Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 12:50
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Sinu kristlasest naine. Erinurk meestele! Kuum! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sinu kristlasest naine. Erinurk meestele! Kuum!  (Loetud 6158 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Sinu kristlasest naine. Erinurk meestele! Kuum!
« on: 23.11.2006, kell 15:10 »

Sinu kristlasest  naine.
Head või vead.
Teooria ja tegelikkus.


Mitte kõiki ei ole õnnistatud KRISTLASEST NAISEGA.  Wink

Kuidas on lood sinuga.

Oo - jee või Jumal halasta?

Ega mis seal ikka. Üks pastor ütles, et kui Vingus Viiu sai päästetud, siis oli ta VASTPÄÄESTETUD Vingus Viiu suure Jumala armu ja potensiaaliga. Aga ta oli "kristlasest Viiu", kellel on ees meeleuuendamise tee ja isiklik Kolgata tee, muutuda ja lasta Jumalal muuta enda isleoomu ja karakterit jms.   Cheesy

Meeste puhul on jäänud kõrva, et muuseas on vahel mõni kristlasest õde välja paisanud fraasi: et mu tore ja asjalik mittekristlasest mees on etem, kui mõni kristlasest möku vms. Sama olen kuulnud ühe usus pettunud lahutatud mehe suust, kes mainis, et mu maailma sõbranna on palju seksikam, ligitõmbavam, teine ütles kohati avatum ja kramplikult kinnihoidev - mitte nagu "mees taskus" naine.

Seega on see ideaalne koht, kus kummutada teatud liiki eelarvamusi ja seisukohti nagu oleks üks kristlasest naine nö. vaid piiblit lugev ja palvetav "Nõia-Ella" või "maani seelikuga ringivuhisev palveratas".

Samas ... positiivne ja lahendusi pakkuv kriitika teretulnud!

Äkki mõni kristlasest naine loeb siin ja näeb ka oma "ämbrit" või "reha" mille otsa ta igapäevaselt komistab või astub. Seega pühhad õvennad - "andke tuld"  aga olge halastusega, sest kohus on halastusega selle üle, kes on osutanud halastust!

Et, siis nagu KRISTLASEST NAINE!

Pean silmas ABIELUNAIST.

P.S. Vallalised möllaku kuskil mujal, kui ei ole siis küll selline kohta ka veel tuleb!

See aga tähendab, et sa elad kas registreeritud abielus või oled laulatautud selle meheaga. Need kes elavad koos kristlasest elukaaslasega kahjuks siin rubriigis ei ole asja, kuna see on ikkagi ju HÄBIELU - mitte abielu! Köhh - köhh ära närvi mine ja mind sõimama hakka, seda ütles üks vana usklik mammi!

Esimene vagu teemas on lahti küntud. Kui vaja ja läheb väga ÄRAPANEMISEKS tulen "pühhasid õddesid" siia kaitsma  Roll Eyes

Et nagu julge pealehakkamine on ...

Tavaliselt sellistes teemades tuleb keegi oma sõbra naist kiruma. Kui sa oled selles olukorras, siis KINDLASTI MÄRGI ära, et sa ei ole abielus või jutt pole sinu naisest, sest siis teame su juttu võtta ka väikese eelarvamusega, kuna kõrvaltvaataja pilk ja hinnang on liiga tihti subektiivne! See on abielumeeste nurgake  Tongue

P.S. Kuigi nett on kohati muutunud negatiivsete tunnete ja emmotsioonide väljavalamise kohaks ja seda just ANONÜÜMSENA, siis püüame siin ikka lähtuda printsiibist, et ELU on ilus ja neid häid asju on ikka 100x rohkem, kui negatiivseid asju.

P.S. Alusetu laimu, möla, mõnituse, kristlaste mustamise kustutan ISIKLIKULT siit nägu "kärbsesita!" kuna see häirib kuuljate meeli. Las see olla konstruktiivsete lahenduste otsimise kohaks!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:Sinu kristlasest naine. Erinurk meestele! Kuum!
« Vasta #1 on: 23.11.2006, kell 15:11 »

Naistele on oma nurgake:

Sinu kristlasest mees. Erinurk naistele. Kuum!
http://foorum.usk.ee/index.php?board=4;action=display;threadid=2427

Et nagu ...
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam