Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:16
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!  (Loetud 9843 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!
« on: 15.06.2004, kell 01:01 »

FOORUMI REEGLID !!!

* Foorum on mõeldud Eesti kristlaste kogunemiskohaks. Aga teretulnud on ka kõik mittekristlastest maailmarändurid, et netis kolamisest jalgu puhata.  Kuid ettevaatust, tegemist on kristlikufoorumiga, kus on teised reeglid ja kodukord, kui mujal foorumites.
* Kasutada võid hüüdnime (kasutajanime) või oma pärisnime, foorumis ei ole lubatud anonüümselt sigatseda ja rääkida, mida sülg suhu toob. Aeg ajalt kustutame veidrate hüüdnimede - kasutajanimede kasutajaid. A’la satanist, alkohol, juudikas, deemon jms. Kui kasutajanimi vihjab millelegi kristliku eetika ja tõekspidamistega vastuolus olevatele asjaoludele, kustutame samuti kasutajanime. juudid_ahju, nunnu_nunn jms.
* Anonüümselt (mitte registreerinud kasutajana) postitades pead järgima antud reegleid. Postitust sisestades pead sisestama oma hüüdnime või pärisnime, õige E-maili aadressi ja  postituse pealkirja. Kustutame vajadusel ananüümsete kasutajate postitusi, kes kasutavad liba E-maili aadresse või tahtlikult valesid emaili aadresse: joehobu@riigikogu.ee jms.
* Tea, et sa ühel päeval annad aru Kõigeväelise Kohtumõistja ees, igast tühjast või mõttetust sõnast, mida sa kasvõi siin anonüümselt räägid! "
* Keelatud on rääkida ebapuhast ja sündsusetut juttu, mis solvab kuulajaid ja vastassugupoole esindajaid jututoas. Samuti ei ole lubatud foorumi teisi kasutajaid solvavad ja mahategevad postitused.
* Keelatud on ropendada, vanduda, Jumala nime ilmaasjata suhu võtta!
* Keelatud on pornograafia, laimu jm. EV seadustega vastuolus materjalide levitamine (viidete näol)
* Kõik juute, Iisraeli riiki, holokausti teemat naeruvääristavad, kahemõttelised jms postitused kustutakse koheselt!
* Keelatud on reklaamida teisi foorumeid. Leia oma foorumile teine koht kus seda reklaamida. Soovitame näiteks, osta Neti.ee-s reklaambänner vms.
* Meie foorumi ei ole oodatud valedel motiividel nn. "küsimuste küsijad", kes pigem soovivad vaielda, mingit pinget üles kruvida või igaühega õiendada. Jah igaühel on õigus oma arvamusele aga külastajad, kes propageerivad ateismi, muid usundeid peale kristluse ei ole oodatud foorumi - otsi lihtsalt endale teine koht selleks! See ei ole Eesti Ateistide Klubi Foorum vaid Eesti Kristlik Foorum.
* Keelatud on propageerida suitsetamist, alkoholi ja narkootikumide tarbimist!
* Keelatud on seksuaalne lõtvus kõnes ja mõtteavaldustes: hooruse, "vabaabielu" ja muu seksuaalse kõrvalekalde propageerimine!  
* Kõik Jumalat - Piiblit - kogudusi pilkavad ja meie usku tögavad postitused kustutatakse ettehoiatamatut ja postitajat teavitamata! Oleneb postituse iseloomust võib juhtuda, et postitaja kasutajaprofiil kustutatakse ilma igasugu mööndustega lihtsalt välja! Eksimuse kordumisel lisame aga pilkaja ban nimekirja ("must list"). Põhjuseks: otsi endale parem koht, kus läbustada - me ei heida pärleid sigade ette!
* EKF administraatoritel on õigus panna kõik reegliterikkujad automaatselt musta listi ning keelab neile juurdepääsu foorumile ja/või terve usk.ee serverile. Kasutame küpsiseid ja IP aadressi blokeeringut. Nii,et ole ettevaatlik, sa võid kaotada sissepääsu foorumisse, kuna sinu arvuti on mustas nimekirjas. Põhjuseks: meie teeme siin reegleid, kui ei meeldi mine ära!
* EKF administraatorid jälgivad foorumi külastajaid,  reeglite ning kodukorraeeskirjade täitmist ning mittetäitmist. Eesti Kristlik Foorum ei vastuta foorumis esineva valeinformatsiooni, ebamoraalsete väljendite jms. avaldumisel ning sellest johtuvatest tagajärgedest. Püüame anda on parim, et foorum puhas hoida! Aita meid selles, kui näed pidevat foorumi läbustajat, kes eirab meie eeskirju teavita sellest meid. Samuti saad iga ebasobiva postituse korral teavitada sellest foorumi administraatorit. Sama kehtib, kui sind solvatakse või pilgatakse! Vajuta selleks postituse all olevale viitele: Kaebus moderaatorile!
* Kui administraator on sinu vastu karm olnud siis kahjuks kaebusi esitada pole kuhugi! Jäta meelde ka administraatorid on lihtsad inimesed ning nendel on mingi pikkusega pikk meel. K: Kas kristlased võivad nii teha? V: Jah!

FOORUMI KODUKORD

Soovitame ...
 
* Kirjuta foorumisse anonüümselt (mitte registreerinud kasutajana)  postitades oma hüüdnimi või pärisnimi aga sellist mida ei  kasuta  juba registreerunud kasutaja. See aitab rahval üksteisega tuttavaks saada ja hiljem neid ka teistes postitustes ära tunda. Soovitame kõigil ennast registreerida kasutajaks, see võimaldab erinevate lisavõimaluste kasutamist!
* NB! Soovitame olla skeptilised iga foorumi külastaja suhtes, isegi kui ta esineb näiteks nn. pärisnimega. Soovitame foorumis mitte anda (privaatsõnumites) võõrastele oma telefoni numbrit või elukoha aadressi. Ettevaatust tüdrukud! Statistika näitab, et foorumeid külastab aeg ajalt ka veidrad inimesed, kes võivad esineda vale nime, vanuse ja isegi sooga ning kelle mõtted ja motiivid võivad olla väga pahad. Kui sind on keegi hakanud ahistama või segama siis teavita koheselt sellest administraatoreid!!!
* Soovitame käija foorumis ka sellise pilguga, et kas keegi vajab ülesheitvat ja õpetlikku sõna.
* Me ei vasta sõimu-sõimuga, targem annab järele!
* Kui sul ei ole hetkel, midagi asjalikku öelda siis ole vait ja loe teiste juttu.
* Kui foorumisse on sisenenud virtuaalne huligaan ning foorumi administraator ei ole mingil põhjusel ei ole kustrutanud tema  rõvedat postitust, siis soovitame: sobimatust postitusest anda märku vajutades: Kaebus moderaatorile ja edaspidi ignoreerida kasutaja postitusi seni kuni ta on meie süsteemist eemaldatud!
* Teavitada oma sõpru ja tuttavaid Eesti Kristlikust Foorumist :-)

LISA KODUKORRA PUNKTIDELE:
22.03.2005

Kuna foorum on anonüümne siis kustutatakse kõik postitused, mis vihjavad või on aadresseeritud mõne foorumi liikmele PÄRISNIMEGA! See on meie KODUKORD! Reegli vastu 2 korda eksijad saavad BÄNNI ehk foorumisse sisenemise keelu!
Logged

Candor
Külaline


E-mail
Re:FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!
« Vasta #1 on: 27.08.2004, kell 23:57 »

Minu arust igati õiglane on Crusoe reeglite täpsustamine siin.

Registreerumisel on toodud reeglid üldisemas sõnastuses lihtsalt. Kui paistab, et olukorrad muutuvad, hakkab pihta mingi pidev jama ning ei saada või ei soovita aru saada või tehakse nägu, et ei saada aru sellest üldisest sõnastusest, siis on loomulik, et asja uuesti sõnastatakse- konkreetsemalt.

Seda tehakse teistesgi kohtades.
Ka Eesti Vabariigi seadused muutuvad pidevalt ning ei esitata neid vastu võttes kohe lõplikul mittemuudetaval kujul (veel vähem Eesti Vabariigi välja kuulutamisel ei esitatud kohe kõiki seaduseid aastakümneteks ette).
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: FOORUMI REEGLID JA KODUKORD (loe enne, kui postitad) !!!
« Vasta #2 on: 23.06.2009, kell 13:42 »

L.1,1 Õnnis on inimene, kes ei käi õelate nõu järgi ega seisa patuste tee peal ega istu pilkajate killas,

Osad on registreerimisel (taotluse või ankeedi täitmisel küsinud väga tobedaid küsimusi ja ka pritsinud süüdistusi vms.). Miks teil nii raske registreerimine on, miks nii range kodukord vms. Aga see on kõik selle jaoks ja tarbeks, et me silmad ega kõrvad ei ole solgiämber ja meie aeg on liiga kallis, et lugeda RÄMPSU ja SAASTA mida nett on paksult täis. Tsensuurita ja kontrollita ning anonüümselt "kliki ja postita" foorumid on täis vaimset saasta ja läbu ning libapostitusi (inimesed kes esinevad kristlastena aga ei ole". Jumala pilge, kristlaste ja Piibli mõnitamise patt kehtib ka online - selliste asjade pärast tuleb needus taoliste keskkondade ja saitide ja veebilehtede haldajate - omanike peale!

Kõigile foorumi uutele registreerinud kasutajatele kehtib reegel:

Jälgi kriitiliselt neid kriteeriume - nõudeid, kuna nende rikkumisel me lihtsalt keskonna PUHTUSE säilitamise mõttes viskame "mentaalsed räuskajad" ja kohvikus norijad välja:

- Sinu esimesed 10 postitust olgu positiivsed või siis nö. sõbraliku meelsuse ja mitte ründavad, norivad, tüli kiskuvad, halvustavad vms.

- Ära kuku nö. kodukorda, admine, foorumi ülesehitus, teise liikmeid arvustama, paika panema, süüdistama, ründama, mõnitama - tänitama jms.


Jumal andis aastaid tagasi mulle visiooni, kristlike suhtluskeskondade normaalse toimimise võtmesalmi - printsiibi:

Õp.22,10
Aja pilkaja ära, siis lakkab riid, lõpeb tüli ning teotus!


Ja kallid see TÖÖTAB! See on Jumala Sõna ja selle vastu ei ole ju kristlastel midagi! Lubades PILKAJATELE punuda pesa meie kirikutes või kristlikes osadustes või näiteks online kristlaste osaduses AVAME me NEEDUSE ukse, mis avaldub tülide, riiu ja teotusega! Need inimesed toovad kurjuse vilja, ka selle foorumis oli minevikus JUST SELLISED inimesed, kes mõnitasid ja ründasid.

Me ei taha vaielda, väidelda pilkajatega, inimesed kes on uhked, religiooselt üleolevad, ülbed, üleolevad, ülevalt alla vaatajad, ärapanijad, tülimeelsed, negatiivsed jms. NEILE EI OLE KOHT SIIN KRISTLIKUS FOORUMIS:

Õp.9,7 Kes õpetab pilkajat, toob iseenesele häbi, ja kes noomib õelat, sellele jääb külge halb märk!

Õp.9,8 Ära noomi pilkajat, et ta sind ei vihkaks, noomi tarka, ja ta armastab sind!----------------------------------------------------------------------------------------

Kui keegi on kunagi ka siit bännitud ja välja visatud, siis võta sellest õppust:

Õp.21,11 Kui pilkajat karistatakse, saab kohtlane targaks, ja kui tarka õpetatakse, ta võtab õpetust!

Õp.15,12 Pilkaja ei armasta, et teda noomitakse, tarkade juurde ta ei lähe!

Õp.13,1 Tark poeg armastab karistust, aga pilkaja ei kuula sõitlustki!


----------------------------------------------------------------------------------------

Kui siind bänniti siis:

Õp.9,12 Kui oled tark, siis oled tark iseenese jaoks; ja kui oled pilkaja, siis pead seda kandma üksinda!


See on su tegude vili! Kui oled meelt muutnud (meelsust) ehk meelt parandanud siis neile anname ikka teise võimaluse!

----------------------------------------------------------------------------------------

Eesti Kristlik Foorum

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam