Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest) « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)  (Loetud 6412 korda)
fennek
Külaline


E-mail
Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« on: 13.02.2006, kell 00:43 »

sattusin just lugema yhte aarmiselt huvitavat artiklit synnitamise kohta. koik raagivad et synnitamine on valus ja kole protsess. vaga paljud meist kardavad synnitust, nouavad valuvaigisteid, keisrit ja juma teab mida veel.


arvan et naistele tuleb vagagi kasuks lugeda labi see motlemapanev lugu.
http://www.unhinderedliving.com/birthbasis.html

samal lehel (http://www.unhinderedliving.com/childbirth.html)
on veel mitmeid opetusi, kuidas see syndmus enda jaoks teha voimalikult meeldejaavaks, meeldivaks ja valutuks (jah, on voimalik synnitada valutult ilma valuvaigistiteta, omadest kogemustest raagin Smiley ) syndmuseks.  isegi kui pole soovi koike sealsoovitatut jargi proovida, on siiski tegu vaart lugemismaterjaliga. Aitab jagu saada paljudest hirmudest ja hirm on ju see mis meid pinge alla paneb ja lodvestumise, mis synnitamisel esmatahtis, raskemaks voi isegi voimatuks teeb.

kahjuks on kogu lugu inglise keeles. loodan et on monele abiks.
Logged
neitsi
Külaline


E-mail
Re:Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #1 on: 02.05.2006, kell 13:52 »

Kallis,kallis fennek,
see lugu huvitab mind väga,väga,väga.Õnnetuseks olen inglise keele õpilasena häbiplekk.
Logged
neitsi
Külaline


E-mail
Re:Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #2 on: 04.05.2006, kell 17:58 »

ega sul äkki ei ole selle teema kohta mõnd eestikeelset veebilehte anda?
Logged
Ted
Külaline


E-mail
Re:Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #3 on: 06.05.2006, kell 18:54 »

Lugesin hiljuti portaali "Kliinik" foorumist üht rahvale esitatud küsimust. See on järgmine:


Käts 2006-05-05 09:59  

Kas on normaalne et u. nädal pärast medikamenoosset aborti võin kannatada veel tugevate kõhuvalude käes? ja kaua selline seisund kesta võib? ise lugesin et ca. 1-2 nädala pärast peax kõik ok olema...  


Sellele Kätsile oli vastatud järgnevalt:


to Käts 2006-05-05 18:21  

Mida sa ise vastaksid mõrtsukale, kes kurdab, et oma ohvrit surnuks kägistades on tä oma käe kõõluseid vigastanud ja nüüd käsi valutab?
Sina ise oled samasugune, nagu see mõrtsukas: sa oled äsja tapnud oma lapse, hävitanud kaitsetu ja abitu elu, oled kõige jäledamal kombel mõrvanud, su käed nõretavad verest — aga ainus, mis sulle muret teeb, on su kõhuvalu. Et sul üldse jätkub jultumust siin avalikus foorumis oma kõhuvalu kurta! Tõenäoliselt ei jää see kõhuvalu ainsaks tüsistuseks, mida sul tuleb kannatada... Oma hingele oled sa päästmatult kahju teinud.  Mida arvata sellisest vastusest?


Logged
fennek
Külaline


E-mail
Vastus: Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #4 on: 16.04.2007, kell 22:44 »

Rahu,

pole ammu siin foorumis enam kainud.. vaatasin, et see teema on isegi vastukaja leidnud.

eesti keeles on sarnane info olemas - mitte tapselt samad tekstid, aga sarnased - www.kodussynnitus.ee

omalt poolt kommenteeriks juurde, et usk Loojasse aitab tohutult kaasa. Tema on see, kes teeb synnituse meile turvaliseks ja kaitseb meid. Seda ei tohi ara unustada. Kui meie ei unusta Loojat, siis Tema ei unusta meid!

Tsiteeri
Mida arvata sellisest vastusest?

Mnjah. Tehtut muuta enam ei saa. noustuda saaks sellest vaid viimase lausega, et oma hingele on inimene kahju teinud.  samas jallegi pole ara toodud taustasysteemi - ei tea ju, mis pohjustel sooritati abort. ma isiklikult seda ei poolda ja leian, et on vale, ent kui rasedus peaks ohustama naise elu, siis on eriliselt johker sedasi tanitada, kui naine on valinud kahe halva vahel..  samas jallegi Looja teed on araarvamatud - olen kuulnud ka naisest, kes sai keisriloikega lapse emakavalisest rasedusest!
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #5 on: 17.04.2007, kell 13:46 »

Tsiteeri
Mida arvata sellisest vastusest?

Mida siin ikka arvata? Inimene kes on ülivihane nende vastu kes teevad aborti? Kumb on suurem patt, kas tema viha või siis mõrv? Võta sa kinni ...

Aga lapsi retsitakse ikka julmalt meie maal, veri lendab ojadena ja arstid kahlavad veres! Üle 10 000 retsimise ja tükeldamise aastas!
Logged

fennek
Külaline


E-mail
Vastus: Rasedatele (Piiblist ja synnitamisest)
« Vasta #6 on: 17.04.2007, kell 14:19 »

jajah.. ja need, kes ara synnivad, pumbatakse myrke tais :S vaktsiine pean silmas.  Kui vaktsineerimise varjukylge uurida,siis on lood ikka vaga koledad Sad  valetamine ja vassimine raha nimel..
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam