Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:26
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?  (Loetud 5597 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?
« on: 15.12.2006, kell 20:02 »

Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?

Meenub lapsepõlv ja kooliaastad. Koolis võimlemis tunnis võeti pesuruumis ikka need nö "memmekad" tõsiselt ette ja tehti neist kohapeal EMME POJA lorilaul, kelle oli koolivormi all soojad püksid - loe soe pesu. Et tahtsid olla kõva mees, siis lasid ilma piidrite soojade püksteta ringi. Oh olid alles ajad ja väärtused  Tongue  Undecided

Seesamune meelsus ja macholikus sai nii münele poisile saatuslikuks. Aastad on veerenud ja oma nooremas nooruses ei mäleta et -20 oleks mõni sõber või semu kandnud pükste all mingeid soojasi pükse.

Ise olen üsna soojalembeline. Kannan varasügisest - hiliskevadeni soojasid peakatteid - säästan tervist ei ole MOE OHVER ega kanna peakatet moe pärast. Kristlaseks sain siis hakkasin väärtustama oma tervist - elu ja on ju ihu Püha Vaimu tempel. Sai hangitud soe pesu jms. Nüüd olen sellega talvit ära harjunud. Meenub üleelmine talv, mil käsin -10 õhukse fliisiga koeri söötmas ja olin ka ligi 2 nädalat voodis.

Enne abielu, kui elasin veel vanemate juures meenub, et ema rääkis kunagi kui ikka nägi, et lähen talvel kuhugi jms. küsis kas soe pesu on all! Rääkis ja hirmutas, et mehed kes külmetavad oma põit, põrna, neere jms alumist kaadervärki neil on oht jääda lastetuks. Seega ma ütlesin: SAAVAD MUNAD KÜLMA JÄÄD SUGUVÕIMETUKS! Kusjuures see on teaduslikult ja meditsiiniliselt tõestatud!

Ok, niispalju siis sellest.

Kuidas siis on noormehed ja mehed, kas kannad KARU MATI pükse teiste pükste all? Kuidas on lood sul sooja pesuga? Kas see on mingi mehelikkuse märk nagu mõned noored ka tänapäeval mõtlevad.
Logged

tauri
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 32


kassi silmad ei valeta


Vastus: Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?
« Vasta #1 on: 21.12.2006, kell 12:07 »

mu klassivend ka kandis ja keegi ei norinud teda, võibolla sellepärast et teda ei norinud keegi kunagi klassis ja see ei olnud kuigi kaua aega tagasi.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?
« Vasta #2 on: 27.12.2006, kell 17:32 »

mu klassivend ka kandis ja keegi ei norinud teda, võibolla sellepärast et teda ei norinud keegi kunagi klassis ja see ei olnud kuigi kaua aega tagasi.

Aga sa ise, mida sa ise külma ilmaga teed. Ütleme -20 ja pead jala kõndima. Tänapäeval on muidugi need vatiinivoodriga head püskid, mille puhul pole alati vaja sooja pesu või karupükse.
 Roll Eyes
Logged

tauri
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 32


kassi silmad ei valeta


Vastus: Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?
« Vasta #3 on: 04.01.2007, kell 19:00 »

ükskord oli isegi -30 ja kahjuks või õnneks midagi peale tavalise aluspesu ja teksade polnud jalas. Koolist koju 1,4 km.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Mehed, kas kannate sooja pesu riiete all?
« Vasta #4 on: 04.01.2007, kell 21:09 »

Ma hakkasin neid kandma, siis kui puutusin kokku igailmaga looduses matkamisega, kalal käimisega jms.

Aga jahedama ilmaga ma võtan igaks juhuks salli ja kindad ikka kaasa teadmisel, et mul võib neid vaja minna. Ettenägelikus ja valmisolek on väga head asjad, milled pärandas mulle mu isa. Et ära mine talvel hilpharakana pikemale sõidule.

Aga meestel tasub hoida ennast allapoole vööd, selle kohta ei räägi arstid ilmaaegu. Ka tänases Eestis vaevleb osa mehi SUGUVÕIMETUSE käes. See võib olla geneetiline rike, füsioloogilne viga või keemiatööstuse jm. mõrgise saaste tulem. Osad aga külmetavad oma munad ära!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam