Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:46
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot!  (Loetud 5360 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot!
« on: 23.03.2006, kell 18:34 »

Aleksius II õnnitles Lukašenkot valimisvõidu puhul
21.03.2006

Vene õigeusukiriku pea Aleksandr II õnnitles Valgevene liidrit Aleksandr Lukašenkot presidendivalimiste võitmise puhul ning soovis talle rahva hüvanguks töötamisel Jumala abi.

"Nähes Teie seniste tegemiste muljetavaldavaid tulemusi avaldas Valgevene paljurahvuseline rahvas teile taas usaldust ning valis teid presidendiks tagasi," seisab Vene patriarhi läkituses.

Ühtlasi viitas Aleksius sellele, et Valgevene elanikud on kõigi asjaolude ja katsumuste kiuste "mehiselt oma maa eest seisnud, jäänud truuks iidsetele traditsioonidele, hoidnud oma vaimu tugeva, jäänud lahkeks ja vastutulelikuks".

"Vene õigeusukiriku juhina on mul rõõm tõdeda, et viimastel aastatel on Valgevene vaimuliku ja ilmaliku juhtkonna vahel kujunenud head suhted," kirjutas Aleksius, avaldades ühtlasi lootust koostöö jätkumisele.

Allikas: Kompass
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot!
« Vasta #1 on: 23.03.2006, kell 18:38 »

 Shocked  Shocked  Shocked

Lukjašenko ´ahistab Valgevene rahvast nüüd vene õigeusu kiriku õnnistuste saatel!

On äärmiselt rumal, et Eesti meedia räägib mingitest valimistulemitest! Valgevenes toimunud valimised olid nukuteater, Usa ja EL on ju tunnistanud, et need on VÕLTSITUD! Demokraatlikud suurriigid on juba avaldustega esinenud, et need valimised on muu maailma jaoks õigustühised - VÕLTSITUD totalitaarse süsteemi poolt!

Ja mingi kirikupea siis tervitab!

Keegi kompassis kommnteeris:

Tsiteeri
Ilmekas näide selle kohta, kuidas kirik on poliitika teenistuses - olgu need siis arvamusavaldused gayparaadide v6i valgevene presidendivalimiste suhtes


Parandaks veidi!

"Religioosne kirik" paljastab oma TÕELIST palet! Jeesusesse uskujad ja Tema järgijad aga on valinud hoopis teise elu. Kurb on kuidas religioon inimesed ära rikub!

Palvetage vabaduse, demokraatia ja inimõiguste eest Valgevenes! ka kogudusi ja uuestsündinud kristlasi ahistatakse seal!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot!
« Vasta #2 on: 19.06.2006, kell 12:14 »

Kas meil on tegemist langenud ja totaalses pimeduses oleva kirkuga?

Mida teeks Jeesus seal?
Logged

hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Valgevene uudised! Tule taevas appi! Aleksius II õnnitles Lukašenkot!
« Vasta #3 on: 28.08.2012, kell 00:13 »

kle, on üks kirik! ja sina selle osa! hoonet ei ole vaja!
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam