Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 12:49
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  MAKE UP ja püha õde !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 ... 6 7 [8] | Liigu alla
Autor Teema: MAKE UP ja püha õde !!!  (Loetud 45682 korda)
Lüka
Külaline


E-mail
Re:MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #105 on: 02.06.2005, kell 18:22 »

Kuigi iseenesest võrdlus moslemitega(ja mitte ainult naistega kui keegi pointi ära tabas) sobis siia väga hästi  Grin
Logged
Posta
Usaldatav foormulane
Tegija
****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 996

Issanda kartus on tunnetuse algus.


Re:MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #106 on: 03.06.2005, kell 01:09 »

siia sobib vist nüüd ainult ütelda:
Õpetussõnad 31:30
Võluvus on petlik ja ilu on tühine,
aga naine, kes Issandat kardab, on kiiduväärt.

Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #107 on: 06.07.2007, kell 14:35 »

Hiljaaegu kuulsin ühe inimese seisukohta, kes põlastas neid kes ennast meigivad. Nimetas neid liialdajateks, lihalikeks ja kes korvavad sisemist vajakajäämist. Ja ise muidugi oli üsna halli olemisega, ehk olid ta ilmutused AJENDATUD KADEDUSEST ja kompleksidest, et ta ei olegi nii nägus?

Teema ikka veel aktuaalne!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #108 on: 28.11.2007, kell 10:02 »

Naised kulutavad elust ligi kolm aastat enda valmis seadmisele
Naised kulutavad peaaegu kolm aastat oma elust, et valmis seada end välja minekuks. Keskmiselt võtab aega viimasel hetkel riiete vahetus, peegli ees keerutamine ning käekoti valimine aega tund ja 12 minutit igal suuremal peoõhtul, vahendab minut.ee DailyMaili. Kui lisada siia ka keskmiselt 40 minutit igapäevaselt meikimiseks ning muuks, siis saabki kokku enam kui kaks aastat ning üheksa kuud elueast veedetud enda valmisseadmisele. Selgus, et mehed jäetakse ootama keskmiselt 17 minutiks ja 25 sekundiks, kui ees ootab koos välja minemine õhtuks.

Allikas: SLÕhtuleht

Osad naised ei värvi üldse, 3 aastat - mnjaa päris pikk aeg, huvitav kuhu teised siis investeerivad.

Minuarust peaks iga naine enda väljanägemise eest vaeva nägema ja ennast hoolitsema. Iseasi on meikimisega aga kui sellega saab juurde naiselikku sarmi ja ilusat jumet siis on see ju teretulnud et elu ja keskkonda ilusamaks teha.

Maal osa naisi vajaks kiiremas korras Make-up ABC kursuseid või elementaarset daami õppelaagrit! Aga eks sellega on nii gau on  Grin
Logged

laug
Külaline


E-mail
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #109 on: 01.12.2007, kell 23:44 »

Ma toetan Riivo ja Posta arusaamist meikimisest.Liiga palju pööratakse tähelepanu välisesele kilinale-kolinale.Räpakas ei pea keegi olema.Hea kui meik ei ületaks loomulikkuse piire,aga samas et paastudes teised ei arvaks,et tuleb kiirabi kutsuda nagu Crusoe ütles
.Liiga palju on tõesti "väljanäitust".
Üht asja pean küll ütlema,et mida rohkem lähemale Jumalale,seda enam tahaks meeldida Temale ,mitte maailmale.Tühisemaks muutub see kilin kolin,aga puhtus on alati omal kohal.
Mõtlesin juutide peale,kui nad olid suures alanduses Jumala ees oma saatuse pärast,murdunud Jumalale.Nad raputasid tuhka pähe,kõik muud värvid olid kaotanud mõtte.Meil oleks palju põhjust tuhka pähe raputada ja lasta ehtida ja meikida oma sisemist inimest.Need iluoperatsioonid on väga valusad,aga hädavajalikud.
Siiski ,ei vibuta sõrme ja meigin nii,et poleks aru saada,kui paastun ja tihti ei meigi üldse,sest minu eest on asi otsustatud üldiselt.silmad ja nahk ei kannata keemiat.Ja aega on ka kohutavalt vähe.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #110 on: 02.12.2007, kell 23:15 »

ENNE JA PÄRAST MEIKI!

 Smiley  Shocked  Roll Eyes  bye2  happy0159 ff

Jumal on andnud igale naisele ilu ja sarmi. Ei loe kas seda näen tänapäeva "normaalne" maailm - mood - üldine arvamus - moevoolud arusaamad jms.

See aga ei tähenda, et naine ei või loomulikke viisi pidi seda kohendada. Mõni küsib kas ta ei ole rahul Jumala loominguga, mida Tema juba teinud on? Ei see on provokatiivne väide - küsimus.

Toon näite, Jumal andis meile käed. Käed et teha tööd, kallistada ja mis iganes abivahendid. Aga on antud 2 kätt ja piisavalt nii pikad et ennast pesta (seljaga tekib veidi probleeme aga selleks on ka abikaasa hea abiline).

Miks mitte näha ka Piiblis Estri vannides kasutavaid ürte ja lõhnarohtusid jms. nende 2 käe sarnasena. 2 kätt meil on et enda eest hoolitseda - õigus. Samuti on olemas ka kammid, kreemid, puuder ja jumestuskreem vms. et veidi kohendada. Kui naised seda kasutavad on igati ok.

JAH Jumal võtab sind sellisena nagu sa oled ja oled sa väljaveninud trussikutega või lottis öösärgiga Tema ees ja palvetad oma kodus OK! Aga eks ta ole ka õige, et lähed Jumala kotta ja Teda teenima teed ennast korda - sätid ja paned viisakad riided. Kuhugi presidendi vastuvõtule minnes seda tehakse (ja millise tähtsusega ja pühendumisega) ei kujuta ette et keegi lottis tressipükstega ja mingite kummikutega presidendi vastuvõtule. AGA vot Jumala kotta ja Jumala ette on see ok! Ei see on VALE suhtumine - ma ei räägi riietusest ega meigist vaid SUHTUMISEST! Jumala asjad ikka lohva-lohva, ah Tema näeb vaid südamesse jms.

Ok mis ma siin seletan, 1 pilt räägib rohkem kui 1000 sõna. Mainin ka ära, et siin foorumis ma olen ka varem anoreksia ja moetööstuse väärakast suunast ja massimeedia ohvritest (moeohvrid ja tuulelipud, kes muudkui tilberdavad kord siia ja tänna). Tõesti see on hoopis teine teema, et mis siis saab kui su väliskest maha sulab ja meik maha kukub kas ka selle all midagi on! Ja tõsi ta on et väline inimene vananeb! Ma sain kord ühel koosolekul prohvetliku sõna: ET ÄRA KARDA KORTSE! Ja peale koosolekut keegi jagas et see oli mulle, mind see nii vaevas jms.

Aga vaadake neid, kas ei ole ilmekas näide, et saab küll meikida ja tasub küll.

Mõned naised imestavad miks nende mees passib võõraid mehi. Meenub kord üks jutlustaja. Kord ühes koguduses teenides, tuli üks hipi välimusega, väljaveninud kudumites, lappis näoga ja sassi juustega naine ta koosolekule. Ja ta kurtis jutlustajale mida teha, mida ma tegema pean, paluge mu professorist mehe pärast, kes passib ülikoolis noori tudengeid. Jutlustaja vaatas seda „karvanässu“ (segamini juuksed ja kortsus riietega) ja lappis naist ja ütles: vabandage proua aga ma passiks ise ka kui kodus ootaks selline naine, kes enda eest sellisel kujul hoolitseb! Sellel lool on ka eellugu, pastor rääkis enne koosolekut sellest naisest ja probleemist. Jutlustaja teadis et pastor eluilmas ei julge - söanda seda öelda, tema ütleb ja kaob jms. ning siis tõi selle tõe naisele otse ja omadega kandikul koju! Kahjuks tuleks sama öelda ka kirikutes ja kogudustes mõne naise kohta! Nutke või naerge aga see on sulatõsi!

Kui vaatad neid pilte siis seal ei ole vaid MAKE UP vaid ka stiili alaseid muutumise BEFORE ja AFTER! Vahel ei ole isegi probleemiks värvimine või mittevärvimine vaid STIILITUS või selline lohakas väljanägemine!

Osad vägga pühhad õõed aga hiilgavad selles teemas (arutelu alguses) ignorantsusega ja võhiklusega ning ülistavad ja kiidavad NATUURAT jms. kuigi keegi ei ole selle vastu, et kui su loomulik nahk on piisavalt kena . jume jms. siis kelle asi ja käi ela ja ole! AGA PLAUN ärge hakake sogama vaimsest tasandist  - vaimulikkusest ja mittevärvimisest jms. Olen selleks liiga kaua kristlane olnud ja abielus olnud et mõista kas see on kuidagi seotud või mitte! Kõige vastikum on näha kusagil (õnneks ei ole näinud aga olen kuulnud et seda on vahel siin ja seal näha) õelaid ja kadedusest puhevil kullipilke, appi vaadake õed mingi lihalik värvipläkerdis astus sisse vms. Osadel on foobiad, alaväärsus kompleksid ja ka puht ehe kadedus et kõik kes neist ilusamad on külvatakse üle õeluse sapiga.http://e.photos.cx/christina_9-23-03-ee1.jpg

Veidi teistest toonides:P.S. Me ei räägi make-up -ist sellest FAKE meediatööstuse ja moemaailma võltsideaalidest jms. nagu näiteks see siinõ

Eriti naljakas on see klipp, mis näitab et ka kuulsused jt. on vaid tavalised inimesed  Grin
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #111 on: 02.12.2007, kell 23:30 »

Et nagu mitte kraavi minna, siis ka teiseltpoolt! Kas on võimalik LIIGA äää võõbata ja rahvakeeli "krohvida". No kindlasti!Mu meigikooli lõpetanud ja meikjana kätt harjutav hea sõber ütles, et see on ERROR!PEAKS mainima ka taunitav on laste värvimine, rõngastamine jms. Sageli vanemad või siis emad elavad oma vajakajäämisi laste peal - üle välja. Neil lapsepõlves keelati siis oma lapsi ektra mitte ie luba vaid lausa õhutavad ja suunavad värvima jms. teismelistel aga pole ju vahel taktitunnet. Haisvad kanelalused ja pesemata suu aga huuled tumepunased  Grin  Roll Eyes  Grin Olen sellist ema kurtmist ikka ja jälle kuulnud!
Logged

pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #112 on: 03.12.2007, kell 08:15 »

Sageli vanemad või siis emad elavad oma vajakajäämisi laste peal - üle välja. Neil lapsepõlves keelati siis oma lapsi ektra mitte ie luba vaid lausa õhutavad ja suunavad värvima jms.

Lapse kõige suurem eeskuju on sama sugupoolt olev lapsevanem.Kui ema ise värvib,siis pole küll vaja last suunata või õpetada seda tegema,sest see on lapsegi jaoks kõige loomulikum tegevus.

Piltidest.Huvitav on jälgida ka seda,et nee before pildid tehakse alati nii,et see loomulik inimene näeks nendel väga õnnetu välja.Kasvõi see kena meikimata tüdruk,kes meikides kenam näib.Ilma meigita ei naerata ta kusagil,taust ja valgustus on teist värvi,juuksed kinni jne.Pildid on tehtud teatud kindla eesmärgiga.Kui oleks eesmärgiks näidata selle tüdruku loomulikku ilu ilma meikimata,siis hea fotograaf suudaks selle väga edukalt välja tuua.Nii et tasub ka sellele tähelepanu pöörata,mis eesmärgil mingid pildid on tehtud,kas ilutööstuse reklaamiks või inimese loomuliku ilu ja isikupära väljatoomiseks.

Meikimise puhul kehtib ka see reegel,et ilu on vaataja silmas.Ja on veel selline vanasõna ka,et maitse üle ei vaielda.
Logged
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #113 on: 20.03.2008, kell 17:41 »

Mina meigin end ja ei näe ka selles midagi halba, kuna kõik tooted on kliinilest ja termotoloogiliselt testitud. Ma tunnen end siis paremini ja näen tervem välja, kui olen meigitud, nii ei paista unetud ööd välja Smiley minul lihtsalt pole aega tervislikult toituda ja peesitada päikses käes, et pisut jumekamgi olla Smiley)

Aga kui ma ei viitsi, siis ma ka ei meigi ennast.

Vahel tundub lihtsalt meigita olek kui alasti olekut ilma riieteta.

On öeldud, et Jumal loonud meid nii nagu on loonud ja on parem selline ollagi aga tekib küsimus, kas me saame alasti ringi liikuda ilma riieteta Cheesy
Logged

Soovides sul head...
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #114 on: 20.03.2008, kell 17:45 »

ja muide...moslemid ei meigi ennast, kuna nad arvavad, et see tekitab vähki!

ja ma ei võta seda lambist, vaid mul on moslemist sõber, kes mulle seda ütles!
Logged

Soovides sul head...
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #115 on: 20.03.2008, kell 18:57 »

Ma tunnen end siis paremini ja näen tervem välja, kui olen meigitud, nii ei paista unetud ööd välja Smiley minul lihtsalt pole aega tervislikult toituda ja peesitada päikses käes, et pisut jumekamgi olla

Ise eelistan magada öösiti ja tervislikult toituda, et tervem välja näha. connie_24
Logged
Mari
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 2


Jeesusega käsikäes...iga päev:)


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #116 on: 24.01.2009, kell 23:09 »

Olen üsna usin meikija siiamaani olnud (noor usklik) ja sellest pole eluski veel mõelnud, et miskit teisiti võiks olla. Nüüd on Püha Vaimu läbi nagu kõik paika läinud: meigin siis kui vaja mitte igapäevaselt kasvõi poodi minnes vaid nö. sätin end mõistlikult kui kirikusse lähen.
Usun, et Isal pole selle vastu midagi kui me korrektsed ja viisakad välja näeme ja no ausalt on ju maitsekas meik üks osa naise välimusest. Enese eest hoolitsemine ei saa ju olla patt...  angel
iseasi kui sellega üle pingutada Shocked
Logged

Jeesusega käsikäes...iga päev:)
clarsyy
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 39Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #117 on: 25.10.2009, kell 02:55 »

 Üks esimesi asju pärast ärkamist on krohvimine  Lips Sealed Cheesy
Logged
pipi
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Mt 6.33


WWW
Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #118 on: 26.10.2009, kell 22:46 »

kui mul pole meiki peal, siis tunnen ,et midagi on puudu.
ilma meigita olen nagu 5 aastat vanem, meik muudab mind nooruslikumaks.
Logged
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: MAKE UP ja püha õde !!!
« Vasta #119 on: 15.11.2009, kell 20:29 »

Mina küll ei suudaks neid tublisid naisi halvustada või kahelda nende usus,  kuna nad meigivad, kannavad ehteid, värvivad juukseid

Minu meelest väga tublid ja head teenijad

Õed  Sõnajalad


Video õdedest Sõnajalgadest
http://www.reporter.ee/2009/11/14/sonajalgade-27-aastat-abielu-lapsed-suured-aeg-endale/

Krystal Meyers


R. Kontus

Logged

Soovides sul head...
Leheküljed: 1 ... 6 7 [8] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam