Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:28
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Stigmad on saatana valeime ja tunnustäht! Vatikan varjab stigmadega pühakut. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Stigmad on saatana valeime ja tunnustäht! Vatikan varjab stigmadega pühakut.  (Loetud 5570 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Stigmad on saatana valeime ja tunnustäht! Vatikan varjab stigmadega pühakut.
« on: 26.02.2007, kell 15:36 »2.Ko.11,13
Sest need inimesed on valeapostlid, petised töötegijad, kes endid moondavad Kristuse apostleiks.

2.Ko.11,14
Ja see ei ole ime; sest saatan ise moondab ennast valguseingliks.

2.Ko.11,15
Sellepärast ei ole suur asi, kui ka tema abilised endid moondavad õiguse abilisteks. Ent nende ots on nende tegude järgi
.

Klassikalised katloliku kiriku STIGMAD on eksitus! STIGAMDE kõrval on veel nö. nutvad (väidetavalt vahel verd) Maarja kujud jms. Nüüdne stigmade kandja KÕNELEB INGLITEGA ja STIGMADEL ON TERVENDABV VÄGI! Jeesuse nimega seal küll mitte midagi pistmist ei ole nagu selle nutvate Maarjate jt. katolike hookus pookustel ikka.

Peamine põhjus, miks nö. veritsevad stigmad on saatana odav trikk, KUNA see pilkab Kristuse tööd ja hämab! Kristus üksi ja ainsana kandis kõigi kannatused kord ja lõplikult - igavesti: see on lõpetatud ütles ta. Stigmad ei ole Jumala töö ega tunnustäht, see on saatanast. Ära saa eksitatud katliku kiriku valedest.

Elava usu ja Jeesuse järgimisega ei ole sellega midagi pistmist. Kristus kandis kõik meie haigused ka veritsevad haavad. Pealegi on ajaloos väga harva neid stigmasi ette tulnud ning need on ebamaised. Kahtlemata võivad need olla ka võltsingud nagu osa neist ka on. Paar nutva Maarja kuju paljastati kui katliiklaste usujaburdus - võltsing.

Mt.24,4
Aga Jeesus kostis ning ütles neile: "Katsuge, et keegi teid ei eksita!

Mt.24,5
Sest paljud tulevad minu nime all ja ütlevad: mina olen Kristus! ja eksitavad paljusid.


ja veel

Mt.24,11
Ja palju valeprohveteid tõuseb, ja need eksitavad paljusid.

Mt.24,24
Sest valekristusi ja valeprohveteid tõuseb ja need teevad suuri tunnustähti ja imesid, et eksitada, kui võimalik, ka äravalituid.


----------------------------------------------------------------------

Uudiseid - kollase maiguga Vatikani uudised.

Vatikan varjab stigmadega pühakut

Vatikani võimud andsid käsu hoiduda avalikest esinemistest jesuiitlikule mungale, kelle kehale ilmuvad igal aastal ülestõusmispühade ajal samasugused haavad, nagu Jeesus Kristusel tema ristilöömise ajal tekkisid.

Usklikud üle terve maailma üritavad saada kokku uueks Padre Pioks nimetatava 45-aastane vend Eliaga, kellel on väidetavalt imelised parandamisvõimed ja kes oma sõnul suudab rääkida inglitega, teatab The Telegraph.

Pühapäeval pidi kuni 10 000 inimest Napolis teda kloostris külastama, kuid Vatikan jättis ürituse viimasel hetkel ära. Vend Elia elab igal aastal üle Kristuse kannatused, sellele eelneva 40 päevas paastuaja lõpus on ta ainult voodis.

2003. aastal asutas Elia Jumala Apostlite liikumise.

Vatikan on viimased neli aastat saatnud Elia juurde arste, kes kontrolliks tema stigmasid ehk Kristuse surihaavadega sarnanevaid iseenesest tekkivaid haavu. Osad arstid on haavade teket kinnitanud, teised ütlevad, et mingeid järeldusi ei saa veel teha. Eelmisel aastal jälgis vend Elia kannatusi Itaalia üks tunnustatumaid südamekirurge doktor Carlo Marcelletti, kelle sõnul on tema stigma “teaduslikult seletamatu.”

Ühe Vatikani allika sõnul on esinemiskeeld antud mitte kartusest, et stigmat tegelikult ei ole, vaid vastupidi, kirikuvõimud “pole üldse skeptilised.”

“Ta kannatab passiooni all täpselt samas järjekorras, nagu Kristus,” ütleb vend Eliast raamatu kirjutanud Fiorella Turolli. “Kolmapäeva õhtul tekivad talle okaskrooni mustrid, seejärel tekivad tal verepisarad ja siis peksmisjäljed seljale. Lõpuks, reedeks on ta veremaskis ning siis on uuestisünd.”

Vend Elia väidab, et ta koges esmakordset nägemust Neitsi Maarjast seitsme aastaselt, lisaks suutvat ta rääkida inglitega. Mees on töötanud postiljoni, poodniku, lillemüüja ja vangla kokana, enne kui liitus Kaputsiinide kloostriga.

Tema järgijate sõnul suudab ta imeväeliselt ravida, igal nädalalõpul üritavad tuhanded inimesed temaga kokku saada ning rahvahulk kasvab pidevalt.
 
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Stigmad on saatana valeime ja tunnustäht! Vatikan varjab stigmadega pühakut.
« Vasta #1 on: 27.02.2007, kell 14:47 »

Otsisin veebist pilte ja neid ei olnud. Oli selle kuulsa Hollywoodi filmi: STIGMAD pildid ja see oli ka kõik.

Lisaks leidus igasuguseid FAKE pilte, kus suvalised kratsinud ennast veritsema: oo vaata pühad stigmad.

See on ikka täiesti deemonlik ja seda laadi asi, ÜLELOOMULIK ja POLTERGEISTLIK deemonid vigastavad inimeste nahka ja panevad veritsema, sellel ei ole usuga ega jeesusega midagi pistmist. Nad äärmuslikult ja haiglaselt ootavad oma IMET ja saavad selle DEEMONITE käest.

Mingi naine, kes oma stigmadega isegi uudistesse pääses: http://www.loveandmercy.org/loveandmercy/pth-video/p4/page14.html

järgmine päev kasvasid stigma armid kokku: http://www.loveandmercy.org/loveandmercy/pth-video/p4/page15.html

KUI VÕIGAS DEEMONLIK VÄEAVALDUS!

Jälle üks vaevatud oma aukudega: http://www.loveandmercy.org/loveandmercy/pth-video/p3/page10.html

Jälle mingi soperdis: http://www.ecplanet.com/canale/scienza-1/scienza_eretica-101/1/0/10450/it/ecplanet.rxdf

Mingi kreisi sekt, kes endid kraabivad või siis lasevad deemonitel end kraapida: http://www.motherofjoy.com/miracles.htm

HIAGE! HAIGE! HAIGE! Mis juhtub kui inimesed ei loe Piiblit ja otsivad haiglaslikult mingeid märke ja ma ei tea mis asju. Jube!
Logged

Eilish
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 395


Väike õde Eilish


WWW
Vastus: Stigmad on saatana valeime ja tunnustäht! Vatikan varjab stigmadega pühakut.
« Vasta #2 on: 28.02.2007, kell 07:56 »

Proovi otsida google'ist märksõnaga "STIGMATA".
Logged

“Tähtsates asjades ühtsus, vähemtähtsates vabadus, üle kõige armastus”. Augustinus
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam