Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:24
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Ford ja homod « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Ford ja homod  (Loetud 7372 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Ford ja homod
« on: 14.12.2005, kell 10:26 »

Ford autokompanii loobus homosõbralikkusest

14. detsember 2005
Delfi online
 
Jaguari ja Land Roveri autotootjad teatasid teisipäeval, et loobuvad reklaami tegemisest homoajakirjanduses. Briti autotootjad kinnitasid, et otsus ei ole tingitud Ameerika parempoolsete ja kristlaste ähvardusest asuda firmasid homolembuse eest boikoteerima.

Firmade kinnitusel on reklaami piiramise põhjuseks halvast müügiedust tingitud eelarvenappus, sellegipoolest on otsus ajanud homoõiguslased endast välja, teatab The Telegraph.

„Neil pingelistel eelarve aegadel peavad meie margid tegema raskeid otsuseid, kus reklaamida ja kulutada oma piiratud reklaamidollareid,” teatas firma.

Homo- ja lesbigrupid tahavad aga kokkusaamist Fordi firma juhtidega, nõudes, et firma taastaks reklaamid homoväljaannetes ning distantseeriks end Ameerika Perekonna Assotsiatsioonist (AFA).

Just Ameerika Perede Assotsiatsioon väljastas varem Jaguari ja Land Roveri omanikule Fordile hoiatuse, et kui homosõbralikkust ei lõpetata, teeb organisatsioon üleskutse boikoteerida Fordi brände.

Fordi esimees Bill Ford saatis välja pressiteate, milles kinnitab, et kompanii „hindab kõiki inimesi sõltumata nende rassist, usust, soost, seksuaalsest orientatsioonist ja kultuurilisest või füüsilisest eripärast”.

Homod süüdistavad firmat argpükslikkuses.

AFA mõistis hukka mitte ainult Fordi brändide Jaguari ja Land Roveri reklaamid vaid kogu Ford kompanii poliitika „hinnata mitmekesisust töökohal” ning firma annetused homoüritustele.

Pärast Fordi otsust võttis AFA oma boikotiähvarduse tagasi.

Varem on kristlikud kirikud ja pereorganisatsioonid sõdinud Ameerikas selliste suurte firmadega nagu Disney ja Procter & Gamble.
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Ford ja homod
« Vasta #1 on: 14.12.2005, kell 10:32 »

Mul on ka au sõita mittehomo Fordiga juba 3-ndat aastat  Cool

GO ON FORD!

See hääbuv ja provaktiivne saatana sigitatud perverssus (homoseksualism on saatanast) peab jääme HÄBISSE!

Eriti lahe on nende hala:

Homo- ja lesbigrupid tahavad aga kokkusaamist Fordi firma juhtidega, nõudes, et firma taastaks reklaamid homoväljaannetes ning distantseeriks end Ameerika Perekonna Assotsiatsioonist (AFA).

Oh ma ei või! Kas nad aru ei saa, et Jumal lõi meghe ja naise! Mida teevad homod omavahel, see on ju JÄLEDUS. Mida teevad lesbid omavahel, see on ju jäledus! Piibel räägib, et Jumal vihkab sellist asja!

MINUARUST väiks olla homovabad pardlid, muusikakeskused, telerid, siklid, tööriistad! St. tootjafirmad ei reklaami endid homo ja lesbi jms. kääksuajakirjades ja saitidel ja TV-des!

Samuti kaubamajad, kohvikud, basseinid, spordisaalid jms.

ja õnneks ka on kuna homod kipuvad nö. oma pleesitamis kohti endile tegema. Alles oli uudis, et Inglismaal on 5% homod! Juba lahe uudis Inglismaal on 95% HETEROID ja vaid 5% pederastia harrastajaid!
Logged

sebastjan
Külaline


E-mail
Re:Ford ja homod
« Vasta #2 on: 14.12.2005, kell 12:52 »

Tõsi ta on, ameerika on veider riik sesosas (heas mõttes), et võrreldes muu maailmaga on seal väga tugevalt kanda kinnitanud kristlikkogukond. Ega ilmaasjata isegi presidendid (n. BUSH) sellega arvestama peavad.
Logged
Peeter Rootslane
Algaja
**
Offline

Vastust: 83

day of the sword


Vastus: Ford ja homod
« Vasta #3 on: 21.05.2007, kell 22:43 »Henry Ford vastuvôtmas ordenit "Saksa Kotka Suurrist",mille talle saatis A.Hitler.Ordeni annavad üle Karl Kapp ja Fritz Hailer.
Logged

Teie olete oma isast kuradist ning tahate teha oma isa himude
järgi. Tema on mõrtsukas algusest peale, ta ei püsinud tões,
sest temas ei ole tõde. Kui ta räägib valet, siis ta räägib enda oma,
sest ta on valetaja ja vale isa.
Peeter Rootslane
Algaja
**
Offline

Vastust: 83

day of the sword


Vastus: Ford ja homod
« Vasta #4 on: 23.05.2007, kell 01:46 »Logged

Teie olete oma isast kuradist ning tahate teha oma isa himude
järgi. Tema on mõrtsukas algusest peale, ta ei püsinud tões,
sest temas ei ole tõde. Kui ta räägib valet, siis ta räägib enda oma,
sest ta on valetaja ja vale isa.
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam