Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:52
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Religiooniõpetuse toetamine Treffneri Gümnaasiumis « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Religiooniõpetuse toetamine Treffneri Gümnaasiumis  (Loetud 5833 korda)
kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Religiooniõpetuse toetamine Treffneri Gümnaasiumis
« on: 12.05.2006, kell 15:42 »

Õpilased võitlevad religiooniõpetuse jätkumise eest Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumis

Õpilaste eestvõttel on Internetis avatud veebileht, kus kõik, kes toetavad religiooniõppe jätkamist Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumi humanitaarharus, saavad oma eelistust väljendada nime kirjapanemise teel.

Loe edasi ja anna oma toetus:
http://www.gear.ee/religioon/index2.php?lk=1&kord=JRK
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Religiooniõpetuse toetamine Treffneri Gümnaasiumis
« Vasta #1 on: 12.05.2006, kell 21:26 »

Kompassi portaalis selle teema all üks mõtlemapanev kommentaar:

------------
On kuula, et netis olevat nimekirja rünnati ja osa nimesid läksid kaduma - loodan, et see noortelt tuju ei võta. Samas on näha, et ettevõtmine on kellelegi väga vastukarva.
-------------

huvitav, kellele see õpilaste algatus ei meeldi?
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
remz04
Algaja
**
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 70


Re:Religiooniõpetuse toetamine Treffneri Gümnaasiumis
« Vasta #2 on: 13.06.2006, kell 18:48 »

Mina õppisin HTGs ning samuti läbisin usundiloo tunnid ning lisaks veel filosoofia.. ja ma võin küll öelda, et need olid minu lemmiktunnid...Juba Toomas Jürgenstein oli selline koloriitne kogu ja omamoodi naljakaski kui ta arutles erinevate usundite, kristluse jms teemal. Alati olid tunnid nagu lahtised workshopid, kus igaüks sai lisada oma mõtteid ja neid aksepteeriti ja sageli aeti ka Jürgensteinil "juhe kokku". Selliseid tunde on vaja..sest see on avardanud minu silmaringi tohutult, kuidas saaks mõista Pakistanis ja indias toimuvat, kui ei tea millistel põhimõtetel sealsed usundid põhinevad jne
Logged

kannatuse ootamine on valusam, kui kannatus ise...
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam