Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:04
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Toiduainetöösturite pettused: Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Toiduainetöösturite pettused: Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud  (Loetud 4263 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Toiduainetöösturite pettused: Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud
« on: 19.02.2007, kell 09:55 »

Toiduainetöösturite pettused: Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud

No nii, teada on et suurimad PETISED on toiduainete tööstuses, kellel abiks võetud ülim leidlikkus ja suured müüdid ja valed!

See mida lubatakse toiduainetesse sisse panna tõstab juuksekarvad püsti igal enda tervisest hoolival inimesel, kes veidi võtab uurida ka nende ainete tausta jms.

Kristlane, kes soovib SÄÄSTa ja HOIDa oma ihu Püha Vaimu templit peab olema väga ettevaatlik et ta seda oma LIHAHIMUDE (AGA mulle meeldib seda süüa jms.)

Enamus vabandab sõnadega: aga nii ei saa enam midagi süüa jms. JAMPS! Saab küll, teadlik valik. Nii nagu sportalased ja kaalujälgijad jälgivad oma toitumisharjumusi on võimalik JÄLGIDA et sa sööks võimalikult looduslähedasi toite jms. Väldid keemiat - värvilisi tooteid ja kaua säilivaid, lisaks väldid sünteetikat (inimeste soperdised, mis tekitavad vähki).

Ela tervislikult ja ole juhtitud igapäevaste toiduainete valikul. Võimalikult palju toormaterjali, värskeid asju ja võimalikult vähe poolkulinaarseid ja kauasäilivaid tooteid. Ole tark!

Ja veel, ära lase ennast petta, toiduainetööstureid ei koti SINU TERVIS vaid nad lüpsavad massidelt miljoneid välja, selles äris liiguvad väga suured rahad! Keegi alles ütles, et isegi juust poelettidel on FAKE,. Nimelt on ta päris juustu töötlemise ja tootmisprotsessiha väga kodus ja ütles et õige juust peab olema KÕVA, korralikult laagerdunud. Meie poodides on aga sültjased FAKE juustud, mis on täis aineid et teha KUNSTJUUSTU, kiirelt ratsa rikkaks!

Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud
http://www.epl.ee/?majandus=374842

Kommentaare:

Tsiteeri
Toiduainetetööstus on ellu viinud keskaegsete alkeemikute unistuse veest kulda teha.

1 kg tärklist seob 20 liitrit vett,lisaks maitseaineid, värve ,lõhnaaineid, tarretajaid või paksendajaid ja ongi

20 liitrit ainest hinnaga kuskil 20 kr.

Ja selle 20 kg müügihind lisatuna kõikvõimalikesse toidukaupadesse pakendatuna ,jne. ilusates topsikutes ja karbikestes, ronib vähemalt 400-1000 krooni piirimaile.

Seda ainest jätkub kõikjale, alates kastetest ja lõpetades marmelaadidega, jogurtitega jne.

Asendamaks tegelikke toiduaineid ja looduslikke marju, mahlu, piima, maitseaineid, suhkrut jne.

Kus juures on võimalik mistahes maitse, värv ja lõhn.

Vesi muutus läbi raha kullaks ja ei mingit südametunnistust.

Väga tabavalt öeldud, see on KARM REAALSUS!


Sarnasel teemal:

E-ained ja inimeste soperdatud keemia meie ümber - varjatud surmajook!  
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,1977.0.html

Ained, mis meie tervist kahjustavad
http://foorum.usk.ee/index.php/topic,816.0.html

Kristlasest arst annab nõu: Õigest ja tervislikust toitumisest! http://foorum.usk.ee/index.php/topic,760.0.html
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Toiduainetöösturite pettused: Ära usu, mida tootja on pakendile kirja pannud
« Vasta #1 on: 05.12.2007, kell 12:44 »

Ühest teisest teemast aktuaalset siia:

See on kahjuks vältimatu, et meie toidulaual on talviti kanaaride GMO tomat, millel on tursa geene, et ta oleks külmapidavam, ning nt eestis ei ole võimalik poest tänasel päeval tervislikku leiba või saia osta, sest kõik on tehtud transrasvhappeid kasutades, mis tänapäeval loetakse juba isegi ohtlikumaks kui paljusid E aineid. Eelista eestimaist: tahad tervislikult siis osta oma viljad tuttava taluniku käest, Poodides müüdav "Eesti asi " pole parem kui poola vahaõunad.

Mis asi võimatu on?

Pole nmõtet üldistada, Me oma perega sööme juba aastaid looduslikke asju ja väldime teadlikult kõike mis on värviline, kus säilutusaineid, maiste - lõhna ja värviparandajad.

See on rohkem VIITSIMISE küsimus. Enamus õigustab ennast selle üldistusega et siis ei ole võimalik ju üldse elada ja mis me ümber ei ole mürgine jms. LOLLUS! On küll võimaliK!

Elustiili - harjumuse jms. küsimus! Soovitan kõigil meelt parandada ja lõpetada Jumala loodud ihu reostamist toiduainete tööstuse soperdisega! Ja siis veel imestatakse

Tsiteeri
Poodides müüdav "Eesti asi " pole parem kui poola vahaõunad.

ASOO! No palun rumala jutu mitte levitamisega tegeleda. Ma ei hakka sulle loendut pidama. Meie perel on ütleme väike viljapuu istandus isis suur õunapuu ja viljapuude aed. Kasvatame enda tarbeks aga ka ära andmiseks ja müügiks. Kui Poolas mürgitatakse 9 korda ja Hispaanias ja veel lõunas alates 12 korda puid, siis meil ehk 1-3 korda. Ilma saab ka aga siis pole need erilist väärt koitanud ja ussitanud õunad. Pealegi on meil piisavalt häid säiltus sorte, milledel on oma vaha. Aga jah paljud ei osta Poola õunu kui mürgised aga ostavad neid Goldeni jms. teisi õune. Aga kurb tõsiasi on et Poolast lõuna poole maades mürgitatakse õunu veel enam. Puuviljadega on kallid selline lugu:

- Taimekaitse herbatsiidid. On avastatud et nendel on kahjulik mõju inimorganismile. Muide aja jooksul on paljusid herbatisiide (loe mürke) keelatud. Need jagunevad siis umbrohu tõrje, mädanike ja hallituste tõrje ja siis putukate tõrje vahenditeks. NAD KÕIK on tegelikult mürgised ja väikesed kogused imenduvad koorest kuni südamikuni välja! Kellel elu armas ja plaan elada pikka iga, siis jäta meelde need 3 taimekaitse herbatsiidi suunda. Mõni ütleb, et Jumal hoiab! Tõsi aga neid kes siis ka usuvad aga teadlikult ka väldivad ja ei ole lohakad oma tervise suhtes. Pealegi Jumal hoiab, see on ju füüsika seaduste vastu, st see eeldab väga suurt usku, suurel osal pole usku isegi nohust terveks saada joostakse aapteeki igasuguste rohtude järgi!!! Asio n naljast väga kaugel!

- Puuviljade vahad. Puuvilju vahatatakse vahadega, mis on tehtud nafta jääkidest ehk siis mineralavahad! Eestis praktiliselt ei müüdagi looduslike mesilasvahadega vahatatud õune. vaha on nimelt siis kaubandusliku välimuse tõstmiseks ja ka säilitajaks. Kuigi igal õunal on sordiomane vaha korraga ennast varustada, siis soovitakse ÜLIÕUNE ja SUPERÕUNASID mida Jumal aga ei ole loonud, mis seisaks palju kuid ja mis oleks superkenad jms. Muide meie istanduses on parimad õunad mitte kõige parema väljanägemisega, sorte on väga palju aga inimene ei rahuldu sellega. Ikka vaha peale ja siis rumalad ahmivad naftajääke sisse! See on hullem kui reaalsus, see on kohutav!

- Õune ja puuvilu pritistakse säilitusainetega. Teatud lahused ja vahad, hoitakse gaasikeskonnas jms. ja sellised puuviljad seisavad kapis 1 aasta. Mul ema hoisis ühte kingitud õuna ja teate seissi kapis u. 1,5 aastat kuivas kokku ja kortsu. Ma tegin Poola õunaga eksperimenti ja sain ligi aasta - KOHUTAV! Meie koduaia õunad kui ei ole sordile omane säilimine, siis mädaneb nädalatega vales temperatuuris jms. Muide olime kord külas siis mu õe tuttaval, kes siis omab Eestis suurimat puuvilja ketti. Kord laos kõndides rääkis seal lugu, et öösel tulevad rotid (see oli juba aastaid tagasi ja see ladu oli üsna sara) ja näed nad lähevad närvivad vaid valikuliselt. Söövad mädand Leedu kartulit, siis mingit veel mõnda asja aga kõnnivad kaarega ilustaest õuntest ja puuviljadest mööda.

Enamus peab ökotoidu propageeriaid äärmuslasteks ja et tegelikult ei ole asi nii hull! tead on veel hullem kui see ökorahvas räägib. Kui Püha Vaim sulle seda näitab ja räägib ja kui õpid ja uurid seda asja, siis sa EHMATAD alguses ikka ära. Kas tõesti mürgitatakse meid raha - kasumi ja äri nimel pea kõigega! Vastus on jah - iha loll maksab kõrget hinda mida ta suust sisse ajab. Keemikute sõber on vähk ja muud kaasaja kabelihaigused!

Üks suure puuvilja keti omanik ütles meile kord, teate ostke neid kalleid Hiina õune, seal kasvatatakse sita sees ja korjatakse käsitsi jms. Nojah ega tarbija ei oska valida, ta ei tea palju asju aga eks see ole igaühe teha. Pärast ei tasu aga Jumalat süüdistada miks ihu on HAIGUSEID täis. Viimase sajadi jooksul on esile kerkinud hiruäratavad vähkkasvajad ja HUNNIKUTES haiguseid mis on vaid selle põlvkonna epideemiad.

"Eesti asi" on kohati väga säästlik su ihule. Jah meil ei ole veel ökotooteid ja mahepõllumehi vähe aga on juba võimalik osta kartulit ja vilja (ka jahu ja muid tooteid) kus ei ole tava väetistega ja taimekaitse herbatsiididega läbi aetud!


Veel soovitan lugeda lehte pillid.usk.ee kui keegi neid neelab siis see arvestagu väga kõrge riskiga VÄHKI põdeda!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam