Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:26
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Kristlik kool - kristlikud koolid? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kristlik kool - kristlikud koolid?  (Loetud 6290 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kristlik kool - kristlikud koolid?
« on: 16.02.2006, kell 02:21 »

Keegi saatis mili ja tahtis seda küsida:

Kas Tallinnas on kristlikke koole?

Tsiteeri
mul on yks kysimus seoses kristlike  koolidega. Kas Tallinnas on ka mõni kristlik kool, olen netist otsinud, kuid siiski pole leidnud. Kuna registreerida ei saa,et seda foorumis kysida, siis olen sunnitud selle kysimuse natuke teises rubriigis kysima.

Mul hetkel juhe koos aga ega vist sellist nagu Tartus Elu Sõna kool ja Katoliku Kiriku Kool ei ole? Või ma eksin.

On olemas kristlike sugemetega Vanalinna Hariduskoleegiumi mingi kool ja Tammjärve rikaste kool  Roll Eyes

Või ma eksin?
Logged

Aikaterine
Külaline


E-mail
Re:Kristlik kool - kristlikud koolid?
« Vasta #1 on: 16.02.2006, kell 07:26 »

Alusharidust jagavad EELK Kaarli koguduse lasteaed ning Miikaeli Ühenduse lasteaed "Aiake" (mõlemad Tallinnas).
Sealt edasi põhiharidust Tartu Katoliku Kool, Elu Sõna Kool (samuti Tartus) ning Vanalinna Hariduskolleegiumi Põhikool (Tallinnas).
Gümnaasiumiharidust Vanalinna Hariduskolleegiumi Gümnaasium (Tallinnas).
Logged
fennek
Külaline


E-mail
Re:Kristlik kool - kristlikud koolid?
« Vasta #2 on: 17.02.2006, kell 16:32 »

tartus katoliku kool peaks olema. sihuke pisike ja armas paistab valjast, aga olen kuulnud et haridustasemega eriti ei hiilga. aga voin ka eksida. tallinna kohta ei oska oelda.
Logged
Tanel
Külaline


E-mail
Re:Kristlik kool - kristlikud koolid?
« Vasta #3 on: 18.02.2006, kell 00:02 »

Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam