Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:20
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Kivisildnik on jUMAL? Kas haisva õllekruusil tiirutavate käärimiskärbeste jUMAL? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kivisildnik on jUMAL? Kas haisva õllekruusil tiirutavate käärimiskärbeste jUMAL?  (Loetud 4896 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kivisildnik on jUMAL? Kas haisva õllekruusil tiirutavate käärimiskärbeste jUMAL?
« on: 27.12.2006, kell 17:06 » Shocked oi uus jUMAL Eestis?

EI OLE MISKIT UUT ILMA PÄÄL ...

Surfasin ükspäev veebis ja otsisin ühte sõna ja sattusin ühe ...niku kodulehele: http://kivisildnik.blogspot.com/ see on siis kivisildniku blogilehele.

Ja etskae ... mehel on tugev kahtlus, et TA ON JUMAL!

Antud mees on tuntud kui kui Kristuse, kristlaste, kiriku pime vihkaja ja pilkaja. Samuti jäävad talle ette juudid ja Iisrael ning loomulikult viimaste liitlased nagu n. Ameerika Ühendriigid. See kristusevastane - võidmisevastane - Jumala tahte/plaani vastane deemon ei anna rahu ja inspireerib hommikust õhtusse suurt pilkajate armeed ja tühikargajate (Jumala silmis nad on tühikargajad ja Jumal naerab neid L.2,4) horde. Lõpmatud artiklid, sõnavõtud, kommentaarid internetis, pilasaated raadios ja teles jms. See deemon vipseldab miksriga seda suurt "ilmaelu ookeani", mis selle tulemusena vahutab kõntsa ja jälkusi!

Js.57,20
Aga õelad on otsekui mässav meri, mis ei saa rahuneda ja mille veed kobrutavad kõntsa ja muda!


Võtsin siis Piibli ja veidi lehitsesin, et mida selliste kohta arvata - mida Jumala sõna räägib sellistest pilkajatest? Panin siia kirja mõtteid usklikele ja kristlastele, et Jumal oma Sõnas hoiatab selliste eest ja meil tasub kauge kaarega selliste tegelaste vaimuüllitistest mööda kõndida.

Esimene kirjakoht oli kohe BINGO Kivisildniku kohta:

Õp.21,24
Pilkaja on selle ülbe upsaka nimi, kes teeb oma tegusid määratus ülbuses!


Ja veel Jumala Sõna hoiatab:

2.Pe.3,3
Seda teadke kõigepealt, et viimseil päevil tuleb pilkesõnadega pilkajaid, kes elavad iseeneste himude järgi


1.Pe.4,4
Nemad võõrastavad seda, et teie nendega ühes ei jookse samas lodeva elu voolus, ning pilkavad teid.


Jk.2,7
Eks nemad pilka seda kallist nime, mis on nimetatud teie üle?


Mk.7,21-23
Sest seestpoolt, inimeste südamest, lähtuvad  /.../ Jumala pilkamine /.../ Kõik need pahad asjad lähtuvad seestpoolt ja rüvetavad inimest."


Jumala pilkamine, tema koguduse narrimine, pühade asjade üle lõõpimine RÜVETAB inimest. See on justkui tulise märgi põletamine südametunnistusele. Kõrvetatud nahk aga ei tunne enam valu ega puudutusi, see on seespidi surnud INIMENE!

2.Pe.2,12
Ent need on nagu mõistmatud loomad, kes on oma loomu poolest sündinud püütavaiks ja hukutavaiks; nad pilkavad seda, mida nad ei tea, ja hukkuvad ka oma hukus,


Kui Kivisildnik kunagi peaks seda siin lugema, siis talle teadmiseks, et kui TA SÜDAMEPÕHJAST ei soovi saada päästetud ja andestust ning armu läbi Jeesuse Kristuse - siis seda ta ka saab. Väljaspool päästet ja Jumala linna on pilkane pimedus ja kõik kes valet armastavad ja teevad!

1.Ko.6,10
ja vargad ja ahned, joodikud, pilkajad ja anastajad ei päri Jumala riiki!


Ilm.22,15
Väljaspool on koerad ja nõiad ja hoorajad ja tapjad ja ebajumalateenijad ja kõik, kes valet armastavad ja teevad.


Piibel räägib meile rüvedast deemonist, kes on vangistanud MAAILMA ning korraldab suuri Jumala teotamise kursaade ja ettevõtmisi. Seda on see deemon teinud läbi aastatuhandete küll läbi üksikisikute aga ka läbi totalitaarsete reziimide ja Jumala seadustega pahuksis riigikordade ja valitsuste läbi.

Iga inimene, kes avab oma südame kurjusele võib selle deemoni "õnnistuse" osaliseks saada. Aga see inimene on siis ka VANG ja teeb oma peremehe tahet!

1.Jh.2,18
Lapsukesed, nüüd on viimne aeg! Ja nagu te olete kuulnud, et kristusevastane tuleb, nõnda ongi nüüd ilmunud palju kristusevastaseid; siit me tunneme, et käes on viimne aeg.


See deemon avab oma suu pilkamiseks. Ta teeb seda läbi inimeste ka enne suure viletsusaega. Ta on seda teinud alati. See on kristusevastane VAIM - DEEMON, kes otsib ebapuhtaid ja rüvedaid astajid, et nende läbi lasta pilkel ja põlastusel voolata ja sellega mürgitada tuhandeid!

Ilm.13,6
Ja ta avas oma suu pilkamiseks Jumala vastu, et pilgata tema nime ja tema telki, neid, kes taevas elavad.


Kahju on sellest kivisildnikust, ei ole kunagi ta totakaid artikleid lugenud. Selliste kohta ütleb Jumala Sõna, et nende OTS on nende TEGUDE MÕÕTU JÄRGI! Tavaliselt nad ei hiilga oma otsaga. Sellise lõõpijale ei ole enam midagi püha ja rüve ja määrdunud ei ole mitte ainult tema meel vaid ka südametunnistus. Jumalik valgus ja elu - rõõm kaugeneb sellisest inimesest, kuna ta on kurdai vang - lõõpimise rüveda vaimu poolt seotud mees! Viimast ütles üks vend Issandas tema kohta, et kaugelt tuntav deemonlik sidumine!

Õp.9,12 ... kui oled pilkaja, siis pead seda kandma üksinda!

Pilkamine ja ilkumine on on nakkavad ning nende läbi mürgitatakse palju. Need on nagu tagarääkija sõnad, mis on magusad ja libedad osadele. Aga nad ei teagi, et selle libeda ja sileda pekikuubiku sees on saatanlik konks - deemonlik sidumine. Ja kui küllalt libedal ilkumise ja pilkamise kaldal ringi komberdatud, siis ühel päeval kukub sisse igaüks - see on aja küsimus. See on sidumine kurja poolt (mitte seestumine vaid deemonlik sidumine - aheldamine mingi vaimu poolt, kes nad võtab vangi tegema tema tahtmist 2.Ti.2,26 )

Ka Piiblis on öeldud:

Õp.29,8 Pilkajad kihutavad linna mässama ...

Kuna tal on ka järgijaid ja neid keda ta oma libekeelse iroonia ja jumalavastaste sõnavõttudega on mürgitanud, siis on tema karistus ka sedavõrd suurem. Pilkajad ja ilkujad ei sure kunagi õilsat surma! Ajaloos on paljud lõõpijad jäänud elulõpus üksi ja lahkuvad planeedilt nurkalt ja üksi, kuna see on mahajäetute nukker lõpp!

Jr.17,5-6
Nõnda ütleb Jehoova: neetud on mees, kes loodab inimeste peale, teeb liha oma käsivarreks ja kelle süda lahkub Jehoovast! Tema on otsekui kadakas nõmmel ega näe head tulemas; ta asub kõrbe kivirägas, soolasel, elamiskõlbmatul maal!


See on prohvetlik hoiatus PIIBLIST (Piibel on Jumala Sõna) sellele mehele:

2.Aj.36,16
Aga nad pilkasid Jumala käskjalgu, põlgasid tema sõnu ja tegid nalja tema prohvetitega, kuni Jehoova viha tõusis oma rahva vastu, nõnda et enam ei olnud abi!


Kuidas päästa Kivisildnik?

Kui sellel mehikesel oleks mõnda armastavad kristlasest lähedast, siis soovitaks temal rakendada Pauluse poolt kasutatud palvet 1.Ti.1,20

Kui Kivilisldnik tahab Jumalaga oma sotid korda sääda on ta esimeseks PÄHKEL KIRJAKOHAKS Piiblis:

Õp.3,34 Pilkajaile on temagi pilkaja, aga alandlikele ta annab armu!

See ei ole nali! Jumal teeb sulle kuldvillakus ära. Ta naerab, kui pilkaja palk kätte jõuab - Õp.1,26 Seega Kolgata risti alla alandumine ja oma EGO minemaviskamine ning meeleparandus on ainuke tee tulla Tema jalge ette ja kummardada Kuningate Kuninga ja Isandate Isanda ees!

L.1,1-4 Õnnis on inimene, kes ei käi õelate nõu järgi ega seisa patuste tee peal ega istu pilkajate killas, vaid kel on hea meel Jehoova käsuõpetusest ja kes uurib ta käsuõpetust ööd ja päevad! Siis ta on otsekui puu, mis on istutatud veeojade äärde, mis oma vilja annab omal ajal ja mille lehed ei närtsi; ja kõik, mis ta teeb, läheb korda! Aga nõnda ei ole õelad; vaid nad on nagu aganad, mis tuul laiali ajab!

Samas käsib Piibel - Jumal oma Sõnas sellised mehed maha jätta ja mitte tema valesid ja mürki sisse neelata.

Tänu Jumalale, ma ei külasta mitte kunagi enam selle mehe blogilehte. Ei taha istuda PILKAJATE KILLAS ega sattude NENDE BLOGIDELE!

Halleluuja!

A.D. 2006 lõpp
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Kivisildnik on jUMAL? Kas haisva õllekruusil tiirutavate käärimiskärbeste jUMAL?
« Vasta #1 on: 01.01.2007, kell 13:33 »

Lugege raamatust: LIIGA HILJA (Niilo Ylivaino - Soome kõigi aegade suurim evangelist)

Tsiteeri
7. JUMALAPILKAJA SURIVOODIL

Mõned aastad tagasi nägin kadunud meest. Ta oli pilganud Jumalat palju aastaid ja jalge alla tallanud Jumala Püha Sõna. Ta oli suurtele auditooriumidele kuulutanud, et ei ole olemas Jumalat, taevast ega põrgut. Ta jäi tuberkuloosi. Veidi enne surma nägi ta nägemust kadu nud hingede elust ja sai tunda eelmaitset sellest, mis on igavikus varuks tema jaoks. See viis ta hullumeelsuse äärele. Ta hüüdis surmaahastuses: "Kas siin pole kedagi, kes võiks päästa mind sellest põrgust?"

Meie, vennad, seisime kolmekesi tema surivoodi juures, kõik me olime usklikud. üks, kõige kogenum meist, võttis välja Piibli ja püüdis leida mõnd lõiku päästmisest, et lugeda sellele mehele, Kuid Piibel näis olevat kinni pitseeritud. Ta ei suutnud leida midagi sobivat. Ja nii andis ta Piibli mulle üle, paludes midagi lugeda. Kuid kui ma hakkasu lehti pöörama, haaras mind selline hirm, et ma ei saanud lugeda. Sulgesin raamatu ja andsin selle kolmandale meist ning ütlesin, et ma ei kannata siin ruumis viibimist enam välja. Parem oleks, kui ta midagi loeks. Kuid ka kolmas meist koges umbes sama, mis mina.

Surev mees võitles meeleheitlikult, sirutas oma käed ette ja hüüdis: "Ma näen põrgu väravaid avanevat ja pole kedagi, kes päästaks mind igavesest hukatusest."

Taevas näis olevat vase sarnane. Sel juhtumil oli armuaeg möödu­ nud ja kõhutavalt värisedes lahkus ta surmavaida ning igavesse piina, kust pole tagasipöördumist. Ta oli pattu teinud Puha Vaimu vastu ja enam polnud tema jaoks mingit halastust ega päästet.

See kogemus täitis mu südame hirmuga ja ma ei unusta seda kunagi. Seepärast tahan ma igaüht hoiatada, et te ei teeks oma südant kõvaks jumaliku kutse vastu. Vaadake ette, et te ei jääks ilma Jumala armust.
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam