Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:02
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  suuseks ja mõned küsimused veel « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 3 ... 7 | Liigu alla
Autor Teema: suuseks ja mõned küsimused veel  (Loetud 61920 korda)
32a naine
Külaline


E-mail
suuseks ja mõned küsimused veel
« on: 15.06.2004, kell 14:11 »

tere

tulin usu juurde aasta tagasi. tahaks küsida kristlastelt, mis te arvate suuseksist. teada see teema ju on, Ameerikas küsib ajakirjandus isegi igalt presidendilt seda. kahjuks ei ole leidnud ma kusagilt kristlikku seisukohta, kuigi tahaksin väga teada. olen aastaid juba olnud abielus ja me mehega oleme seda teinud. kunagi kuulsin, ühes palvegrupis kuidas üks mammi seda lakkumiseks ja jälkuseks kutsus. see kohutas mind kohe ja mingi aeg ma lausa vältisin seda aga kuna mu mees on uskmatu ja meie seksuaaltavas on see juba vana harjumusena, siis teeme seda edasi. samuti on mul küsimus, mis te arvate seksimänguasjadest. me oleme kasutanud libestusgeele ja vibraatorit. kas see on patt?

naisena olen tähelepannud, et mõned usklikest naised palvegrupis omavad erinevaid probleeme ning kui lugeda ajakirjadest, mis on sellise käitumise põhjustajaks, on see seksuaalne rahuldamatus. mittekristlastest sõbrannadega me räägime küll kõigest aga kristlastest õdedega, mull on jäänud lausa mulje, kas mõned usklikud teevad seda harva ja seda pimedas teki all. meie seksime küll toas kus mingi valgus alati on. kuidas kristlased suhtuvad seksi. kas see on lihtsalt lastetegemine või on see ka iga päevane värskendus (nädalane) kuidas kellelgi tavaks saanud on. küsiksin ka, kui te abileupaarid seda teete. kas liiga tihe seks on liigne selles lihalikus meeles olemine? ma vabandan, kui kedagi häirin oma küsimustega aga ma pole sel teemal kusagil sellest avameelselt ja otse rääkida saanud ja mulle tundus, et see foorum on selleks sobiv koht.

ma palun foorumi korrapidajaid jälgimaks, et minu postituse pärast teie foorumi sisu ära ei rikutaks. ma sooviks kuulda kristlaste arvamust kuna mida arvavad mitteusklikud, seda ma juba tean ja seda kuulda ei taha.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #1 on: 15.06.2004, kell 14:37 »

 Shocked

oeh, õhku amhmima ei võtnud aga pean  hoolikalt läbi mõtlema,  Lips Sealed enne kui postitan. Miks? Et, valesti aru ei saadaks  Embarrassed Mcneo äkki vastad selle universaalse vastusega, vanas foorumis oli kuskil sarnane teema!

P.S. Teemasse vahele, see et: ... Mind piinab üks küsimus, kust sa naine sai anonüümse IP aadressi. Ma pakun, et su mees on IT mees ja te arvutisse on installitud üks IP kaotamis proge (neid saab osta raha eest). St. me nagu sellist anonüümset IP-d ei salli  Angry
Logged

sillu
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #2 on: 15.06.2004, kell 14:58 »

oeh kadus köik tekst ära, hakkan siis otsast peale:)

Meil isegi pastor laulatusel ytles et nautige yksteist! Arvan et mees ja naine on loodud, ainult yksteisega abielus, ka selleks et yksteist nautida, ka seksuaalselt.

Kui Sul on midagi sydamel, ja töesti tunned et teed midagi valesti, siis alati mine JUmala juurde ja kysi! Jumal räägib Sulle selgelt mis Su elus on valesti ja pea meeles, et Jumal ei syydista kunagi! Ta vöib näidata Sulle mis Su elus vajab paranemist ja annab abi kuidas ennast parandada, aga Ta kunagi ei syydista!
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #3 on: 15.06.2004, kell 16:02 »

Kui Sul on midagi sydamel, ja töesti tunned et teed midagi valesti, siis alati mine JUmala juurde ja kysi! Jumal räägib Sulle selgelt mis Su elus on valesti ja pea meeles, et Jumal ei syydista kunagi! Ta vöib näidata Sulle mis Su elus vajab paranemist ja annab abi kuidas ennast parandada, aga Ta kunagi ei syydista!

Sillu, ära pahanda aga said hakkama järjekorde mittemidagiütleva vastusega inimesel, kelle on probleem - küsimus! Ma olen 100% veendunud, et ta ei saanud vastust sellega, et mine Jumala juurde oma probleemiga. Äkki on mõni Jjuba seal käinud ja saanud vastuse mitte vaid endale vaid ka teistele jagamiseks!

Ma nagu aiman, et n32 ootaks nagu meiepoolset EI või JAH vastust. Või kuidas ... ?
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #4 on: 15.06.2004, kell 16:28 »

OK - ma siis teen ka otsa lahti! (loodan, et mind kividega surnuks ei visata)

Kutsuda lakkumiseks üksteise suudlemist on labane. Kas ma näen mingit vastuolu suuseksil ja kristliku eetika, hügieeni jms. EI NÄE! Ma eeldan, et inimesed enne armurõõmude nautimist kenasti pesemas käivad ja ei tee seda "teki all ja kottpimedas toas". Siin on tegemist juba nö. mittekristliku tagamaaga, kodune kasvatus jms. Kui mõni mind rikutud meelega peab, siis OK! Ühte võin öelda, et mida iganes teed, see usus, ära tee seda kaheldes! See põhjustab stressi, mõjub tervisele ja põhjustab vaimset tagasiminekut.

Sekimänguasjade kohta ma pean konsulteerima oma kristlastest sõpradega ja siis vaat panen millalgi siia midagi kirja. Ei ole nagu sel teemal kodus  Tongue Mis puudutab libestusaineid siis need on sama elementaarsed nagu sülg või erektsioonist tulenev organismi oma libeaine.

Kui tihti peaks seksima? Väga loomulik küsimus ja vastus peaks ka olema samaloomulik. Nii tihti kui tahate ja vajate! teada on see, et viimane on seoses vanusega, abielus oleku ajaga, inimese füsioloogilisest vajadusest jms. Kuigi parimates eluaastates naise seksuaalsust võib pärssida ka "katused maha" õpetused, religioossed tabud ja valehäbid! Olen kuulnud paari venna suust ,et naine liiga passiivne seksi suhtes on. Eriti kurdavad usuvennad aeg ajalt, et miks meie naised ei võiks punast/musta sekspesu kanda ja mehele aeg ajalt tantsida jms. Tegelikult on teema aktuaalne ja teretulnud oleks kristlikud abieluseminarid, kus avameelselt räägitaks seksuaalsusest ja muust seksiga seonduvast. Ma tuleks küll kuulama  Roll Eyes

M arvan, et ma olen üdilihalik igakord, kui me oma abikaasaga seksime ja teineteist armurõõmudega kosutame! ÜLILIHALIK ütleks! Miks, no ma nagu elan ju LIHAS !!!

n23 ma luban ,et püüame siin korda hoida   Cool

Et asi väga lihalikuks ei kisuks, siis mõned seksiteemalised Piiblikirjakohad siia lõppu  Shocked  Kiss  Tongue :
 Panin piibel.ee -s otsingusõna ja sain huvitavaid vastuseid  Roll Eyes

Õp.5,15-21
15. Joo vett omast kaevust, voolavat vett omast allikast! 16. Kas peaksid su lätted valguma tänavale, su veeojad turgudele? 17. Kuulugu need ainult sinule, aga mitte ühes sinuga võõraile! 18. Olgu õnnistatud su allikas ja tunne rõõmu oma nooreea naisest, 19. kes on otsekui armas emahirv, kena kaljukits - ta rinnad joovastagu sind igal ajal, eksi alati tema kallistustesse! 20. Miks peaksid, mu poeg, eksima võõra naise juurde, kaisutama võõramaa naise põue? 21. Sest mehe teed on Jehoova silme ees ja Tema paneb tähele kõiki ta jälgi!


Kui küsida, kas intiimkohta võib suudelda, siis võik tegelikult ka küsida, kas ma oma naise rindasid võin suudelda. Kindlasti leidub neid, kes ütleks, et tead ei või, kuna need on vaimses mõttes piima - elu lähteallikad ja ega sa titt ei ole et oma lapsepõlve oma naise peal läbi elama hakkad! Ma järeldan, et tegemist oleks vägeva piibliõpetajaga, kes on juba 53 aastane ja ikka veel vallaline  Tongue

Soovitan kõigile lugeda Ülemlaulu. Algusest lõpuni !!!

Ül.7,9. Mina mõtlen: ma lähen palmipuu otsa, võtan kinni ta pööristest! Su rinnad on ju viinapuukobarate sarnased ja su hingeõhk on nagu õunte lõhn!

Kui rinnad oleks vaid lastele piima andmiseks, siis oleks siia pandud, et su rinnad on nagu leivaküna ja piimalähker !!! Viinamari oli magustoit ja veini allikas. Tundub, et nende joovastav mõju ei ole aastatuhandetega muutunud. Aga tõesti homoseksuaalse trendi kasvades ja modellindudes on juba triikraud trendi löömas - võime järeldada, et sajandi pärast võivad naised endal juba rindasid ära lasta lõigata, et olla veel rohkem mehe moodi!

Ül.8,10. "Mina olen müür, ja mu rinnad on nagu tornid - seepärast ma sain ta silmis otse õnnetoojaks!"

Ül.7,8. Sul on rüht nagu palmipuul ja su rinnad on kobarate sarnased!

Mulle meenub ikka Piiblist Ruthi lugu .Naine, kes  ligunes nädalaid lõhnavannides ja keda mukiti ja mukiti. Milleks? Et läheks täide Jumala plaan! Kujutage kõik ülivaimulikud ette seda ,et kord ajaloos liikus Jumal ühe naise veetlevuse ja seksuaalsuse läbi !!! Kui ei usu, lugege Piiblit.

ma ise arvan, et palju kristlased peaks harima end seksuaalsetel teemadel. Eriti kahju on noortest abielupaaridest, kes tulevad maailmast ja nad ei jõudnud seal ennast kurssi viia ja kirikus räägitakse, et see lihalik jama ei ole nii tähtis. Siit tulenevad ka erinevad abieluprobleemid jms.

Aitab selleks korraks ... Lips Sealed


Logged

sillu
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #5 on: 15.06.2004, kell 16:49 »

Aga minuarust see et kirjutasin et peab yksteist nautima, tähendabki ju seda, et ka suuseks on yks viis yksteist nautida...

Aga ei kirjutanud ainutl vastuseks jah, on selleks et tuli sellega seoses meelde yks kirjakoht kus oli selline kontekst et kas tohib liha vms syya, aj siis vastuseks oli, et tohib kyll aga kui see saadab Su ligimese hukka, kui Sa seda teed, siis parem ära tee. Mingites asjades on ju raske teistel öelda, kas see mida Sa oma elus teed on patt vöi ei, selleks peabki asju Jumalaga arutama ju...
Näiteks klaas veini juua öhtul pole ju patt eksju iseenesest, aga kui Sul on keegi ligidane kes vöitleb alkohoolist lahti saamisega, siis parem ära tema nina all joo, sest see vöib selle inimese hukka saata ju....

Sellepärast ei julgegi mina köikidele kysimustele vastata lihtsalt jah vöi ei...paljudes asjades seda saab teha, aga mitte köigis ju.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #6 on: 15.06.2004, kell 17:04 »

Ok, sain aru  Tongue eks netisuhtlus on veidi konarlik vahel. Vaata päriselus saad kohe küsida, oot mis sa sellega silmas pead jms. Samas ma usun, et küsimuse küsija tahaks konkreetset vastust. Uups, ma oleks pidanud selle teema vist privasse panema ... veidi teemast väljas.
Logged

Lihtsalt mina
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #7 on: 16.06.2004, kell 09:39 »

Mina pooldan ka Sillu mõttekäiku. Kui ühtedele inimestele on suuseks jms. vastuvõtmatu on see ju nende asi. Kõigil ei pruugi see ühte moodi olla. Mind ka huvitab, kas abieluseminaarides käsitletakse ka seksi teemasid. Mitu aastat tagasi osalesin ma vallalistele mõeldud semnaaril, kus räägiti seksist. Seal nii põhjalikuks ei mindud.
Logged
osman
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #8 on: 16.06.2004, kell 10:12 »

Agape Eesti (www.agape.ee) korraldab aeg-ajalt Pere-elu konverentse, kus käsitletakse neidki teemasid:
http://www.agape.ee/content/view/28/62/
Ma tunnen neid korraldajaid ja tegemist on väga küpsete kristlastega, kellel on teadmisi selles vallas ning keda võib usaldada (ise olen nende juures nö. "abielu-eelsel nõustamisel" käinud).
Logged
urmas
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #9 on: 05.08.2004, kell 23:03 »

Kui lugeda Koritose linna ajalugu siis selles linnas oli kõik olemas mees-mehega ja naine -naisega ja palju veel pealekauba.Jumalale see küll meelepärane ei ole.
Logged
McNeo
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #10 on: 06.08.2004, kell 00:14 »

põhimõtteliselt on nii, et mida abieluinimesed üksteisega teevad teineteise nõusolekul ja soovil, ei ole mitte kellegi teise asi. isegi jumal ei sekku sellesse.

ainuke piirang abieluinimestele mis mul vanast testamendist meelde tuleb, on seotud kuupuhastusega.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #11 on: 06.08.2004, kell 00:17 »

Kui lugeda Koritose linna ajalugu siis selles linnas oli kõik olemas mees-mehega ja naine -naisega ja palju veel pealekauba.Jumalale see küll meelepärane ei ole.


Oot, kuidas see Korintose asi siia konteksti mahub? Me räägime abielusuhetest appikene!
Logged

pipi
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Mt 6.33


WWW
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #12 on: 07.08.2004, kell 23:28 »

Kuulasin just abieluseminari cd ja jutlustaja rääkis sellest . see on tõesti igaühe enda teha ,mõned naudivad sed ,teised mitte.Jumal luues meest ja naist mõtles ka kindlasti sellise asja peale ja ma usun see pole vale või patune asi.
Logged
Hprrprfrpmth3d33p
Külaline


E-mail
Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #13 on: 19.03.2005, kell 00:11 »

Tsiteeri
Kui Sul on midagi sydamel, ja töesti tunned et teed midagi valesti, siis alati mine JUmala juurde ja kysi! Jumal räägib Sulle selgelt mis Su elus on valesti ja pea meeles, et Jumal ei syydista kunagi! Ta vöib näidata Sulle mis Su elus vajab paranemist ja annab abi kuidas ennast parandada, aga Ta kunagi ei syydista!
Ja kui sellisel juhul midagi kuulda ka siis on tegemist skisofreeniaga (:
Logged
Heiks
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 193


Elu läheb edasi...


Re:suuseks ja mõned küsimused veel
« Vasta #14 on: 19.03.2005, kell 11:42 »

Ja kui sellisel juhul midagi kuulda ka siis on tegemist skisofreeniaga (:
Mees, mine tagasi legodega mängima ja ära sega suurte inimeste jutule vahele.
H.
Logged
Leheküljed: [1] 2 3 ... 7 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam