Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:45
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Yks performance? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Yks performance?  (Loetud 5507 korda)
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Yks performance?
« on: 09.06.2006, kell 13:47 »

http://www.virumaateataja.ee/090506/esileht/uudised/15030425.php

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13112452

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13115444&com=1

http://www.virumaateataja.ee/110606/esileht/uudised/15031238.php

 Tule taevas appi! Kas mõnede kirikuõpetajate poolt sajanditetaguse nõidadepõletamise praktika elustamine? Ja heaks kiitmine? Ja kohaliku kirikuelu elavdamise äriplaan? Kõik myygiks? Kas ajaloo mäletamine seda korrates? Arusaadav, et maausuliste jaoks yheselt ja eestlastele kaksipidiselt mõistetav performance.
Jeesus on see, kes  kohaliku koguduse elu elavaks teeb, mitte meie inimlik tarkus ja ponnistus. Saagem kõigepeal kokku Temaga ja otsigem esiti Jumalariiki ja selle õigust!

Ja nyyd kirikuajaloolise nõidadepõletamise, inkvisitsiooni temaatikale selgituseks.
 Tõsikristlaste relvad kurja nõiduse ja kurjade vaimude suhtes/vastu EI OLE LIHALIKUD EGA LOOMULIKUD ega liha ja vere/inimeste vastu! Nähes ainult probleemi jäämätippu. Ka mitte rist/krutsifiks, piibel, viiruki suitsutamine ega pyhitsetud vesi mingite peletusvahenditena ei aita. ----See on täielik katoliiklik bluff ja tsirkusetegemine. Kurat vaid naerab selle peale.  Ega kurjuse vastu ei võidelda inimesi tappes. ----See on UT seisukoht. Ohvritall Jeesus on meie eest ja asemel  tapetud ja meie syy on lepitatud! VT ajal ei olnud Jeesus veel meie, inimeste, eest surmanuhtlust kandnud ega syyd lepitanud. Nyyd on! Juba 2000 aastat tagasi! Muidu oleksime kõik Jumala silmis edasi surma väärt, sest patu palk on SURM. Ja me oleme kõik teinud PATTU JA KURJA JUMALA-LOOJA SILMIS. VT aeg oli ses suhtes KARMI õIGLUSE AJASTU (ja seda ei saa praegusel paganate armuajastul eeskujuks võtta ses suhtes, vt Jeesuse ja abielurikkuja naise lugu) ja selleks, et takistada kurjuse levikut ja needuste kandumist põlvest põlve, oli vajalik kahjuks inimesi surmata. Kividega surnuksloopimine. Kurjust (kurje vaime/ebajumalaid) teenivate ja kurja (deemoneid, surma, needust, pattu) siin maa peal levitavate ja Jumala vastu  mässavate rahvaste hävitamine. Ka Noaaegne veeuputus tähendas seda. Jumal on õIGLANE JUMAL JA TA MõISTAB õIGLAST KOHUT. Meid, meeltparandanud tõsiusklikke, kaitseb Jumala õiglase viha eest ja õiglases kohtumõistmises ainult Jeesuse ohvrisurm meie eest, Tema lepitusveri (ilma vereta ei ole andestust)ja Tema eestkoste (Tema praegune ylempreesterlik teenistus!)meie eest Isa ees, kes me usume Temasse ja Tema asenduslikku surma meie eest. Meie eest on hind makstud ja karistus täideviidud Jeesuse ristisurmas. Jumal võttis selle enda kanda ISE! Oma Pojas. Nii et jääme sõnatuks selle suure ohvritöö ees! Mis Kolgatal tehti igaveseks meie, patuste ja patuneeduse all oleva inimkonna kasuks, kes Eedeni aias vabatahtilikult andis ära oma valitseja mandaadi siin maa peal ja oma igavese elu lootuse ning andis seega seadusliku volituse saatanal(kes on ka patu ja surma autor) ja kurjadel vaimudel inimeste maailma sisse tungida ja oma kurja teha ja oma omavalitsusi pysti ajada.

 2 Ko 10: 3,4. Vaid esiti - Jeesus meie sees - ja seal, kus Tema on kohal PV läbi, põgenevad kurjad vaimud vingudes ja hirmuga (vt Jeesuse ja seestunud  Gadara mehe lugu) ning INIMESED VABANEVAD (nõiduse)needustest ja kuradi iketest/vaevadest/rõhumistest/haigustest. Ja seda Jumala Poja vabadusse. Nõidu/inimesi pole tarvis põletada, tappa, kurjusest lahtisaamiseks.  Nõidusevaimud leiavad omale kergesti uue võhikust tööriista, kes on valmis edasi nõidusega tegelema põletatud nõia asemel. Tavaliselt levivad nad suguvõsade kaupa ja põlvkonniti. Nagu iga needus. Ka Jumala vägi ja arm on see, mis nõia toob meeleparandusele. Maine tuli on vaid loomulik element, mis ei tee  ei yleloomulikule olendile saatanale ega kurjadele vaimudele, kes nõida tööriistana kasutavad, mitte midagi. Ja õnnetu inimhing(nõid) hukkub vaid. UTs öeldakse, et ebajumalateenijatega ei pea kristlane sõbrustama-suhtlema, et mitte saada tema pattude(ja deemonite ja needuse) osaliseks, vaid selliste asjade harrastajatest tuleb lihtsalt eemale hoida. Muidugi tuleb nende eest palvetada. Jumala loodud inimesed, nagu kõigi teiste inimeste eest.

 Järjekordne kahjuks elustatud näide kirikus inimeste seas sajandeid levinud  ja praegu levivast võhiklikkusest ja vabamyyrlaslikust meelelaadist.
Logged

kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Yks performance?
« Vasta #1 on: 09.06.2006, kell 16:54 »

Olles vastamisi niisuguse sügava kurjusega, saame vastata vaid veel sügavama armastusega.
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
Posta
Usaldatav foormulane
Tegija
****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 996

Issanda kartus on tunnetuse algus.


Re:Yks performance?
« Vasta #2 on: 11.06.2006, kell 15:11 »

humanismi,liberalismi ja demokraatiaga pole veel ühtki sõda võidetud....
Lilyl on siin kohal õigus..
1Tm 3:16
Tunnistatavalt suur on jumalakartuse saladus:
Jumal on avalikuks saanud lihas,
õigeks tunnistatud vaimus,
nähtav olnud inglitele,
kuulutatud paganatele,
usutud maailmas,
võetud üles kirkusesse

kui me kardame inimesi rohkem,kui Jumalalt,siis oleme me hukule määratud.
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Re:Yks performance?
« Vasta #3 on: 19.06.2006, kell 10:49 »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=13171344

Kahju kyll, et nii läits. Ega maailma inimesed, kes on ka valdade ja muuseumide juhid ei mõtle alati, mis on ja mis ei ole kohane. Asja vaimsest aspektist rääkimata. Oh seda inimese peakolu kyll! Kolgata = Pealuu ase.
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam