Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:33
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  VARIA - seda, teist ja kolmandat  |  Muusika ja filmid  |  Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast!  (Loetud 24690 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast!
« Vasta #15 on: 04.05.2006, kell 23:45 »

Laulu "The god that failed" kirjutas James Hetfield peale seda kui tema ema kes kuulus mingisse usulahku keeldus igasugusest arstiabist kuna tema usk seda keelas ja suri vähki.

Tuhanded eestlased keelduvad ka iga päev arstiabist: kes ei pese hambaid nagu hambaarst käseb, kes suitsetab, kes sööb RASVA näost isse, kes pralletab ja luristab kärakat jne jne.

Mis vähki puudutab siis suurem enamus vähki haigestunutest sureb peale öökimajavat kiirotusravi ja kurnavaid keemiravi kuure ikkagi ära. Äkki see naine lihtsalt ei tahnud ennast enne surma mürgitada. Samas võib see James lihtsalt jahu ajada suust välja. Ja nagu lily kirjutas kohe kindlasti seostame selle jamesi ema usulahku kristlastega Smiley

Oeh
Logged

Athos
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 31

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast!
« Vasta #16 on: 02.10.2008, kell 00:20 »

ma kuulan küll mettalicat(ca 5 lugu) ja aint, et nautida muusikat mitte sõnumit. aga üldiselt ei ole seda sorti muusika kuulaja
Logged
h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 114

On ainult üks tee!


Vastus: Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast!
« Vasta #17 on: 02.10.2008, kell 20:15 »

ma kuulan küll mettalicat(ca 5 lugu) ja aint, et nautida muusikat mitte sõnumit.

Lihtsalt üldiselt asja üle arutades arvan mina nii, et juba meloodia ise tekitab teatud meeleolu. Oleme vast paljud seda tähele pannud, vähemalt mina väidan seda oma puhul kindlalt. Kuna ka meloodia on inspireertitud ja enamasti küllaltki võrreldavas vastavuses sõnadega (raevukas, lemb jne), siis väljendab ka see asja olemust ja sisendab teatud meeleolu ja tundeid. Kui aga see meloodia pärineb otse põrgust, siis ei saa ka seda kuulates ju ülevalt õnnistatud.

Ma ei suutnud usust üsna kaugel olla samuti mõista seda, et mis siis selles halba on, et ma vahel rasket muusikat kuulan ja seda meloodiat naudin, iseenenest tundub see ju väga lahe, eriti kui selline stiil meeldib jne. Kuid usus edasi arenedes jõuad ühel päeval sellise tunnetuseni, et see pole sinu jaoks ja siis tunned, et sul pole ka enam seda tahtmist kuulata. Päris kindlasti ei ehita see kedagi vaimulikult üles, pigem vastupidi. Seega saage tugevaks Issandas ja Tema tunnetuses, siis mõistate, mis on teie osa, mis mitte.
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Metallica!!! Hirm ja vägivald on saatanast!
« Vasta #18 on: 13.06.2014, kell 22:50 »

Iseloomilikke tsitaate rokkmuusikutelt

Neile, kes veel peaksid mõtlema, et hard rock muusika/sõnad on ainult fiktsioon/mõnus meelelahutus ja et mingit saatana olemasolu need muusikategijad ei usu. 
Logged

Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam