Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:22
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!!  (Loetud 18446 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!!
« on: 18.01.2007, kell 15:59 »

Nõid, sensitiiv, ravitseja, ekstrasens, meedium - ETTEVAATUST !!!

!!! ETTEVAATUST KURADI LÕKS !!!

Oled kuulnud lugu, kus talupoeg Ants annab saatanale reede öösel ristteel saatanale 3 tilka verd. See sajandeid tagasi praktiseeritud nõidus, ei ole päris lambist võetud. See peegeldab VAIMSET SEADUST!

Sa ei saa pimeduse riigi esindajatelt midagi tasuta! Nii nagu Jumala riigis, on sa vajad ime saamiseks USKU ja enne seda väe vabanemiseks on vaja SEADUSLIKKU ALUST! Jeesus maksis Uue Lepinguga kinni kõik mida läheb vaja eluks ja jumalakrtuseks! Tema vägi on meile selle läbi Jeesuse annetanud! Pimedusemaailm - saatan kopeerib Tõelise Jumala imesid ja väeavaldusi, see on tema maailma nö. "saatanliku evangeeliumi - sõnumi söögikell". Saatan on kopeeria, teatud juhtudel ja andnud kanalite ja riistada läbi ta teeb ka imesid- suur osa posijaid sinan ei jõua ja nad on petised, kes võtab kommikarpe, kes takseerib lillasid koidulaid!

Mooses koos Aaroniga viskas Aaroni  kepi vaarao ette, mis muutus ussiks. Nõiad, posijad, "targad" tegid sedasama aga oli suur erinevus!

2.Mo.7,10-12
Siis Mooses ja Aaron läksid vaarao juurde ja tegid nõnda, nagu Jehoova oli käskinud. Aaron viskas oma kepi vaarao ja ta sulaste ette ja see muutus maoks. Aga vaaraogi kutsus targad ja nõiad, ja Egiptuse võlurid tegid oma salakunstidega ka sedasama: igaüks neist viskas oma kepi maha ja need muutusid madudeks; aga Aaroni kepp neelas nende kepid ära!


Jumalal on alati viimane sõna, mida iganes saatan ei pruugi võltsida ja kopeerida. Jumala imed on EHTSAD ja PUHTAD, mis kannavad valguse vilja ja suunavad inimesed Jeesuse poole. Need imed sünnivad vaid JEESUSE NIMEL!

FAKT on et NÕIDUS RÜVETAB inimese vaimu, hinge ja ihu! Põgene nõiduse eest! Kõnni sellest kaarega mööda ja ümber! Nõidus on VAIMNE HOORUS, lahkuda Tõelise Jumala juuretsi abi otsimast ja pöörata Temale selg ning minna saatanalkt abi küsima. Saatan ilmub valguseingli näol - osad posijad ja ravitsejad isegi soovitavad kiriku minnaja osad ei ravi neid kes ei ole ristitud - see on kõik selleks et teha vett hägusaks ja külvata segadust. Saatan kutsub HOORAMA! Saatan kustub inimesi hülgama Tõeline Jumal ja Jeesus Kristus. Saatan aga unustab lisamaks, et selle eest maksate te oma ELU HINNAGA! Ma vajan vaid 3 tilka verd, et saada kätte teie hing!

Na.3,4
Ja seda kõike selle veetlevalt ilusa, nõiduses osava hoora arvutu hooratöö pärast, kes oma hooratöödega võrgutas rahvaid, ja nõidustega suguvõsasid!


Jumal HOIATAB meid PIIBLIS - OMA SÕNAS:

3.Mo.19,26
Ärge sööge midagi ühes verega! Ärge ennustage märkidest ja ärge tegutsege nõidusega!


Otsene KEELD!

5.Mo.18,10-12
Ärgu leidugu su keskel kedagi, kes laseb oma poega ja tütart tulest läbi käia, ei ennustajat, pilvest-lausujat, märkide seletajat ega nõida, ei manajat, vaimude ja tarkade küsitlejat ega surnutelt nõu otsijat! Sest igaüks, kes seda teeb, on Jehoovale jäle, ja nende jäleduste pärast ajab Jehoova, su Jumal, nad ära sinu eest!

SEE ON HOIATAV KEELD, Jumal eemaldub inimesest, kes rüveatb ennast saatanale ja pöördub vaimse hooruse teed! Vaid Tõelise Jumala juures on abi, Tema juures kes tegi taeva ja maa - Tema nimi on Iisraeli Jumal, kes oma Poja - Jeesus kristuse saatis sinu pattude ja õigekssaamise pärast ristile. Pöördu nõidusest Tema juurde!

2.Ku.17,17
Ja nad lasksid oma poegi ja tütreid tulest läbi käia; nad küsitlesid ennustajaid ja toimetasid nõidust; nad müüsid endid kurja tegema Jehoova silmis, vihastuseks temale.


2.Aj.33,6
Tema laskis oma pojad tulest läbi käia ... toimetas lausumist ja kuulutas märkidest, nõidus ning seadis vaimude manajaid ja ennustajaid; ta tegi palju kurja Jehoova silmis ja vihastas teda.


Jumal mõistis selle teo hukka. Jah, neid armastav Jumal - Püha Vihaga Jumal mõistis nad hukka ja karistas neid selle eest! Jumal sai vihaseks!

Js.47,9
Ent need mõlemad saabuvad sulle äkki ühel päeval: lastetus ja lesepõlv! Need tabavad sind täiel määral, hoolimata su paljudest nõidustest, hoolimata su suurest lausumisvõimest!


Nõiad, sensitiivid, posijad, ravitsejad EI SUUDA SIND AIDATA vaimse maailma tagajärjede eest - kui tagajärjeks on PATU VILI - PATU VILI ON SURM!

Ilm.9,21
Ja nad ei pöördunud oma tapmistest ega oma nõidustest, ei oma hoorusest ega oma vargustest.

Suurel viletsusajal tabab plaaneeti läbi aegade jubedaim läbikastumisaeg - Jeesus ütles sellist ei ole mitte kunagi enne olnud. Suurem osa inimkonnast hävib - piku jääk jääb alles. Jumala vihakausid kallatakse planeedile, see on karistus. Mille ees? "Ei pöördunud nõimdumistest" Jumla võtab oma kaitsvad käed inimeste juurest kes rüvetavad ennast saatanaga ja lähevad saatana käsilaste juurest abi küsima! Saatan on aga inimesetapja ja vihkaja olnud algusest saati! Kui võimaluse saab siis kohe ka salvab ja täie rauaga! Neid kes tema valesid levitavad ja talle üürikeseks kuidagi kasulikud saaks olla neid vahel ta säästab ja leevendab nende patust tulenevaid hädasid.

Ml.3,5
Ja ma tulen teile kohut mõistma ning olen kärmeks tunnistajaks nõidade, abielurikkujate ja valevandujate vastu ja nende vastu, kes teevad liiga palgalisele palga poolest, lesknaisele ja vaeselelapsele, kes tõukavad võõra kõrvale ja kes ei karda mind, ütleb vägede Jehoova!

Källe räägib Jumal nõidadest! Tal on nende saatana käsilastele ette heita, et te ei pöördunud ise aga te eksitasite paljusid. Selle eest saavad ka kõik saatana köäsilased topelt - ekstra karistuse igavikus!

Ilm.21,8
Aga argade ja uskmatute ja jälkide ja tapjate ja hoorajate ja nõidade ja ebajumalateenijate ja kõigi valelike osa on tule ja väävliga põlevas järves! See on teine surm."
Logged

Monte Cristo
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 164


Temas oli elu ja elu oli inimeste valgus...


Vastus: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!
« Vasta #1 on: 05.02.2007, kell 09:04 »

Tahaks hoiatada ka nende nõidade eest, kes ei ole koleda kõvera ninaga ja sassis pulstunud juustega ning hullumeelse põleva pilguga. Enamasti me ju neid niiviisi ette kujutame. Tänapäeva nõid on väga soliidne. Tal on kena hoolitsetud välimus ja ta on väga religioosne. Enamasti on ta kuskil mõne kiriku liige ja ajab innukalt kiriku asja. Tavaliselt tahab ta olla isegi pastori nõuandja. Neid on raske kohe identifitseerida, sest nad kipuvad välja paistma kui koguduse parimad liikmed. Alati jumalateenistusel kohal ja väga aktiivsed.
Enamuses kirikutes, kus olen käinud, olen neid kohanud. Eriti mõnulevad nad tuimades kirikutes.

Kuidas neid siis ära tunda? Loomulikult, kui on vaimude eristamise and, on asi lihtne. Aga kui ei ole seda andi, on siiski mõned iseloomulikud jooned, mille järgi neid võib märgata:

1. Nad tahavad omada vaimulikku positsiooni võimalikult pastori lähedal.
2. Nad püüavad olla pastorile "head" nõuandjad. Kuna neil on palju "vaimulikke" kogemusi ja  nägemusi, siis see vahel ka õnnestub (kui karjane on tuimaks läinud).
3. Nende kõnepruuk on üpris erinev tavalisest kristlase kõnest, sest alati räägivad nad mingitest ilmutatud saladustest, nägemustest, tunnetustest. Nad teavad alati rohkem kui teised.
4. Nad on väga enesekindlad ja tugevad isiksused ega peatu millegi ees, et oma tahet läbi suruda. Nad on teadlikud oma positsioonist vaimumaailmas.
5. Nad püüavad igasuguste vahenditega mõjutada koguduse elu ja saavutada võimalikult suuremat mõju kogu koguduse üle.

Jeesus nimetas neid huntideks, kes tulevad "lammaste" riietes, et karja murda. Karjased, olge valvel! Lambad, hoidke end!
Logged

Sest Tema täiusest me kõik oleme saanud ja armu armu peale!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!
« Vasta #2 on: 05.02.2007, kell 12:20 »

Tahaks hoiatada ka nende nõidade eest, kes ei ole koleda kõvera ninaga ja sassis pulstunud juustega ning hullumeelse põleva pilguga. Enamasti me ju neid niiviisi ette kujutame. Tänapäeva nõid on väga soliidne. Tal on kena hoolitsetud välimus ja ta on väga religioosne. Enamasti on ta kuskil mõne kiriku liige ja ajab innukalt kiriku asja. Tavaliselt tahab ta olla isegi pastori nõuandja. Neid on raske kohe identifitseerida, sest nad kipuvad välja paistma kui koguduse parimad liikmed. Alati jumalateenistusel kohal ja väga aktiivsed. Enamuses kirikutes, kus olen käinud, olen neid kohanud. Eriti mõnulevad nad tuimades kirikutes.

Ma küll ei ole neid kohanud? Kas, Ei liigu ma sellistes kogudustes või nimetan asju teiste nimedega. Esmapostitus oli otsene MAAILMAS TEGUTSEVATE Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid suhtes. Koguduses selliseid ei liigu, ei ole eriti kohanud, seda aastate jooksul.

-----------------------------------------

Sinu kirjeldatud profiil ei lange esimteema loetelugu kokku: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!

Küll aga see kirjekdatud profiil langeb kokku VALEÕPETAJATE - VALEPROHVETITE - KORRATUSE KÜLVAJATE profiiliga, kes kasvavad - tõsuevad üles kohalikus koguduses, et seal täide viia oma egoeesmärke + kurjade vaimude poolt aetunda eesmärke.

Või ma eksin? Tõesti ei ole vend kuulnud, et nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid on pea IGAS KOGUDUSES pastori abilised!!!  Su postitus oli veidi segadust külvav nö. võhiku jaoks. Ei - nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid ei käi kohalikes kogudustes. Seal nad kas parandavad meelt või Issand ise tõukab (korraldab) nad sealt minema, kui neid välja ei aeta! Patused ei jää püsima õigete koguduses, sellest räägib ka Piibel.

Need nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - nende puhul kallis vend ei ole vaja vaimude eristamise andi, nende puhul on vaja kui sa 10 min räägid inimesega ja ta reedab ja paljastab oma usu - tunnistuse - eesmärgi ja motiivid. Küsid ainuüksi, kas sa tervendad vaid Jeesuse nimel ja vastus on segapudru jms. Küll aga on vaja zarlataanide puhul -. alles hiljuti paljastas Püha Vaim mulle ühes koguduses teenides, et seal istuv üks "vend" oli kuradi saadik ja läkitatud kogudust lõhkuma. Ta oli nö. "vanglas pöördunud" esines koguduses kristlasena, ütles mitu korda, et ta on mitu korda vaimulikum kui te siin kõik kokku, ta on vanglas küll Oljuse jt. jutlusi kuulnud (mingid ebajumalad tema jaoks) ja ta on meist kõigist mitu korda rohkem lugenud Piiblit ja on rohkem usklik. Ta esines nö. vaga vennana aga lammutas, ahistas (tiris koosoleku ajal ühte tagaistujat varrukast, et kas sa rääkisid minust kusagil taga jms. see õde nuttis), terroriseeris teisi, segas teenistusi, palve ajal tegi hääli, ülistuse ajal rääkis kõva hääelga ja esines ja kui ma võtsin meelevalla koosolekul Jeesuse nimel ja kehtestasin jutlustajale kuuluvat väge, siis see deemon paljastas ennast tema sees. Ta hakkas Jumala needma, ütles et 9 aastat on seda paska pidanud vanmgis kuulma, Piibel on jama jms. selle peale ütlesin talle keset teenistus lahku siit Jeesuse nimel kohe! Kogudus pidas teda aga vagaks, usus nooreks vennaks, kes mis sellest et purjus vahel tuli teenistusele noh ka tahaks otsida. Püha Vaim ilmutas aga et ta oli kuradi käsilane ja saadetud kogudust lõhkuma, Vaim paljastas tema sees oleva vaimu, kes hakkas Jumalat needma, Piiblit rüvetama ja see paljastus oli terve koguduse ees. Küsisin: mida teed sina Elava Jumala Kojas, selle peale ta mõmises ja urises. Vat selliste kujude puhul meil on vaimude eristamis andi vaja!

Aga kui kogudus on surnud kogudus, või relgiosses pimeduses, siis võivad tõesti ka sellised juurde ujuda: nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid ja esineda aktiivsete kristlastena vms. Ja kuiõpetaja ei ole uuesti sündinud või on küll pöördunud vend aga totaalses pimeduses ja teadmatuses ning igat kirikusisest aktiivsust seletab ja tõlgitseb Jumala tööna siis jah see on võimalik.

Kristlikus maailmas kus ma näioteks liigun, seal kogudustes ei käi: nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid! Mis aga religiooni ja usupimedusse uppunud kirikutes toimub see on iseasi.
Logged

Monte Cristo
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 164


Temas oli elu ja elu oli inimeste valgus...


Vastus: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!
« Vasta #3 on: 06.02.2007, kell 22:37 »

Ilmselt liigud teistes kirikutes....
Kui nõid maailmast, keda saatan tahab kasutada Jumala rahva rõhumiseks, tungib kirikusse, kas ta muutub siis mingiks pühaks nõiaks, keda enam ei või nõiaks kutsuda. Minu meelest ei ole vahet kus ta tegutseb, nõiaks jääb ta ikkagi. Täpselt samuti nagu on olemas maailmas tegutsevad deemonid ja siis on veel religioosseid deemoneid, kes on spetsialiseerunud kirikule.

Apostlite tegudestki leiab ühe Siimeoni nimelise, kes enne tegutses maailmas ja siis hiilis kirikusse.
Logged

Sest Tema täiusest me kõik oleme saanud ja armu armu peale!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Nõiad, sensitiivid, ravitsejad, ekstrasensid, meediumid - ETTEVAATUST !!!
« Vasta #4 on: 07.02.2007, kell 23:12 »

Jah Siimon oli sellise profiiliga küll. Evangelist Filippus oma agaruses ja nö. "evangelisti prillidega" kaasas ta vaat et oma meeskonda, noh pöördunu - ju kahetses ja väliselt oli ok.

Apostel aga nägi vaimus selle mehe mäda vundamenti (Siimon ei olnud pöördunud) ja pani mehe paika. Muide ajalugu räägib, et just see Siimon oli ühe sekti alustaja, peale apostlite paikapanemist pani sealt ka minema ja rajas selle mida ta tahtis koguduses tegema hakata.

Elame ajas kus on vaja vaimselt äratundmist, läbi Püha Vaimu osaduse ja andide.
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam