Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:53
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele!  (Loetud 8636 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele!
« on: 19.06.2006, kell 14:37 »

Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele

KUS ON KAPO SILMAD - otsene vaenu, vägivalla, jõhkrusele jm. üleskutsuv pime viha. Ärka kristlane, palveta päästet, meeleparandust ja ärkamist. Eesti on vajumas paganlikku, satanistlikku, New Age sohu. Soos ei vaju kohe, peab pidevalt ringi müttama õõtssamblal ja siis tuleb üsna kiire ja sügav kadumine. Me ühiskonnas laiutab nii avalikult ja SEADUSLIKULT viha ja kristlusevastane propaganda.

Keegi võiks need kommentaarid jms. üle vaadata ja selle inglise keelde tõlkida ja saata selle Usasse usuvabadust kaitsvasse rahvusvahelistele organisatsioonidele. Ehk siis hakkab midagi muutuma! Sellised pöördumised panevad vahel asju liikuma.

Kus on Eesti Kirikute Nõukogu SILMAD! Kas raha on teinud prilliklaasid nii tumedaks! Või on tänane AMETLIK KRISTLUS segunemas maausuga ja paganate kommetega? Kriitiline noot, njah aga no andke andeks milleks on vaja igasuguse kamarajura komisjone ja kui oleks vaja sõna võtta varjatud maausuliste viha ja raevu propaganda suhtes. See toob kunagi veel tagajärjed, kogudusi pole veel süüdatud aga siin seal on seda üritatud teha. Rakvere palvemaja pandi aastaid tagasi põlema. Soomes on sellised asjad väga levinud.  Aga ma arvan, et kui kogudus magab ja laseb sellel viha draakonil takistamatult tegutseda (ei palveta ei võta midagi ette) siis pole millalgi ime, et süüdatakse kirikuid jms.

Eestis on meedias läbi käinud jälle ja jälle sellise bändi nimi nagu METSATÖLL! Tahaks teada kus on Eesti Kirikute Nõukogu silmad. Muidu küll vahel kisavad seal kus villa ei ole ja riigipiruka kallale on maiad (Paulus ütles et me ei vaja väljast abi aga nemad lausa naeravad Jumala Sõna üle ja NÕUAVAD riigilt!)

Sellise muusika viljelejate ja maausuliste foorumitest võib leida vaid üht: VIHA KRISTLASTE VASTU. Meenuvad sõnad: velled laskeb ristikoerte verel maad niisutada!Sõnad ristkoerad, usupeded, kirikurotid jms. Kirikute Nõukogu võiks hakata tegelema KA ASJAGA ja sellised avaliku vaenu levitajad seadusesilma ette tirida.

Viha ja raevu nõretavad kommentaare internetist:

Tsiteeri
Nagu me kõik teame, toimetavad ristikoerad seda asja pühitsetud veega. See on tseremoonia, millega allutatakse inimene habemega ristijumalale. Inimene kas laseb seda teha või tehakse see tema eest. Igal juhul kasutatakse juudijumala antud jõudu sakramendi läbiviimiseks. Seetõttu on igati hea kui asjasse suhtutakse tõsiselt ning ristikoerte saast maha pestakse.


Tsiteeri
Ärgu arvaku ristikoerad, et sallivus tähendab nende ees lömitamist ja lipitsemist ning usuõpetusega leppimist. Vihkamist ja sallimatust külvavad need ristitud sead inimeste südamesse, kes kutsuvad koolidesse usu ehk religiooniõpetust sisse seadma

Tsiteeri
Loomulikult peame olema tänulikud selle eest, et enne kristlust polnud n Euroopas midagi sellist, mida kutsutakse kristlikuks eetikaks/moraaliks... olgem tänulikud, sest kristlik eetika/moraal sobib rohkem lurjuste ja kurjategijate kui heade inimeste maailmavaateks.


Tsiteeri
Oh jah. Ristikoerad ja saksa rüütleid fännavad kadakad on oma sõnnikut ikka igale poole laotanud.

Tsiteeri
Eesti Televisioonis on valdavalt kristliku sisuga saated ja isegi saatesarjad.Koolidesse üritasid ristikoerad "usuõpetuse" nime alla oma juudu muinajuttu lastele pähe taguma hakata.
Olukord pole mõistuspärane.

Tsiteeri
Varrepurustaja. Sellised ristikoerad peavad hakkama kord aru saama, et on siin maal võõrad okupandid! Ja kui nad seda ise taibata ei taha, tuleb neid aidata!


Tsiteeri
Teiesugused ristikoerad peavad teadma, et kuni leidub siin maal veel põlvepikkune poisike, kes maarahva sugu ning oma esivanemaid kalliks peab, olete teie siin sissetungijad ning võõrad.

Tsiteeri
Oi oi oi, kas ristikoer kukkus ähvardama või? Näiteks inimest, kes end teie kiriku ukse külge üles poos ja mõnda teistki... Kuradi ristikoerad raisk, teid tuleks kõiki eluks ajaks trellide taha saata!


Tsiteeri
Ristikoerad on eestlastest reeturid . Miks . Sest ma ei pea neid eestlasteks!

Tsiteeri
Eesti vabaks - " Taara tuleb , Taara tapab , Taara õlled ära joob , Taara laibad maha matab , ristikoerad üles poob "
Tsiteeri
Ma arvan ka, et ristikoerad võiksid Eestist välja kolida.


KAS KAPOT EI HUVITA SELLE varrepurustaja POSTITUSED: Ma üldse ei imesta kui see on äärmusrahvuslasest satanistliku - maausulise vaatega inimene. Ta esineb mitme varjunimega. Miks selline on üldse vabaduses. Äkki plaanib ta Tõleti hümni täideviimist Tallinnas?

Maausk, taara, satanistliku ja folgi sugematega MAAUSK on OHTLIK SEKT! Ma loodan, et need mõned kommnetaarid valgustavad sind, mida saatan pimeduses ja varjuderiigis sellel maal külvab. Sina kristlasena pead seda teadma!

Piibli mõttes on tegemist Eestis mitmeid paganate bände, kes kutsuvad inimesi saatanat teenima! Nad on kavalad - tuleb lugeda ridade vahelt ja nende sümboolikast aru saades. Kuskil ei ole öeldud lööge kristlased siit maalt minema jms. Aga seal on koerad, susi, vaenajad nende all silmas peetut kristlasi. Nad ütlevad, et see on tõlgenduse küsimus - JAMA! On laulud ussisõnad, sajatus jms. See on tegelikult kristlikus maailmas tuntud kui MANAMINE - NEEDMINE!

Samuti on nende laulusõnad täis viha, raevu ja vägivalda. nad ise kommentaarivad seda, et nemad ei tea midagi. nende laulud on nö. ajaloolised ja sümboolsed. No mida värki, kus on Eesti seadusandjate silmad. Nende lauludes kutsutakse kristlasi tapma, viimast ridade vahel. Märksõnad ristikoerad jms. Kuna tegemist on maausulistega ja teades nende arvamust on ka tänane kirik ja kristlased nende jaoks RISTIKOERAD. Seega nende laulud ei ole nö. ajaloolised vaid KUTSUVAD TÄNA üles vihkama kristlasi - ristikoeri - võõra usu maaletoojaid - võõra jumala kummardajaid jms!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Toome näiteks veel üks Soome satanistlik - maausu - folgi sugemetega bänd reklaamib avalikult sellist lugu:

Tõleti hymn
http://hiidenkirkko.50megs.com/Tolet.htm

Tõleti hymn  
Tõlet tuleb Tõlet tapab  
Taara õlle ära joob  
Tõlet laibad maha matab  
ristikoerad yles poob.  

Refr:  
See kes tahab õndsaks saada  
pastori peab yles pooma
 
kiriku peab õhku laskma  
Taarale peab ande tooma  


Kaevab hauad katab lauad  
tirib annid Taarale  
orjadelt ta võtab rauad  
paneb ristikoertele  

Refr.  

Tõlet kaevab Tõlet kannab  
Tõlet võtab Tõlet annab  
kynnab kylvab viib ja toob  
Tõlet ehitab ja loob  


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

KUS ON KAPO SILMAD Huh Kes kaitseb usuvabadust ja kristlasi Eestis? Mida teeb Kirikute Nõukogu aeg oleks riigirahade jagamisega ka nagu tõeliste ja pärisasjadega tegelema hakata!
Logged

kantor
Usaldatav foormulane
Wana kala
*****
Offline

Vastust: 1451


alguses oli vaikus... ja siis lõi Jumal muusika


Re:Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusel
« Vasta #1 on: 19.06.2006, kell 14:49 »

Olles vastamisi niisuguse sügava kurjusega, saame vastata vaid veel sügavama armastusega.
Logged

Ma tänan sind, et olen nii kardetavalt imeliselt loodud. Ps 139:14
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusel
« Vasta #2 on: 19.06.2006, kell 15:08 »

Olles vastamisi niisuguse sügava kurjusega, saame vastata vaid veel sügavama armastusega.

Eks ta ole. Maailm sipleb vaimulikus pimeduses! Saatan vihkam oma lapsi ja jüngreid. Nad on löödud viha ja pimedusega. maailm on täis isekust, ärakasutamist, sallimatust, eemale tõukamist jms. Ning miljonid tunnevad ennast üksikutena, eemale tõugatutena,

Saatana riigis on lugupidamise, eneseväärikuse, hoolimise, andestuse, helluse, tunnustamise KRIIS - tegelikult neid seal pea polegi v.a. algne Jumala armu jäänused laiali pillutatuna siin maailmas.

Seega jääb meile tõesti osald kaasa tunda ja palvetada ja viia evangeelium suurema väega välja.

Samas mingid kriiklikud organisatsioonid peaks ka silmad lahti tegema. Soomes loobitakse ja rünnatakse pühakodasid üsna tihti! Mida maksab üks ajalooline vitraazaken jms. Ei tasu ka pead jaanalinnu kombel liiva alla panna. Elame ühiskonnas, kus ka kristlastel on õigused.

Jeesus on VASTUS!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusel
« Vasta #3 on: 19.06.2006, kell 16:18 »

Veel kommentaare internetis. KAPO võiks nüüd aiakeste ja kohvi vahel veidi IP päringuid teha ja veidi uurida seda PIMEDAT VIHA. Ma pakun et tegemist on 1-3 isikuga. Millegipärast leidub neid kommnetaare maausuliste ja nende tüüpide kommentaariumitest, kes selle usuõpetuse vastu kisa tõstsid. Avalikusse ees on nö. avag sõnumiga aga anonüümsena internetis ilmutavad oma tõelist palet:

Tsiteeri
klerikaalile. Väga õige tähelepanek, soovin kirikutele ära keelata kõik selle, mille keelas NL. Loomulik vastureaktsioon sellele, et sinusugused värdjad soovivad minu lapsele oma usujama pähe ajada. Ma tean ise paremini, mis mu lapsele sobib, ristikoer. Silm silma, hammas hamba vastu. Ja ma oleks rõõmuga nõus rohkemgi tegema kui seadused seda lubaks. Oh kuidas teeks.
 

Ei ole midagi uut ilma peal. Nii nagu saatan täitis Juuda südame on osad meie kaasmaalased täidetud KURADILT ENDALT saadud pimeda vihaga ja VÄGIVALDSETE MÕTETEGA! Aga eks nad ühel päeval annavad ka selle kõige eest Looja ees aru!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusel
« Vasta #4 on: 19.06.2006, kell 18:34 »

Loe ka teemat:

Metsatöll! Ettevaatust lapsevanem: viha, sallimatus, pime raev, folk-satanism!

http://foorum.usk.ee/index.php?board=7;action=display;threadid=2250;start=0#lastPost
Logged

anne
Külaline


E-mail
Vastus: Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele!
« Vasta #5 on: 29.07.2007, kell 21:28 »

aga on ju veel hullem eesti esitaja mis rõhub just vulgaarsusele ja satanismine
selleks on must missa
selle kõrval on metsatöll köömes
aga põhjamaades on väga levinud nn black metal mis otseselt rõhub meie vendi õdesid
ja ei ole ka harvad juhused kui meie pühakojad põlema pannud
kuidas me selle eest endid kaitsta saame? Huh
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele!
« Vasta #6 on: 03.08.2007, kell 15:41 »

kuidas me selle eest endid kaitsta saame? Huh

Jumal on meie kaitsja.

Meenub 90 alguses pandi Soomes üsna palju palvemajasid põlema, osad kustutati osad põlesid maha. Eestis on ka süüdatud aja jooksul.

AGA ON PATT olla vait ja mitte kasutada oma õigusi DEMOKRAATLIKUS RIIGIS MIS KUS RIIK KAITSEB KRISTLIKE KOGUDUSI!

Osad vaid laiutavad käsi ja ütlevad pluge nende eest! Eks seda peab tegema aga teist ei tasu tegemata jätma. Peab silmad lahti hoidma ja vajadusel ka häält tegema. Et nad ei saa mitte salajas nokitseda.

Eks see ole üks lõpuaja märkidest, kuri läheb kurejamaks.
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Kristlaste avalik vaenamine Eestis: viha üleskutse vägivallale - sallimatusele!
« Vasta #7 on: 05.08.2007, kell 18:10 »

   Koguja 10:4    "Kui valitseja viha tõuseb sinu vastu, siis ära jäta maha oma kohta, sest kannatlikkus hoiab ära suuri patte!"
   Risti sõnum on ju andestus ja Jumala armastus inimese vastu, samas, kui kaua sa andestad, ka armastada on raske kui toimub lausa üleskutse vägivallale, sallimatusele.  PEAB!  Ainult palumine siiski ei aita, tuleks ka tegutseda . Kuidas?  Nõuda usuõpetuse sissetoomist kooli ( mitte vabatahtlik), näidata sallimatust ! ! kõigele, mida kristlane ei pea õigeks, halastusega tegutsemine nõrgemate seas ja PALVE, PALVE!
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam