 korda suurem tõenäosus jääda autismi,
kui lapse ema on reesusnegatiivne ning saab raseduse ajal Rho (D) immunoglobuliini,
kui ema vaktsineeritakse LMP-ga vahetult enne rasestumist, selle ajal või sünnituse järgselt.

(Autismist loe pikemalt dr. Stephanie Cave, MD, FAAFP raamatust “What doctor may not tell you about children’s vaccinations”. Dr. Cave on ise arst, kel on autislike laste kliinik.)
Hällisurm (SIDS) ja difteeria/teetanus/läkaköha (DTL) vaktsiin.
Esimesed andmed, et läkaköha komponent vaktsiinis põhjustab ajuturset ja kroonilisi ajukahjustusi ning võib põhjustada surma, ilmusid juba 1930ndatel aastatel.
1933.a ilmus Taani arsti Madseni artikkel, kus ta kirjeldas kaht beebit, kes kohe pärast DTL süsti surid. Aastate jooksul ilmus uusi samalaadseid uurimusi, kuid kogu see aeg jätkus ka miljonite laste vaktsineerimine DTL-ga.
Austraalia arst ja teadlane Viera Scheibner oli esimene, kes leidis põhjaliku ja tõestatud seose DTL vaktsiini ja hällisurma vahel. Uurides hällisurma põhjuseid (kahtlustamata tollal üldse vaktsiine), konstrueeris Scheibner koos abikaasaga spetsiaalse aparatuuri, mis registreeris beebide hingamisrütmi muutused. Oma suureks üllatuseks avastasid teadlased seaduspära, kuidas pärast vaktsineerimist hakkasid beebidel rasked hingamishäired ja -seisakud, mis kulmineerusid 16-l päeval suure kriisiga, kus osa beebisid suri.
Kui teadlased võrdlesid oma uurimistulemusi teiste registreeritud surmajuhtumitega DTL vaktsiini tagajärjel, siis leidsid nad sama seaduspära.
Dr. Schreibner on veendunud ja ta on seda korduvalt oma raamatute ja uurimustega tõestanud, et vaktsineerimine on peamine hällisurma põhjustaja.
Teda on tema järelduste pärast taga kiusatud ja püütud tema tööd igati mustata. Kuna aga tema uurimistöö põhineb meditsiinikanalites ametlikult publitseeritud artiklitel - ta nimelt väidab, et kõik andmed vaktsineerimise kahjulikkusest on juba aastakümneid kättesaadavad, lihtsalt need on maha vaikitud - siis on tema tulemusi väga raske ümber lükata. Seetõttu ongi rünnatud tema isikut, internetis on mitu tema mustamisele pühendatud lehekülge. Austraalias aga aitas tema töö lõpu teha kohustuslikule DTL vaktsineerimisele.

(Dr.Schreibneri uurimistööst loe raamatust Viera Schreibner, PhD ‘Vaccination. 100 Years of Orthodox research shows that vaccines represent a Medical Assault on the Immune System’. Raamatus on toodud graafikud, kust on näha, kuidas pärast vaktsineerimist beebide hingamisrütm muutub ebakorrapäraseks.)

Näide. Kui Jaapanis lükati vaktsineerimise algus 2 kuult 2le aastale, kadus selles riigis hällisurm. Kui hiljem taas katsetati 3kuuste vaktsineerimist, ilmusid välja ka hällisurmad. Jaapani väikelaste suremus on üks madalamaid maailmas, USA see-eest (kus on kohustuslik vaktsineerimisprogramm) on see kusagil arengumaadega samal tasandil. Alates 1950ndatest aastatest on USA väikelaste suremus ainult kasvanud.

Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #4 on: 29.11.2005, kell 16:20 »

Vaktsiinid on ebaefektiivsed.

Iga inimene, tema immuunsüsteem ja haiguse kulg on erinevad. Vaktsiinid on aga loodud põhimõttel “one size fits all” ehk siis miljonitele süstitakse sisse täpselt sama kokteili.

Vaktsiinide efektiivsus pole kuigi kõrge ning nad annavad vaid ajutise kaitse mõneks aastaks. Kui sedagi. Osa arste tunnistab avalikult, et vaktsiinid ei kaitse haiguse eest, nad vaid “mahendavad’ seda, kui juhtute haigeks jääma.

Näiteks:

läkaköha vaktsiini efektiivsus on 63-91%,
mumpsivaktsiinil 75-95%,
punetisevaktsiinil 75-77%.

Pidevalt esinevad leetrid täielikult vaktsineeritutel (USA ja Kanada uuringute järgi 58-90% leetreid põdevatest koolilastest on eelnevalt korralikult vaktsineeritud). Austraalias on 50% elanikkonnast vaktsineerimata, statistiliselt haigestuvad nii vaktsineeritud kui vaktsineerimata enam-vähem võrdselt.

Tekitavad ise seda haigust, mille vastu peaks kaitsma.
Näiteks USA-s kõik registreeritud lastehalvatuse juhtumid alates aastast 1979 on olnud põhjustatud vaktsiinist.
II Maailmasõja ajal vaktsineeriti Saksamaal elanikkoond difteeria vastu. Pärast seda kasvas difteeria haigusjuhtumite arv 17% ja suremus haigusesse 6 korda.

Ükski vaktsiin ei anna eluaegset immuunsust. Eluaegse immuunsuse saab ainult haiguse läbi põdedes või nakkusega kokku puutudes Ka kontakt haigusega ilma sümptomite arenemiseta võib anda eluaegse imuunsuse (vt. B hepatiit).
Eriti puudutab see probleem punetiste, mumpsi, hepatiidi vastu vaktsineerimist. Need haigused on ohtlikud alles puberteediikka jõudmisel, aga vaktsineeritakse väljaarenemata immuunsüsteemiga beebisid. Ohtliku ea kättejõudmise ajaks on aga immuunsus kadunud.

 
Keegi pole teinud pikaajalisi uuringuid, kas vaktsiinid on ohutud.

HepatiitB vaktsiini katsetati 5 päeva.
Uus moeröögatus USAs, tuulerõugete vaktsiin. Lülitatud kohustuslikku vaktsineerimisprogrammi 1995.a. Mitte mingeid turvalisusteste tehtud pole, isegi mitte platseeboga võrreldud uuringut.

DLT vaktsiini ainuke turvalisustest läkaköha komponendile on tehtud 50 aastat tagasi hiirepoegadel. Kui hiired kohe ei surnud või jätkasid kaalus juurde võtmist, loeti vaktsiin turvaliseks.
See oli ainuke turvalisustest, mis oli nõutud DLT vaktsiini turulelubamiseks.

Läkaköha vaktsiini efektiivsustesti pole USAs kunagi tehtud. Kasutatakse Suurbritannia aastaid tagasi tehtud testi, kus enamus katsealuseid oli üle 14 kuu vanad ning pealegi suur osa lapsi sai vaktsiinireaktsiooni. Selle katse tulemusena järeldati, et läkaköha vaktsiin sobib vastsündinute vaktsineerimiseks!

Aga rotaviirusvaktsiin? Seda katsetati aastaid ahvide peal. Vaid aasta peale turulelubamist võeti rotaviirusvaktsiin 1999.a USAs skandaaliga ringlusest tagasi. Põhjus? Sajad raporteeritud raskekujulised kõrvalnähud, neist paar lõppes lapse surmaga.
Kuidas selline ohtlik vaktsiin sai üldse ametliku heakskiidu? Üks vaktsiini heakskiitva komisjoni liikmetest tunnistas hiljem Kongressi ees, et ta sai vaktsiinitootjalt Merck raha….

1976.a jäi gripivaktsiini tagajärjel 565 inimest halvatuks, nakatudes vaktsineerimisjärgselt Guillain-Barre tõppe.

Aga Quadrigen? Esimene katse panna difteeria/läkaköha/teetanus/lastehalvatus ühte vaktsiini. Tuli turule ilma turvalisustestideta 1959 ja hakkas kohe haigus-ja surmajuhtumeid koguma. Aga võttis aega 9 aastat ja suurt hulka kohtuprotsesse, enne kui vaktsiin 1968.a vaikselt turult kõrvaldati.

Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #5 on: 29.11.2005, kell 16:22 »

Milline on alternatiiv, kui me ei vaktsineeri? Kuidas oma lapsi ravida lastehaigustest ja hoida tervena?

Kõige olulisem - puhas ‘elus’ toit! Puhtalt (ilma keemiata) kasvatatud ja minimaalselt töödeldud toit.

Vältida kõike, mis sisaldab keemiat, värvaineid, kunstlikke maitseaineid. Vältida suhkrut, valget jahu, liigset küllastatud rasva.

NB! Suhkur on väga tugev immuunsüsteemi langetaja- 100 mg suhkrut langetab immuunsüsteemi efektiivsust 50 % võrra 1 tunniga.

Kui võimalik, hoiduda antibiootikumitest, jm ravimitest. Paljud arstid kirjutavad neid välja liiga kergekäeliselt. Selle asemel võiks olla loodusravi koos “vanaemade rahvatarkustega”

Terve psühhokliima kodus. Armastus, austus ja lapse soovidega arvestamine.

Homöopaatia. Homöopaatial on olemas looduslikud alternatiivid vaktsineerimisele - nosodid. Neid võib kasutada ennetavalt nagu vaktsiine, kuid nad on organismile täiesti kahjutud.

Allikas:
 
Vaktsineerimise varjukülgedest
http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #6 on: 29.11.2005, kell 16:35 »

Vaktsineerimine on nakkushaigustesse haigestumise, tüsistuste ja suremuse vältimise kõige kindlam ja sageli ka ainus võimalus. Vaktsineeritud inimene võib põdeda hiljem seda haigust, kuid kindlasti kergemalt ja ilma tüsistusteta. On päris loomulik, et tänased noored lapsevanemad ei ole näinud leetreid ja nende tüsistusena ajupõletikku. Vaktsineerimise tulemusena põevad imikud raske hingamishäirega läkaköha harva. Mumps koos ajukelmepõletiku või munandipõletikuga on ka suhteliselt unustatud haigus. Kümned aastad tagasi võis viimatimainitud tüsistus panna aluse steriilsusele.

Maailmas peetakse laste vaktsineerimistega hõlmatust ehk vaktsineerituse % väga oluliseks näitajaks tervishoiu ja meditsiiniabi hindamise kriteeriumiks. Maailma Tervishoiuorganisatsioon on andnud omad soovitused, mille kohaselt võiks üle 95% hõlmatus olla saavutatav. Suuremad haiguspuhangud on ära hoitud juhul, kui hõlmatus vastava vaktsiiniga on üle 80%. Meie laste kaitsesüstimiste % imikueas on päris hea. Järgmised süstid aga kipuvad ununema ja hilinema. Kuni üldine vaktsineerituse tase ühiskonnas on kõrge, niikaua on terved ka vaktsineerimata lapsed. Kui aga vaktsineeritute hulk langeb alla kriitilise piiri, siis ohustavad vaktsineerimata lapsi rasked, tüsistuste ning sageli ka surmaga lõppevad haigused.
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #7 on: 29.11.2005, kell 16:41 »

Vastab Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku arst Sirli Meriste.

Mis pärast vaktsineerimist organismis toimub?

Vaktsiiniga viiakse organismi antigeen, mille vastu immuunsüsteem töötab välja antikehad ehk kaitsekehad. On olemas kolme liiki vaktsiine:

• elusvaktsiinid, milles on elus nõrgestanud haigustekitaja: leetrite-mumpsi-punetiste ja lastehalvatuse vaktsiinis viirus ning tuberkuloosi vaktsiinis bakter;

• surmatud vaktsiinid, näiteks difteeria-teetanuse-läkakoha vaktsiin;

• mõnda haigustekitaja komponenti sisaldavad vaktsiinid – B-hepatiidi vaktsiin.
Vaktsiin sunnib vererakke välja töötama täpselt neid antikehi, mida on vaja kaitseks selle konkreetse haiguse eest. Kaitsekehad tekivad tavaliselt kolme-nelja nädala jooksul pärast süstimist.

Oletame, et laps sai täna süsti, aga näiteks viie päeva pärast on ta kontaktis sama haigust põdeva inimesega. Kas süst kaitseb juba nakatumise eest?

Haigega kontaktis olles saab laps muidugi lisanakkuse. Kuna aga organism on alles hakanud antikehi välja töötama, siis võib jääda laps küll haigeks, kuid põeb kergemini.

Kas ühest-kahest süstist on kasu, kui järgmised korduvvaktsineerimised jäävad tegemata?

Kui vaktsineerimine on millegipärast pooleli jäänud, tuleb seda jätkata. Süsti korrata või seeriat otsast alata ei ole vaja. Iga vaktsineerimine jätab väikese märke immuunmälusse ja see tuleb ainult teatud aja tagant “üles äratada”.

Ka siis, kui inimene puutub nakkusega kokku sel ajal, kui antikehade hulk on langenud allpoole vajalikku piiri, tuleb appi immuunmälu. Inimene ei haigestu või kui haigestub, siis ei teki tal tüsistusi.

Kas on haigusi, mille korral vaktsineerimine on sootuks keelatud?

On. Näiteks äge palavikuhaigus. Ka ilma palavikuta keskmise või raske kuluga haigus. Miks? Palaviku ajal tõuseb organismis antikehade teket pärssivate ainete hulk ja seetõttu ei tarvitse vaktsiin loodetud tulemust anda. Eriti kehtib see elusvaktsiinide kohta. Neil juhtudel tuleb kaitsepookimine 2–3 nädalat edasi lükata.

Vaktsineerida ei tohi ka siis, kui lapsel on krampidega kulgev haigus, mille põhjus pole veel täpselt teada. Vaktsineerimine võib vallandada haigushoo.

Kui vaktsineerimise järel tekkis ülitugev allergiline reaktsioon – hingamisraskus, astmahoog, anafülaktiline ðokk –, siis on korduv vaktsineerimine keelatud.

Vaktsineerida ei tohi ka sel juhul, kui lapsel on olnud ülitugev allergiline reaktsioon mõnele ainele, mida vaktsiin sisaldab (kanamunavalk, antibiootikumid).

Kas vaktsineerimine võib organismi mõneks ajaks nõrgestada, nii et laps jääb kergemini viirushaigustesse?

Võib, aga ei pruugi. Mõnel juhul on isegi vastupidi. Immuunsüsteem on vaktsineerimise järel justkui väikses stressis ja seetõttu valmis võitlema ka teiste haigustekitajatega.

Kas võib olla kindel, et vaktsineerimine kaitseb 100%?

Ükski vaktsiin ei anna 100% kaitset. Nii on lastehalvatuse vaktsiini efektiivsus üle 97%, leetrite, punetiste ja B-hepatiidi vaktsiinil lapseeas üle 95%, läkaköha vaktsiinil 70–90%.

Kas nii palju vaktsineerimisi on ikka vaja? Äkki oleks parem, kui laps põeks mõne kergema haiguse väiksena läbi?

Meie kalender on ainult miinimum hädavajalikest ja küllalt “vaene” võrreldes meie naabritega põhjas ja lõunas.

Eestis vaktsineeritakse järgmiste haiguste vastu:

Tuberkuloos – haigestumine sageneb Eestis. Teetanus, difteeria – surmaga lõppevad. Läkaköha – põhjustab imikutel hingamisseiskust. Leetrid – tüsistuseks ajupõletik. Mumps – poistel tüsistuseks viljatus. Punetised – loote väärarengu risk. B-hepatiit – narkomaania – meie tänane päev!

Logged
zorrro
Algaja
**
Offline

Vastust: 77


ei ole Noa järglane


Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #8 on: 29.11.2005, kell 20:09 »

Homöopaatia. Homöopaatial on olemas looduslikud alternatiivid vaktsineerimisele - nosodid. Neid võib kasutada ennetavalt nagu vaktsiine, kuid nad on organismile täiesti kahjutud.

Homöopaatiaga on asjad natuke kehvad.

Juba mitukümmend aastat ootab väljavõtmist miljoni dollariline autasu sellele, kes suudab tõestda, et homöopaatiline ravi ka tegelikult mõjub.
Ei ole kellelgi õnnestunud seda kätte saada kuigi proovijaid on olnud ka ülikoolide hulgast.
Logged

Ära hüüa parem hunti, kohtad säärast, kes ei hooli sinu demagoogiast.
fennek
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #9 on: 03.12.2005, kell 14:15 »http://www.zone.ee/iamfree/ seal kah pikalt laialt juttu argumentidest vaktsineerimise vastu.

homoopaatiat pole teaduslikult toestatud, et mojub ja ometi on inimesed sellest abi saanud. koige paremini mojub lastele ja inimestele, kes ei kasuta myrgiseid ravimeid-alkot-kohvi jne.

uuringud mis tehti platseebode ja homoopaatiliste ravimitega, naitasid, et homoopaatilised ravimid mojuvad paremini..

pealegi proovi ise jargi. myrgised nad pole. korvaltoimeid pole. nad kas tootavad voi ei. soltub ju ka sellest, kas sulle on haiguse pohjus oigesti diagnoositud. vale ravim lihtsalt ei moju Smiley

olen ise tootanud alternatiivmeditsiini alal ja mul on olnud palju kliente,kes homoopaatilistest ravimitest abi saanud kui koik muu pole aidanud.
Logged
fennek
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #10 on: 03.12.2005, kell 14:18 »

mind pani motlema kusagilt loetud lause, et kui jaapanis lopetati alla 2-aastaste vaktsineerimine, kadusid seal  hällisurmad. karm, eks?
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #11 on: 03.12.2005, kell 16:42 »

Naised saunas rääkisid, et kui tädile panna rattad alla, siis ta oleks omnibuss. Vinge, eks?!
Logged
fennek
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #12 on: 03.12.2005, kell 23:21 »

ee.. see oli ikka nagu ametlik uuring.. a noh kui vaktsiiniarijumalaid kummardad, siis mudugi lase kaia.

kui arvestada et see ari, kes kunagi hivi lahti lasi, saadab varsti valja ylikallid aidsiravimid, siis polegi nagu midagi oelda. aa, seesama vaktsiinifirma (sorry, nimi laks meelest ara) toodab hetkel yhte populaarset vaktsiini, millega enamus meie lapsi vktsineeritud Sad
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #13 on: 03.12.2005, kell 23:34 »

a noh kui vaktsiiniarijumalaid kummardad, siis mudugi lase kaia.
Ja sina lase käia ning kummarda edasi naisi saunas. Või on sul oma väidete tõestuseks mingeid paremaid argumente välja käia, peale lausete a la mind pani motlema kusagilt loetud lause ja ee.. see oli ikka nagu ametlik uuring või seesama vaktsiinifirma (sorry, nimi laks meelest ara)?
Logged
fennek
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #14 on: 03.12.2005, kell 23:39 »

ok, kui aega rohkem, otsin konkreetse lingi. peace?
Logged
Leheküljed: [1] 2 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam