Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:24
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Euroliidu UUDISED! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Euroliidu UUDISED!  (Loetud 3998 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Euroliidu UUDISED!
« on: 19.06.2006, kell 12:10 »

Siia kogume kõik veidrad ja pervo jms. haiged uudised vaimselt mädanevast euroopast! Ei me ei pea olema vaimsed kollase nokaäärtega tibud, kes kõik alla neelavad. Tõnu Jumalale südametunnistuse, terve mõistuse, Piibliraamatu, viamsete tõdede eest!

Sai teema tehtud, kuna osad uudised dubleerivad end ja siin on nad kenasti kõik koos!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Euroliidu UUDISED!
« Vasta #1 on: 19.06.2006, kell 12:11 »

Belgia võrdõiguslased diskrimineerivad heterosid

Hollandi Võrdste Võimaluste ja Rassismivastase Keskuse (CEOOR) juhtkond algatas heteroseksuaalide vastase kampaania ning keskuse juht kinnitab, et enamuses olevate grupeeringute diskrimineerimine on igati õigustatud.

CEOOR on välja jaganud 100 000 postkaarti hollandi ja prantsusekeelse loosungiga "räpane hetero!", oma pressiteates selgitab keskus, et tegemist on "provokatiivse bumerangi kampaaniaga", mille eesmärk on näidata "sedasorti solvanguid, mida homoseksuaalid pidevalt taluma peavad," teatab Brussels Journal.

54-aastane flaam Jan Van Gucht Kortrijki linnast esitas aga politseile CEOORI vastase kaebuse, kuna teda ahistatakse seksuaalsuse pärast. "Ma olen hetero ja ei valinud seda. Ma sündisin sellisena ja ma ei taha, et mind solvatakse. See kampaania suurendab vastastikust mõistmatust kahe grupi vahel. Me oleme liiga kaugele läinud, kui diskrimineerimise vastane keskus, keda ma siiani austasin, alustab sedasorti "naljadega"," ütles Van Gucht ajalehele Het Laatste Nieuws.

CEOOR-i direkto Josef De Witte naerab aga kaebuse välja, öeldes, et tal on piisavalt eksperte palgal, kes suudavad täpselt öelda, mis on diskrimineerimine. "Enamuse häbimärgistamine ei ole tegelikult osa diskrimineerimisest. Diskrimineerimine on see, mis mõjutab vähemusi."

Brussels Journal tõdeb, et De Witte loogika kohaselt ei toimunud Lõuna-Aafrika Vabariigis apartheidi ajal mingit tagakiusamist, kuna neegrid olid elanikkonna enamus.
 
www.syndikaat.ee
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam