Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!  (Loetud 37258 korda)
Tanel
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #15 on: 04.12.2005, kell 00:17 »

mind pani motlema kusagilt loetud lause, et kui jaapanis lopetati alla 2-aastaste vaktsineerimine, kadusid seal  hällisurmad. karm, eks?

Kusjuures täiesti võimalik. Sest eks see üks mürk ole. Crusoe postitust veel läbi lugenud pole, aga eks kunagi ikka jõuab.
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #16 on: 04.12.2005, kell 00:21 »

Kusjuures täiesti võimalik. Sest eks see üks mürk ole.
Mida tõestab - misasi?

Crusoe postitust veel läbi lugenud pole, aga
Aga arvamus juba olemas?
Logged
Tanel
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #17 on: 04.12.2005, kell 00:27 »

Aga arvamus juba olemas?

Umm, kas sinust erineva arvamuse omamine on nüd kuidagi negatiivne? Kas mulle tundub või sa läksid praegu isiklikuks?
Logged
zorrro
Algaja
**
Offline

Vastust: 77


ei ole Noa järglane


Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #18 on: 04.12.2005, kell 12:17 »

uuringud mis tehti platseebode ja homoopaatiliste ravimitega, naitasid, et homoopaatilised ravimid mojuvad paremini..

Teine variant asjast:

http://www.bbc.co.uk/science/horizon/2002/homeopathy.shtml
Logged

Ära hüüa parem hunti, kohtad säärast, kes ei hooli sinu demagoogiast.
sebastjan
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #19 on: 04.12.2005, kell 13:23 »

Olen ise antud teemaga mõneajataguselt maadelnd, kui oli vaja sõita kaugele troopikasse. Võtsin antud teema enda jaoks pulkadena lahti ning tulin järgmisele järeldusele:

Vaktsineerimine ei ole kindlasti nii ohutu ja kergekäeline tegevus nagu seda olin enne arvanud, tegemist on mürkidega, mis organismis oma mõju peaks avaldama. Näiteks malaaria vastaseid tablette süües on suur oht igasugusteks tüsistusteks (peavalud ja ringlus, ärevushood, hallutsinatsioonid jne.) Lisaks see koht kuhu vaktsiin mõjuma peaks, saab küll tugevdatud, kui samas võivad teised valdkonnad organismis nõrgestuda. Kergekäeline gripiprofülaktiline vaktsineerimine igaaastaselt on minu arust vale, sama lugu ka puugimürgi vastu vaktsineerimine. Teine lugu on nendega kes elavad ohtlikus piirkonnas metsas või gripi osas reisivad palju ebastabiilsetes maades ringi.
Logged
Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #20 on: 04.12.2005, kell 13:30 »

Näiteks malaaria vastaseid tablette süües on suur oht igasugusteks tüsistusteks (peavalud ja ringlus, ärevushood, hallutsinatsioonid jne.)
Aspiriini võttes on oht ka ära surra, kui lugeda infolehte. Mul emale kirjutas arst kõrge vererõhu vastu tabletid, mille infolehel oli kõrvalmõjuna kirjas kalduvus sooritada enesetappu! See, kui on mingi 0,00000001 % võimalus kõrvalmõjuks, ei tähenda veel, et vajalik ravim tuleks jätta võtmata. Nii igaks juhuks. Sest haigus, mis seetõttu võib inimest tabada, on ikka palju hullem.
Logged
Kadri
Külaline


E-mail
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #21 on: 04.12.2005, kell 23:43 »

mu meelest tasakaalukas ja mõistlik artikkel, väärt siia debati sekka lugeda:
MARGUS PUNAB: Vaktsineerimine ja eetika, EPL 16.11.2005 http://www.epl.ee/artikkel_305330.html

minu jaoks on küsimus konkreetsete, mitte hüpoteetiliste riskide hindamises. neid riske hinnanuna oleme mehega oma lapsed (3aastased) lasknud vaktsineerida osaliselt (st vaid osade nende haiguste vastu, mille vastase vaktsineerimise riiklik vaktsineerimiskalender ette näeb) ja ma ei näe käesoleval hetkel ratsionaalset argumenti, mis sunniks mind lisama ülejäänuid - või vaktsineerima oma lapsi või iseend näiteks gripi, tuulerõugete või B-hepatiidi vastu.
Logged
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #22 on: 13.06.2006, kell 14:19 »

Kuidas ohutumalt vaktsineerida.

Dr. Stehpanie Cave
Dr. Stehpanie Cave on arst, kes ravib autistlikke ja vaktsiini-tüsistustega lapsi. Populaarse raamatu “What your doctor may not tell you about children’s vaccination” autor. Antud tekst on kokkuvõtlik tõlge eeltoodud raamatu peatükist "How to reduce reactions to vaccinations" lk 268-279. (Sulgudes ja kursiivis on eesti loodusterapeudi kommentaarid.)

Enne vaktsineerimist peaks arst lapse üle vaatama, et olla kindel - laps on terve. Ärge kunagi vaktsineerige haiget last, eriti kui ta on palavikus. Mõned arstid soovitavad ka siis vaktsineerimise edasi lükata, kui keegi lähikondsetest oli äsja või on hetkel haige.
(Soovitavalt peaks viimasest haigusest olema möödas vähemalt 2 kuud ehk teisisõnu peab laps 2 kuud enne vaktsineerimist olema olnud terve.)

Kui võimalik, eelistage üksikvaktsiine mitmikvaktsiinidele. Igal juhul vältige üle 5 eri vaktsiini süstimist samal päeval.

Eelistage tiomersaali (elavhõbeda) vabu vaktsiine. (Üksikvaktsiinid on tavaliselt elavhõbedavabad).

Küsige oma arstilt vaktsiinide infolehed koju kaasa enne planeeritud vaktsineerimisvisiiti eelmisel arstivisiidil. Siis on teil kodus aega vaktsiiniga tutvuda.

Enne vaktsineerimist kirjutage arstile üles, kas lähisugulaste (ka onude/tädide) hulgas on esinenud krampe, epilepsiat, vaktsiinireaktsioone, autoimmuunhaigusi, neuroloogilisi haigusi või raskekujulisi allergiaid. See informatsioon peaks sisalduma teie lapse haiguskaardil.
(Autoimmuunhaigusteks on näiteks reumatoidartriit, primaarne suhkruhaigus, astma, allergia, luupus jne. Näiteks kui onul on olnud primaarne suhkruhaigus, siis on teie lapsel oht saada vaktsineerimiskahjustus.)

Ärge lubage oma last vaktsineerida vaktsiinidega, mis sisaldavad aineid, mille vastu teie laps on allergiline. (Näiteks pärm B hepatiidi vaktsiinis, muna ja neomütsiin MMR’s.)

Süsti kohast ja süstimise viisist sõltub väga palju. Soovitav on last mitte süstida tuharasse, kuna seal on suur võimalus tabada suurt istmikunärvi.

Mahl või glükoosivesi enne ja parast DLT süsti aitab tasakaalustada veresuhkrut.

Soovitatav on anda lapsele enne ja vaktsineerimise päeval lisaks A vitamiini (1250 kuni 5000 IU, olenevalt lapse vanusest). Kalamaksaõli sobib selleks väga hästi.
(Kuna on leitud, et kalad sisaldavad märgatavas koguses elavhõbedat ja teisi raskmetalle, eriti maksas, siis ei soovitaks kalamaksaõli kasutada. Kuna A vitamiin on siin kui antioksüdant, siis sobivad ka teised antioksüdandid – Zn-kelasiin, seleen, E vitamiin jne)

Süsti päeval ja ka järgmisel päeval võib anda C vitamiini. Imikule 150 mg 2 korda päevas (kokku 300mg) ja üle aastasele lapsele 300 mg 2 korda päevas (kokku 600mg) See kaitseb organismi vaktsiinireaktsioonide eest.
(Soovitav on kasutada looduslikku C-vitamiini, näiteks Acerola C vitamiin sahharoosiga mitte ksülitooliga või kibuvitsamarju jne. Sünteetiline C-vitamiin koormab neere ja annab sagedamini nahale lööbe.)

(* Kui last on varem juba vaktsineeritud, siis on soovitav enne järgmist vaktsineerimist teha vitamiini kuurid C-vitamiiniga ja mõne antioksüdandiga, näiteks Zn-kelasiiniga. C-vitamiini annused peaksid siis olema väiksemad kui eelpool – alla aastasel lapsel 60-100mg ja üle aastasel lapsel 100-300mg. Õige annuse leidmiseks jälgida lapse nahka – kui nahale tekib lööve, siis on annus liiga suur ja seda tuleb vähendada. Need antioksüdandid aitavad eelmiste vaktsineerimiste ajal organismi viidud elavhõbedat jt mürke kahjutuks teha ning annab kehale antioksüdantide varu järgmise mürgiannusega võitlemiseks.)


Enne oma lapse vaktsineerimist, küsige endalt 7 küsimust. “JAH” vastus võib tähendada, et vaktsineerimine tuleks edasi lükata või hoopis peatada. Arutage neid küsimusi oma lastearstiga.

1. Kas mu laps on täna haige? Isegi kerge haigusega tuleks vaktsineerimine edasi lükata.

2. Kas mu laps on allergiline rohtudele, toiduainetele või mõnele vaktsiinile?

3. Kas mu laps on eelnevalt reageerinud mõnele vaktsiinile? Rääkige oma arstile isegi kergetest vaktsiinireaktsioonidest.
(Kergeteks vaktsiinireaktsiooniks on ka kerge palavik, süstekoha punetus, mitmetunnine eriline nutt vm.)

4. Kas viimase 3 kuu jooksul on mu laps võtnud kortisooni, prednisooni või teisi steroide, vähivastaseid ravimeid või käinud kiiritusravis? Kas keegi perekonnast või lähikondsetest on läbinud neid ravikuure?

5. Kas mu lapsel või kellelgil tema lähikondsetest on vähk, AIDS, leukeemia või mõni muu immuunpuudulikkuse haigus?

6. Kas mu lapsel on kunagi esinenud krampe/tõmblusi või mingeid ajukahjustusi?

7. Kas mu lapsele on viimase aasta jooksul tehtud vere või plasmaülekannet või on talle manustatud immuun(gamma)globuliini?


B hepatiidi vaktsiini soovitab dr. Cave edasi lükata nii kaugele kui võimalik. (Kui leiate, et teie laps vajab seda murdeeas, võite teda siis vaktsineerida).
Kindlasti ei soovita ta vaktsineerida vastsündinut B hepatiidi vastu.


 Allikas: http://www.zone.ee/vaktsineerimisest
Logged

mutski
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 7


Oot ma mõtlen veel...


Re:Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #23 on: 31.08.2006, kell 15:40 »

Ei tea kas neil kes sõna sel teemal siin on võtnud endil ka lapsi on?Minul praegu 2 last ,üks 3 aastane ja teine 3 kuune .Tõesti mõtlesin ja kaalusin kas lasta vaktsineerida või mitte aga seni olen lasknud.
Logged
butterfly2
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 5


Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #24 on: 12.10.2009, kell 20:32 »

Minu lapsed on ka vaktsineeritud ja ma ei ole kahelnud ka selles, kas vaktsineerida või mitte. Jah, puugivastast vaktsiini ja gripi oma ma ei ole lasknud teha aga kõik teised on tehtud.
Logged
Ämblik
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 25


Mees nurisegu oma patu pärast!


Vastus: Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida!
« Vasta #25 on: 15.10.2009, kell 02:10 »

Tsiteeri
Vaktsiinides sisalduvale etüül-elavhõbedale pole keegi ohutut doosi kehtestanud. Küll on olemas normid elavhõbeda teisele vormile, metüül-elavhõbedale. Selle järgi loetakse ohutuks kuni 0,1 mcg metüül-elavhõbedat 1kg kehakaalu kohta päevas. (USA Keskkonnakaitse normid)
NÄIDE Üks hepatiidisüst sisaldab 12,5 mcg elavhõbedat. Kui see süstida
näiteks 3,6 kilosesse vastsündinusse, siis saab ta juba ühe doosiga
mitukümmend korda rohkem mürki, kui on lubatud normidega (antud
juhul oleks lubatud kuni 0,36 mcg).
Kui 6-kuune imik on saanud kätte kõik ettenähtud vaktsiinid, siis on ta oma organismi kumuleerinud juba 167,5 mcg elavhõbedat.
Kaheaastaseks sünnipäevaks on Ameerika laps kogunud oma organismi 237 mcg elavhõbedat!!

Ravimitööstus põhjendab selliseid mürgiannuseid lihtsalt. Kui laps kaalub kahe aasta jooksul keskmiselt ütleme 5kg. Siis on ohutu doos 0.5mcg * 731 päeva =365 mcg on lubatud annus 2.a. jooksul. Seega JOKK.

siin üks uuring väidab, et rohkem kui 1% lastest kannatab autismi. Ennem 1990 aastat oli see number 20 korda väiksem. Samuti anti lastele tunduvalt vähem vaktsiine.

http://news.softpedia.com/news/1-in-100-Children-May-Suffer-from-Autism-29685.shtml

Kui 1% lastest on täieliku aju puudega, siis tekib samas kohe küsimus, kui paljud on kaotanud osalise aju töövõime? Kas see protsent võib olla kuskil 100% lähedal? Osad inimesed on lihtsalt väga õrnalt kahjustatud ja pealegi: Kuidas sa tead milline peaks sinu aju potensiaal olema kui sa oled alati olnud selline nagu oled? Pole millegagi võrrelda.


Pharmakeia kreeka keele leksikonis tähendab:
1.ravimite kasutamine
2.mürgitamine
3.nõidumine

Sellest sõnast tulenevad ing k. sõnad:
Pharmacy- ravimitööstus
pharmacist- apteeker

Seda sõna on kasutatud piiblis 3 korral UTs.

Gal 5:30
Ilm 9:21
Ilm 18:23

Ilm 18:23 võiks vabalt tõlkida: 1.Sest sinu kaupmehed olid maa suured isandad, sinu ravimitega on kõik rahvad viidud eksitusse!
2.Sest sinu kaupmehed olid maa suured isandad, sinu nõiajookidega on kõik rahvad viidud eksitusse!

Aborditud laste looted, elavhõbe, ahvi neerud, nahkhiire tiivad?, rotisabad?, roheline mullitav pada täis jälkust? valgetes kitlites gurud seismas ümber katla, nende kärnad ei ole küll nina peal vaid südames?
Mind sellest osasaamine ei huvita. Enamus arste ei tea vaktsiinidest mitte midagi muud kui vaid see mida ravimifirma paberid ütlevad. Ja need on roosilised.

Nett on täis tõendeid vaktsiinide ohtlikkuse kohta:
http://www.youtube.com/watch?v=J7h-DPr_x2w&feature=related
Logged
Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam