Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:33
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Loe enne kui postitad! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Loe enne kui postitad!  (Loetud 4861 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Loe enne kui postitad!
« on: 04.01.2006, kell 23:57 »

See uus rubriik  - kategooria sai tehtud sp. et asi läks juba ühise mütsi all väga segaseks. Uus süsteem eeldab, et siia rubriiki tulevad, siis:

Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)Siia vaid kristlikud uudised Eestist ja mujalt maailmast. Kirikuuudised. Vastukaja kirikumaailma uudistele, kristlikele meedia uudistele ning sündmustele. Uudiste, sündmuste arutamine kristlikust vaatenurgast!

Püüame seda foorumit hoida elava usu tunnistuseks. Kõikvõimalikud uudised küll Viimse Reliikvia karbi õnnistamisest või kuskil kiriku kellade pühitsemistest või mingite kontide väljakaevamistest ei paku eriti huvi! Sellised uudiseid saab lugeda ajakirjandusest või www.kompass.ee

Samuti enne kui COPY+PASTET välgutad, vaata nö. Eesti ajakirjandusest leitud "kirikuudis" läbi. Mine külasta maailmas väga suuri kristlikke uudisteportaale ja tõlgi siia midagi asjalikku, ülesehitavat ja positiivset! Kahjuks on kodumaine ajakirjandus vaid kõiges kollasest huvitatud!

Olge terved ja hoidke kodukorda  Roll Eyes

---------------------------------------------------
Kui keegi tahab midagi lisada, siis pane meilile kasulikke mõtteid! Halvad mõtted ja negatiivne kriitika mine viia aga prügiämbriga välja või lase WC potist alla - ma seda ei taha!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam