Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
21.01.2018, kell 23:56
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  MAKE UP ja püha õde !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 3 ... 8 | Liigu alla
Autor Teema: MAKE UP ja püha õde !!!  (Loetud 45718 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

MAKE UP ja püha õde !!!
« on: 11.06.2004, kell 05:39 »

OK . . . see teema oli vanas foorumis üleval aga sisu läks kaduma. Juttu tuli sellest, et kust võtavad osad väga pühhad õed selle mõtte, et mitte meikimine teeb neid pühamateks jms.

Huvitav - huvitav, mina tunne küll Loojat, kes värvidega tagasi ei hoidnud! Mitte kuskil pole ühtset halli massi. Muide kas teate, et osadel linnuliikidel on isased värvilisemad ja kirevamad    Tongue kui emalinnud ... Vahel kui naised siin õhinas jälle juuksevärvidega pläkerdavad ma ikka vahel ütlen, et appikene las olla loomulikku värvi aga ehh  ... see jutt on mehe mula :p

Kuskil kunagi üks õde nina püsti rääkis, kui püha ta on ja Jumal tahab et me oleme loomulikud ja naturaalsed jms. et me peame maailmast erinema jms. Ma seal taga 1 kõrvaga kuulsin seda kõike ja siis tuli meelde Vene aegne konser "Naturaalne ... misiganes" ...

Kas kristalstest naised ka ennast mukivad ja üles löövad. Kui jah, siis MIKS? Kui EI siis MIIIKS? See kisub siin naiste foorumiks püüan siia oma nina mitte toppida.

Adios senioritas ...

-------------------------------------------

P.S. teemaväliselt:

Siin naistele minupoolt ka üks väike viiteke. Stiiliprogrammid on kaallid ja stuudiotes on testid üsna kulukad, äkki aiatab see veidi  Smiley  http://www.makeoversolutions.com/

--------------------------------------------------------------------

Varem sarnasel teemal foorumis:

Kristlane ja bikiinid. Kuidas sellega siis ikka on?
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=834.0

Riietumisest kirikus
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=1426.0

Naised ja kontsad ...
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=2473.0

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Re:MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #1 on: 11.06.2004, kell 06:03 »

Lisan siia kunagi nopitud kristlaste arvamusi ühest foorumist:

------------------------------

Andres:

Küsin ausalt ja uudishimulikult, et kelle jaoks nagu siis ennast nõnna ehitakse? Kas seda tehakse
a) sest teised teevad
b) olen ilusam ning ehk noormehed panevad rohkem tähele
c) et peeglisse vaadates ikka midagi vaadata oleks
d) et enesetunnet tõsta
e) muljet avaldada
f) sinu enda variant

Kohe kangesti tahaks teada, miks ikka ennast värvitakse (siis tüdrukute [neiude] endi suust). Mis te asjast arvate. Mingi loogiline põhjus peaksv asjal nagu ju olema. Ainult milline?Huh

-----------------------------------

Lii:

Üks põhjus aga, miks murdeealised tüdrukud ennast värvima hakkavad, on ju see, et nad enam ei meeldi endale, kui peeglisse vaatavad.

Minu arvates ongi siin üks peamisi värvimise ja muu ilustamise põhjusi - alaväärsuse tunne. Kiputakse ennast võrdlema maailmaliku ilu ideaalidega, nagu Karmen Kass jne. ning unustatakse ära, et iga inimene on isesugune. Kõik ei peagi ühesugused välja nägema. Pealegi, on Jumal meid just sellisteks loonud nagu me oleme. Olen nõus Kirkega, et Kunstniku tööd ei saa paremaks muuta, küll aga saab selle eest hästi hoolt kanda! Samas ei hakka ma ka hukka mõistma neid, kes seda tõde veel enda jaoks avastanud ei ole.

--------------------------------------

Sära:

Maitsekas meikimine teeb naised kaunimaks. See on fakt ja selle vastu ei maksa eriti vaielda. Veel tähendab meikimine enda eest hoolitsemist. Muide, see tähendab, et silma on ka teiste hoolitsemist vajavate inimeste ja asjade jaoks, olgu selleks oma mees, lapsed, töö jne.

-------------------------------------------

Kirke:

Kuulsin just, mida Talebani usupolitsei teeb naistega, kelle varba kuuned (hoidku allah millegi muu varvimise eest) on varvitud. Need lihtsalt kisutakse maha. Naine saab aga korraliku keretaie. Kui naisterahvas on alaealine, saab keretaie ka ema. Voib-olla peaks meie koguduse konservatiivid sinna oppustele saatma?

----------------------------------

Murelik neiu:

Ühes koguduses juhtus selline kurb lugu. oli uks noor koguduse liige, kes laks varvitud ripsmetega kooriga laulma. muud meiki ei olnud. parast tuli uks suhteliselt staazikas koguduse liige ja pani kae talle umber olgade ja utles:"Lihtsalt vastik oli sind sellisena laulmas naha. Mine kohe ja pese silmad puhtaks ning hakka kristlaseks." minu meelest on see ulim kuunilisus. ja kurjus. ma ei tea, et ripsmete varvimine kellegi taevast valja jataks, kull aga sudame kurjus.  minu arust peaks hoopis see utleja kristlaseks hakkama. mida arvate sellest loost. toestisundinud lugu muide. juhtus suhteliselt hiljuti.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #2 on: 11.06.2004, kell 06:23 »

Lisan siia kunagi nopitud kristlaste arvamusi ühest foorumist:

------------------------------

Birgit:

Tänasest Äripäeva lisast jäi silma minu arvates jabur mõte, et naine ilma kõrvarõngasteta on nagu auto ilma roolita. Pean tunnistama, et seosed auto juhtimise ja kõrvarõngaste vahel jäävad mulle pisut arusaamatuks, ilmselt oli mõeldud seda, et midagi olulist mõlemal juhul puudub.

Kurb küll, kui mõne arvates kõrvad on nagu bussipilet, mille mulgustamine on kohustuslik:(  Ise ei tunne erilist vajadust ehete järele, välja arvatud juukseklambrid.

----------------------------------------

Keegi:

Mina olen peaaegu kindel selles, et kristlased on maailmastunud ja tahetakse tegelikult ikkagi olla maailmaga võimalikult sarnased või siis kardetakse maailma pilkeid! Minu arust oleks õige, et kristlased erineksid maailmast oma riietuse poolest, aga seda ainult sel juhul kui nad on ikka tõesti kristlased, sest muidu ei oleks sellel mõtet! Sest kõik, mis on maailmast, ei ole Jumalast ja mood on kohe kindlasti maailmast!:

Lihtsalt mina
Külaline

« Vasta #3 on: 12.06.2004, kell 09:08 »

Mina olin ka kunagi veendunud mittevärvija. Siis sain ma ka loota rohkem nooruslikusele. Nüüd olude sunnil värvin küll. Ei liialda. Vahest ehk olen liigagi tagasi hoidlik.
Hakkasin värvima sest, et ei tahtnud oma meest karistada selle eest, et mina vananen. Nüüd te muidugi mõtlete, et kas ta abiellus ainult minu välimuse pärast ja et vananemine on normaalne protsess. Millepärast ta üldse nõustus minuga abielluma, peate mudugi küsima temalt endalt. Aga ma leian, et abikaasad ei tohiks teha oma elu raskeks sellega, et jätavad väljanägemise eest hoolitsemata. Kuskilt lugesin või kuulsin, et armukesi hoitakse ka sellepärast, et kodunt väljas liikudes on kõik naised ilusad ja hoolitsetud, aga koduuksele tuleb vastu väljaveninud dressipükstega vanamoor.
Kadri
Külaline

« Vasta #4 on: 12.06.2004, kell 15:55 »

Andrese kommentaar allpool oli küll suunatud neidudele, kelle hulka mina enam ilmselt ei kuulu Tongue, aga natuke rahvavalgustustööd võib ju ikka ette võtta Wink

mina isiklikult kasutan dekoratiivkosmeetikat seetõttu, et mulle meeldib Tongue nahk näeb parem välja, nägu on selgem ja ilmekam. lisaks mõningane kaitse linnatolmu jms eest pealegi.  

samas, kui keegi mis tahes põhjusel (olgu või religioossed veendumused) meiki ei kasuta, ei näe ka selles probleemi, kuni ta ei ürita oma mudeli järgi teisi ümber kujundama hakata.

vaba rahvas, vaba maa, ja "vabaduseks on Kristus meid vabastanud" (Gal 5:1). Smiley

mu meelest on siinkohal ka asjakohane Kol 2:20-23:
"20. Kui te nüüd ühes Kristusega olete surnud maailma algjõududele, miks te siis, nagu elaksite maailmas, lasete endile teha määrusi:
21. "Ära puuduta! Ära maitse! Ära katsu käega!"
22.  seda, mis kõik on määratud kadumisele kulutamise teel inimeste käskude ja õpetuste järgi?
23. Sel kõigel on küll tarkuse nägu omatehtud jumalateenistuse, alandlikkuse ja ihu kurnamise tõttu, aga mis on ilma erilise väärtuseta ja mis sünnib liha rahuldamiseks."

kodanik keegi kommentaarile ("Mina olen peaaegu kindel selles, et kristlased on maailmastunud ja tahetakse tegelikult ikkagi olla maailmaga võimalikult sarnased või siis kardetakse maailma pilkeid!") ei oskagi suurt muud öelda, et speak for yourself... ehkki, huvitaks küll, missugune on see riietus, mille poolest kristlased kindlasti massist eristuksid? Piiblis on mu mäletamist pidi ainus viide sellele, et Jumal inimesele riided tegi, Aadama ja Eeva väljasaatmine Eedeni aiast - vast siis loomanahk oleks usklikule kohane riietus? Wink (sry nöökimise eest Wink)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #5 on: 15.06.2004, kell 14:48 »

... ehkki, huvitaks küll, missugune on see riietus, mille poolest kristlased kindlasti massist eristuksid?

Võtame erinevad Piiblitegelased malliks:

Ma soovitan soojalt ristija Johannest: kaamelinahk üle turja ja peaasi ,et intiimasjad ära peidab.

Või siis: üks seestunud Uuest Testamendist, kel olid ahelad ja räbalad. Masohistidelt laename käevõrusid ja siis pepu pealt katkiseid - narmendavaid teksasid saab lausa teksapoest osta.

Soovitan kõigil pühdel õdedel rahumeeli ennast meikida, mukkida või lausa krohvida. Niikuinii, Eesti naised ei tee seda niiakua nagu Ameerika naised. Seal pidavat kesmine mukiaeg olema vähemalt paar tundi  Tongue Ja kes peab loomulikku värvimatust väga eriliseks, siis milles probleem GO ON!

P.S. Mittevärvijatel soovitav aeg ajalt süüa vitamiine, siis suvel maasikaga veidi põski hõõruda (looduslik pune) ja jälgida, et organismis oleks piisavalt toonust. Miks? No siis ei ole mõnel koguduse liikmel kiusatus kiirabi kohale kutsuda, kuna mõni on ikka nii kahvatu ,et kohe kukub ära!

Wink

Cool

pipi
Usaldatav foormulane
Algaja
**

Vastust: 60

Mt 6.33

« Vasta #6 on: 29.06.2004, kell 22:38 »

mina värvin end küll kogu aeg, ei kujutaks ettegi etilma meigita välja lähen ja kodus on ka meik peal.ise tunnen end hästi ja mehel ka hea vaadata. need nn.õiged kristlased, kes arvavad, et meik on liiga maailmalik,ma lihtsalt ei kuula neid.meil õnneks on kogudus kus meik on  lubatud ja soositud.
riivo
Külaline

« Vasta #7 on: 07.07.2004, kell 12:55 »

Paar sõna selle teema kohta. (Olen 24-aastane noormees.)
Mõtlen, et silmade ja näo värvimine pole paha, kui peale vaadates ei saa aru, et nägu on värvitud/muudetud. Näiteks mis tahes laadi puuduse varjamiseks sihukest asja teha on ju normaalne.

Kui keegi oli öelnud (mureliku neiu loos), et "vastik vaadata", siis ma kujutan ette, et mullegi oleks olnud vastik vaadata (kuigi ma selliselt ei oleks ennast väljendanud). Sest kui midagi pole näol viga, siis milleks on see silmade värvimine mõeldud?

Ma leian, et paljud kristlastest tüdrukud värvivad enda silmi just nimelt selle pärast, et olla maailma sarnased. Nad võivad midagi vabanduseks kosta, aga nende teo alus on see, et olla võrgutav ja meelitav (minu jaoks on sihuke asi lihtsalt... kui ränka sõna ma võin siin kasutada?). Samamoodi on nende nabasärkide kandmisega - otsene kõlvatus, millel ainult üks eesmärk. Kui on olemas normaalsed riided, miks siis asendatakse need kõlvatutega - maailma malli järgi?

Ma aga ei väida seda, et kui keegi jätab silmad värvimata või liibuvad ja paljastavad riided kandmata, et see teda pühamaks teeks. Ei tee. Pühitsetud elu ei tule mingite väliste normide täitmise teel, vaid osadusest Jumalaga, Jumala armastamisest ja Tema tõeliselt tähtsaks pidamisest igal hetkel. Kui inimene on püha ja saab aru, mis on moraal, siis ta lihtsalt ei teegi selliseid asju, mis on nii väga maailma sarnased. Sest tema sisemine ilu ja osadus Jumalaga paistab välja ja tema elu lahendused on kooskõlas Jumalaga ja ei riiva kellegi sündsustunnet. Pealegi läheb maailm kogu aeg allakäigu teed Jumalast eemale - selle pärast on ka erinevud kristlaste ja maailma vahel olemas (aga see ei ole mingi eesmärk omaette, see on ju selge). Kui ma kellegi juures näen sellist mukitust, siis on see täielikult eemaletõukav ja näitab, et inimene peab välist tähtsamaks kui sisemist. Siin on vaja meeleparandust.

Kui keegi ennast värvib nii, et see kõigile näha ja aru saada on, või ta kannab riideid, mis paistavad sündsusetud, siis on see ohumärk sellest, et tema suhe Jumalaga ei ole korras. Mitte veel raudkindel märk, vaid tõsine ohu märk. Ma mõtlen, et sellisel juhul oleks hea minna ja (mitte silmakirjalikus ja formaalses, vaid tõelises!) armastuses küsida, miks ta endaga selliselt on teinud. Tema vastamisest on näha, kas ta tunneb enda südametunnistusel süüd või mitte; või kas ta peidab ennast julgete ettekäänete ja vabanduste taha. Kui küsija on osaduses Jumalaga, siis Jumala pühaduse ees saab see vastaja tüdruk oma südames niikuinii aru, mis tema eesmärk vastavalt riietades/värvides oli, kuigi ta võib ennast iseendagi ees välja vabandada. Raske olukord on, kui ta nendele vabandustele pidama jääb või mõtleb, et probleemi ei olegi, siis ta ei saa ju edasi kasvada Jumala teel. Ma ei tea, võib-olla on olemas isegi teatav vaim(sus), mis uskliku inimese lihtsalt ära petab, näidates talle lubamatuid asju normaalsetena. See on siis küll raskem juhtum.

Olen pikalt kirjutanud, aga... Veel mõtlen, et kui see inimene, kes ennast väga värvima kipub, on alla 21 aasta vana, siis tuleks talle vist lihtsalt aega anda, et ta mõistaks, mida võib tema värvimine tegelikult korda saata teiste noormeeste eludes (just koguduses, usklikega läbi käies). Juba tavaline naise himustamine mehe poolt on ju patt (hoorus või abielurikkumine - sõltuvalt mehe olukorrast), sest taevariigis tõuseb esile just see, mis on inimese südames, aga kui seal on andeks saamata patt, noh, siis ei pruugigi taevariiki saada; ja samuti on öeldud, et sisuliselt on patuks see, kui keegi oma venda või õde oma tegevusega... segadusse viib, teelt kõrvale juhatab, kurvaks teeb. Hea küll.

Ma ei saa aru aga Crusoe paralleelist loomadega. Inimesed ei ole loomad, inimesed pole määratud elama liha seaduste järgi, vaid Jumala seaduste järgi! Loomade eeskujul on ju kerge põhjendada homoseksuaalsust ja mida kõike veel, mida tahetakse põhjendada - "loodus on ju selline!". Inimese lihas ei ole midagi head.

Samamoodi on imelik see tema väljendus "Soovitan kõigil pühdel õdedel rahumeeli ennast meikida, mukkida või lausa krohvida." Kas ei võiks enne mõelda ja alles siis kirja panna?

Kristlased ei pea endale elukaaslast meelitama välise iluga, vaid sellega, kes nad tõeliselt sisemiselt on. Kui kogudustes on palju pattu (nagu olen kuulnud), siis on meil tõesti ka needsamad probleemid maailmalikkusega. Kui vanemate inimeste elud ei ole puhtad, millist eeskuju nad siis suudavad anda noortele? Kui nad ise elavad patus, siis nad ei saa hoiatada noori selle sama patu eest, kuna südametunnistuse süüdistus läheb liiga tugevaks.

Lõpuks veel pipile. Sina värvid ennast kogu aeg. Kui sinu kogudus seda soosib, siis ei tähenda see, et sa õigesti teed Jumala ees. Ma tean ise oma kogemustest, kuivõrd kerge on oma südametunnistust petta igasuguste kompromissidega maailma suhtes. Kuniks ma seda tegin, ei olnud mul erilist arengut Jumala poole. Aga Jumal kasvatas ja järjest vähemaks neid kompromisse jäi - ning Jumala õnnistus vaimulikus kasvus oli siis eriline! Kui värvimise meenutamine sulle vähimatki rahutust ei too ja kui see sulle palvetades meelde tuleb ning see pole ebameeldiv (nii et pead selle mõtte kõrvale tõrjuma), siis oled võib-olla tõesti see, kes ennast patuks ei värvi. Ütlesin seda siiralt, ilma mingi irooniata.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #8 on: 07.07.2004, kell 16:36 »

riivo sa pead kiiremas korras meestekoosolekule pääsema!

McNeo
Külaline

« Vasta #9 on: 07.07.2004, kell 17:05 »

hmm.. kas ülemlaul on saadanast või? ...parfüümid.. kilinadkulinad..
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #10 on: 08.07.2004, kell 15:59 »

OLLA VÕI MITTE OLLA!

VÄRVIDA - MEIKIDA on igati mõistlik tegevus kui oled vallaline või abielus!

--------------------------------------------------------------

Tänu Jumalale, et enamustes vabakogudustes jms. on astorite naised ikka veidi mukitud ja see ütleb kõik :p

Meenub ühel konverentsil üks kuulus naisjutlustaja rääkis sellise loo:

Rootsis tuli eestpalvele üks naine. Rasitud, juuksed salkus, käsitsikootud seelik vms. solkus seljas jms. Väga veidra ja hoolimatu välimusega. Tuli jutlustaja juurde ja ütles. Mu mees on ülikoolis professor ja tead vahib seal noori naisi! Palu, et see olukord laheneks ja mees meelt parandaks. Jutlustaja vaatas seda nist korraks ja ütles: kuule naine vaata milline sa välja näed. Kui ma su mees oleks ma vist teeks sama, mis ta teeb! Mine koju, pese ennast puhtaks, mine juuksuri, pane korralikud riided selga ja siis palume su probleemi pärast. Naine jooksnud selle jutu peale pastori juurde: näe mida ta ütles! Pastor selle peale: tee mida jumalanaine sule teha käskis!

Tongue  Tongue  Tongue

Tundub et mõnes koguduses luusib ringi deemon, kelle nimi on Hall Räpakus. Kes tahaks tagasi endiseid NSVL "kõik hallis puhvaikas" aegu. tundub et ta tahab inimestele panna hallid prillid, teha nn. hall argipäev veel tühisemaks, mõttetumaks kui see kõige hullemal masenduspäeval on. Tundub et ta tahaks kohe võtta pintsel ja värvida isegi vikerkaar ära! Ettevaatust, pühad õed, see hall kardinal tahab ka sind oma moestuudiosse kutsuda ja sinust tõelise " alandliku eesliks" teha!

Tõesti, võltsvagatsemisel, patumeelsusel, valel minapildil, võltshäbil EI OLE KOGUDUSES ASJA! Me koguduses pigem palume, et naised saaks sellistest asjadest vabaks ja veider mõnes koguduses igatsetakse või vaat et palvetatakse, et pühad õed selle enda peale võtaks. Mille? Raske, haiseva, villase mantli (tee villane mantel märjaks ja pne selga, mingi vanaema omna, kuidas oleks?) Me palume, et naised saaks naisteks ja leiaks naiselikkuse ja oma kutusmise, rolli abielus, peres ja ühiskonnas!

eff
Külaline

« Vasta #11 on: 06.08.2004, kell 04:39 »

et siis Riivo arvates on silmade värvimine tugev ohumärk...ja elukaaslase meelitamine ka veel...
no natuke tuleb seda potentsiaalset elukaaslast endale nii ehk naa "meelitada", sest meestele meeldivad ikka ilusad naised (nii ma olen aru saanud ja ega kristlasedki väga erine). mis selles siis halba on?
see selleks...
muidugi värvitakse osalt oma iluvigade varjamiseks, aga mitte ainult. naistele meeldib kujundada ja dekoreerida ja kõik, mis on ilus, meikimine on mõnes mõttes ka kunstiline eneseväljendamine. ja see ei tähenda sugugi, et nüüd ennast megapaksu võõbakihiga kaetakse. enamikul naistel on maitset ja stiilitunnet ju tegelikult...
fennek
Külaline

« Vasta #12 on: 11.10.2004, kell 21:03 »

ma leian, et oma mehe jaoks meikimine ja enda kauniks tegemine pole paha, kuid voorad mehed ei peaks mind mitte vahtima.

miks crusoe koguduse odesid niimoodi piidleb???  Grin Grin Grin ;Dmis see tema mure, mismoodi ode valja naeb?

ise end ei meigi, kuna mees jalestab kreeme ja puudreid jne.. jumal tanatud Smiley
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 239

Oot ma mõtlen veel...

« Vasta #13 on: 15.10.2004, kell 12:32 »

Mina ka ennast enam ei meigi,sest minu abikaasa ütles,et tema mulle musi ei tee kui mul huuled on värvitud.Ja ei teinud ka,olin sunnitud alla andma. Grin

Alguses tundus nii imelik olla ilma meigita,aga olen ära harjunud ja nüüd ei kujuta enam ettegi,et peaksin hommikul enne väljaminemist pool tundi peegli ees veetma värvides.No see veel,aga minu meelest veel tüütum on värvi maha võtmine. Angry

Seda teemat siin lugedes jääb mulje,et ahistatakse hoopis neid,kes ei värvi.Enda mitte meikimine võrdsustatakse räpakusega.Sellega ma nõus pole.Ei saa ütleda,et inimene,kes ennast ei värvi,ei hoolitse enda välimuse eest.Ta teeb seda lihtsalt teistmoodi kui see,kes meiki kasutab.Mina leian ka et paljusid naisi meik kaunistab,aga on ka naisi,keda see ei ilusta vaid hoopis peidab ära nende loomuliku ilu või siis teeb neid naeruväärseks(meigiga liialdamise puhul).

fennek
Külaline

« Vasta #14 on: 15.10.2004, kell 13:47 »

mina pakun valja, et jumal on meid just selliseks loonud, nagu me oleme. Igayks meist on ilus. Tuleb vaid osata seda naha. Ei oigusta siin rapakust ega hoolitsematust. Kaige ikka kenasti riides ja kammige oma juukseid, hoidke end puhtana. Sest puhas nahk on koige ilusam!

Kui jeesus oskas surnud haisvast koeralaibast ilu valja tuua, siis miks halvutatakse siin meikimata naisi? Kas seda oletegi oma opetajalt oppinud? Meikimata ja hoolitsetud naine on ka ilus! Ja seda ilu naeb vaid see, kes ise seesmiselt puhas.

Ja lopuks, mis on meikimise eesmark? tommata mehi enda ymber tiirlema, kui karbseid ymber meepoti.  Aga kujuta ette, olen juba abielus ja ei vaja seda odavat tahelepanu Smiley

ja mida motleb keskmine eesti mees, kui naeb kena ja meigitud naisterahvast? ytlen siis valja  noorte seal levinud lause:"Taitsa pandav eit!"

kas mitte porguvyrsti katetoo?Huh

ikkagi jaan oma juurde, pole vaja end meikida ja voorastes meestes sellega endale liigset tahelepanu tommata. kui oma mees seda soovib, on iseasi. Oma kodus tehku tapselt nii nagu koige parem tundub!!!
Leheküljed: [1] 2 3 ... 8 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam