Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:41
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Saada meile uusi teemasoovitusi ja/või küsimusi. Sinu abi - panus teretulnud! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Saada meile uusi teemasoovitusi ja/või küsimusi. Sinu abi - panus teretulnud!  (Loetud 5157 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Saada meile uusi teemasoovitusi ja/või küsimusi. Sinu abi - panus teretulnud!
« on: 19.01.2007, kell 15:21 »

Shalom

Meid külastab iga päev kümneid ja kümneid külalisi, osad neist on lausa regulaarsed.
Osad neist ei viitsi, ei oska või ei taha ennast registreerida või peavad seda tülikaks.

Ometigi kerkib nii mõnelgi üles küsimus, millele tahaks saada vastust. Samuti on registreerimata külastajatel uusi ideid - teemasid - teemasoovitusi.

P.S. Selle kaudu siit ei saa vastata teemadele ehk esipostitustele - seda me tegema ei hakka, selleks registreeri ennast foorumi liikmeks ja vasta ise postitustele.

----------------------------------------------------------------------------

SAADA OMA KÜSIMUS

Püüame võimaluse korral ka teema üles võtta ja vastata. Selleks võib aga ka kuluda aega, ole kannatlik. Kui ei saanud vastust küsi ehk uuesti. Me oleme piiratud võimalustega ja ajaga  Roll Eyes

Saada küsimus siit: http://foorum.usk.ee/saada_kysimus.php

----------------------------------------------------------------------------

SOOVITA FOORUMISSE UUT TEEMAT

Püüame võimaluse korral ka teema üles panna. Selleks võib aga ka kuluda aega, ole kannatlik. Kui ei saanud vastust küsi ehk uuesti. Me oleme piiratud võimalustega ja ajaga  Roll Eyes Loomulikult vaadatakse sinu kteemaaretus üle ja kui see sobib meie foorumi suunitlusega ja on kooskülas kodukorraga, siis püüame selle ka üles panna.

Saada UUS TEEMASOOVITUS siit:

http://foorum.usk.ee/saada_kysimus.php

----------------------------------------------------------------------------

Parimate soovidega ...


Eesti Kristlik Foorum
http://foorum.usk.ee

E-mail: foorum (ätt) usk.ee

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam