Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:48
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Saddam Hussein tõmmati oksa! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 3 4 | Liigu alla
Autor Teema: Saddam Hussein tõmmati oksa!  (Loetud 24603 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Saddam Hussein tõmmati oksa!
« on: 30.12.2006, kell 16:47 »

Värisege sionistinärakad, armastas Hussein karjuda paraadidel!
Värisege te valgenahalised kristlasenärakad!

Kohtuistungil täis ülbust ja kõrkuse vaimu.
Tänaseks PÕRGUS PIINLEV mees - teistele hirmutuseks!
Saddam Hussein ja Jumal
0:1

Saddam Hussein tõmmati oksa!

Iraagi eksdiktaator Saddam Hussein hukati täna varahommikul Bagdadis, kinnitasid Iraagi ametivõimud.

Saddam Hussein poodi üles varahommikul veidi enne kella 6 kohaliku aja järgi. «Kõik toimus väga ruttu. Ta suri otsekohe,» rääkis üks tunnistaja Reutersile.

Postimees Online

------------------------------------------------------------------------

Tore uudis! Olen surmanuhtluse 100% pooldaja ja seda väga erinevatel põhjustel. Sellised manjakid ja pervestid nagu Hussein jt. sarimõrvarid peaks rippuma võllas juba ainuüksi kannatajate õiglustunde taastamiseks!

Õnneks on olemas Jumal ja siiski kohati valitseb õigus! Miljonid Iraaklased täna juubedavad - kuigi Euroopa Liidu väänatud islamimeelne propagandakanalid seda ei näita.

Click here to see Saddam Hussein's monstrous handiwork.   Caution: These images are disturbing
http://www.intelmessages.org/Hack/images/Kurds/Collage/collag5.jpg

See on kohutav kuidas ÜRO saia suu täis onud mämmutasid ja maailm vaatas pealt kuidas uus Lähis-ida HITLER tõusis miljoneid ohustama. Husseini igatsus oli pühkida planeedilt Iisraeli riik ja lõpuks teha lõpp peale ka kristlaskonnale! Aga see väike vitsake (vanas testamendis kutsus Jumal vilistide suuri valitsejaid vitsukesteks!) oli Võimsa Kohtumõistja ees tilluke köömes, et ta peale isegi polnud vaja puhuda. Surelik inimene, laiutades deemonliku islami ja diktatuuri arvel! Islam on ebainimlikkuse, inimõiguste rikkumise, inimvihkamise, sallimatuse (juutidesse ja kristalsse) parim kasvulava. Isalm on INIMONNA SAATANLIK KATK! Jeesus Kristus tulles planeedile tagasi JUURIB VÄLJA selle saatanakummardamise - poolkuu jumalama kummardamise!

Tänu Jumalale et uus Husseini järgalne Iraanis on kruustangide vahele võetud. Kristlased peavad paluma, et see deemonlik vale ja kristlasi ja juute vihkav Iraan langeks oma ülbuses!

Meenub üks raadiosaade, kus vanad Eesti mehed rääkisid, et oli üks positiivne päev pimedal stagnaajal, see oli Stalini surm. Meenutasid helgusega seda päeva. Sama on ka Iraagis ja miljonite kurdide peredes täna.

Lõpuks löödi mättasse ja karistati LIGI MILJONI süütu naise, lapse, mehe - tsiviilisikute TAPJA!

Kristlased üle maailma (pean silmas uuestisündinud, mitte sõnakõlksu) aastaid kõnelesdi varjatud HOLOKAUSTIST, mis Iraagis toimus. Sellest ei räägita Euroopa Liidu meedias aga eriti, kuna Euroopa Liidu meedia kasutab oma info saamiseks debiilseid islamipropaganda kanaleid.

Dikataatorite, türannide jt. põrgusse sisenemist on Siin Piibli kirjakohas kenasti öeldud. See koht räägib ka kurdai langusest aga see käib 1:1 tolle aja türann valitseja kohta!

Js.14,7
Kogu maa tõmbab hinge, puhkab, nad rõkatavad rõõmust!

Js.14,8
Sinust tunnevad rõõmu ka küpressid ja Liibanoni seedrid: "Sest ajast, kui sa lamad, ei tule keegi meid raiuma!"

Js.14,9
Surmavald all on liikvel sinu pärast et võtta vastu su tulekut: ta äratab sinu pärast surnute vaimud, kõik maa juhid, laseb nende aujärgedelt üles tõusta kõik rahvaste kuningad!

Js.14,10
Need kõik kostavad ja ütlevad sulle: "Sinagi oled jäänud jõuetuks nagu meie, oled saanud meie samaseks!"

Põle põrgus Saddam Hussein! Ei ütle seda ise vaid kogen kuidas sajad tuhanded kurdid, seda palvetavad Jumala poole - kui ÕIGLASE KOHTUMÕISTJA poole! Paljud neist olid ka kristlased!

Jumal mõistab kohut:

Õp.11,31
Vaata, õigele tasutakse maa peal, saati siis õelale ja patusele!

Saddam niideti elavate keskelt. Vana Testamendi Jumal on siiski kohtumõistja!

Millal on aga aeg Kim Jongi käes. See mees saab varsti Jumala matsu kirja. Viimase 10 aasta jooksul on tänu temale hukkunud üle 1 000 000 inimese nälga. Kuna kõik raha läheb sõjatööstusse  - P-K on üks hirmuäratavamaid sõjavägesid ja tehnikaid üleüldse Kagu-Aasias.

Ma palvetan pea iga päev Põhja-Korea kristlaste ja inimese eest. Ja vaimus kogen varsti Jumal selle mehe maha võtab. Kelle läbi ja missmoodi, küll ta ise otsustab! Ma usun, et Jumal alustab ise nendega tüli ja kasutab selleks maailma politseid - suurriike.

Loe lisa:

Põhja-Korea kurjuse- ja õudusteriik!
http://www.usk.ee/pohja-korea

Murphy
Usaldatav foormulane
Algaja
**

Vastust: 92

Vastus: Saddam Hussein tõmmati oksa!
« Vasta #1 on: 30.12.2006, kell 18:12 »

Saddam Hussein oli kahtlemata verejanuline diktaator, kes oli oma kohtuotsuse küllaga välja teeninud, aga ma pole nõus Crusoe suhtumisega tema hukkamisse.
Jumal ise kehtestas surmanuhtluse seaduse oma sõnas. See kehtis Vanas Testamendis ja kehtib ka Uues Testamendis (vt.Roomlastele13:1-5).
Samas ei tohiks kristlasel olla hea meel kellegi surmast ja põrgusse minekust, isegi kui oli tegemist kõige kohutavama inimesega maailmas.  Piibel ütleb, et Jumala pole hea meel isegi õela surmast (Hesekiel 33:11).
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #2 on: 30.12.2006, kell 22:52 »

S.Hussein käratams kohtunikule ja saalisistuvatele:
ALLAH NÄEB JA KARISTAB TEID!

Miks sellest ei räägitud  ja ei näidatud
 seda EUROOPA TELEVISOONIDES?

Kuna ma Husseini teemal ja Iraagi konflikti kohta aastaid tagais üsna palju materjale otsisin ja lugesin, siis pean nentima, et see Husseini karistuse õiglane kohtuotsus ja selle üle RÕÕM on mul tingitud sellest, et olen lugenud nende 1 000 000 piinadest ja näinud pilte jms. et see nähtu ja kuuldu häiris pikka aega. Sellest tulenevalt mõjub selline ÕIGLANE LÕPP LOOLE vaid õiglustunnet taastavat, et on olemas KOHTUMISTJA; kes silm - silma vast välja selle ka torkab! Nüüd Uuel Testamendi ajastul me enam ei torka ja andestame aga Jumal torkab ise, kes meelt ei paranda.

Iraagi salapolitsei kinnipidamislaagrites viis läbi eksperimente ja asju, mida isegi Hitleri kuulsad käsilased ei suutnud teha! Husseini ajal oli piinamis laagrid, kurdide ja vastuhakkajate jaoks, kus oli ka kristlasi!

Õiglus ja sellest tulenev kurjade karistus ei ole Uue Testamendi ajal kuhugi kadunud.

P.S. See teema sobib siia väga hästi, kui ei meeldi siis mõtle neile 1 000 000 KAASAEGSEL - HUMANISTLIKUL AJASTUL ÜRO SILME ALL TAPETUD SÜÜTULE INIMESELE!

Iraagis toimunu oli HOLOKAUST ja mul on ülimalt hea meel, et see peasüüdlane VÕLLAS RIPUB! Kindlasti oli tal võimalus pöörduda ja pääseda aga sellised tavaliselt seda ei tee ja ei saagi teha, kuna on oma hinge jkuradile ette maha müünud. Piibel räägin südamesse tulise märgi põletamisest, tuline kõrvetus kaotab elu! Hitleri sarnased saaks andeks aga nende häda on see, et sellised EI PÖÖRDUGI KUNAGI!

Nüüd Murphy kui sinu tütar oleks lõhi saetud ja surnuks vägistatud, siis sa ei luulutaks siin vaid peaks tõdema, et see on Iraagi rahvale rõõmupidu, neile, kes olid kannatajad! Või on see ebaõiglane?

Undecided

Kuiu Jumala Sõna tunneb rõõmu TÜRANNIDE KADUMISE pärast:

Js.14,8
Sinust tunnevad rõõmu ka küpressid ja Liibanoni seedrid: "Sest ajast, kui sa lamad, ei tule keegi meid raiuma!"

Siis võin ka mina - maa saab kergemini hingata!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #3 on: 30.12.2006, kell 23:59 »

H: Teie uskmatud ei mõista minu üle kohut. On vaid üks kes mõistab, see on Allah ja mina olen Irragi president.

Käisin õhtupalves ja südamesse tuli teadmine, et ma olen Husseini surma üle tõesti rõõmus! Miks! Ma olen Iisraeli sõber! Iisraeli üks suurimatest vaenlastest on rajalt maha võetud ja Taaveti kombel öelduna ka õiglase kohtumõistmise osaks saanud.

Ma vaimse juudina (kristlasena) armastan Iisraeli ja jumalarahvast ehk lepingurahvast. Kui nad on minu sõbrad, siis nende sõbrad on minu sõbrad (n. miks ma positiivselt Ameerikasse suhtun, kuna Ameerika on Iisraeli liitlane). Kes on nede vaenlased on ka minu vaenlased. See on nii lihtne loogika. Kuigi on nö. vaimne sõda ja vaimne konflikt ning füüsiline maailm ja sealne konflikt on ebaoluline, siis ometigi jäävad need füüsilised asjad silma.

Seega loopige mind tomatitega aga Vana Testament on täis kirjakohti, et Jumala vastased ja kes tahavad tema rahvast hävitatda neid ootab hukk ja häving. Ning Taavet oma lauludes mitmes kohas rääkis, palus ja laulis, millal kätte makstakse õelatele - st. Jumal vihkajatele. Nüüd Uue Testamendi ajal, kristlasena ma ei soovi kätte maksta (n. silm - silma vastu) aga see seadus ei ole olematu, nüüd tuleb anda Jumalale kohut ise mõista! Aga õigluse printsiip - tegu ja karistus ei ole kuhugi kadunud! Nüüd tegeleb Jumal ise selle silmaga, meie ei pea järgima silm - silma vastu printsiipi, vaid paluma nende eest. ja Husseini oksa tõmbamise päeval on hea paluda Iraagi riigi ja iraaklaste eest. Selle sõjakonflikti pärast ja et see maa saaks islami ikkest vabaks - sealne islamiäärmuslus on tervele planeedile ohuks. Õhkida naisi ja lapsi, sellinbe asi on DEEMONLIK JÕLEDUS! Jumal vihkab sellist asja - see on saatana kummardamine. Ei ole raske aru saada kelle poolt on Jumal Iraagis täna! Arggpüksid - oma arust sõdivad pommid vääöl, mingu siis lahingusse aga nemad peavad lapsi ja naisi tapma - vastik!

Ma imetlen Iisraeli riiki ja nende kaitsevõimet ja kaitsetahet, tillukese riigina islamikoletiste keskel seista oma aus ja väärikuses, südamepõhjani kahetsen ja eestlased on selles mõttes totaalsed lurud! Sorry et nii must valgena maailma näen.

Nüüd kirjakohti:

Hs.18,23
Kas mul tõesti peaks olema hea meel õela surmast, ütleb Issand Jehoova? Kas mitte sellest, et ta pöördub ära oma teedelt ja jääb elama?

Jumal armastab inimesi. Nagu isa armastab lapsi, nõnda armastab 1 000 000 astmes Jumal oma loomingut. Me ei suuda seda mõista! Ta andis oma Poja kõigi eest! Aga Jumal on ka õiglane ja Piibli armastus on TÕES ja ÕIGLUSES! Jumal ei ei lehvita taevas kätt seniilselt teletupsude moel ja lalala-alala-lala ei hüüa OMA VANELASTELE tore-tore oleme sõbra.Tal on ka vaenlasi! Kas tal neid on? Oh-jaa, lugege ise Piibel algusest lõpuni läbi. Selline kaabaks nagu Hussein oli Jumala vanelane! Siin ei ole mingit küsimust! Jumal ise tegelb sellistega ja seda oli ka näha!

Huusein oli arvatavasti tillukese posina armas, istus ema süles ja laulis. Lapsepõlves paistis ka tema peale Issanda päike ja tulevik oli valla ja suur lootus. Ta võis olla armsa näoga - nägus piss, kes oli tark ja osav ning kui ta oleks orb olnud ja meie naabruses, ehk oleks keegi meist tema endale lapsendanud. See Jumalik sädae, osa ja loomus on küigis, ka endistes seksuaal manjakkides ja perveritidel. Aga see asi ei jäänud nii,. Mees müüs ennast vägivalla isandale - Saatanale. Tema südant täitis viha, õelus ja surm. Selline nagu ta oma elulõpus oli, sellisena pole sellel mehel midgi Jumalt saada. Vaid siis kui alanduda ja meelt parandada ja kahetseda ja Jeerum heastada tehtud kurja jms. Aga uhkena, tapjana, massimõrvarina on Jumala otsus üsna selge, tema palk on tema tegude ots. Seega miks mitte rõõmustatad, et Jumala Sõna on tõeks saanud. Ma ei rõõmusta, et näed oli nöör ja see kaela ümber soonis ja ta ahmis õhku ja kärvas. Ei! MA rõõmustan et inimese vihkaja, ebainimlikuse kehastus, miljonite tapja (Eestis on vähe sellest räägitud) saatana teener, isalmi surmajünger, juutide ja iisraeli riigi vanelane nr.1 SAI ÕIGLASE KARISTUSE! Halleluuja!

1.Ti.2,3
Sest see on hea ja armas Jumala, meie Õnnistegija meelest,

1.Ti.2,4
kes tahab, et kõik inimesed õndsaks saaksid ja tõe tunnetusele tuleksid.

Jumala plaan on päästa igaüht läbi Jeesuse kristuse lunastuse. Jumal armastab inimkonda ja inimesi, tema on meie Looja ja omanik. Me oleme (ka hjubedad kaabakad) tema omad ja inimkond kaudselt kadunud lammas või drahmiraha. Samas on Jumal ka vägede Jehoova ja sõdib ise teatud inimestega, kes on poole vahetanud ja saanud Jumala vaenlaseks. Sellest räägib ka Piibel. Jumal pakub oma armu ja päästet vabatahtlikult! Ka Hussein oleks võinud noore mehena minna ja teha tööd, olla aus, armastada naist ja lapsi ja oma ligimesi aga  ta andis ennast Saatnaale ja see perverteeris Husseini aja jooksul ning sellest kenast noormehest sai Saatana käsilane. Neile me ei peagi Jumala Sõna kuulutama, küll Jumal hoolitseb selle eest ise! Me peaks tegelema nendega, kes on meie ümber, inimesed kes istuvad pimeduses ja on saatana vanguid ja vajavad päästet!

2.Pe.3,9 ... vaid tema on pika meelega teie vastu; sest ta ei taha, et keegi hukkuks, vaid et kõik tuleksid meeleparandusele!

Jällegi vihjates pöördumisele ja laistumisele ning et inimene võtaks vastu andestuse ja pääste Kristuses Jeesuses.

Mind hämmastab kuidas kristlased vahel muretsevad ja tegelevad ja pööravad täghelepanu igasuguste lurjuste (tõsi on Jeesus suri ka nende eest) õiguste kaitsmisele ja neile tähelepanu osutamisele positiivselt, kui õnnetute, vaeste, kodutute, ärakasutatute jt. saatana poolt räsitud inimeste peale. Vahel on silma hakanud see. Vahel Jumal peab meile näitama meie enda maa õnnetuid (30 000 perevägivalla juhtumit, ligi 10 000 peskstavat naist - last), Narvas tänaval näljas kodutud lapsed - alatoidetud ja nad kõik ei tunne Jeesust ja siis osad tegelevad mingite "MA EI TAHAGI PÖÖRDUDA" käänamistega (n. internetis Delfis raisatakse aega neile midagi selgeks tehes jms.)

Meil on sadu tuhandeid, kes on piinatud, vintsutatud, ärakasutatud, läbipekstud, vägistatud jms. -tud kes ei tea Jeesusest sest ei ole kuulnud! AGA NAD TAHAKS KUULDA - Juma lsaadab meid nende juurde, mitte nende juurde, kes on ennast ise juba ette maha müünud kuradile ja kes taeva poole vaid keskmist sõrme vibutavad! vat see on arusaamtu!

Seega ärgem muretsegem Husseini pärast. See vennike piinleb põrgus ja kisab seal valudes. Põrgus on jube olla, arvatavasti ta liha mädaneb ja usssid söövad teda ja ta teenib seal välja oma õiglast karistust-. Jumala nimi olgu kiidetud, Tema kohtumõistmised on õiglased! Kindlasti oli sellele mehel võimalus pöörduda aga oma viimastes kõnedes ta näitas keskmist sõrme kohtunikele ja juutidele! Maailma naba ja türann - ei ole midagi haletseda.

Haletsega oma lähedastest viinavange, hooruse vange jt. saatna himude orje, kes meeleparanduseta lähevad ka põrgu nagu kõik, kes velaes elavad ja seda armastavad!

2.Pe.3,11
Kui see nüüd kõik nõnda laostub, missugused siis teie peate olema pühas elus ja jumalakartuses,

ON HEA LUGEDA PIIBLI selles arvamustemeres. MA ei hakkanud neid netikommnetaare üldse lugemagi, mis Husseini surmaotsuse artiklite all netis oli - see on selline läbu!

Lõppu veel, kas on olemas jumala vaenlasi ja vastaseid:

Ii.24,13
On neid, kes on valguse vastased, kes ei taha tunda selle teid ega jääda selle radadele!

L.68,2
Jumal tõuseb! Ta vaenlased hajuvad ja ta vihkajad põgenevad tema palge eest!

L.92,10
Sest vaata, su vaenlased, Jehoova, sest vaata, su vaenlased saavad hukka, kõik ülekohtutegijad pillutakse laiali!

Ja keda häirib Iisraeli teema (nett kubisem iisralei viha ja sõimu ka nn. kristlikud foorumid), siis teile vahelduseks lugeda:

5.Mo.33,29
Õnnis oled, Iisrael! Kes on sinu sarnane? Rahvas, keda Jehoova päästab, kilp, kes sind aitab, mõõk, kes sind ülendab! Sinu vaenlased lömitavad su ees, sina aga tallad nende kõrgendikel!"

Veel üks kirjakoht, mis sobib Iraagi ja Husseini teemasse:

L.83,2
Jumal, ära ole nii vait, ära vaiki! Ära jää vagusi, mu Jumal!

L.83,3
Sest vaata, su vaenlased möllavad ja su vihkajad ajavad pea püsti!

L.83,4
Sinu rahva vastu nad sepitsevad kavatsusi ja peavad nõu sinu varju all olijate vastu!

L.83,5
Nad ütlevad: lähme ja hävitame nad rahvaste seast, nõnda et Iisraeli nimegi enam ei mäletata!

Murphy
Usaldatav foormulane
Algaja
**

Vastust: 92

« Vasta #4 on: 31.12.2006, kell 00:35 »

Nagu näha, tekitab see teema teravaid emotsioone. Minu tütre võiks siiski teemast välja jätta.
See on piibellik fakt, et Jumal karistab selliseid türanne ja massimõrvareid nagu Hussein. Ma ei protesti tema hukkamise vastu. Nagu juba kirjutasin, et surmanuhtlus on Jumala poolt seatud karistus ja Saddam oli selle ära teeninud.
Küsimus aga pole selles, vaid meie suhtumises. Kui sa Crusoe väidad, et tunda rõõmu sellest, et keegi hukati ja et ta praegu põrgus põleb, on piibellik ja kristlik, siis pole ma sellega absoluutselt nõus. Sa viitasid Taavetile, kes oma viha ja kurbuse palves Jumala ette valas. See puudutas enamasti Sauli, kes teda taga kiusas. Saul oli seestunud massimõrvar, kes suri meelt parandamata. Kui Taavet tema surmast kuulis, siis ta ei rõõmustanud, vaid leinas. Taaveti poeg Absalom oli mässaja ning kodusõja põhjustaja, aga kui ta suri, siis Taavet leinas teda südamest. Kui Jeesus kuulutas Jeruusalemma linnale, kes oli Jumala armupakkumisele sülitanud, et see  selle eest hävitatakse, siis tegi Jeesus seda nuttes, mitte kahjurõõmsalt. Kui Jeremija tagajärjetult juute meeleparandusele kutsus ning sõjaõudusi ja küüditamist ette kuulutas, siis tegi ta seda samuti pisarates, mitte kättemaksumeeles. Kui Jeesuse jüngrid tahtsid sõnakuulmatu Samaaria küla peale taevast tuld paluda, siis Jeesus sõitles neid. Inglisekeelne KJV tõlge ütleb veel lisaks "...te ei tea millisest vaimust te olete...!" Jüngrite verejanu polnud Jumala Vaimust inspireertud. Näiteid võiks veel küllaga tuua.
See on positiivne, et Jumala õigus pandi maksma, aga veelkord tuleb meeles pidada, et Jumalal pole hea meel õela surmast ja nii ei tohiks ka meil olla. Kristlasel pole õigust vihata ühtegi inimest. Jeesus andestas isegi neile, kes teda risti külge naelutasid. Ta ei tundnud verejanulist rõõmu selle üle, et tema kõrval ristidel rippuvad röövlid said oma väljateenitud karistuse. Ta tõotas päästet isegi sellele röövlile, kes enne surma tema poole pöördus. Ta ei öelnud, et kus sa enne olid? Nüüd kärva ja põle põrgus!   
See loomulikult ei tähenda, et me peaksime passiivselt pealt vaatama kuidas kurjus võimutseb. Kui mina peaks relva kätte võtma, et kodumaad kaitsta, siis teeksin seda kõhklemata. Roomalastele 13 ptk. annab selleks piisava aluse. Laseksin ja laseksin pihta, aga mitte kuratlikult seda nautides ja rõõmustades selle üle, et need inimesed põrgusse lähevad.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #5 on: 31.12.2006, kell 00:59 »

Vanaaasta eelõhtul pole vist und.  Roll Eyes

Tütred - pojad oli selline kaudne võrdum, et kui me isiklikult oleks asjadest seal riigis läbi läinud ja Husseini vägitegude all kannatanud, siis oleks meil hulka kainem ja objektiivsem seisukoht! Ega ma sinu seisukohas ei kahtlegi, see esmapostitus ja ka järgnev EI OLNUD eelkõige sinu vastusele vaid lihtsalt veebi rippumiseks pandud, kuna veeb on selles mõttes täis solki.

Mis mul üle jääb, nõustun sellega mida kirjutasid ja ega ma vastupidist ei väida. Ma tegelikult räägin veidi teise nurga alt. Olen aastaid olnud erinevates kristlike E-mail listide osa ja liige ja no üks asi on ikka jubedalt vastu käinud. Iisraeli materdamine ja selline üliliberaalne suhtumine meid ümbritsevasse maailma, kust on välja lõigutud radikaalne Piibli Jumal - kes ka TÄNAPÄEVAL on Kohtumõistja ja Vägede Jehoova! Et nagu veidi teise nurga alt tegin üleüldse esmapostituse.

Kuigi päev on juba läbi ja mis siin enam rõõmustada. Siis ma olin rõõmus mitte Husseini surma üle. Et siis täpsustan ja olen selgem, veebis on see vajalik muidu loetakse välja mis iganes veri hammastevahel Allah-Agabar stiilis võidurõõm! Ma ei rõõmustanud selle üle, et Jumala looming ja üks tema loodutest saatana orjaks sai ja kurjust teenima hakkas ja selle pärast hukkus. EI! Vaid ma jälestan seda mida see mees esindas ja edastas - mida ta tegi ja tegudesse pani. See on jäle - ebainimlik ja vastik! Ja, et see lõppes - (tema surm on piiriks asja lõpu märgiks, kuigi konflikt jms. Iraagis kestab arvatavasti aastakümneid veel) selle üle olen rõõmus! Ja mis teha Husseini surm on selle üheks piiriks - tähtajaliseks etaloniks, et nagu kaputt Husseini türannial! Ehk see veidi selgitab  Roll Eyes

Ok, sa ei tundnud rõõmu tema hukkumise pärast vaid selle pärast mida see mees ideoloogiliselt esindas ja edastas jms. Aga kas sa palvetasid ta pärast, küsib keegi?

Vastan siiralt: EI! Ma tõesti kahjuks külvan oma palveid pigem naaberlastekodu laste eest palvetamisele või isalmiriikides sadade teuhandete naiste ja kristlaste peale, kes vaevlevad ja on hädas oma igapäevase usueluga. Just üks vend ... isalmimaal misjonärina kirjutas mulle, et ... riigis viimasel ajal osad kristlased pöörduvad islamiusku, kuna kiusatakse taga, usku vahetades on elukoht - töö jms. garanteeritud, saad puhta passi kus ei ole seda islamistide vihatavat märki - kristlane. ma raiskan oma palveid 1000x enne nende inimeste peale, kui oma aja äraelanud ja ennast arvatavasti ka igavikuliselt ära määranud tegelase peale. Soovitan ka kõigil teistel kristlastel külvata oma plveid sinna kuhu süda kutsub ja Püha Vaim suunab! Ja kui selleks peab olema Husseini laadsed, siis no edu - eks see siis on kellegi kutsumine.

Sry, õhtune aeg kirjavigu palju, ma püüan viisakam olla aga see on teada tarkus, et netifoorumites ÕS-i abil õigekirja ja filoloogiat pole mõtet otsima tulla! Niigi ühe positusele kulub üsna palju tükike su eluminutitest.

Ööd ja kõikseparemat uut aastat, ette juba ära  Cool

Margus
Külaline

« Vasta #6 on: 31.12.2006, kell 04:04 »

Teises maailmasõjas sooritatud võitjate "vägiteod" vaikiti maha ja tundub et see mentaliteet elab tänaseni inimeste kõrvade vahel, kuna võitjate üle kohut ei mõistetud; kuivõrd peegeldub see kurjus venelaste, aga ka paljude teiste kurjusesõbralike riikide sõnavõttudest Sadami õigustuseks. Selles mõttes mind isiklikult üllatas positiivselt President Ilvese hiljutine otsekohesus. Tõsi, see on küll hoopis teine teema, aga kohe näha, et Ilves pärineb demokraatlikust ühiskonnast, kus asjadest räägitakse nii nagu need on. Kuid meie nõuka aegne nomenklatuur sarnaneb vägagi tegelastega paljudes euroopa teistes regioonides sh lähis ida. Tundub et seekord tekkis pretsedent, seda jänkide eestvedamisel. Ja vana euroopa peab selle alla neelama.       
LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #7 on: 31.12.2006, kell 14:07 »

Mul ei ole head meelt õela surmast ega hukkumisest.  Jumala tahe ei ole, et keegi peaks igavesti pinnapaigas olema. Kuigi, see on paraku inimese enda valik olnud, keda ta selles elus teeninud on. Ja sellega oma igavese valiku teinud. Ilm 21:8

LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #8 on: 31.12.2006, kell 14:33 »

Jah, Absalom. Mina mõtlesin selle all hinge igavest hukatust. Igaveses piinapaigas olemist. Jh 3:16

Margus
Külaline

« Vasta #9 on: 31.12.2006, kell 14:48 »

Mind nagu hämmastab see, et ka kristlaste hulgas leidub neid kes arvavad et Jumal ei nuhtle või ei mõista surma. Humanism on tore ettevõtmine, kuid ei toimi ja nii ei toimi ka õigustajate väited, kuna Sadam ei soovinudki meelt muuta. Piibel aga seab sel juhul vabaduse, vabaduse lahutada end Jumalast ja minna ära igaveseks hukatusse. Ausalt öeldes mind ei veena väited, et ei tea kas oli ikka õiglane kohtumõistmine või mitte. Aga sõbrad, lugege piiblist mitte üksnes neid kohti mis teie arvamusi kinnitavad, vaid lugege ka kohti, mis on mitte nii mugavad, nt silm silma vastu, hammas hamba vastu, surm surma vastu. Jumala tahe on teate mis? See, et keegi ei saaks rohkem nuheldud kui ta ise tegi paha, Jumal on õiglane. Surma palk on surm. Sadami surm ei too ometi tagasi neid tuhandeid elusid, mis ta ise surma saatis. Nii et sorry. Ajage humanismi juttu humanistide keskel, kuid Jumal on printsiibid seadnud, ja need pole mitte üks teps kehtetud ka täna. Küll aga on Jumal annab ka andeks, kuid andeks andmine ei tähenda seda, et inimene ei pea oma tegude eest vastutama. naeruväärne on see, kui inimesed arvavade ennast õiglasemaks kohtumõistjaks kui Jumal. Kuid Jumala sõna püsib igavesti. ja sellest lähtuge, mitte ärge tehke otsust näo järgi, justkui "sadamile" tehti nüüd lõpuks liiga. EI! Ja veelkorde EI! Pealegi  - Sadam ei kahetsenud, ärge unustage seda!  
Margus
Külaline

« Vasta #10 on: 31.12.2006, kell 14:50 »

Absalom, ma arvan, et seda humanismi rida aja kuskil mujal.

Ma südamest palun Eesti Kristliku Foorumi admistratsiooni, et selline jõhker pealkiri muudetaks ära. Jõhker ja julm on väljend "tõmmati oksa"  - pigem surma mõistev karistus viidi täide poomise läbi.
Margus
Külaline

« Vasta #11 on: 31.12.2006, kell 15:34 »

Sest sinu seisukohad sarnanevad üldiselt seisukohtadega, mis käis läbi ajakirjandusest.

Kuid arvestage sellega, et ajakirjanduses avaldatud sisukohtade taga on palju varjatuid motiive, ent kristlased võiksid neid lugeda alati kriitiliselt ja rohkem analüüsida, kui lasta end neist mõjutada.
Margus
Külaline

« Vasta #12 on: 31.12.2006, kell 15:51 »

Sadam ei parandanud meelt.
Margus
Külaline

« Vasta #13 on: 31.12.2006, kell 15:59 »

Sest sündmuste käik on edastatud. Ei toimunud midagi sellist, mis võiks Jumala nime austada. Kui keegi pealtnägijatest väidaks et sadam pöördus pattudest ja võttis vastu Jeesuse, siis söön oma sõnu.
Margus
Külaline

« Vasta #14 on: 31.12.2006, kell 16:14 »

Viimased uudised kajastavad, et Sadam maeti Albu Nashiri hõimu eestvedamisel, mitte kristlikult. Kui Sadam oleks teinud pöördumise, oleks see olnud pommuudis ja kõigi lehtede esiküljel.
Leheküljed: [1] 2 3 4 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam