Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:49
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Jumal päästis kalurid, aga suhelda ikka ei saa... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Jumal päästis kalurid, aga suhelda ikka ei saa...  (Loetud 3157 korda)
Margus
Külaline


E-mail
Jumal päästis kalurid, aga suhelda ikka ei saa...
« on: 17.08.2006, kell 19:35 »

... kuna päästjad kõnelevad hiina, aga päästetud hispaania keelt!  
 Grin
Kümnest kuu vältel olid vaid 15 päeva ilma söömata!
 Roll Eyes
Ja kirikus peeti ka leinapalvus!
 Cool
Jumal on armuline. Aga (!) kõige selle juures ei puudu huumor!
 Wink

Lugu ise järgmine:

Kümme kuud ookeanil triivinud kalurid päästeti

Mehhiklased Jesús Vidaña, Salvador Ordóñez ja Lucio Randón Becerra läksid mullu 28. oktoobril merele haisid püüdma, kuid kümnemeetrise paadi mõlemad mootorid läksid rikki ja meestel polnud enam võimalik paati juhtida. Mingeid sidevahendeid neil pardal ei olnud ja seega jäid nad täielikult saatuse hooleks.

Tuuleiilid ja ookeanihoovused olid mehhiklaste paadi kandnud juba 8000 kilomeetri kaugusele kodurannikust, kui Taiwani kalatraaler nad 9. augustil Marshalli saarte lähedal päästis. Päikeses kõrbenud, kestendavate nägudega ja nälginud merehädalised leiti USA-le kuuluvast asustamata Bakeri saarest veidi põhja pool.

“Nad olid üsna näljased,” märkis kalurifirma Koo’s Fishing Co. juht Eugene Muller, märkides, et Mehhikost Marshalli saarteni on pikk tee. Praegu on mehhiklased kalatraaleri Koo’s 102 pardal ja sadamasse jõudmine võtab veel kaks nädalat aega. Taiwani kaluritel on päästetute toitmiseks vähemalt piisavalt riisi. Probleem on sellest, et päästjad kõnelevad hiina ja päästetud hispaania keelt, kuid alusel on vähemalt sidekanalid.


Päästis noor organism


Vidaña kinnitas Mehhiko televisioonile, et nad püsisid elus vaid tooreid kalu ja merelinde süües ning vihmavett juues. Kaasa võetud vee- ja toiduvarust ning sidrunitest ei jätkunud kauaks. “Mõnikord meie kõhud valutasid, sest pidime kuni 15 päeva söömata toime tulema. Oli hetki, mil meil oli kolme peale vaid üks lind,” kurtis Vidaña.

Meestel aitas ellu jääda ka see, et nad olid noored, 20. eluaastates, arvas ajaleht Los Angeles Times. Kodukülas El Limonis Nayariti osariigis usuti juba mõnda aega, et mehed on uppunud, kirikus peeti isegi leinapalvus.

Allikas: EPL
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam