Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:26
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Mehed ja isiklik hügieen ja sellest lähtuvad wärgid. Praktilised nõuanded ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mehed ja isiklik hügieen ja sellest lähtuvad wärgid. Praktilised nõuanded ...  (Loetud 4195 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Mehed ja isiklik hügieen ja sellest lähtuvad wärgid. Praktilised nõuanded ...
« on: 15.12.2006, kell 20:29 »Kuidas sellega on? See teema on nüüd küll väga praktiline - lihalikult praktiline! Ära otsi siit vaimseid ilmutusi!

Meenub üks wana nali, et tõelisel mehel on pükstes pruun hüüumärk kollase täpiga. Oi jah ... Meenub üks VINGE jutlustaja, kes nimetas kristalstest palvevendi, kes enda eest ei hoolitse - PÜHAD HAISUKOTID!  Grin Jep, just nii!

Praktilised nõuanded ...

NAISED AIDAKE! Women HELP US!

Kui tihti sa kaenlaaluseid pesed?
Peaks pesema ikka iga hommikul ja õhtul? Või kuidas? See sõltub iga inimese organismist aga mõnel ajavad kaenla alused ikka sellist vikatit välja, mis niidab! Midagi ei ole teha, Jumal nägi ette et see peab ju kusagilt välja tulema. Tänu Jumalale, et see tuleb kaenla august minne nina otsast näiteks. Mõtle kui peaks su külmudest välja tulema haisev higi, siis oleks planeedil kasuusel kulmu rätikud ja kulmupulgad jms.  Tongue

Kui tihti peaks hambaid pesema?
Peaks pesema ikka iga hommikul ja õhtul? Või kuidas? Peale sööki soovitavalt närida XYLITOLi sisaldavat nätsu. Kel on probleeme haisva hingeõhuga, see kasutagu pastille vms. mis seda veidi ära võtavad. Samas peaks minema arsti juurde, kui suu kogu aeg haiseb! Vahel haiseb siis kui hambad lagunevad või kui pead dieeti jms. Jumal ei ole õnnistanud mõndasid haisu tundeelunditega ja osasid ka taktitundega. Kui sul on mõni lähedane, sõber küsi talt, kle kas mu suu ka ikka haiseb - las nad aitavad sind. Äkki oled sa omas seltskonnas - tööl - koguduses HINGEÕHU VIKATIMEES  Lips Sealed Oh My God - ME? YeP!

Kui tihti sa aluspesu vahetad?
vallalistel on sellega vähem pistmist, ise tevad mis teevad jms. Aga abielus kui ikka elada koos ja magada ühes voodis peaks selles suhtes valitsema üksmeel. Meenub üks Inglise satiirisari, kus mees võttis oma aluspesu ja vahetas välja kui need jalast võttes jäid sirgelt - kangelt püsti seisma sohva äärde pannes. Et siis nagu oli see küllalt imenud endasse jääke ja sodi ja haise, et asi muutus juba raskeks. Abielumees, sa jagad oma naisega voodit. Naised on lõhnade ja haisude peale palju tundlikumad! Sa tuled palgapäeval küll koju, lilled - lõhnaõli - küünlad - muusika aga pükstes on sul Aluspükste Bin Laden oma haisu pommiga!  Lips Sealed  Undecided  Cool Macho wärk see küll ei ole!

Kui tihti sa T-särki vahetad?
Mõni vahetab siis, kui värvus muutub, mõni siis kui särk muutub raskeks (higist ja rusust). Kaitse triiksärki vms. aluspluusiga - pesuga selle all. See kes palju higistab peaks seda ikka iga päev tegema, ütles naine sohval pikutades. Ma usun, et see on asi mida vallalised mehed peaks teadma ja kuulma, et olla edukad oma nö. suhete ettevõtmistes.

Osad mehed annavad oma musklite või "aju musklitega" või "karjääri musklitega" MACHO mehe mõõdu välja. Aga isikliku hügieeni osas peavad nende tulevased abikaasad ennast valmis panema üllatusteks.

Kuidas sellega siis asi on naised ...? Kas peab vahel märku andma või on see juba kodust ja sõjaväest kaasa antud asi, et ei ole probleeme olnud.

P.S. Kui mõnel ajab harja punaseks see teema, et kuidas see haakub usuga või mis siin vaimulikku - vaimset on? Nagu ei olegi ja ega selles foorumis ei ole kõik postitused nö. "SIIL UDUS VAIMSED"! Kui sind see teema ei noki, siis las ta olla, seda võib lugeda müni noor vend, kes "totaalse higikotina" nuputab miks õed temast distantsi hoiavad!

Head kaasarääkimist ...

Robinson Crusoe

Kasvades puhtuses ja naise karmi hügieenivalve all  Tongue
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam