Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:56
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  EUROOPA LIIT MASKITA « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: EUROOPA LIIT MASKITA  (Loetud 5299 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
EUROOPA LIIT MASKITA
« on: 10.06.2004, kell 19:02 »

Tere. Üks mu tuttav tahtis oma artiklit levitada:
--------------------------------------------------------------

EUROOPA LIIT MASKITA

Tahaks loota, et meie poliitiline eliit on selleks korraks ajupesumasina tuure maha võtnud, tuletades oma alamaile viimast korda meelde, milline on see "õige" vastus küsimusele iseseisvusest loobumise kohta. Õnneks on küllalt palju ka neid, kes pole massipsühhoosile allunud ja jätkavad (riigivastasteks tembeldamise kiuste) oma peaga mõtlemist! Tore on olnud jälgida inimeste suhtumise muutumist E Liiduga liitumise suhtes ja tõdeda, et mida enam informeeritumaks EL-i varjukülgedest mõtlev inimene saab, seda vähem ta soovib sellega liituda. Paraku korratakse jultunud visadusega samu pooltõdesid ja suisa valesid, moonutatakse ühtesid ja vaikitakse maha teisi ebameeldivaid fakte EL-i kohta, millest siinkirjutaja "ei saa mitte vaiki olla". Kas ei suudeta või ei taheta mõista ajaloo-asjade käiku ja sügavamat olemust, et hoitakse oma soovunelmaist nii kramplikult kinni ja serveeritakse neid rahvale tõe pähe!? Isegi meie õiguskantsler "usub" ja kuulutab koos tipp-poliitikute ja euroametnikega, et EL on demokraatlik organisatsioon, kus erinevate riikide suveräänsust teostatakse ühiselt. Tegelikult on EL avalikult-põhiseaduslikult kujunemas liitriigiks, kus juba praegu valitseb vaid näiline demokraatia, sest tegelikult algatab ja võtab kõik Euroopa kontinenti mõjutavad otsused vastu 20-st mitte valitud, vaid ametisse määratud liikmest koosnev Euroopa Komisjon, millel on vetoõigus iga Europarlamendis tehtud otsuse üle. EP osaks jääb ainult läbi arutada ja arvamust avaldada 40-liikmelise Ministrite Nõukogu poolt väljatöötatud seadusaktide üle, millede muutmiseks võim praktiliselt puudub! Nii et paljuleierdatud jutt, et Eesti saab EL-is olles mõjutada selle otsuseid, on hale soovunelm! Arvan, et meil on põhjust uskuda neid EP saadikuid, kes asja sees olles teavad meist paremini, kui hoiatavad meid, et EL on täiesti ebademokraatlik, läbinisti korrumpeerunud ja bürokratiseerunud süsteem, mille põhjaminek on vaid aja küsimus! Kui meid nende sõnul kutsutakse uppuvale laevale Titanic II, siis on igati mõistlik sellest laevast maha jääda. Olukorras, kus suurem osa maailma umbes 300-st riigist ei astu sellele laevale, tundub EL küll üsna pisikese moodustisena, mille liikmeks saamiseks ei tasu küll oma vabadust lahja läätseleeme eest loovutada! Kindlasti on vabakäiguvangi või puurilooma elu vabaduses viibiva olendi omast materiaalses mõttes lihtsam, kuid vabadusel ja iseotsustamisel on hind, mida ei saa rahaga mõõta. EL ei pea saama Eesti identiteediallikaks, mille põhjal hinnatakse meie väärtust. Meile peab jääma eneseteadvus ja eneseväärikus, peame vabanema orjalikust mõtteviisist, nagu saaksime hakkama vaid käputäie isandate sõltuvuses olles. Euroametnikud on üsna avameelsed öeldes, et EL vajab idariike üksnes selleks, et nende majandust ja turge kontrolli all hoida. Siit koorub välja ka EL- i peidus pool, millest peaaegu keegi pole veel avalikult rääkinud.

Meil tuleb enestele ja kogu maailmale avalikustada, et EL-i idee ja teostus pärineb väga kurikavalast allikast -- rahvusvahelisest vabamüürlusest jt sarnastest salaühingutest, mis varjatult suunavad ja mõjutavad kogu maailma arenguid ja sündmusi, mis tunduvad juhuslikena. Jüri Lina oma uues raamatus Maailmaehitajate pettus paljastab hästi dokumenteeritult, et asjad ei ole sellised nagu näivad, et väike hulk ilgeid okultseid -satanistlikke rituaale praktiseerivaid salakavalaid tegelasi haaravad võimu, kujundavad avalikku arvamust, manipuleerivad rahvaste ja valitsustega, võltsivad ajalugu, varjates oma plaane ja eesmärke kiivalt avalikkuse eest, tüssates maailma näiliselt auväärse käitumisega ja esitades end süütute ja kahjutute härrasmeeste ühingutena. Vabamüürlaste leiutis on ka pangandus, mis intressi abil reguleerib ja kontrollib (loe: orjastab) kogu maailma majandust ja nüüd üritab luua pankade abil Euroopas superriiki. Need salajõud on edukalt pidurdanud inimkonna vaimset arengut, mahitanud rohkeid poliitilisi mõrvu, kõiki revolutsioone ja suuremaid ja sõdu ning väiksemaid rahvuslikke relvakonflikte. Neile on omane, et esmalt nad loovad probleeme ja siis pakuvad ise välja päästvaid lahendusi, et saada au ja kuulsust! Kui tarvis, on nad asendanud kuningaid, kui tarvis -- moodustanud vabariike või muid riiklikke valitsemissüsteeme --(natsionaal)sotsialism, kommunism, kapitalism jne. Muide -- rahvusriikide hävitamine on juba ammu olnud nende selge eesmärk! Praegu tegelevad nad ka enda sõnul Euroopa "ühendamisega" ehk Rooma impeeriumi taastamisega, mille kaugem eesmärk on kõikehõlmav maailmariik koos maailmavalitsusega, õigustades seda vajadusega tagada rahu, mille kõige suuremad vaenlased nad ise on. Nüüd oleneb ka meist kõigist, kuivõrd me tunnistame vandenõu olemasolu, tunneme ära ja paljastame nende lipsustatud kurjategijate salakavalad plaanid ning julgeme neile vastu astuda -- praegusel juhul -- ÖELDA EI LIITUMISELE EUROOPA LIIDUGA!

Avo Heinvee
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:EUROOPA LIIT MASKITA
« Vasta #1 on: 18.01.2005, kell 23:00 »

Eesti poliitikud lubasid valimistel, et kui JAH ütleme lendame kohe peale ja kukume ennast maksma panema! Kas tõesti? Ei usu!

Logged

Mental Maelstrom
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 494

väike must lammas


WWW
Re:EUROOPA LIIT MASKITA
« Vasta #2 on: 02.02.2005, kell 12:57 »

Seni pole nad tõesti midagi korda saatnud... ning vaevalt ka saadavad... Eks saksad ise teavad oma lollusi... osa rahvast jätab nagunii mõisa köie lohisema...
Logged

Põgene noorusea himude eest! Taotle õiglust, usku, armastust ja rahu nendega, kes Issandat appi hüüavad puhtast südamest!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: EUROOPA LIIT MASKITA
« Vasta #3 on: 15.12.2009, kell 20:46 »

neid sini-must-valge lipukesi annab otsida, võta või luup

see on KINO mis demokraatia ja EESTI õigustest me räägime

EU-d juhib ju Saksamaa, Prantsusmaa ning siis osaliselt on ka UK-l sõnaõigus.

Paabel!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam