Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 12:34
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures?  (Loetud 4654 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures?
« on: 18.01.2007, kell 16:03 »

Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures?

Jah sellist asja olen ma kuulnud! Siis tekib kohe küsimused:

- Kas ta oli üleüldse kristlane, ka kurjad vaimud usuvad ja isegi lausa värisevad (niisama uskujad küll ei värise!).See, et keegi väidab ennast kristlase olevat ei tee veel teda kristlaseks. Kristlane on Jeesus Kristuse järgija ja jünger. Kes on oma elu Temale andnud ja pühendanud ning on kuulekas oma Jumalale! Kurjad vaimud mitte vaid ei usu vaid ka värisevad, nad mitte vaid ei usu vaid teavad iga päev ja minut, kes on Jumal ja värisevad selle kohtu ees, mis neid ootab!

- Kas ta on totaalselt pimestatud nõidade, senistiivide ja maagide poolt. Osad kirikukristlased seda ka on, tean näiteid PÄRISELUST! On kirikuõpetajaid, kes on ise käinud ja soovitavad teistelgi käija valge maagide juures. Tean lugu, kus ühes kirikus palvetundides üks kristlane ravitses ja praktiseeris valget maagiat - kõik teised pidasid seda imedeks ja tunnustähteseks et noh see ongi see millest Uus Testamendt rääkis ja algkoguuds koges. Kohutav eksitus!

Kui sa oled "nende" juures käinud kunagi, siis tea, et pöördudes Jumala poole ja paludes Jeesust kristust oma ellu, sa saad vabaks. Sa võid läbi Tema Väe vabaneda nõiduse niitidest ja ahelatest! Jeesuse veri katab kõige mämaramad seansid saatana endaga. Palu vere allaja ja unusta, mis selja taga - ela täna koos Jeeusega uut elu!

Kes ka on kunagi posijate juures käinud sellele abiks:

Kuradi vastu Jumala sõnaga
Inimeste elus võib olla probleeme ka seetõttu, et nad on tegelenud okultsete asjadega: kutsunud välja vaime, tegelenud nõidusega, lasknud käe pealt ennustada, lugenud horoskoope - see kõik on vabastanud hulga deemonlikke jõude, kes neid oma ahelates hoiavad.  Jumala sõna on selles küsimuses väga konkreetne ja terav: nõiduse patt on Tema meelest jäle. Miks? See rüvetab inimese ihu. Kui see on juhtunud, saab aidata ainult see, kui paluda Jeesuse verel end pesta ja rüvedusest puhastada. Loomulikult tuleb lahti ütelda sõnadest, mida nõidumise juures on öeldud. Ära kuula, kui mustlaseeit Sulle ennustada püüab - oi, jiluz naijne tuuljeb, vjaaga jiiluz ja pjalju rjaha, aga sjis jakki kjire sjurm, vjaaga kjire sjurm. Kui Sa aga siiski kuulsid, siis tea, et probleem algab hetkest, mil sellest räägid, seda välja ütled. Sa pead nende sõnade mõju tühistama ja kõnelema Jumala sõna nende asemele. Jumal tahab Sind aidata. Ta õpetab, et Su keel on nagu rool, mis juhib Su elu sinna, kuhu Sina tahad.

Logged

Eilish
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 395


Väike õde Eilish


WWW
Vastus: Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures?
« Vasta #1 on: 18.01.2007, kell 20:10 »

Mind saatis kooli psühholoog ka minu unenägude pärast sensitiivi juurde. Ma pole läinud ega lähe ka. Leian, et see on asi, mis EI OLE kristlase elus vajalik. Kristlase hinge- ja ihu arst olgu Jumal ja kui tõesti vaja, siis mingu lisaks ka arsti juurde või pastori juurde. Psühholoogi-psühihaatri juures käimine iseenesest pole ka kurjast, aga nagu minu eelpooltoodud näitest lugeda, peab sellisel puhul psühholoogi räägitu läbi katsuma. Selleks on ju Jumal meile mõistuse andnud!
Logged

“Tähtsates asjades ühtsus, vähemtähtsates vabadus, üle kõige armastus”. Augustinus
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Kristlane käis ennustaja - sensitiivi juures?
« Vasta #2 on: 15.11.2012, kell 03:39 »

Psühholoogi juures ikka julgetakse käia Wink.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam