Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:07
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Sõnum tervisest. Kas sa teadsid ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sõnum tervisest. Kas sa teadsid ...  (Loetud 4843 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Sõnum tervisest. Kas sa teadsid ...
« on: 10.01.2007, kell 03:06 »

Kas Sa Teadsid, et

Naha-, juuste-, kodu-hooldustooted imenduvad läbi meie naha organitesse.  Nahk on meie keha kõige suurem puhastav organ.  Higistades eemaldab keha naha kaudu mürkaineid, samas imenduvad mürkained kehasse rasunäärmete ja karvanääpsude kaudu.  Kõik, mida me oma nahale määrime, imendub meie kehasse või jääb õhku läbilaskmatu kilena me nahale.  Kui kosmeetikatoodete toimeained on sünteetilised ja mürgised, siis teeb see sama välja nagu me sööksime neid toimeaineid, seega mürgitades oma keha.  Ka pesuvahendid ja koduhooldustooted imenduvad kokkupuutel või sissehingamisel me organitesse.

Mis on ülekaalulisuse põhjuseks?  Miks võtavad praeguste uuringute kohaselt naised keskmiselt 450 g ja mehed 225 g kaalus juurde iga aastaga, vaatamata dieedi-pidamisele?  Kas on võimalik, et sünteetilised kemikaalid, mis on meie toidus, nahahoolduses ja puhastusvahendites, teevad meid paksuks?  Dr. Paula Baillie-Hamilton, oma läbimurde raamatus: „The Detox Diet – Eliminate Chemical Calories and Enhance Your Natural Slimming System” arutleb selle üle, mis on tema meelest meie kaalu tõusu põhjuseks.  Meie keha loomulik kaalujärgimise süsteem on mürgitatud meie igapäeva-eludes kasutusel olevate mürgiste kemikaalide poolt.  Nende igapäeva kemikaalide poolt tekitatud kahjud, on muutnud meie kehadele väga raskeks kaalu alandamise, isegi kui me sööme vähem toitu.  Dr. Paula Baillie-Hamilton õpetab meid oma raamatus kuidas hoiduda kõige rohkem ülekaalulisust soodustavatest „keemilistest kaloritest” ning nahahoolduses ja koduhooldustoodetes kasutatavatest sünteetilistest vahenditest.  Ta selgitab kuidas me saame puhastada oma kehad turvaliselt „keemilistest kaloritest” ning taastada oma kehade loomulik võime üleliigset kaalu alandada.

Toksilised sünteetilised kemikaalid on suurel määral rasvas lahustuvad.  Kui me kasutame tooteid, mis sisaldavad sünteetilisi aineid, hakkavad me kehad tootma rasva, et säilitada neid mürgiseid kemikaale, mida nad ei suuda ise töödelda ega kehast turvaliselt eemaldada.  Inimesed ei ole ülekaalulised ainult sellepärast, et neil puudub initsiatiiv liikuda ja trenni teha.  Tõde on, et meil tuleb süüdistada ülekaalulisuses ka mürgiseid kemikaale.  On teada, et toksilised kemikaalid, isegi väikestes kogustes kasutatuna, otseselt kahjustavad me lihaseid ja lõhuvad lihaste kasvu kontrollivaid hormoone. 

Sageli kosmeetika-tootel olev silt: „looduslik”/”naturaalne” või „orgaaniline” on ostja jaoks petlik.  Momendil ei ole maailma kosmeetika ja nahaoolduse tööstuses veel ära määratletud sõnu: „orgaaniline” ja „naturaalne” ehk „looduslik”, mis tähendab seda, et paljud firmad kasutavad neid sõnu oma sünteetilisi ja mürgiseid kemikaale sisaldavate toodete kirjeldamiseks. 

Mitmed kosmeetikatööstuses kasutusel olevad toimeained, mida tootjad nimetavad looduslikeks ja isegi orgaanilisteks, seda siiski ei ole.  Näiteks selleks, et luua vahutav toimeaine „Cocoamide DEA”, lisatakse kookose õlilie sünteetiline kemikaal ja tuntud kantserogeen (vähi tekitaja) Diethanolamine – DEA.  Samuti nimetatakse naftakeemia säilitusainet „Methyl Paraben” orgaaniliseks, sest ta on moodustunud tuhandeid aastaid kõdunenud lehtedest, mis on muutunud toorõliks. 

Mis vahe on „looduslikul”/”naturaalsel” ja „orgaanilisel”.  Kui Te loete toote koostisaineid ning seal tõesti ei ole sünteetilisi toimeaineid, siis ei tähenda see veel seda, et toode ei sisalda keemiat.  Seda seetõttu, et kui toode ei ole sertifitseeritud orgaaniline, siis sisaldavad toote koostisained keemilisi tõrjevahendeid, millega on pritsitud taimi röövikute ja muude putukate hävitamiseks.

Orgaaniliselt kasvatatud koostisained tootes on mitmeid kordi tõhusamad kui kemikaalide abil kasvatatud looduslikud koostisained. Kui me määrime oma nahale tooteid, mis sisaldavad sünteetilisi aineid, siis me soodustame mürkainete imendumist oma kehasse.  Need mürkained on mitmete haiguste tekitajateks.  Sünteetiliste ainetega pritsitud taimed kaotavad ka suure osa oma ravivast toimest.

Kuidas saab kindlaks teha kas tootes kasutatud toimeained on tõesti „looduslikud”?  Selleks tuleb lugeda koostisainete nimekirja.  Taimede nimetused tunneb ära nende ladinakeelsete nimetuste järgi.  Koostisained võib jaotada kolmeks, teades, et esimene kolmandik on ained, mida on tootes 90-95%.  Teine kolmandik on ained, mida on tootes 5-8% ning viimane kolmandik on ained, mida on tootes 1-3%.

Kas toode on orgaaniline, saab kindlaks teha sertifikaatide järgi.  Ülemaailmselt kinnitatud sertifikaadid on „Australian Certified Organic”, „USDA Organic” „JAS” ja „IFOAM”.

Kõik informatsioon on tõlgitud ajalehest "Organic and Natural Living"

Paremat tervist Teile soovides, Eve
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Sõnum tervisest. Kas sa teadsid ...
« Vasta #1 on: 10.01.2007, kell 03:16 »

Tänud Evele!

Tundub, et Jumal on üsna tugevalt rõhutamas TERVISLIKKE eluviise ja just ka mitte võtta osa vabatahtlikust keemiaresostusest!

Jumala Vaim on meile juba mõnda aega seda rääkinud. Lähiajal võtame ette ka kodukeemia ja vaatame kriitlise pilguga üle, kui palju me keemiat sisse ja peale määrime. Üks jubedamaid asju on FAIRY - tõsiselt, see ei ole nali.

On küll võimalik elada loodusäästvalt ja ennast säästea. Toiduainete keemia ja kodukeemia ja kosmeetikakeemia TÄÄSTUREID ei koti sinu tevis ega sinu jääknähud. See on ju ammu tõestatud, et suur osa keemiast on TOKSILINE ja see on seotud vähkide ja kasvatatega.

ma olen viimase aasta jooksul teinud lausa kurjuse ja kannatuste õpetuses nihutanud 5 või osatähtsust skaalat. Seda õpetuses, et kust ja kuidas tulevad meie ellu raskused, katsumused või kurjad rünnakud. Üks kindel osa haigusi, ei ole saatanast, ega mujalt lambi juhtmest või vanaema põlle taskust vaid KEEMIATÖÖSTURITE mürgitamise tulemusest!

Olg eettevaatlikud!

Veel sarnaseid teemasid foorumis:

E-ained ja inimeste soperdatud keemia meie ümber - varjatud surmajook!
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,1977.0.html

Ained, mis meie tervist kahjustavad
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,816.0.html

Coca-cola või PEPSI, kas must surmajook? Limonaad. Limonaadid. http://foorum.usk.ee/index.php/topic,1978.0.html

-------------------------------------------------------

Ja vele ühed teemad:

PILLID! Kas rasedusvastased tabletid on ohutud?
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,2235.0.html

Vaktsineerimise ohud - loe enne kui lased lapsi vaktsineerida! http://foorum.usk.ee/index.php/topic,1896.0.html


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam