Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:51
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Saddam Hussein tõmmati oksa! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 2 [3] 4 | Liigu alla
Autor Teema: Saddam Hussein tõmmati oksa!  (Loetud 24595 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vastus: Saddam Hussein tõmmati oksa!
« Vasta #30 on: 31.12.2006, kell 21:31 »

Kallid kristlased, millest siis jutt käib  Roll Eyes

Piibel räägib, et Issand tuleb oma kümnete tuhandetega kohut mõistma. Kui me aga ei tee vahet parema ega vasku käe vahet nagu Niive linna elanikud, siis on asi ikka mäda!

Jah me ei pea himustama Jumala kohtumõistja rolli ja Tema ütleb igas asjas viimase sõna! Pole üldse kahtluski, mida Jumal selle Iisraeli ja enda vaenlase kohta ütleb! Naiivseks filosofeerimiseks on siin läinud - ütlen otse see on nii! Jumal on JUMAL ja see oli, on ja jääb nii!

Aga meie kristlastena võime küll asjadele nimetusi kleepida.

Jh.7,24
Ärge mõistke kohut silmnäo järgi, vaid mõistke õiget kohut!"

Me ei pea nagu maailm SILMANÄO järgi seda tegema, nahavärvi jms. aga me saame alati kellegist õppida, kas mida teha või mitte teha. Ja sellest KAHJUKS PEAB RÄÄKIMA - osadele on see kohtumõistmise jutt nii segane ja tabu, et igasugune tõemeeli - puhtast südamest Jumala Sõna üle arutlemine mingis kontekstis või inimese tegude üle on nagu mingi kohtupäeva pidamine. Oh ei! Hingake sisse ja lugege veelkord Jh.7,24 Me kristlastena vahel peame analüüsima ja läbi katsuma ja kui on miskit pimedust siis

Ef.5,11
Ärgu teil olgu tegemist pimeduse viljatute tegudega, vaid mõistke need pigemini hukka!

Oi hukkamõistmine, oi mis te teete, oi Jumal ikka mõistab hukka. Jah! Me ei räägigi päästest ja hingest ja muust, selle lõppsõna ütleb Jumal kas me arvame ja räägime või mitte! Oi aga te mõistate hukka aga näed osasid asju peabki! Ja selle islamipropaganda ja salakavala rohelise suitsuna leviva vale peab ka hukka mõistma - kuna islamiusulised teenivad SAATANAT! Hussein oli islamiusuline ja seda 1000x ülivõrdes - inimese elu ja jumaliku vihkaja! Tappes inimesi ja vihates Iisraeli. Kas te teate, et ta elu unistus oli hävitada ja kaotada planeedilt Iisraeli riik. Arvake 3 korda, kelle teenistuses ja käsilane ta oli?

Aga asjade üle arutamisest ja asjade nimetamist piibelikke nimedega. Me ju registreerime info, peame ju teatud elementaarse siukoha - hinnagu kasvõi üldise andma, mida näeme - kuuleme ja kogeme. Minu esmapostutus oli selles stiilis, mida ma kristlasena näen Husseini surmaotsuses - ja võidus Iisraelile! Kas see on vale või kohtumõistmine. See on jabur nii arvata - siis ärme räägi mitte millegi üle, ärme ütle mingit paha sõna, kriitilist sõna patuste - patu kohta. sallime - lepime kõigega, see on niivõrd idootne suund, et paha on lugeda! Jah kristlane võib öelda välja, mida Jumala Sõna räägib. Mina olen seda öelnud - Sõna räägib, et Jumalal on vaenlased ja ta lööb need ka mättasse. Kui ei meeldi no ärgem olgem siis Tema vaenlased, olgem ikka edasi Tema lapsed, siis on KÕIK KORRAS! Miks me tunneme muret Tema vaenlaste üle ja oi heldust äkki Jumal on liiga karm temaga vms.

Kui Jumala Sõna mõistab mõnede üle kohut, siis see ongi see. Jeesus ütles, et ma ei mõista teie üle kohtu vaid Sõnad mida ma olen rääkinud: tähendamissõna külvajast ja teised kuulsad lood! Jeesuse Sõnad mõistavad kohut, kes selja keerab see on pimeduses.

Mis hämarat kohutupäeva soga te ajate. Jeesus ju ütles selgelt asjad välja! Kas meil on raske nõustuda Jeesusega ja Piibliga? Kah asi mille nimel aega raisata, et oi kas Saadam ikka pöördus või mitte. Sama asi juhtus siin Hitleri teemaga.

Jh.3,18
Kes usub temasse, selle üle ei mõisteta kohut; aga kes ei usu, selle üle on juba kohus mõistetud, sest ta ei ole uskunud Jumala ainusündinud Poja nimesse.

Hussein veendunud islamistina ja äärmusilamistina ning ka kristlaste tapjana ei teadnud, kes on Jeesus veel vähem palus Ta poole. Andke andeks see ajab naerma! Kas te ikka usute ka ise mida räägite. 1 000 000 kurdist oli mingi 1/7 1/8 kristlased või sellena sündinud - selle taustaga! Mis te mõtlete ,et sellise Jumala laste ja Iisraeli vihkaja lõpp on kerge. Magage välja ja kainenege nagu Piibel ütleb, mis juttu te siin ajate? Selle mehe kohtupäev on juba ette ära, ta on juba põrgus! Jumal oleks ebaõiglane, kui selline mees istuks Aabrahamiga ühes lauas! Milleks siis PÜHADUS ja pühitsuse nõue, olge PÜHAD MINA OLEN PÜHA! Milleks kogu Jumalik ilmutusest TÕEST ja ÕIGLUSEST? Ärme naeruväärista Piibli sõnumit! Ärme pilla kergelt sõnu sellise SAATANA KÄSILASE peale!

Mõnele ikka ei ole kohale jõudnud, mis tähendab tappa ligi  1 000 000 INIMEST! Kas te magate või olete ärkevel. Kristuse veri pesi ka sellise mehe patu mõõdu aga sellised ei saa sellest osa kuna nad on ette ära kurjusele andnunud ja südametunnistusse tulise märgi põletanud ja kaastunne ja halastus - meeleparandus selliste sees ENAM ei tärka.  See ie tärganud Eesavis, kes SILMAPISARATEGA ISEGI OTSIS! See ei tärka paljudes, kes PILKAVAD PÜHA VAIMU selliseid inimesi on maapeal, see ei ole küll tavaline patta aga üks raskematest pattudest planeedil! Või olen ma liiga julm - mõelge peaga 1 000 000 pange kirstud ritta, koondage orvud väljakutele ja põldudele, kogugem nende pisarad tünnidesse. Aga ei jõua kohale aga kuidas jõuabki, kui me need hukkunute kirstud paneks otsapidi kokku, siis teeks see mitu korda edasi tagais Tartust - Tallinna ja kui meid kohustluslikus korras seal kõrval jalgrattaga peaks sõitma edasi tagasi - siis jõuaks ilmutus kohale - Mõmmi aabitsa moel, et andke andesk aga siin ei ole isegi midagi rääkida, see mees PÕLEB PÕRGUS - viisil mil iganes - sellised ei pöördu!

Aleksander Suur, Keiser Nero, Hitler, Stalin kõike need mehed kärssavad PÕRGUS: Ega asjata ei ole ammune ütelus, et kärssab põrgus. Muideks kas teate, et Soodoma ja Gomorra linnade varemetel käisid hiljem paljud põklvkonnad ja tõid sealt pigi tükikesi ja nuustasid neid kui hoiatusena tulevasest kohtupäevast! Seda pigi on ka leitud ja ühte tükki on analüüsitud, kui ülipuhta ja 0 % maagi ja teiste ainetevaba pigi, ülipuhas pigi - Piibel räägib et see sadas taevast! Sellel teemal on mitu kristlikku discoveri stiilis dok filmi tehtud.

Ju.1,7
nagu Soodoma ja Gomorra ja nende ümberkaudsed linnad, kes samal kombel kui needki elasid porduelu ja ajasid taga teist liha, on hoiatavaks näiteks, kannatades igavese tule nuhtlust.

HOIATUSTULBAKS - meie keeli liiklusmärgiks aga mitte. Vanasti pandi hukatud teibasse või pead linnaväravate ette tuule kätte rippuma. Soodoma ja Gomorra on inimkonna ajaloo jaoks HOIATUSEKS kõlkuma pandud. Meil ei ole enam neid pigitükke nuusutada ja vitriinile panna hoiatuseks aga Husseini sarnased tulijad ja minejad tuletavad asju meelde ka seda, et Jumal on KOHTUMÕISTJA!

Kas te teate et enamus monharhid, doikataatorid ja türannid on surnud üsna rõvedalt. PIlaatus poos ennast üles, ta tagandati oma  ametis ja teda nähti elu lõpus käima tänavatel, mina ie teinud seda, mina ei teinud seda!

Jk.2,13
Sest kohus on halastuseta sellele, kes ei ole osutanud halastust;

Kas Husseinil on selle kirjakohaga pistmist? Jah see mõistab ta hukka Kui sa tapad 1-2 või 20 inimest ehk on tagasiteed aga kui sa tapad osa rahvast ja oled massimõrvar, siis Jumal oma õigluses on mehannimi nii üles sättinud et see TULINE MÄRK SÜDAMES lämmatab elu - meeleparanduse südames. Lugege Heebrea kirja, ka kristlased võivad pääste kaotada ja olla igavesti kadunud - EESAV ON HOIATAVAKS EESKUJUKS!

Mida rohkem ma kristlikus

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #31 on: 31.12.2006, kell 21:32 »

Ma ütlen oma naise sõnad, vastik on lugeda selliseid asju kristlikust foorumist! Selline liba - keerutav - puru silma ajav idoloogiline, postmoderne kultuurikristluse filosoofia! Mind riivab selline asjatundmatus Jumala Sõnast ja Piibli tervikpildi mõistamtusest - kuna üks suurimaid ja peamisi ilmutusi on see, et JUMAL ON ÕIGALNE ja TA ON KOHTUMÕISTJA!

Saage aru Jumal on õiglne kõigi nende 1 000 000 jaoks ja suhtes, isegi kui teoorias Kristus valas vere Husseini eest, siis sellised ei lähe Kolgata risti alla.

Lugege raamatust: LIIGA HILJA (Niilo Ylivaino - Soome kõigi aegade suurim evangelist)

Tsiteeri
7. JUMALAPILKAJA SURIVOODIL

Mõned aastad tagasi nägin kadunud meest. Ta oli pilganud Jumalat palju aastaid ja jalge alla tallanud Jumala Püha Sõna. Ta oli suurtele auditooriumidele kuulutanud, et ei ole olemas Jumalat, taevast ega põrgut. Ta jäi tuberkuloosi. Veidi enne surma nägi ta nägemust kadu nud hingede elust ja sai tunda eelmaitset sellest, mis on igavikus varuks tema jaoks. See viis ta hullumeelsuse äärele. Ta hüüdis surmaahastuses: "Kas siin pole kedagi, kes võiks päästa mind sellest põrgust?"

Meie, vennad, seisime kolmekesi tema surivoodi juures, kõik me olime usklikud. üks, kõige kogenum meist, võttis välja Piibli ja püüdis leida mõnd lõiku päästmisest, et lugeda sellele mehele, Kuid Piibel näis olevat kinni pitseeritud. Ta ei suutnud leida midagi sobivat. Ja nii andis ta Piibli mulle üle, paludes midagi lugeda. Kuid kui ma hakkasu lehti pöörama, haaras mind selline hirm, et ma ei saanud lugeda. Sulgesin raamatu ja andsin selle kolmandale meist ning ütlesin, et ma ei kannata siin ruumis viibimist enam välja. Parem oleks, kui ta midagi loeks. Kuid ka kolmas meist koges umbes sama, mis mina.

Surev mees võitles meeleheitlikult, sirutas oma käed ette ja hüüdis: "Ma näen põrgu väravaid avanevat ja pole kedagi, kes päästaks mind igavesest hukatusest."

Taevas näis olevat vase sarnane. Sel juhtumil oli armuaeg möödu­ nud ja kõhutavalt värisedes lahkus ta surmavaida ning igavesse piina, kust pole tagasipöördumist. Ta oli pattu teinud Puha Vaimu vastu ja enam polnud tema jaoks mingit halastust ega päästet.

See kogemus täitis mu südame hirmuga ja ma ei unusta seda kunagi. Seepärast tahan ma igaüht hoiatada, et te ei teeks oma südant kõvaks jumaliku kutse vastu. Vaadake ette, et te ei jääks ilma Jumala armust.

See on raamatus Liiga Hilja, kus evangelist jagab oma kogemusi. See kutsub ka kristlasi kainusele ja tegelikkusele, et asi on naljast kaugel. Suur osa kristlasi veniatb selle armu kummi ikka nii pikale ja pikaks, et see on juba LIBA VÄRK! Kuigi Tema kannatlikkus on suur ja pikk meel pikk ja arm ja heldus väga suur aga kullakesed on olemas isegi terve mõistuse piir!

Vabandan, ma olen selline Peetruse saranne tulihingeline Piibli algtõde eest seisja ja radikaal. Veidi läksin keema aga mind häirib selline kerglaselt sõnademänguna Piibli kirjakohtade üle arutlemine. Kogudustes tavaelus ja päriselus seda ei tehta, sp. ma aina rohkem võõrdun nö. sellisest foorumilaadsest kommunikatsioonist. Kuna siin võib totaalselt ka üksteisest mööda rääkida.

Margus
Külaline

« Vasta #32 on: 31.12.2006, kell 21:40 »

Ilusat aastavahetust soovin ka mina, kuid enne klatime ühe asja ära.

Nimelt imbub ka tänapäeval valeõpetusi, nii nagu omal ajal juhtus apostlitega, millest Peetrus kirjutab, 2Pe 2:1.

Siis mingit kohtiumõistmist (Hb 9:27) ei tule neile kes on õigeks mõistetud (Rm 3.24; 5:8,9) ja seetõttu on neil kõigil ka otse ligipääs Isa juurde. Tänu Jeesuse verele! Kes õpetab vastupidist, on valeõpetaja!  

Lily, tee need asjad endale selgeks enne kui hilja pole!!! Kui sa kirjutad eksikombel, siis olgu Jumal sulle armuline, kui aga teadlikult, siis parem kui sa selle valeõpetuse levitamise kohe lõpetad!

Kuid Jumala lastele pole mingit kohut! Olge õnnistud, Jeesus on Teid kõiki vabaks ostnud ja lunastanud oma kalli vere läbi ja teil on otse tee taevasse ja igavene elu (1Jh 5:11,12)!

Õnnistud aastavahetust!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #33 on: 31.12.2006, kell 21:56 »

ma arvan ,et võiks seda teemat jätakata uuel aastal mitte uue hooga - teise hooga, kuskil märsikuus!

Me räägime ka veidikene siin mõnest asjast mööda ... see on netivestluse suurim miinus ...

Rahu teile vennad ja õed, ärge minu tulihingelist lahmimist ja pikki postitusi võõrastage, ma olen ka päriselus väga innukas kirjaseletaja ja mulle meeldib Jumala Sõna teemadel seletada. Vahel vendadega ja tulihingelistega võin vabalt lõkketule ääres või mugavas keskonnas hommikuni Jumala asjadest rääkida. Mu eeskujud algkogudest on Peetrus, Stefanos ja Apollos, eriti viimane mees, kes oli koos Peetrusega ja Paulusega tolla aja innukad kirjaseletajad.

Ma ei ole Pauluse tüüpi - ei, ta oli väga haritud - rahumeelne ja selline õpetaja tüüpi, pärimus räägib, et Paulus oli ka Apollosega veidi tülis. Filosoof ja Peetruse moodi märasteja ei sobi vahel teatud teemasid arutlema.

Ma usun ,et suudame taluda ennast ja kui vaja siis lõhestame oma teema mitmeks teemaks, kuna siin läheb asi juba 3-4 suunda pläraki lõhki!

LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #34 on: 01.01.2007, kell 12:59 »

tere, uuel aastal!

Nõus Crusoega. Siis peaks Sõna alusel lahti seletama Jumala kohtumõistmise korra. Sest on mitu ja mitmetasandislit kohut ja kohtumõistmist Jumala plaanis. Kusagil mujal teemas. Ka kristlastele tuleb kohtumõistmine, kuid teiselaadiline, sest Jeesus on kostnud ja kostab meie eest. Paulus: "Kuid see, et mina omal mingit süüd ei leia, ei tähenda veel, et ma õigeks mõistetud olen, sest Jumal mõistab minu üle kohut." ja "Inimesele(kehtib KÕIGILE INIMESTELE) on antud kord surra ja peale seda on kohus.....Kohus algab Jumala kojast. Kui õige vaevu pääseb, kuhu saab siis õel ja patune?"  Jah, me võime vaadates inimese elu otsa öelda: see või teine inimene läks kas taeva või põrgu, kuid ärme unustame, et Jumal on ÕIGLANE KOHTUMÕISTJA(mitte meie) ja Tema mõistab kohut. Õiglane kohtumõistja ei mõista kedagi hukka ilma õiglase ja seaduspärase kohtumõistmiseta. Ja piibel räägib sellest. Vaatamata sellele, et inimene surres teab(ja moslemid mõtlevad, et nad lähevad taevasse,sest nad olevat selle oma tegudega välja teeninud), mis teda ees ootab, on ikkagi enne veel kohus!Jah meie, kristlaste üle on kohus juba mõistetud Kolgata ristil. Tema suri meie eest. Olen seisnud Jumala palge ees ja näinud oma pattu ja patte. Tema õigluse-pühaduse valguses. Ja näinud ka Jeesust Isa ees (meie Jumal on hävitav tuli!)minu eest seismas ja kostmas. Seda ei saa inimlikes sõnades kirjeldada, KUIDAS TA SEISAB MEIE EEST!!!  Kirjutatud  on: Ta seisis patuste eest! Nüüd ja praegu!!!! Iga hetk ja iga minut!!! Meie ülempreester! Seda peaks igaüks ise,kristlasena, Jumala ees olles nägema. Kui seda ei oleks, siis oleksin mina ja oleksime meie kõik ammu juba Jumala õiglases vihaleegis surnud. Inimkondki oleks maa pealt patu tõttu ammu juba hävitatud ja me teame, et maa ja maailm hävinebki mingil ajal ja tema algainedki hävinevad(Peetrus). Preagu on veel armuaeg! Ja Jumal on Sõna seemnest külvatud lõikust sisse võtmas. Vaid Jumala armust suudame me elada Tema Sõna kohaselt ja seadust mööda.  VT ajal preester pidi jooksma kogu väest, et Jumala ees lepitust teostada. Et Jumala viha lepitada. Ärge muretsege (valeõpetuse pärast), Jumal on õiglane ja igaüks peab kätte saama oma palga ses suhtes, mida ta ihus olles tegi või ütles. Seda enam, kui Jumala päästev arm ja Jeesus(e eestkoste) on tagasi lükatud. Kuid selleks on Jumala kohus seatudki. Ja Jumalik kohtupäev. Kui teie kõik siin olete nii üliteadlikud sellest, mida saddam oma elu viimasel hetkel tegi või mõtles, siis mina ei ole. Vaid Jumal teab. Ja kas keegi on teinud andestamatut pattu, vaid Jumal teab. Laskem Jumalal olla Jumal. Jumal mõistab kohut isegi ja ka kohtumõistjate üle.

On olukordi,kus inimene on teinud andestamatut pattu. Siis ei ole tal andestamist ei selles ega tulevases elus. On vaid üks hirmus kohtu ootamine.

Ja kui me teame, et me oleme Kristuses ja päästetud, siis valvakem, et me ära ei lange.

Loen selle teema selle teema pealkirja all minu jaoks ammendunuks.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #35 on: 01.01.2007, kell 13:35 »

Kas te teadsite, et Hussein söötis oma lemmiklõvisid INIMESTE LIHAGA. Mitte alati aga sinna sattus osad piinatud!

Shocked

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #36 on: 01.01.2007, kell 14:00 »

Giant image of Hussein looks west over the Dome of the Rock to Jerusalem.
Below, Arabian horses with Iraqi flags trample the flag of Israel, 12-31-2000.

Veel pilte: http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/1096493.stm

Kunagi otsisin Husseini kohta fotosid ja oli ikka vägevaid. Paljudel kujutleti teda prohvet
Muhhamedi järglasena. Kõikjal Iisraeli ja USA purustaja ja kuskil oli ka kristlaste vastu sümboolikat.

See mees kehastas antikristuse eelkäijat nagu teised dikataatorid!

Erinevalt Eestis kristlastest on lääne kristlikes foorumites hoopis teine jutt ja teised meeleolud.
Hukkus ja mõisteti surma Iisraeli vihkaja, kes peale Iisraeli lubas hävitada need valged ameerika kristlased.

Mul vajub karp lahti, mis liberaalne suhtumine on ISLAMIUSKU ja DIKATAATOR VÄRDJASSE. Piibel ütleb, et inimene võib saatana poolt moonutatult ja perveteeritult muutuda VÄRDJAKS! Ka Heebrea kirjas hoiattakse kristlasi selles samas asjas!

Ei ole sõnu!

Aga see on valeõpetuste tulem, mis on hiilinud kogudustesse! Naerdakse nö. juudifänne. On kohti, kus antisemintism on  leigete kristlaste või üleüldse uuestisündimata - saatana kirikutes (jjesuse sõnad variseridele + ilmutuseraamatus mainitakse saatana kogust vihjates religiooni täis kogudust) pead tõstmas! See on prohvetlik karm reaalsus, millega Euroopa silmitsi on.

Islamimaailma tõusev täht - maailma vabastaja. Tänaseks langenud!
Nüüd on teatepulk Iraani kätte antud, et anda põrmustav lööks Iisraelile

LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #37 on: 01.01.2007, kell 14:01 »

Korra veel. Süüta vere valamine on hirmus patt Jumala ees. Seda tegi nii saddam(eks see küsimus kerkib ka bushi suhtes, Iraagi sõjas on palju süütuid ja tsiviilisikuid surma saanud, Kofi Annan: rohkem isegi kui saddami tegude läbi), ja seda on teinud ka mõned meie seast kasvõi abordi näol. VTs oli selle teo (tegude)tegija surma väärt. Eriti jõledate (sarimõrvarid) kuritegude puhul peaks mõtlema, et see ei ole enam inimene, vaid mõrvavaim, deemon(id), kes inimest õhutab. Kurat sai ühe inimeste (st meie hulgast)seast sellisel viisil kätte ja asetas ta võimupositsioonile. St. selle maailma jumal. Sest lõplik kohus ja ( ja kohtuotsus ei ole veel täideviidud) kuradi üle ei ole veel mõistetud.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #38 on: 01.01.2007, kell 14:12 »

Millisest allikast pärineb sinu info?

Artiklitest mis aastaid tagais loetud on. Eks tõesta vastupidist viidete ja allikatega. ma ei viitsi sinuga mees jahuda. Ma tean kes sa oled ja miks sa siin käid!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #39 on: 01.01.2007, kell 14:16 »

Tsiteeri
Eriti jõledate (sarimõrvarid) kuritegude puhul peaks mõtlema, et see ei ole enam inimene, vaid mõrvavaim, deemon(id), kes inimest õhutab.

NAD SAID VÕIMUST VABA TAHTE ALUSEL ja meenub üks dok silm, kus uuriti neid sarikillereid, Nad kõik on hiljem tunnistanud et kaine mõistus ja süda mini aeg alguses süüdistas neid ja kutsus mõistusele. Aga nad surid sellele. Seega saatanal on vaid tühine õhutamise roll - enamus teeb ikka inimene .Mäng käib vaba tahte peale. Kui inimene oleks marionett, siis oleks ta vaid süütu

Inimene on vaid marionett jms. Sellist rumalat ideoloogiat levitavad Eestis isegi ühed kristlased, kes kriminaloogias sõna võtnud. Inimene ei ole süüdi. Süüdi on ühiskond, keskkond ja veel 10 asja. Üks luteri kirikuõpetaja on üks selliseid. Kutsub ühiskonnalt andkes paluma kurjategijate käes, keda ühiskond selliseks voripnud on. EI kallid sõbrad koletiseks muutub ikka igaüks ise ja ta jääb Jumala ees ikka 1:1 ise süüdi.

LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #40 on: 02.01.2007, kell 14:29 »

sorry, aga see teema on ennast ammendanud. Ehk loeksid mu postitused ja muud kirjad ka korralikumalt läbi. Ja kogu piibli. Seista Jumala ees ja vaadata Tema palet ja kuulda Tema juhiseid on mõõtmatult olulisem, kui arutleda saddami üle, kes on igavikus ja edasine on kõik Jumala käes.

Margus
Külaline

« Vasta #41 on: 02.01.2007, kell 17:47 »

Kuna meil on Sõna, siis me saame tõepoolest öelda, kes kuhu läheb ja saab. Meeldib see inimestele või mitte! Nii nagu me võime lugeda et õigeksmõistmine toob igavese elu, nii võime lugeda ka igavesest lahusolekust, kui inimene ei võta Jumalat vastu. Otsus tuleb teha selles elus, ja sellest sõltub kuhu keegi pääseb. Kui keegi põlgas ära Jeesuse, siis on asi selge, selle põlgab ära ka Isa. Iga inimene kes sureb, läheb automaatselt sinna mis valiku ta tegi. Mingit lisakohut ei ole ega tule. Kes kuulsid, ja võtsid vastu, need päästetakse, aga ei võtnud, nende koht on põrgu. Kahju küll. Sealt ei ole tagasiteed. Ja Sadam on juba põrgus, kahju muidugi, aga see oli tema valik. Ja Jumal austab inimeste valikuid. Ega päästa kedagi vägisi vastu inimese tahet.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #42 on: 02.01.2007, kell 22:26 »

Paneme siis lukku väää ...

Hussein ei vääri seda aega ja ruumi mis me siin raiskame, kuna TA PÕLEEEEB PÕÕÕRGUS! (jumal andestagu mulle, kui ma eksin!)

Selle aja, energia ja jõu peaks hoopis Iraagi riigi eest palumisele pühednama ja paluma EELKÕIGE, et deemonlik ja äärmusislam saaks välja juuritud ega veel enam paluda ärkamise eest Iraagis, mis seal TÄNA KÄIB! Kas olete sellega kursis, Iraagis on tekkinud palju kogudusi ja on sõna otseses mõttes ÄRKAMINE!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #43 on: 06.02.2007, kell 00:18 »

Veebis räägivad mõned ka tõde:

Tsiteeri
Saddam verisem diktaator ja .... hüpiknukk

Leidub ikka meil selliseid palgalisi või muidu lolle, kes usuvad ja õigustavad ikka veel Saddam Husseini aegse Iraagi vägivalda nende hulgas Saddami algatatud illegaalseid sõdasid Iraani ja Kuweidi vastu mis toimusid tiblade Venemaa mahitusel mille tõttu hukkus 3 MILJONIT moslemit ning Saddami poolt iraagis toime pandud massimõrvasid ja genotsiide kurdide ja shiitide vastu mille tõttu hukkus Saddami korraldatud tapatalgutes iraagis üle 600 000 shiidi ja kurdi moslemi.

Kogu Maailm ja ÜRO olid Saddami algatatud sõdade ja riigi sisese totaalse terrori ja lugematute massimõrvade vastased mida Saddam karistamatult aastaid Iraagis korraldas. Saddami poolt tema võimuloleku aja jooksul massiliselt ÜRO õiguste, kohustuste jalgealla tallamine oli kuritegu ja selle eest tuli diktaator Saddam Hussein kohtu ette tirida isegi siis, kui ta seda vabatahlikult ise teha ei tahtnud.

Verine diktaator ja massimõrvar Saddam Hussein oli igas mõistes ja paragrahvis sõjakurjategija. Maailma edasise rahu ja stabiilsuse huvides oli , et selline mats, masssimõrvar, mitmete sõdade algataja , miljonite inimeste mõrvar ja kogu maailmale üliohtlikuks muutunud Iraagi diktaator Saddam Hussein Iraagis võimult eemaldatakse ja kohtu alla antakse oma mitmete toimepandud massimõrvade, genotsiidide ja sõdade eest.

Mida oli diktaator Saddam Husseinil mitmete sõdade kaitseks või õigustuseks öelda mida Saddam oli korraldanud Venemaa kaasabil oma verise võimuperioodi jooksul? Kõik mida Saddam oli teinud oli üdini vale, susserdis, pettus ning vägivald. Selliseid Saddami suguseid segaseid sõjahulle diktaatoreid on maailm ennegi paikka pannud. Polnud see Iraagi massimõrvarist diktaator Saddam Husseingi mingi erand.

Iraagi eesotsas oli aastaid kurjategija, massimõrvar, mitmete sõdade alustaja, miljonite moslemite mõrvar diktaator Saddam Hussein kes Venemaa abiga ja Venemaalt saadud relvadega alustas mitmeid sõdasid oma naaberiikide vastu. Iraak alustas diktaator Saddam Husseini juhtimisel ja Venemaalt saadud relvadega omavoliliselt sõda ÜRO liikmesriikide Iraani ja Kuweidi vastu. Iraagil polnud selleks volitusi ega mandaati ÜRO julgeoleku Nõukogult.

Tuli aeg, kui asjad tõsteti ühinenud rahvaste ette. Iraagi ja diktaator Saddam Husseini omavoli ja ülbust tuli karistada, seda hakkasid nõudma rahvad maailma turvalisuse nimel. Ei saanud ja ei tohtinud enam lasta suvalistel Saddam Husseini sugustel idiootidest diktaatoritel mängida sõda riikide ja rahvastega. Sellise jaburdusel tuli ühiste jõududega piir panna ja seda ka tehti ning miljonite moslemite mõrvar verine diktaator eemaldati 2003 aastal USA , Brittide, Austraalia, Taani, Poola abiga (mõned nädalad hiljem liitus üle 20 riigi veel liitlasvägedega) Iraagis võimult ning verine Diktaator Saddam anti kohtu alla.

Iraak ja diktaator Saddam Hussein olid Saddami võimuperioodi ajal rikkunud süstemaatiliselt ja teadlikult jämedalt ÜRO põhikirja ja ÜRO resulutsioone selle eest oli vastutav massimõrvar Saddam Hussein isiklikult.
Saddam Hussein tiriti kohtu ette kus talle määrati õiglane karistus mida toetasid iraagi shiidid ja kurdid ehk siis suur enamus Iraagi rahvast kes verise ja ohvriterohke Saddam Husseini resziimi all olid aastaid elama pidanud.

veiko
Uustulnuk
*

Vastust: 11

Jeesus Kristus on kuningas

« Vasta #44 on: 07.02.2007, kell 22:59 »

Ok. poodi üles aga miks seda tsirkust sinna juurde vaja oli?

inimestena oleme ekslikud
Leheküljed: 1 2 [3] 4 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam