Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:44
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?  (Loetud 6294 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« on: 19.10.2006, kell 10:14 »

Klubi värbas püramiidiskeemi kliente metodisti kirikus

Väidetavalt petturlikku püramiidskeemi rakendav organisatsioon FXClub on ETV saate Pealtnägija andmetel korraldanud värbamiskoosolekuid Tallinnas metodisti kirikus.

Loe lisa: http://www.etv24.ee/index.php?0566058

Vaata videot: mms://teleportal.neti.tv/etv24/2006-10-18_pealtn2gija_pyramiidskeem.wmv
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« Vasta #1 on: 19.10.2006, kell 10:28 »

ET huvitav lugu. Ei oska kommenteerida, ei ole selles ise osalenud ja arvatavasti ei osale ka. Iseenesest pole ka kuskilt võtta 3000 USD  Tongue

Samas raha panna raha tegema, ei ole teab mis patune mõte ja äriidee, mida pühad ehgk kristlased teha ei tohi. Maailm teeb ju rahast - raha, siis vahepeal saia ja siis sellest veel midaiganes ... ka takkajärgi. Seega kui maailm tuleb näpuga näitama peaks nad eeläkõige oma näpuga endil palgid peast välja nokitsema, tõsiselt kohe enne kui seletavad teiste pindusid nokkida.

Igatahes mingi rahulolematuse ussike närib Pealtnägija poisse ikka edasi. Ju nad ei ole oma elu Jeesusele Kristusele pühendanud. Ajakirjanike ja uuriva ajakirjanduse töö on vahel vajalik ja osadele kasulik aga siiski ... Misajendab neid, kas pelgalt inimeste hoiatamine ja heategu või pigem kõrvusügelema ajavate saadetega endile teha kuulsust, au ja ka eetriaja raha - palka. EI usu, et nad seda tasuta teevad.

Rahaskeemidest siis veel veidi ...

Samas on otseturundus kette alati rünnatud, näiteks sajandivanust Avon jt. üliedukaid kette. Kes annavad oma reklaamile ja meediale mittekuluva raha OTSE inimestele, kellele on see sissetulek. Olen tutvunud nii mõnegi otseturundus keti - süteemi filosoofiast ja see ei ole paha idee. Ja isiklikult usun, et osadele otseturnduskettidele loobivad kaikaid jms. kodaratesse just nn. vastarinne. Et on teatud firmad ja tööstused, kes ülemaailmselt ei tee tegemist reklaamihaidega. Ka investeerimismaailmas liiguvad väga suured rahad ja on konkurents ja on maailmas "omad klubid" (n. vabamüürlastest pangaketid, suurinvesteeriad jt.) kes nii ehk naa tegelevad oma mängude mängimisega.

Me foorumis on ka üks teine teema üleval, mis samuti kristlaste seas leviv värk:

Amway turustuskett või ajupesukett? Müüdid või tegelikkus!
http://foorum.usk.ee/index.php?board=6;action=display;threadid=2254
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« Vasta #2 on: 19.10.2006, kell 10:31 »

Kui juba kirjutamiseks läks, siis kirjutame  Grin


TALLINNA KOGUDUSTES HIILIB RINGI PIILUR MATI

Aga huvitav on see, kes on see SALPÄRANE KAAMERAMEES, eks salvestas salaja seda üritust? Fakt on see, et ta keegi on ja ma kahtlen, et omade - kristlaste seast. Vaevalt Pealtnägija poiss sinna sattus.

 Roll Eyes

Tundub, et KGB aegsed kirikutes nuuskijad ja koputajad on uuesti liikvele läinud. Seega õed vennad, kui näete kuskil ringi liikumas imelikult käituvat kuju, kelle varrukast või hõlma alt ripub juhe, juhtmed, mikrofon jms. või on tal kaabu - mütsi sees auk ja sealt vaatab otsa veebikaamera jms. siis tõuske toolile püsti ja hüüdke kõva häälega:

Siina ta on, siin, ta on, siin ta on: PIILUR MATI ON MEIL KÜLAS!

 Cheesy

Mul on selline karvane tunne, et kes see koputaja - piilur küll olla võis. Kui vähetegi mehe mõõtu ja selgroogu, siis ütle ka MINA OLIN , FILMISIN, OLIN HUVILINE jms. Miks ta seda teha ei saa? Kuna tema tõenäoliselt selle loo ka Ärapanija-Pealtnägijale ka andis.

Pealtnägijat ei saa võtta tõsiselt, kuna ETV kodulehel on see ju otse MEELELAHUTUSE saadete rubriigis. Mul on Ärapnija-Pealtnägija poistega kogemusi.
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Re:FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« Vasta #3 on: 19.10.2006, kell 11:02 »

Jah, mäletame veel seda Pealtnägija poiste poolt tehtud lugu Sõnajalgadest, Ameerika kristlaste lapsendamislugudest Eestis ja Nõmme koguduse (luteri vist) liikmete seas toimunud laenamismahhinatsioonidest.  Aga oli ka üks ilus lugu Ruhnu saare Luteri kirikust ja selle õpetajast.
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« Vasta #4 on: 19.10.2006, kell 11:08 »

Aga oli ka üks ilus lugu Ruhnu saare Luteri kirikust ja selle õpetajast.

Eriti ei vaata seda saadet aga kui midagi seal on olnud, siis olen soovitusel vaadanud hiljem. Aga see lugu oli tõesti tore. Kusjuures mu mõni tuttav tunneb seda meest veidi ja on tal seal külas käinud.
Logged

Margus
Külaline


E-mail
Re:FXClub - õnnistuse klubi või püramiidiskeem?
« Vasta #5 on: 19.10.2006, kell 12:29 »

Pean ütlema, et mõnikord inimesed teevad asju heast tahtest, satuvad nn portsu otsa. Siis ma isiklikult kaldun küll arvama, et sellist sorti apsakaid kipub juhtuma siis, kui päris täpselt ei süüvita asjadesse ega ei valda teemat. Investeerimine pole mingi nalja tegu. Kui nii lihtsalt raha tuleb, siis peaksid kõik inimesed juba ratsa rikkad olema. Tegelikult võttes arvesse majanduse näitajaid, ei ole võimalik saavutada kasvu 15 % kuus ja seda veel stabiilselt. Näitena võib öelda, et 15% aastas tähendab seda, et laenaja summa kahekordistub umbes 4,8 aasta jooksul. See on ülihea tulemus. Aga saavutada üle 10 korra kiirem juurdekasv on sulaselge bluff. Teoorias on kena arvutus, aga ei teostu praktikas. Seetõttu kaldun arvama, et kui nad oleksid lubanud inimestele 15 % aastas! Poleks see pälvinud finantsinspektsiooni tähelepanu, aga 10 korda kiirem kasv tekitab küsimuse iga majandusinimese kõrvade vahel. Pole siis imestada, et asi äratas kahtlust spetsialistide seas. Tegelikult ma arvan, et sellist sorti asju on võimalik vältida ka kristlastel, kui nad ei usaldaks igat kena jutuga sommi jt aferiste, kes pudrumäed kokku lubavad. Antud juhul arvan küll, et Ardo kasutati lihtsalt ära. Kiriku ruumides ei eelda kliendid, et neile kägu aetakse. Seetõttu oli väga kaval mõte ajada äri kirikus, aga on kahetsusväärne, et see juhtus. Loodetavasti võtab sellest õppust iga kogudus ega anna oma katuse all vabalt voli asjaajamistel, vaid ikka kontrollivad tausta ning eesmärke. Kui seda teevad rendileandjad igas lihtsamaski keskuses, siis miks peaks taustauuringu kirik välistama. See pole kindlasti umbusalduse väljendus, vaid hool ja kaasabi. Ka tuleb see kasuks mainekujundusele. Antud juhul nõustun Kärmasega, et suurem tõenäosus see raha saada on üle tee, kui FXClubi vahendusel. Kahju küll, aga tal on sel korral õigus. Pürameediskeemid võivad toimida ameerikas, kus on miljonid inimesed ja läheb aega enne, kui asi soikub ja kokku kukub, kuid eestis selline meetod kukub paari kuuga kokku. Palju siis neid kliente ikka leiab? Kena väide, et soomes on bomol 30% turust, kas aga paar tuhat inimest moodustub 30%-i, kahtlen väga. Tänapäeval ei ole võimalik sellisel viisil "ellu jääda"! Nii et siit on kõigil õppida, iseäranis kristlastel.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam