Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:53
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Usuvabadus maailmas « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Usuvabadus maailmas  (Loetud 6977 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Usuvabadus maailmas
« on: 21.02.2006, kell 00:02 »

KÕIKJAL EI OLE USUVABADUST

Vene õigeusukirik lükkas tagasi USA välisministeeriumi hinnangu Venemaale kui eelarvamusliku usupoliitikaga riigile. USA välisministeerium nimetas novembri algul avalikustatud iga-aastases usuvabaduste raportis Venemaad riigiks, kus suhtutakse eelarvamuslikult väiksematesse konfessioonidesse.

Raportit, mis annab hinnangu usuvabadustele 197 riigis, esitles ajakirjanikele USA välisminister Condoleezza Rice.

Kõige halvem on usuvabaduste olukord Myanmaris, Hiinas, Põhja-Koreas ja Kuubal. Riikidena, kus võimud suhtuvad vaenulikult usuvähemustesse, nimetatakse Eritread, Iraani, Laost, Saudi Araabiat, Sudaani, Usbekistani ja Vietnami. Kolmandasse rühma kuuluvates riikides – Bangladeshis, Egiptuses, Indias ja Sri Lankal ignoreerivad võimud usurühmade diskrimineerimist.

Venemaa on neljandas rühmas, mille võimud viivad mittepeamiste religioonide esindajate suhtes ellu eelarvamuslikku poliitikat. Raportis märgitakse muuhulgas, et Vene eriteenistused peavad mitmete usurühmade liidreid julgeolekuohuks. Koos Venemaaga on selles kategoorias Aserbaidžaan, Valgevene, Brunei, Indoneesia, Pakistan ja Türgi.

Raportis märgitakse, et usuvabaduste olukord on oluliselt paranenud Gruusias, Indias, Türkmenistanis, Araabia Ühendemiraatides ja Vietnamis.

Allikas: Kristlik Leht Kuulutaja
Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Usuvabadus maailmas
« Vasta #1 on: 21.02.2006, kell 00:07 »

Tuletage palves meelde lisaks loetelus nimetatud riikidele ka ISLAMIRIIKE, kus tapetakse kristlasi oma usu pärast!

Samuti ei ole kadunud Eestis võitlev ateism ja vihased maausulised ning jumalvastased pilkavad seni anonüümsena internetikeskkondades kristlasi.

Eestis tegutsevate satanistlike sugemetega raskemuusika bändid viljelevad lausa muusikat, kus laulusõnades kutsustakse KRISTLASTE VERD valama. Üheks näiteks on METSATÖLL! Neil on mitmeid laule, kus kutsutakse ristikoeri tapma ja hävitama ning ristiverega maad niisutama. Kus on Eesti õigusorganite silmad?

Samuti on EU usuasjade sisepoliitika seda teed minemas, et täna on saadetud Belgiast jt. riikidest välja misjonäre ja neile ei anta viisasid ning raskendatakse piiblikoolide rajamist.

Saatan on TIGE ja valb seda vihja ja jumalavastasust välja nende läbi-kaudu-üle, kes on AVATUD saatanale!
Logged

kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Usuvabadus maailmas
« Vasta #2 on: 21.02.2006, kell 00:19 »

Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
Truthful
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Jumal otsib neid, kes teda tões ja vaimus teenivad


WWW
Vastus: Usuvabadus maailmas
« Vasta #3 on: 14.01.2007, kell 12:13 »

õigeusu kirik on ka maarjamaal pead tõstmas, siin kasvupinda on noored vende skinnheadid lausa ootavad ja see langenud ja leige kirik on hea kasvulava neile

vaata venemaa õigeusu kiriku preetrite skinnheadide õnnistamist

homoseksualism on katkt kirikus aga selle juurib välja Issand ise

täna nad lähevad homode vastu, homme aga nelipühilaste vastu skinnheadidega - see ongi lõpueaegade tagakius - saatana kirik kiusab taga tõsiusklikke

http://www.ukgaynews.org.uk/Archive/2006may/0201.htm

Logged

Seepärast ma mõistan kohut teie üle, Iisraeli sugu, igaühe üle ta eluviiside kohaselt, ütleb Issand Jehoova! Pöörduge ja taganege kõigist oma üleastumistest, et teie süü ei saaks teile komistuseks! Hs.18,30
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam