Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:53
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Homod ja peded läbustavad Pühas linnas! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Homod ja peded läbustavad Pühas linnas!  (Loetud 5052 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Homod ja peded läbustavad Pühas linnas!
« on: 06.11.2006, kell 13:05 »

Jeruusalemmas toimub homomarss
 
Iisraeli peaprokurör lükkas tagasi politsei palve keelata ära Jeruusalemma homomarss, politsei soovis marsi keelamist viidates turvaohtudele.

Peaprokurör Menachem Mazuz ütles, et homomarsi keelamiseks puudub seaduslik alus, teatab BBC
 
Õigeusklikud juudid on igal aastal korraldanud homoparaadi vastu vihaseid meeleavaldusi ning ähvardanud sel aastal veelgi ägedamaid rünnakuid homode vastu.

Mazuzi sõnul peab ta paraadi lubama, et kaitsta väljendusvabadust Iisraelis. Peaprokurör kutsus paraadi korraldajaid üles hoolitsema selle eest, et üritus oleks vaoshoitud.

Homoparaadi vastased leiavad, et marss on solvang pühale linnale ning tegemist on “liiderlikkuse paraadiga”.

Paraadi lõplik aeg ja toimumiskoht pole veel paigas, ilmselt toimub see lähinädalatel. Eelmisel aastal pussitati kolme homoparaadil osalenut marsi vastaste poolt.
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Homod ja peded läbustavad Pühas linnas!
« Vasta #1 on: 06.11.2006, kell 13:08 »

SAJAD TUHANDED PROTESTIVAD GEIPARAADI VASTU JERUUSALEMMAS
 
Arutz Sheva kirjutab, et Jeruusalemmas on loodud religioossete ja ilmalike elanike ühisrinne protestimaks 10. novembriks kavandatud homoseksualistide marsi vastu. Rinne, kus on esindatud mitmed religioossed ja ilmalikud grupid ning samuti mittejuudid, on seadnud eesmärgiks saavutada marsi ärajätmine.
 
On kavandatud rida üritusi veenmaks politseid selles, et paraadi lubamine oleks liialt ohtlik. Jeruusalemma ümbruses on lähipäevadeks planeeritud paraadivastaseid kogunemisi ja demonstratsioone. Jeruusalemma tänavatele riputatakse üles plakatid piiblitsitaatidega, milles hoiatatakse teenitud karisuse eest neid, kes teevad "jäledaid patte". Geiparaadi ajaks on kavandatud hulgaliselt rahvarohkeid vastuüritusi ja tänavate sulgemisi. Ynetnews kirjutab, et protestiaktsioonides võib osaleda ligikaudu 250 000 inimest.
 
Geiparaad oli algselt kavandatud 10.augustile, kuid jäeti ära sõja tõttu Liibanonis.

IISRAELIRAPORT
http://www.israelreport.org
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Homod ja peded läbustavad Pühas linnas!
« Vasta #2 on: 06.11.2006, kell 13:09 »

Maailmas on toimumas suur lõhestumine. Üks osa inimkonnast läheb Soodoma teed ja teised tahavad olla jumalakartlikud või jääda tõe teele.
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam