Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:09
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  loomakatsetest kosmeetikaaris « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: loomakatsetest kosmeetikaaris  (Loetud 6602 korda)
fennek
Külaline


E-mail
loomakatsetest kosmeetikaaris
« on: 03.12.2005, kell 23:25 »

kuulsin et enamus praegustest kosmeetikafirmadest kasutavad katseloomi selleks et toimeid testida. kas keegi teab midagi tapsemalt?

niru ju muidu et selleks et me koik ilusad oleksime ja hasti lohnaksime jne, peavad moned loomad piinlema Sad
Logged
Tanel
Külaline


E-mail
Re:loomakatsetest kosmeetikaaris
« Vasta #1 on: 04.12.2005, kell 00:14 »

Kohe-kohe toon ühe hea lingi.
Logged
Tanel
Külaline


E-mail
Re:loomakatsetest kosmeetikaaris
« Vasta #2 on: 04.12.2005, kell 00:25 »

Niisiis, aga ma hoiatan, et kel nõrgad närvid ärgu linki avagu, sest selle artikli kõrval on ka üsna jäledaid fotosi. Need, kes on otsustanud seda lugeda, siis vaadake kindlasti ka kommentaare. http://www.femme.ee/aktiivne/globaalne/1635
Logged
neitsi
Külaline


E-mail
Re:loomakatsetest kosmeetikaaris
« Vasta #3 on: 06.06.2006, kell 13:47 »

sul on õigus,ma poleks pidanud seda nägema.Ma armastan loomi ja kaalun võimalust selle vastu protesteerida.Roheline Liikumine peaks ju suutma midagi ära teha?
Logged
Ted
Külaline


E-mail
Re:loomakatsetest kosmeetikaaris
« Vasta #4 on: 06.06.2006, kell 18:45 »

Vaadake järgmist videot. Siin pole küll juttu kosmeetikaärist, aga tegemist on samuti loomade jõleda ärakasutamisega inimliku edevuse huvides. Ja samad sõnad nõrganärvilistele: see pole teie jaoks.
P.S. link avaneb raskesti, tuleb mitu korda üritada.

http://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/fur.wmv
Logged
clarsyy
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 39Vastus: loomakatsetest kosmeetikaaris
« Vasta #5 on: 22.05.2010, kell 22:09 »

Kõik see on meie inimkonna heaolu nimel, pole midagi teha. 

Ei räägi siis ainult kosmeetikast ja muust n-ö edevusest, vaid ka ravimitest jpm, milles tahest tahtmata on vajalik katseid teha.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam