Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:51
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Saatana kummardamine ja selle sümboolika sagenemine lõpuaegadel. « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Saatana kummardamine ja selle sümboolika sagenemine lõpuaegadel.  (Loetud 14378 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Saatana kummardamine ja selle sümboolika sagenemine lõpuaegadel.
« Vasta #15 on: 24.05.2007, kell 09:08 »

alapealkiri oli: Saatana kummardamine ja selle sümboolika sagenemine lõpuaegadel.

Eks igaüks näeb kokkuvõttes seda mida ta näha tahab.

Kui rääkida saatanlikust sümboolikast, siis rääkigem ikka sellest õigest - sellest mida vaimne maailm genereerib ja mille läbi inimesed reedavad, et nad teenivad saatanat.

Saatan, sarvikud ja deemonid sümboolikas ja internetis. Ettevaatust!
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,2730.0.html

Logged

Peeter Rootslane
Algaja
**
Offline

Vastust: 83

day of the sword


Vastus: Saatana kummardamine ja selle sümboolika sagenemine lõpuaegadel.
« Vasta #16 on: 26.05.2007, kell 22:17 »

Et nagu ... ?

Lapselik jama ju. Oled sa sõjaväe binokleid ja optikad käes hoidnud. Ma eriti ei ole aga isegi loodussõbrana olen optikaid käes hoidnud ja binokleid ja pikksilmasid ja vaatetorudsid on niivõrd erinevaid ning mõelda vaid militaar tehnikale. Pealegi keegi pistab binokli sulle kätte võta vaata, sa ju eeldad et sealt on klapid võetud. Pilt on tehtud! Aga kaua ta nii hoidis, püüdis korra vaadata ja ongi. Aga äkki vaatas kauem? Miks? Oled kuulnud infropuna vms. seadeldistest militaar optikal, need on juba üsna väiksed. Ma väidan, et äkki see tore president näeb pilti - rohelist, punakat või oranži!

Lapselik jamps!
Olen kuulnud sellisest imelisest asjast nagu infrapuna  ja vaadanud öövaatlusseadmega.Vôin siinjuures kinnitada et vaatamine toimub ikkagi läbi binokli läätsede,nii et kui läätsed kinni katta(nagu pildidl),siis ei ole selle binokliga vôimalik midagi vaadata,olgu sinna monteeritud kasvôi 100 infrapunaseadeldist.Jääb ka arusaamatuks miks peaks see "tore" president kasutama öövatlusseadet päise päeva ajal?
Siin môned öövaatlusseadmed:
http://www.bizrate.com/binoculars_telescopes/products__keyword--infrared+binoculars__sfsk--2.html
http://www.bestoptics.co.uk/ishop/1017/shopscr203.html
http://www0.shopping.com/xPP-night_vision-infrared_binoculars

Aga mind ikka vaevab see presidendi kiindumus Baphomethi märkki?Oleks siis et see mees on ühe korra juhuslikult sellise zhestiga hakkama saanud...Norras tekkis toreda presidendi riigivisiidi järel suht elav arutelu sellel teemal,nimelt viibutati sealgi usinalt Mano Cornutot.Kuna Norras on Black metal noorte hulgas suht populaarne,siis on ka suurem osa rahvast teadlik(seda siis olude sunnil,uudised ja doksaated selle probleemi teemadel) satanistlikust sümboolikast.
Kusjuures selle lingi:http://www.jesus-is-savior.com/False%20Religions/Wicca%20&%20Witchcraft/signs_of_satan.htm valisin ma selle pärast et seal on palju pilte sellest Mano Cornutost.
Ma panin ka teisi linke üles.
Logged

Teie olete oma isast kuradist ning tahate teha oma isa himude
järgi. Tema on mõrtsukas algusest peale, ta ei püsinud tões,
sest temas ei ole tõde. Kui ta räägib valet, siis ta räägib enda oma,
sest ta on valetaja ja vale isa.
Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam