Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:26
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Palvus-hommikusöök Kadriorus « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Palvus-hommikusöök Kadriorus  (Loetud 4764 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Palvus-hommikusöök Kadriorus
« on: 05.12.2006, kell 18:35 »

Palvus-hommikusöök Kadriorus

Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves ja president Arnold Rüütel osalesid esmaspäeva hommikul rahvuslikul palvus-hommikusöögil, mille korraldas Eesti Evangeelne Allianss koostöös Eesti Kirikute Nõukoguga.
Tallinnas Mustpeade majas toimunud üritust juhtisid Eesti Kirikute Nõukogu president Einar Soone ja Euroopa Evangeelse Alliansi juhatuse liige Triin Rait.

Osavõtjate hulgas oli ühiskonnategelasi, vaimulikke ja poliitikuid. Peaettekande esitas suhtekorraldaja Janek Mäggi, pikema välistervituse tõi USA endine kongresman Robert McEwen ning lühisõnavõttudega esinesid tennisist Kaia Kanepi, kunstni Jüri Arrak, riigikogilan Tõnis Kõiv ja europarlamendi liige Tunne Kelam.

Palvus-hommikusöök on toimunud viis aastat järjest, igal aastal on sellel osalenud vabariigi president ja valitsuse ning riigikogu liikmeid.

Rahvuslike palvus-hommikusöökide traditsioon sai alguse 1950. aastate lõpul USA-s. Ühendriikides on sellel osalenud kõik presidendid alates Dwight D. Eisenhowerist kuni George W. Bushini. Palvus-hommikusööke peetakse ka Euroopa Liidu institutsioonides.

http://www.bns.ee
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Palvus-hommikusöök Kadriorus
« Vasta #1 on: 05.12.2006, kell 18:41 »

Delfi suutis oma delfinos-imeliuse ajakirjaniku järgi imeda aga sellise pealkirja asjale:

President Ilves osales USA palvuspruukostil
http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=14476222&categoryID=120&ndate=1165183200
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Palvus-hommikusöök Kadriorus
« Vasta #2 on: 05.12.2006, kell 18:45 »

Raadios rääkis üks baptisti pastor sellest väga hästi, selle mõttest ja vajalikkusest jms.

Mul aga tekkisid siin ,õned küsimused. Paganad oma kommentaarides vihjasid sellele tõsiasjale, milles meie oma silmad kinni pigistame.

Et kui JEESUS ei ole südames, siis on ju tegemist KIRIKUMÄNGUDEGA!

Peaks selle paganale ütlema, et üsna tabavalt öeldud. Aga mida Jeesus ise arvaks multiusundi ühispalvusest, või on seal kõik PALVETAJAD kes usuvad kristlaste Jumalat? Kahtlen ...

Jutlustajad, meenub Reinhard Bonke - ühe maailma väelisemate tulemustega evangelisti (peale T-L-Osborni) ütlust selle peale, et mida ta arvab, kui erineva usuga inimesed kõik koos paluvad ühe Jumala poole: See on põrgu peen legaliseerimine vms.

Cool

Iseenesest väga vahvad üritused. Teine asi on kas see peale promo ürituse ka kedagi UUESTISÜNNI JA PATTUDEST PÖÖRDUMISE juurde toob. Jumalal ei ole midagi võimatud!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam