Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:04
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu  (Loetud 8210 korda)
fennek
Külaline


E-mail
vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« on: 23.04.2007, kell 14:27 »

vahktobi, mis nii paljude elud votnud..  vitamiin b17 vaegus?

http://www.youtube.com/watch?v=O8dIZTEL0EY
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« Vasta #1 on: 23.04.2007, kell 16:03 »

Ei oska kommenteerida aga see on küll tõsi, et tunnustatud "teadumaailm" on üks igavene jamps, need kes on "treadusmaailma" klubi liikmed, kelle leiutised võteakse omaks (seal võib olla palju takistusi, üheks uskumised ja elufilosoofia) see on üks väljavalitute ring.

Kui see peaks ka tõsi olema, siis selline info nii ehk naa ei levi. Toome näiteid mis iganes keemia, toksiliste ainete olemasolust toiduainete tööstustes ja terves majanduses. Sellest ei räägita ,ei ole kombeks ja milleks kära jms. tekitada.

Ma ise usun, et vähk on teatud liiki DNA muundus - väärastumine, mis on SAATANAST. Peale Aadama pattu avanes NEEDUSE uks inimkonnale, saatanal on õigus õelate ja patuste ja ka õigete (kui nad loa annavad ja ise ei seisa lepingu õiguste peal - see on Jumalik tervis) puistata mis iganes haigusi ja rõvedusi!

.Vähiuurijad on pea iga suuremat avastust jälle 0 tagasi, ei ole ühtegi vaktsiiini ja rohtu. See rinnavähi kaitse vaktsiin on ka küsitav, kuna selle katsetusaeg on olnud nii üürike. Teada on vaid teatud ained mis soodustavad. Üks asi on kindle, et üks tugev osa haigusi on ka KEEMILISEST - SÜNTEETILISEST jms. inimeste SOPERDIS KEEMIAST tulenevad viljad - tulemused. Me maksama kaasaja saavutuste ees väga ränka hinda, on see siis polumeerid, plastik jms. sünteeika ja inimeste leiutatud ained igapäeva kasutuses. Küll igavikus veel näeme ja kuuleme kohutavat TÕDE, seni meile pasitev kena . ilus ja supermegalaheelu on SOLGITUD TIIK selle kõrval, mida Jumal Eedeni aeda pani ja lõi!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« Vasta #2 on: 23.04.2007, kell 16:06 »

Kas keegi tõlgiks selle lause 1:1

I personally believe that big industry has science, amoung other things, by the balls. Misinformation through corporate sponsored PR is so widespread it's literally like we're living in the matrix.

Seepärast on mis on ja me ei tea ega tunnete POOLIGI asju aga mis on ähmased ja mille suhtes Püha Vaim alarmkella lööb - kallikesed hoiduge neist eemale.

Hea näide on BEEBIPILLID ehk siis hormonaalsed preparaadid. Hoiduge neist, kui tulevikus vähihaigeks ei taha jääda!

ROOSA KATK - http://pillid.usk.ee
Logged

Ted
Külaline


E-mail
Vastus: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« Vasta #3 on: 24.04.2007, kell 02:25 »

Hea näide on BEEBIPILLID ehk siis hormonaalsed preparaadid. Hoiduge neist, kui tulevikus vähihaigeks ei taha jääda!

Beebipille ehk progestageene kasutatakse naistel ka günekoloogiliste ja hormonaalsete haiguste ravimiseks.... On haigusi, mille puhul nende võtmine on vältimatu. Muud ravi lihtsalt pole.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« Vasta #4 on: 24.04.2007, kell 11:40 »

Paljud ravimid on nö. küll ühest otsast nö. raviva funktsiooniga ja teisest otsast keeravad mingi muu organi jms. tuksi. Võtame näiteks lihtlabase anitibiootikumi, mis ju hävitab maos ja organismis ka KASULIKKU mikrofloorat st. häid pisikuid või õigem oleks öelda baktereid.
Logged

argov
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 3

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: vahivaba maailm. vitamiin b17 lugu
« Vasta #5 on: 09.08.2009, kell 23:31 »

"Maailm ilma vähita" täisraamat on allalaetav:


http://www.aigarsade.com/Maailm_ilma_v2hita.pdf
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam