Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:29
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Billy Graham valati pronksi « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Billy Graham valati pronksi  (Loetud 4147 korda)
Eilish
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 395


Väike õde Eilish


WWW
Billy Graham valati pronksi
« on: 18.06.2006, kell 14:19 »

Evangelist Billy Grahami pronkskuju avati pidulikult USA lõunabaptistide aastakoosolekul 14. juunil. Skulptuur on elusuurusest pisut suurem. Graham seisab, piibel käes ja suu kuulutamiseks avatud, temast 2,5 korda kõrgema risti ees. Risti jalamil on kivi Jh 3:16 sõnadega.

Skulptuur hakkab seisma haljasalal Nashville'is kristliku kirjastuse LifeWay hoonekompleksi ja Lõuna-Baptistide hoone ees.

Artikkel koos fotoga: http://www.bpnews.net/bpnews.asp?ID=23478
Logged

“Tähtsates asjades ühtsus, vähemtähtsates vabadus, üle kõige armastus”. Augustinus
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Billy Graham valati pronksi
« Vasta #1 on: 19.06.2006, kell 09:26 »

Baptistid on muidu tuntud vendadena, keda häirivad kõikvõimalikud kujud ja pildid kirikutes ja kogudustes.

Kust ma tean vai, no ma olen neis ringkondades üles kasvanud ja lävin paljudega kes seni sinna kuuluvad.

No mõne jaoks tehakse fond, mõne jaoks lastakse välja tema elu memoriaal kogumik, mõne nime kasutatakse pool ebajumalana jutu sees jms. Ega see kuju iseenesest midagi veel ei ütle aga kuidas inimesed sellesse suhtuvad, kui nö. niisama vaid pargikaunistuseks siis on ok. Aga kui keegi hakkab seal ees palveoid tegema ja jalgu musitama ja lillepärgasid panema, siis on ALARM!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam