Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:08
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 | Liigu alla
Autor Teema: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.  (Loetud 15878 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« on: 23.05.2007, kell 01:08 »Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst …

Trikimees, mustkunst, võlukunst, maagia, silmamoondus, hookuspookus.

Eestis on maad võtmas trikimehe maania. Tuhanded lapsed, noored aga ka täiskasvanud on hämmingus ja vaimustautud kodumaise trikimehe seiklustest. Seni süütult mustkunsti algtaseme trikke praktiseeriv ja õppiv noormees Jürgen Veber tuletab meile aga meelde tõeliste okultistliku maagide varjatud maailma ja üleloomulikke asju, mida nad teha suudavad läbi transi seisuse ja inimeste hüpnotiseerimise ning deemonite abiga.

Piibel hoiatab meid eksituste eest, mis lõpuaegadel aset leiavad ja esile tulevad. Ka saatan otsib omale jüngreid, ustavaid järgijaid ja seda kaasaegses ja läänelikus ühiskonnas. See ei ole ju saladus, et Kagu-Aasias on nii Tiibeti munkasid, kui ka teisi „pühasid mehi“, kes suudavad teha palju kehaväliseid trikke ja harjutusi. Kes laseb ennast nädalaks maa alla matta ja tuleb elusana välja, kes tiirebe kõhuli terava oda otsas, kes teeb muu ebamaise ja üleloomuliku triki. Samas on selliseid üleloomulikke ilminguid juba ka materialistlikus lääne ühiskonnas. Nad on salakavalad meelelahutusäris tegutsevad eksitajad.

Nende ala on silmamoondus, petutrikid aga valitud ja pühendunud võivad maagia läbi siseneda trikikunsti, mis ületab füüsilised piirid ja võimed. Ära vaata selliseid saateid, ära luba oma lastel minna sellistele etendustele ja ära tee mitte midagi pistmist „trikimeestega“ maagidega. Millal lõppeb mustkunst ja hakkab okultistlik maagia? Seal ei olegi piiri, tavainimene seda piiri ei tunneta ega taju! Klassikaline mustkunts – silmamoondus kui tsirkuse üks leivamunder on üsna süütu asjade ärakaotamine ja tähelepanu hajutamise läbi hämmastavad trikid. Aga on olemas ka hoopis teist liiki trikke ja hookuspookuseid. Kus manamissõnad, vaimne ettevalmistus, transi seisund, okultistlikud esemed, valitud (juhitud) kohad ja inimesed ei ole enam nali vaid okultistlik ja deemonlik imetegude ja väeavalduste avaldumine!

Paljude jaoks on see vaid nö. asjaarmastajate ja poisikeste trikiklubi süütud naljad ja mängud. Nad võiks selle artikli lõpus vaadata mõningaid videoid. Osad on nii skeptilised ja uskmatud ja ei taha tunnistada, et Criss Angel, David Blaine või David Copperfield võivad teha PÄRISELT KA neid asju! Need on kolm maailma kuulsamat mustkunstiga tegelevat meest, kes tegelevad osati vaat, et 1:1 okultse ja deemonliku mustkunstiga. Uskmatutele Toomastele tahaks meelde tuletada, et ka Jumala Sõnas on räägitud sellistest trikimeestest ja nad ei teinud neid asju MÄNGULT! Tuletaks meelde, mis juhtus Egiptuses, kui Mooses juhtis neid lahkuma Egiptuse orjusest. Vaarao seda meelt ei olnud ja otsustas iisraeli rahvast mitte minna lasta. Jumal andis vaaraole mõista mitme tunnustähe ja imeteo läbi oma võimsust ja suurust. Saatan aga kopeeris seda ja soovis vaarao tähelepanu hajutada ja näidata, see pole midagi. Piiblist võime lugeda järgmist:

2.Mo.7,20-22 Ja Mooses ja Aaron tegid nõnda, nagu Jehoova oli käskinud. Ta tõstis kepi üles ning lõi Niiluse jõe vett vaarao ja ta sulaste silma ees, ja kõik vesi jões muutus vereks! Ja kalad jões surid, jõgi haises ja egiptlased ei saanud jõest vett juua; ja veri oli kogu Egiptusemaal. Aga Egiptuse võlurid tegid oma salakunstidega sedasama. Ja vaarao süda jäi kõvaks ning ta ei kuulanud neid, nagu Jehoova oli öelnud.

Saatan nägi ohtu ja aimas halvimat (et ei saa enam vaevata jumalarahvast)ja püüdis kõigest väest kopeerida ja esile manada võltsimesid ja tunnustähti! Eesmärgiks, et petta ja hämada. Tulemuseks oli see:

2.Mo.7,23 Ja vaarao pöördus ümber ning läks oma kotta ega võtnud ka seda südamesse.

See ei liigutanud teda ega pannud imestama ning ei kinnitanud tema jaoks, et Jumal saatis Moosest ja Aaronit! Lõpuks aga isegi võlurid mõistsid, et Moosese taga on kõrgemad jõud ja nimetasid seda Jumala sõrmeks (2.Mo.8,15). Isegi peale selle äratundmist nad ei pöördunud tõelise Jumala poole ja selle tulemusena neid tabas neid Jumala viha ja kohtumõistmine (2.Mo.9,11). Võlurid, manajad, maagid, sensitiivid, kõik omamoodi „trikimehed“ on olnud läbi ajaloo!

Aaroni kepi hale koopia

2.Mo.7,8-10 Ja Jehoova rääkis Moosese ja Aaroniga, öeldes:  "Kui vaarao räägib teiega ja ütleb: tehke mõni tunnustäht! siis ütle Aaronile: võta oma kepp ja viska vaarao ette, siis see muutub maoks!" Siis Mooses ja Aaron läksid vaarao juurde ja tegid nõnda, nagu Jehoova oli käskinud. Aaron viskas oma kepi vaarao ja ta sulaste ette ja see muutus maoks. Aga vaaraogi kutsus targad ja nõiad, ja Egiptuse võlurid tegid oma salakunstidega ka sedasama: igaüks neist viskas oma kepi maha ja need muutusid madudeks; aga Aaroni kepp neelas nende kepid ära! Ja vaarao süda jäi kõvaks ja ta ei kuulanud neid, nagu Jehoova oli öelnud.

Jumal teeb originaale! Jumala väge ei saa kõrvutada saatana võltsingutega ja kopeerinutega.  Aaroni kepist moondunud madu neelas vaarao nõidade maod. See on sümbol valguse võidust pimeduse üle ja jõudude vahekorrast ning asjade ehtsusest.

Jumal ei tee imesid vaid selleks, et inimesed saaks huvitava kogemuse, hämmastuks ja ahhetaks. Jumala imed on püsivad ja elumuutvad. Jumala Vaim ei genereeri hookuspookuseid vaid see toob muutusi: vabanemist, tervenemist, selgust ja rõõmu. Saatan on kurikuulus meelelahutuse ristiisa ja soovib vaid vett sogaseks ajada.

Ajal mil Kristuse ihu peaks käima Jumala väes ja võidmises, mil meie keskel peaks voolama elava vee jõed. Apostel Paulus, ütles, et evangeelium ei ole mitte sõnades vaid väes. Kristuse Kogudus – jumala sangarid magavad ja on religiooni ja väeta kultuurikristluse poolt eksitatud, pruudid ei kogu õli vaid magavad! Jumal tahab oma koguduse läbi liikuda ja muuta tuhandete elusid ja selleks Ta teeb imesid ja suuri asju. Saab sündima ka tõelisi imetegusid, väeavaldusi, tunnustähti ja prohvetlikke sündmuste käike ja väljaräägitu täideminemisi. Selleks, et eristada tõde valest, peame me omama elementaarset vaimset testrit nagu näiteks need küsimused siin:

Kuidas läbi katsuda trikimehi?

- Kas nad teevad seda Jumala väes?
- Kas nad teevad seda Jeesuse nimel?
- Kas nad annavad au Jumalale?
- Kas imel ja väeavaldusel on mingi eesmärk?
- Kas Need imed ja tunnustähed toovad rõõmu ja rahu, mis on Jumala Vaimu ligiolu ilmingud?
- Kas imede tegijad ja väeavalduste tegijad on kristlased ja kas nad elavad kristlikku elu?
- Mis seos on imede tegijail musta maagia, satanismi ja okultse maagiaga?

Enamuse võltsimede tegijaid filtreerivad need küsimused sõlalae ja paljastavad nende ALLIKA ja inspiratsiooni lätte! See on saatanast. Nad ise ei pruugi olla teadlikud

Kuidas nad selle juurde jõuavad on erinev aga kõik algab süütust poisikeste mustkunstist ja trikkidest. Budismis erinevatest kehavälistest kogemustest, šamanismis vaimude abil võimetest jms. kuidas kusagil kombeks ja harjumus ennast siduda deemonitega, kes abistavad üleloomulike harjutusi, eksperimente ja ülesandeid praktiseerides. Igatahes on see ohtlik neile, kes seda praktiseerivad ja kes selles etendusest vaimustuses osa võtavad – kes hakkavad praktiseerima neil on seestumise ja seotud saamise ülisuur oht!

...
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #1 on: 23.05.2007, kell 01:10 »

järg ...

Mõned maailma kuulsamad mehed, keda seostatakse okultse maagia ja kehavälise jõudude kaasamist oma trikkide ja eksperimentide sooritamisel. Ettevaatust, ära kuula lihtsalt mõistuse häält, mis eitab seda vaimset reaalsust. Imed ja väeavaldused on reaalsus ka pimedusemaailm suudab neid genereerida ja toota. Enamus neid näiteid on reality showdes tehtud ja nende tegemisest on valminud mitu dokumentaalfilmi, kus on näidatud kuidas neid tehakse – need asjad juhtuvad päriselt ka juhuslike inimestega ja need ei ole nali vaid kohutav reaalsus. Oh et sa kristlane ärkaks ja mõistaks, oma kutsumist ja Jumala väge, mis on tegev meie sees, et vabastada vange ja seotuid ja panna haigete peale käsi.

Olgu siinjuures mainitud, et suur osa nende igapäevatööd on tavaline silmamoondus ja puht tähelepanu kaotamise abil teostatavad trikid. Aga ühel momendil ja teatud raskusastmes nad sisenevad vaimsesse sfääri. Nad kogevad ebamaiseid värinaid oma kätes, hääles on noot ja toon sarnane kui Jumala vägi inimesi tabab ja läbib. Saatan kopeerib Jumala ehtsat väge! Saatan on vaid valetaja ja suudab genereerida valesid. Nende trikid müüvad hästi ja palju on selle juures show elemente ja asju ning see toob kenasti raha sisse.

Criss Angel – üks tuntumaid, kes on ka tänavatel väga aktiivne. Omab omanimelist teleshowd ja ajab kena raha sellega kokku.  Ilmselgelt okultismiga tegelev mees, tihtipeale küüned musta lakiga lakitud ja erinevad muud surmakultuuri sümboolikaga kaetud. Saatan kopeerib Kristuse Ihule antud mudelit. Kes peaks olema tänavatel, panema haigete peale käsi ja kuulutamaks häid sõnumeid. Saatan utsitab oma jüngrid ja trikimehed tänavatele, et inimeste tähelepanu ja meeli kõige muuga, kui Jumala reaalne päästev ja elumuutev vägi paeluda.

http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA – kõnnib vee peal. Selle triki üle on palju räägitud ja vaieldud kõikjal maailmas. Transi seisuses ja deemonlikus väes ei ole ka see asi võimatu nagu ka seintest ja klaasidest läbimine. Trikki pelgalt Youtube-s vaadatud 2450596 korda, see näitab meile, miks need asjad toimuvad.

http://www.youtube.com/watch?v=4IwcBADkz3w – läheb läbi klaasi. Sellest järgmine tase on transformatsioon ehk „Star Treki“ teisaldustrikk. Jumal liigutas nii evangelist Filippust ühest kohast teise, seda on ka hiljem ajaloos olnud, kus jutlustajad on vaimus mujale tõstetud. Trikki pelgalt Youtube-s vaadatud 1113607 korda!

http://www.youtube.com/watch?v=weQjBJ3Lm_M  – sarnast trikki suudavad paljud kagu aasia okultismiga seotud vaimuhiiglased, loomulikult deemonite abil! See ei ole nali kallikesed. Olen ise kuulnud oma kõrvadega, kuidas kord ühel seansil üks nõid tõstis vihahoos ühe skeptiku lae alla.

http://www.youtube.com/watch?v=y7ivSzwMbS8 – suveniiripoes raamitud klaasi tagant liblikas pannakse naise peale tätoveeringuks.

http://www.youtube.com/watch?v=R98Bscio13w – teeb vee õluks. Kas mitte ei meenu üks Piibli imedest, vesi veiniks. Saatanl ei ole probleem sekkudaka füüsilisse sfääri, kui talle luba antakse ja on andunud jüngreid.

http://www.youtube.com/watch?v=JY_JcjhYUyQ – sa ikka vele ei usu, no vaata uskmatu Toomas, see ei ole nali.

http://www.youtube.com/watch?v=rnv6TMPw7j8 - hüpnotiseerimine pljastab selle mehe allikaid, seeo nsaatnast. Eriti hoiataks inimesi hüpnotiseerimise eest, selle käigus võib inimene SEESTUDA, ma olen seda ise näinud. Lapsepõlves üks poiss hüpnotiseeris teisi ja väga jubedaid asju sündis. Pan toolide vahele lamama ja kari poisse hüppas otsas. See keda hüpnotiseeriti jäi hiljem haigeks ja sees keeras kogu aeg .- deemonid hakkasid hiljem avalduma.

David Blaine –  ka noor kaarditrikkide ja eelkõige tänavatrikimehe kuulsusega särav täht, kelle osad trikid ei ole pelgalt silmamoondus ega „uups varrukasse kukkus“ ärakaotamised jms. Kõva konkurent C.Angelile ja tegeleb väga hämarate trikkidega. Materjalist ja õige ateist loomulikult naerab selle peale ja püüa loomuliku mõistusega vaimset maailma lahti seletada, aga äratus JAH SAATANA JA DEEMONITE MAAILM PÄRISELT OLEMAS ja nad võivad luba saades ka avalduda.

http://www.youtube.com/watch?v=jei1uBFyafU – füüsiline ime, tühi õllepurk täitub vedelikuga ja kork tekib peale

http://www.youtube.com/watch?v=9Kl9tdu7qRA – kodutu tassi tekivad mündid. Trikk? Võimalik aga saatanl ei ole seda keeruline teha!

http://www.youtube.com/watch?v=BnVqdF68yIQ - viskas kaardi pudelisse

David Copperfield – rohkem tuntud kui illusionist ja mustkunstnik. Ometigi on tunnistanud, et järgib salajasi pimeduse retsepte ja kasutab „abilisi“. Kindlasti ei ole mehega asjad korras ja praktiseerib deemonlikku maagiat, mida ei näidata nendel mass monyshowdel. Ka Eestis käinud ja sellist raha-lava showd teinud, ning meie teleekraanidel kunagi näidatud.

Cyril Takayama - Neid on maailmas ka teisi, väiksemaid tegijaid.

http://www.youtube.com/watch?v=hRmTUV_g21Y - see Korea noormees, tal ei ole vaimselt paberid korras!

Kes ei usu ikkagi, see lugegu raamatut. Nõrganärvilistel ja kes ei tunne oma meelevalda Kristuses, neil ei soovita seda raamatut vaid uudishimuks lugeda, liiga vastik! Aga see on kohutab reaalsus!

Ma olin nõid - Doreen Irvine
http://pood.usk.ee/index.php?act=viewProd&productId=91

Aaroni kepp peab tõusma - meelevalla ja võidmise mantel, et raputada füüsilist sfääri!

Sina Kristuse järgija, käi oma NIME vääriliselt, keegi kes on võitud ja käib Võitu jälgedes. Jumala vägi elab iga Kristlase sees, see on vägi, mis vabastab seotuid ja rõhutuid, mis tervendab ja puhastab, uuendab ja taastab, tõstab üles ja kinnitab. Jumal tahab voolata oma rahva läbi Oma Vaimu läbi, et maailm väiks saada osa Tema väest.

Apostel Paulus hindas kuulutustööd üsna selgelt ja napisõnaliselt:

1.Ko.2,4-5 Ja minu kõne ja minu jutlus ei olnud inimliku tarkuse meelitavais sõnus, vaid Vaimu ja väe osutamises, et teie usk ei oleks inimeste tarkuses, vaid Jumala väes.

Kristlik kuulutustöö ja evangelism ilma väeta on mõistuseusu põllumaa kobestamine. Jumal tahab aga, et Tema sulased tema väes kuulutavad väes. Imed ja tunnustähed järgivad neid, kes usuvad! Osad on võtnud kahtleja või pilkaja rolli, saatan on nad sellesse ametisse kutsunud. Pane tähele neid, kes pilkavad Püha Vaimu ilminguid, väeavaldusi, liikumist nad võivad röövida su usu ja see on tee kultuurikristlusele omasele MÕISTUSEUSULE, kus ei ole enam täna Elavat Jumalat vaid on mineviku ja tuleviku Jumal, kes kunagi ammu liikus ja tulevikus teeb seda ja toda.

Üks kirjakoht, mis on mul veel südames jagada:

Mt.12,28 Aga kui mina Jumala Vaimuga kurjad vaimud välja ajan, siis on juba Jumala riik teie juurde tulnud.

Millega mõõtis Jeesus Jumala riigi ja vaimuliku reaalsuse – Jumala abi ja väe esiletulekut? Osad kristlased aga ei teagi midagi deemonitest, sidumisest või veel hullem on religioonikristluse poolt ära „marineeritud“ ja nüüd ligunevad leiguse kõntsas – purki pistetuna ja mõju omamata oma soolatünnis (sinu lähikondlased ja maailm, kus sa pead soolaks olema). Millega täna kristlik maailm mõõdab vaimulikkust? Aumärkidega, tuntusega, hea reputatsiooniga, kellel rohkem liikmeid, kellel ilusam hoone, kellel rohkem koguduses teenimistöid – raha – võimalusi – suurim ülistusbänd. Paljud siiberdavad kogudustest kogudusse otsides nö. VÄGEMAVAMAT ja PARIMAT kogudust. Loe ühte sõnumit - suhkruvati Kristlus! Jeesus peegeldab meile midagi muud! Apt. 10,38 – see on tegelikkus, Jeesus on seesama täna - Halleluuja!

Mt.12,29 Või kuidas võib keegi minna vägeva kotta ja riisuda tema riistu, kui ta enne ei seo seda vägevat? Alles siis ta saab riisuda tema maja.

See planeet on kurja võimuses. Et siin võtta tagasi Jumalale tema omandit (inimesi) ja tuua isa kotta kadunud poegi ja lambaid, selleks on vaja väge! Seda ei saa mõistusepööramise ja inimlikult kiibitsedes. Sajad ja tuhanded on seotud, nad vajavad vabanemist Jumala väe poolt. Jumal tahab läbi oma nõtrade astjate valda oma vabastavat Väge ja muuta inimeste elusid. Selleks aga tuleb sul ja mul tunda Püha Vaimu isiklikult ja osata voolata Temaga.

Ettevaatust väeta evangeelium! Eestimaad on liiga kaua painanud väeta evangeelium või selline nõrk evangeelium. Mitmed jutlustajad ja jumalamehed on selle maale andnud prohvetliku sõna – evangeelium väes, teil on olnud liiga nõrk evangeelium! Jeesus ELAB!  Mida Piibel räägib? Ro.1,16 ja 2Ko.10,3-5, Jr.23,29, L.147,18 Jumala Sõna, kui seda segada innukusega, Püha Vaimu väega, palvega, armastusega, usuga saadab korda suuri asju!

Oodates mil õiged tõusevad ja liiguvad Võitu jälgedes ja väes, Jumala eesmärkide ja plaanide täideviimiseks. Et vangid saaks vabastatud ja ikked ära kistud tuhandete üle. Pane ennast valmis ja saa küpseks, õpi meelevalla ja usu sõnumit (osad on selle aknast välja visanud) see on vundament millele Kristus ehitab oma sangarid, kes saavad liikuma Võitu väes!

Püsige Tões ja katsuge kõike läbi, ärge laske endid eksitada!

Armastuses ja Tões ning usus Jeesusesse Kristusesse ja andes au Jumala Isale, kui Tõelisele Jumalale

vend Robinson Crusoe
E-mail: rcrusoe [ätt] usk.ee
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #2 on: 24.05.2007, kell 09:04 »

Vabandan näpuka eest. Mitte Jürgen Ligi  Tongue vaid Jürgen Veber  Smiley ikka vahel juhtub. Ei ole ta saate fänn ja ei olnud ta nime pähe õppinud.
Logged

StrikeTheDark
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 74


Oot ma mõtlen veel...


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #3 on: 19.07.2007, kell 15:03 »

Tsiteerin:
"Saatan nägi ohtu ja aimas halvimat (et ei saa enam vaevata jumalarahvast)ja püüdis kõigest väest kopeerida ja esile manada võltsimesid ja tunnustähti! Eesmärgiks, et petta ja hämada. Tulemuseks oli see:"
--------------


Miks võltsimed? Piibel ei räägi ju, et võltsimed! Imed nagu imed ikka.
Nii seal pool barrikaadi, kui siin on üks ja sama vaimumaailm, lihtsalt tegija vaim on erinev.
Usu printsiip on universaalne. Jeesus rääkis, paljudel juhtudel usut kui sellisest. Ta ei rääkinud, et kes usub Jeesusesse, suudavad teha imesid ja tunnustähti, vaid lihtsalt uskujaid saadavad tunnustähed. Nii paljusid Jeesus aitas ilma, et nad kunagi aktsepteerisid teda, kui Jumala poega. Inimesed saavad terveks oma usus ka ilma selleta, et nad uuesti sünnivad.   Maailmas on tihtipeale usku rohkemgi, kui koguduses ning inimesed oma usuga saavutavad rohkem, kui kristlased "uskudes" tõelist Jumalat!
Allolev kirjakoht väga selgelt tõestab, seda et ka okultistid teevad imesid, kuid Jumalarahval on keelatud nende meetodeid kasutada. Lihtsalt Jumala rahvale on okultism keelatud, kuid see ei tähenda seda, et seda pole olemas.

5. Ms 18
Ebausu ja valeprohvetite keeld
9 Kui sa jõuad sellele maale, mille Issand, su Jumal, sulle annab,
siis ära õpi tegema nende rahvaste jäledusi!
10 Ärgu leidugu su keskel kedagi, kes laseb oma poega ja tütart
tulest läbi käia, ei ennustajat, pilvestlausujat, märkide seletajat
ega nõida,
11 ei manajat, vaimude ja tarkade küsitlejat ega surnutelt nõu otsijat!
12 Sest igaüks, kes seda teeb, on Issandale jäle, ja nende
jäleduste pärast ajab Issand, su Jumal, nad ära sinu eest.
13 Ole laitmatu Issanda, oma Jumala ees!
14 Sest need rahvad, keda sa ära ajad, kuulavad pilvestlausujaid
ja ennustajaid, aga sinule ei ole Issand, su Jumal, selleks luba
andnud.


Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #4 on: 20.07.2007, kell 12:15 »

Tsiteeri
Miks võltsimed? Piibel ei räägi ju, et võltsimed! Imed nagu imed ikka.
Nii seal pool barrikaadi, kui siin on üks ja sama vaimumaailm, lihtsalt tegija vaim on erinev.
Usu printsiip on universaalne.


TEGIJA VAIM! Rohekem kui tegija vaim - võidmine - meetodid ja eesmärk on TOTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALSELT erinev, neid asju ei saa eriti võrrelda kui vaid selle tasapinnal et midagi juhtub, kuna saatana võltsimed on just sp. võtsid et neil ei ole sisu, tegu ja eesmärki - need on ajukad.

Tsiteeri
Jeesus rääkis, paljudel juhtudel usut kui sellisest. Ta ei rääkinud, et kes usub Jeesusesse, suudavad teha imesid ja tunnustähti, vaid lihtsalt uskujaid saadavad tunnustähed. Nii paljusid Jeesus aitas ilma, et nad kunagi aktsepteerisid teda, kui Jumala poega. Inimesed saavad terveks oma usus ka ilma selleta, et nad uuesti sünnivad. 


EI JEESUS EI RÄÄKINUD SELLISEST USUST VEND! Usk ei ole possom-tossom, et laks töötab, sulle saab mis sa ütled! EI need asjad töötavad VAID JUMALA TAHTES! vaid need asjad töötavad mis on allutatud Jumala tahtele ja täisulikule plaanile.

Näiteks:

Jumal kuuleb vaid palveid mis on VAID TEMA TAHTEGA KOOSKÕLAS; muu Temani ei jõuagiiiiii! Ta ei tegele seal spämmi filtreerimisega 10 000 000 jampsi ja seal siis 100 õiget asja! Ei need ei jõugi temani kui ei ole Tema tahtega palutud! Mis tõestab, kirjakohti, - palun väga:

1.Jh.5,14
Ja see on see julge avameelsus, mis meil on tema ees, et kui me midagi palume tema tahtmist mööda, ta kuuleb meid. 

1.Jh.5,15
Ja kui me teame, et ta meid kuuleb kõiges, mida me palume, siis me ka teame, et meil on käes need palved, mis me temalt oleme palunud. 


Tsiteeri
Maailmas on tihtipeale usku rohkemgi, kui koguduses ning inimesed oma usuga saavutavad rohkem, kui kristlased "uskudes" tõelist Jumalat!

Sa ajad OKULTISMI ja positiivse ja eesmärgikindla - optimistliku ellusuhtumise - nägemuse sassi totaalselt teise asjaga!

OKULTISMIS ei ole asi absoluutselt usus vaid inimeste meeled on seal pimestatud ja nad ajavad seal KESKENDUMISE juttu, kõik budismis, joogas, maagias, nõidadel ja spiritistidel ja senistitiividel on nö. vaimu tervaks ajamine, et nad oleks lainel ja kuuleks neid abilis, - deemoneid - hääli ja jõude kes neil aiatavad neid üleloomulikke asju teha. Jah see sarnaneb ka valguse maailma printsiipidele, kuna saatan kopeerib. Kristlased saavad ka käija võidmises, kui nad käivad Püha Vaimuga koos ja on avatud ja kuuleka. Spiritididel ei ole usuga suurt midagi pistmist seal on asi TUNNETUSES - MAAVÄLISE JÕULE keskendumisele, et see konsertreerida kindlasse punkti, mis saab olema läveks ja toob esile soovitu!

Püüa mõista seda vend - see ei ole Jeesuse räägitud USK, kuna Tema rääkis usust mis tuleb Jumala Sõnast ja töötab - toetud ja püsiv vaid TÕOTUSTE peal. Näita mulle spiritisti ja maagi kes seisab tõotuse peal ja liigub isa täiuslikus tahtes. Kui näitad siis võiks öelda, et näed kasutab Jumala usku ära! Aga seda ei saa mitte kunagi ära kasutada, kuigi paljud - osad kristlased seda tahaks vahel teha!

Ilmutuse valgust teile õed ja vennad!

Aga see teema on sii8s need trikimehed. Olen viimasel ajal mitme venna ja õega rääkinud ja üks asi on selge Jürgen Veeber on seestunud mees või mees-poiss kes tegeleb maagiaga ja tal ei ole päris puhtad illusiooni trikimehe paberid vaid ta on laskunud teisle tasemele, mis on VAIMNE mis ei ole enam illusiiooniline silmapete!
Logged

StrikeTheDark
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 74


Oot ma mõtlen veel...


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #5 on: 20.07.2007, kell 16:24 »

Sinu kommentaarist järeldan, et sa ignreerisid minu tsiteeritud kirjakohta toorast.
Pole loogiline keelata seda, mida pole võimalik teha.
Kuradil on meelevald maa peal
(ef 6:12 Meil ei tule ju võidelda inimestega, vaid
meelevaldade ja võimudega, selle pimeduse
maailma valitsejatega, kurjade taevaaluste vaimudega.),
mis toimib samal põhimõttel nagu Jumala puhul. Põhimõte on üks - usk ning suhe.
Usk on sihipärane sirutumine või liikumine nähtamatu poole.
Ennetades võimalike mõttekäike, ütlen kohe, et ma ei väida, et kurat oleks tugevam või omab ta midagi, ilma, et Jumal lubaks!

Idee on selles, et Jumal armastas meid veel enne, kui me saime kristlasteks, enne kui me sündisime jne
Seetõttu, inimesed saavad terveks ka okultistide läbi kui nad vaid usuvad, või lihtsalt ahastades südames hüüvad teadmata ise kelle poole abi järele. Kui mõista seda lihtsat asja, et Jumal on ka isa, siis saab selgeks ka põhimõte.

Okultistid on vaimus suhteliselt pädevad isikud, kes saavad pihta teatud seaduspärasustele jne. Nagu on olemas füüsika seadused, mis mõjuvad nii kristlastele, kui mitte kristlastele ühesuguselt (Jumal laseb päikesel paista nii heade kui kurjade peale jne). nii ka vaimsed seadused. Piiblis on palju näiteid, kus Jumal tervendas nii neid, kes usukusid Jeesusesse, kui Jumala pojasse, kui ka neid, kes ei uskunud (lugu 10 pidalitõbise ja paljud teised näited). Jeesuse ümber koondusid inimsed samamoodi nagu okultistide ja valeprohveti ümber, et saada terveks ja lahendada oma muud olme probleemid. Paljud neist ikka nii väga töde otsisid. Kui ikka ristilöömiseks läks, siis tuhandetest oli ainult mõni jünger alles.Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #6 on: 20.07.2007, kell 17:54 »

Tsiteeri
Sinu kommentaarist järeldan, et sa ignreerisid minu tsiteeritud kirjakohta toorast.
Pole loogiline keelata seda, mida pole võimalik teha.

Ma ei ignoreerinud vaid ma lihtsalt tahtsin et sa vaataks ja näeks veidi teise nurga alt. Ei saa panna Jumala liiki usku kokku ühendust - nõidusekunsti pimeduse maailma asjadega. Nad tunduvad sarnased aga tegelikult ei ole on oma olemuslikult 180 kraadi erinevad! Midagi jah on sarnast, n. kuidas liigub võidmine ja muu asjad aga põhimõtteliselt on need erinavd, eesmärk, viis, meetodid jms.


Nagu sa panid tähele, ma pigem esmapostituses kutsun üles avama silmi, see ei ole pettus! nad PÄRISELT ka lendavad õhus! Oh jaa vend, ka see pimeduse maailma pimedam pool on reaalsus!

Kuradil on meelevald maa peal, mis toimib samal põhimõttel nagu Jumala puhul.

No ütleme peaaegu ...

Põhimõte on üks - usk ning suhe. Usk on sihipärane sirutumine või liikumine nähtamatu poole.

EI ole! Piibellik termin oleks suhtele LEPING! Me oleme verelepingus Jumalaga, mis on sõlmitud Jeesuse ohvriga. Piibli mõiste on LEPING! Usk aga on nö. vaid Jumala usaldamine ja Tema öeldu põhjal tegutsemine! Seega Piibel defineerib üsna põhjalikult ka usu olemuse ja selle tegutsemise raamistiku! Aabraham uskus Jumalat, olles täiesti kindel-julge, et Jumala teeb MIDA? Seda mida on TÕOTANUD! See on piibelliku usu alus! Jeesus ütles Peetrusele TULE - tõotus - lubadus!

Seetõttu, inimesed saavad terveks ka okultistide läbi kui nad vaid usuvad, või lihtsalt ahastades südames hüüvad teadmata ise kelle poole abi järele. Kui mõista seda lihtsat asja, et Jumal on ka isa, siis saab selgeks ka põhimõte.

Neid kes suudavad vaid enesesisenduse ja mõttejõu tühjendamise jms. meetoditega mingisse alateadliku - inimeses peidus oleva jõuni (see on muide olemas, langenud inimesed seal surigivadki) neid on maru vähe ja seda esineb vaid üsna askeetlike eluviisidega munkadel Kagu-Aasias. ENAMUS kordi aga üleloomulik

Sul on vaja mõista, et VAIMSES MAAILMAS ei sünni midagi TASUTA! Sellel teemal oli meie foorumis kunagi huvitav arutelu! Jus et tasuta lõunaid ei ole olemas. Ei sünni midagi seal NENDE USU läbi, selleks et vabaneb üleloomulik vägi peab keegi olema kellt see tuleb ja mis hinnaga, kes maksab lõivu ja kes plekib selle kinni! Saatana maailmas vabaneb vägi samamoodi, keegi peaks midagi tegema ja kinni maksma selle. Ei ole olemas 3 osapolt peale Jumala väe ja saatanliku väe, mingi hea energia, mida saavad osad kasutada kes siis tahtejõu kes siis "nn. usu" läbi. Ei ikka ole päris nii! Inimese enda teha on jah üks valdkond: mees saab söönuks oma huulte saagist, st sõnad on nagu kütid - nooled ja toovad esile elus selle milleks ja kuidas sa need välja saadad + rida teisi vaimseid seadusi, mis töötavad inimeste kasuks - aga need Jumala vaimsed seadused töötavad jällegi vaid Jumala tahtes ja lubatud piirides.

1) Jumal ja tema sfäär - kahjuks ei viitsi üks osa sinna pääsemiseks oma usukätte kasvatada ja nad on suutelised vaid riisikübemeid tõstmaks, musklitest on asi kaugel.
2) Jumala seadused ja igavesed rajad, milledel on kindlad piirangud
3) Saatana ja lanegnud inglite sfäär - ka neiul muide on piirangud ja seal on korratus ja see kuningriik on iseenda vastu, sp. ei ole seal püsivat ja jäävat vilja ja on kohutavalt kaootiline ning virvendus.

Tsiteeri
Okultistid on vaimus suhteliselt pädevad isikud, kes saavad pihta teatud seaduspärasustele jne. Nagu on olemas füüsika seadused, mis mõjuvad nii kristlastele, kui mitte kristlastele ühesuguselt (Jumal laseb päikesel paista nii heade kui kurjade peale jne). nii ka vaimsed seadused.


Vaimsed seadused on Piiblis, mis on väljaspool seda on spekulatsioon ja käib nö. laksu alla: see on vaimse maailma tagauks ja NEETUD on igaüks kes sealse ukse kaudu omi asju ajab!

Piiblis on palju näiteid, kus Jumal tervendas nii neid, kes usukusid Jeesusesse, kui Jumala pojasse, kui ka neid, kes ei uskunud (lugu 10 pidalitõbise ja paljud teised näited).

Millest sa räägid kulla mees? Et Jeesus palus Isa poole ja seal kohas oli inimesi, kes näiteks sama ajal laisd iidse Egiptuse ebajaumala mantrat ja siis kuna Isa vägi langes said ka nemad tükikese? Me koguduses kunagi ie palveta eestpalvesoovide eest tõsiselt, kus palutakse et me pealume inimese eest aga kui see inimene ei tea et ta eest paluti! Kui ta ise palub et tehke seda või kui keegi räägib me teeme seda su eest siis palume ja siis on ka üldjuhul ka kohe tulemused! MIKS NII! Kuna inimesed kirjutavad selle 100x enne mingi karismaatlise ja kuldlokkidega kirurgi, tähtede seisu ja teab mis jaburudse arvele- Jumal aga oma AU KELLEGIGA ei jaga! Seega su väide on vale, ei ikka saanud küll niisamad osad Jeesuse teenistuse järgi terveks. Ühe tiigi ääres võis olla kuni 3000 haiget vedelemas! Jeesus kutsus ühe neist sealt surmalehast välja ja tegi terveks! Vaid 1 tegi!!!!

Tsiteeri
Jeesuse ümber koondusid inimsed samamoodi nagu okultistide ja valeprohveti ümber, et saada terveks ja lahendada oma muud olme probleemid. Paljud neist ikka nii väga töde otsisid. Kui ikka ristilöömiseks läks, siis tuhandetest oli ainult mõni jünger alles.

Tõde on selles olemas, et saatan sõelus. Aga kes sulle nii negatiivse pildi küll mananud on? Mõni haletsejast ja alavääruskompleksis jutlustaja? Jeesusel oli ikka rohkem kui mõni jünger. Tal oli muide lisaks 120 veel jüngreid! Ta pani aluse ka üsna suurele Jumala liikumisele. See et enne ja peale ülestõusmist neid ei loetleta ja ei mainita ei tähenda et neid polnud olemas. Muide nne ta sündi olid inimesed, prohvetid jt. kes teadsid väga hästi mis ajas nad elavad, kes on sündimas ja mis toimub! Aga maailm - juudid üleüldiselt rahvusena jah ei tundnud kannatavat Messiat ära, see on tõsi. Ja just nö. "religioossne" juudi kamp ei tundnud ära vaid lausa põlgasid!

Mul on ettepanek, jääme teemasse! St mustkunstnikud ja illusionistid jams. teles, meedias ja veebis aferistid! Seda teemat loevad paljud, kes sel teemal on kimpus ja probleemides või imetelevad neid MAAGE!

HÄMMASTAV ON SEE, et osad kristlased ei ole mitte Jumala asjades skeptilised (imed, väeavaldused ja üleloomulikud asjad) vaid isegi saatana maailma ja väe suhtes. Aga mis siis saab kui me külas, alevis, linnas astub esile selline tegelane kelle on kraad kangeb saatana laks kaelas nagu oli Egiptuses vaarao abilised - nõustajatel - maagidel. Kes suutsid pea igat JUMALA JUBEDAT NUHTLUST matkida! See ei ole nali, need mehed tegid kaigastest ussid, jah on imeväike võimalus et nad olid illusionistid aga see on välistatud, kuna tänapäeval on ka Indias mees kes võtab õhust asi ja rikub füüsikalsi seadusi.
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #7 on: 04.10.2007, kell 20:07 »

Meie foorum vajaks tõesti Kanal 2 õhtuses Reporteris eraldi rubriiki, kus vahel siis lihtrahvale "USKLIKEST LOLLE " eksponeerida. Hundid söönud ja lambad ka siis rahul! Nimelt on valel naerureklaam ka reklaam ja töötab üsna hästi!

 bye2

Aga KUSTKOHAST KAEVATI VÄLJA SEE  TEOLOOG! See teoloog vist ei tunneks SAATANAT ennast ka ära, kui see tuleks tänaval vastu punased sukad jalas ja roosa miniseelik seljas! Kust kargavad välja sellised vaimset maailma mitte

Jürgen ei eitanud oma seost vaimse maailmaga, hakkas sogama et aga see võib olla ju KÕIGEKÕRGEMA jõud. See poiss ei ole puhas poiss. Kuigi enamus trikek on tal puhas illlusioon, kähkukas-petekas. tähelepanu hajutamine jms. on tüüp seotud vaimse maailmaga. Raadio 2 ta seda ka tõestas, kui hakkas kohe seal kõnelema teemal: Jeesus Kristus oli kõva illusionist, Pilaatusega mestis tegi risrtilt kaotamise triki jms. Asoo! Ja nii lambist jutt jookseb, kellel Vaim on see tajub allikat!

Eestis korrutatakse Copperfieldi jms. kes on nö. poisike võrreldes Criss Angel ja David Blaine kõrval. Viimased teevad MATERJALISEERIVAD ASJU - otsene maagia - deemonite kaasabil füüsika seaduste murdmine!

Trikimehega seonduv temaatika on hea põhjus rääkimaks teemal: kas vaimne maailm on reaalne. Kagu-Aasias pühad mehed, preestrid jt. on neid asju pidevalt teinud. Vaimsel maailmasl on tagauks, aken millele on Jumal trellid ette keevitanud ja pannud keelu sealtkaudu abi saada ja sellega tegeleda! Mine uksest sisse - see on Jeesus Kristus!

Vaata videot

Tervitusi Kanal 2 meeskonnale ja edu Reporteri tegemisel!

 ca

Logged

Robert
Moderaator
Algaja
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 88


Otsige, leidke, pöörduge kuniks veel aeg antud on!


Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, m
« Vasta #8 on: 19.10.2007, kell 23:30 »

Nagu ma jutu järgi olen aru saanud, siis on igasugune algtaseme trikikunst ka ohtlik. Et see võib avada sind saatanale? Ma pean tunnistama, et ma ise tegelsin varem trikikunstiga aktiivselt, nüüd on see hoog raugenud. Omateada ei kasutanud (ega hakka kasutama ka) ma mitte mingeid vaimseid jõude ega manamisi jms. Lihtsad illusioonid ning sõrmeosavus. Sellest tasemest kaugemale ma ei kavatse minna ning ma loodan, et ma ka oma teadmata ei lähe, sest ma olen jumala oma ellu vastu võtnud ja loodan, et ta hoiatab mind kui peaks nii juhtuma.
Üleüldiselt tahaks ma teada, kas jumal üldse lubab sellise trikikunstiga tegeleda(algtase - ehk mitte üleloomulike jõudude kasutamine)? Kuna see on puhas inimeste petmine, siis ma kaldun arvama, et ta ei taha, et ma selliste asjadega tegeleks. Ja sama küsimus ka kaardimängude kohta - koolis saab vahetundide ajal sõpradega ikka potiknoid mängitud, raha peale pole ma omateada ühtki kaardimängu mänginud. Pokrit ei oska üldse ning ei taha õppidagi. Ema rääkis mulle et talle oli keegi öelnud, et kaardimängud ei ole head ja võivad halvasti mõjuda. On see tõsi?
Logged
KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, m
« Vasta #9 on: 20.10.2007, kell 19:58 »

Tegelikult on võimalik ju kohe vaimsusest aru saada millega on tegu isegi kui need imed on ehtsad.
Olin ise tunnistajaks kurvale tõsiasjale ühel EKNK noorte täiskasvanute koosolekul kui seal kõneles JKK. Kurvaks tegi mind aga just see et ennem Jumala ülistamist kutsuti ette keegi paide lihtsaid trikke osav kristlik vend kes tegi paar "harjutust" ja siis alustati ülistusega ja peale jutlust tegi taas see mees paar harjutust. Kellele sellisel juhul au läheb ja keda respekteeritakse rohkem? Minu arvates saatanat mitte Jumalat. Jube täiesti.... ausalt öelda ei uskunud ma oma silmi...
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #10 on: 21.10.2007, kell 00:20 »

Tere hilisõhtust

Tsiteeri
Nagu ma jutu järgi olen aru saanud, siis on igasugune algtaseme trikikunst ka ohtlik.


Reporteris ka väänati seda esmapostitust ja öeldi, kristlaste foorum peab seda Eesti trikimeest saatanaks vms. Jama! Kes kus seda väitis! Loomulikult on osa nippe ja trikke nö. süütu tähelepanu hajutamine ja selline seltskonnas trikk. Aga üldjuhul tahetakse edasi jõuda ja arendada asja.

Ka Harry Potter on paljude jaoks vaid mäng aga lastes kasvab soov kogeda - saada sama tase, olla võlur jms. Võlurid, maagid jt. on ajaloos alati Jumala poolt nahutada saanud - neetud, peamine põhjus, nad pöörduvad abi saamiseks vaimse maailma tagaukse juurde, kust ka "mingit" närust abi muide olemas on.

Tsiteeri
Et see võib avada sind saatanale? Ma pean tunnistama, et ma ise tegelsin varem trikikunstiga aktiivselt, nüüd on see hoog raugenud. Omateada ei kasutanud (ega hakka kasutama ka) ma mitte mingeid vaimseid jõude ega manamisi jms. Lihtsad illusioonid ning sõrmeosavus. Sellest tasemest kaugemale ma ei kavatse minna ning ma loodan, et ma ka oma teadmata ei lähe, sest ma olen jumala oma ellu vastu võtnud ja loodan, et ta hoiatab mind kui peaks nii juhtuma.

Tore, piirdu vaid nö. kiirete näppude - tähelepanu hajutamise trikikestega, mida oma semudele teha ajaviiteks. Muide ega selle vaimse maailmaga kontakt polegi nii LAMBIST ja lihtnme. Nagu Jumala maailmas (riigis) jms. on ka saatana süsteemis vaja selleks KUTSUMIST - VALIKUT jms. asjade kokkulangevusi. Keegi lihtsalt ei hakka päevapealt lambist asju materjaliseerima, võimatu! Samuti muide see sama Criss Angel see vana ju rikub füüsika seadusi. Aga ometi on isegi seal trikukunstis oma seaduspära ja süsteem kuidas see tegutseb, neil ei ole antud väge et lotonumbreid jms. saada. See töötab vaid väga kitsal alal.

Tsiteeri
Üleüldiselt tahaks ma teada, kas jumal üldse lubab sellise trikikunstiga tegeleda (algtase - ehk mitte üleloomulike jõudude kasutamine)? Kuna see on puhas inimeste petmine, siis ma kaldun arvama, et ta ei taha, et ma selliste asjadega tegeleks. Ja sama küsimus ka kaardimängude kohta - koolis saab vahetundide ajal sõpradega ikka potiknoid mängitud, raha peale pole ma omateada ühtki kaardimängu mänginud. Pokrit ei oska üldse ning ei taha õppidagi. Ema rääkis mulle et talle oli keegi öelnud, et kaardimängud ei ole head ja võivad halvasti mõjuda. On see tõsi?

Ma leian, et on kümneid ja kümneid ajaviite harrastusi ja alasi mida selle asemel praktiseerida. Nojah, lapsepõlves on mõnele poisile väga IN kui ta teab 1-3 trikki ja saab klassikaaslaste käest selle ohke: aaaa jms. Aga sa vastasid ise küsimusele - see on petmine! Kui trikimeest on siin ja seal reklaamitud, siis ma olen ikka lastele öelnud, see pn PETUMEES, ta hämab, petab ja valetab. Enamus trikke on tal puht illusioon ja hämamine (ei välista ka video editit).

Olge õnnistatud!
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #11 on: 29.10.2007, kell 23:44 »

        Meie ühiskonnas on suurenenud okultsed tegevused. Me ei tohi unustada kuradi kurja tööd 
  ja  PEAME selle KURJANA HÜLGAMA! Joh. 10:10   
  Saatana rünnakutele TULEB vastu seista julgelt, tuleb asuda vaimsesse võitlusesse.
  Kuidas kindlaks teha, kas oleme rajalt palju kõrvale läinud või otseselt vaenlase rünnaku all?
  Kui vaenlane ründab,  kaasneb sellega hukkamõist ja näiliselt pole pääsu.   
  Hukkamõist toob lootusetuse jne. Kuid...Püha Vaimu kaasabil ma võin siiski oma patu üles     
  tunnistada ning andestuse ja puhastuse vastu võtta Jeesus Kristuse loal.   @ 
  Kui oleme palvetanud kaua ja see ei anna tulemusi ning olukord ei lahene, see võib tähendada,
  et    Jumal kasutab asjaolusid meie ISELOOMU muutmiseks, õpetamiseks - see võtab aega.
  Järjepidev palve (eestpalved) muudab saatana jõuetuks ja rünnakud peatuvad. Teinekord   
  küsime : "Jumal, kas see on kiusatus, proovilepanek või rünnak?"   Sad   TULEB LÄBIDA JULGELT
  KÕIK!   
  Palju oleneb ka , kes teeb sinu eest eestpalvet, olen kogenud eestpalvetest suurt abi !
   Tänu, tänu Jumalale!
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #12 on: 28.10.2009, kell 17:27 »

Nad on siin! Nad on kohal, kõlas üks prohvetlik hoiatus.

Tarantula - Yigal Mesika
Ateistid närigu seda, skeptiku seffidel võtab ikka juhtme kokku - see tüüp ja taolised kes on viimase paari aastaga esile kerkinud on ikka juba nö. vaimumaailma tase, liiguvad juba deemonlikus sfääris milles isegi gravitatsiooni jõud ei ole midagi! See ei ole silmamoondus ega silmapete vaid otsene deemonlik võlukunst!

Olen kunagi olnud ühe noortekamba liige, kus ühel poisil oli hüpnotiseerimis võime ja kes olid tundlikud need ta selle väega ka magama pani ja siis nende peal igasuguseid lollusi tehti. Kes ei uskunud seda värki neile tehti kohe eksperimentaalne etendus, kus inimestel vajusid karbid lahti mis toimub! Paljud inimesed ei saa kahjuks ikka veel aru et ON OLEMAS VAIMNE MAAILM ja ka sele tagauks ehk pimeduse pool!

Saatan on viimseil päevil tegemas kõike, et varjutada VIIMASE KOJA TOREDUS SAAB OLEMA SUUREM! Kui varjase - esimese vaimu vihma ajal (algkoguduse ajastu) juhtusid imed, siis hilise vihma aeg ehk siis teine vihm (koguduse ajastu lõpp) saab olema TOPELT!

Aga saatan ei maga - imetegude ja sarnaste vaimude osakaal on kasvamas. Igasuguseid maage, illusioniste on lausa nagu "saatana evangelistid" tegemas imesid, et rahvas ja inimesed ei võtaks mis iganes Jumalikku imet tõsiselt vaid, et neid ju juhtub näed igal pool!

Ma usun elame väljavalamise dekaadis, hilisvihma aeg on juba käes, Jumal tahab vaimuandide ja väeavaldustega liikuda. Aga suurim ilming ja väeavaldus saab siiski olema: MUUDETUD ELUD, armastus kogudustes, rahu ja rõõm Jumala kojas, siis tulevad alles imed ja tunnustähed, mis saavad paeluma! Kuna esimest 2 saatana riik järgi ei suuda teha!

Usklikud tõstke silmad üles!
Logged

Robert
Moderaator
Algaja
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 88


Otsige, leidke, pöörduge kuniks veel aeg antud on!


Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #13 on: 11.11.2009, kell 21:42 »

Ei ole ma kuidagi mustkunstnike poolt ega tegele ise sellega, aga skeptik nagu ma enamuste mustkunstnike suhtes olen, tahan alati välja uurida kuidas midagi tehti ja uurisin ka "Tarantula" puhul. Yigal Mesika Tarantula videos nähtu ei ole siiski deemonlike jõududega sooritatud illusioon. Ma ei väida, et selliseid tüüpe ei eksisteeri kes pimeduse jõude kasutavad (Chriss Angel?). Usun täiesti, et see on olemas ning et see on ka ohtlik ning ei soovita mitte kellelgi seda mitte nuusutadagi.
Kui keegi tahab mustkunstniku närvid proovile panna, kui näete teda sama trikki sooritamas, siis küsige minu käest kuidas seda tehti. Olemas video seletusega.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #14 on: 11.11.2009, kell 22:10 »

Ei ole ma kuidagi mustkunstnike poolt ega tegele ise sellega, aga skeptik nagu ma enamuste mustkunstnike suhtes olen, tahan alati välja uurida kuidas midagi tehti ja uurisin ka "Tarantula" puhul. Yigal Mesika Tarantula videos nähtu ei ole siiski deemonlike jõududega sooritatud illusioon. Ma ei väida, et selliseid tüüpe ei eksisteeri kes pimeduse jõude kasutavad (Chriss Angel?). Usun täiesti, et see on olemas ning et see on ka ohtlik ning ei soovita mitte kellelgi seda mitte nuusutadagi.
Kui keegi tahab mustkunstniku närvid proovile panna, kui näete teda sama trikki sooritamas, siis küsige minu käest kuidas seda tehti. Olemas video seletusega.

Vaatasin veebist mõningaid tema trikke, mis küll nö. illusiooni mulje ei jätnud! Viiteid alles ei hoidnud aga need ei olnud lihtsalt trikid. See video sai pandud, lihtsalt ta nime esile tuues muud ei midagi.

Ok seal on alati salvestatud videotrikke ja siis ettevalmistatud illusioonidega trikid (magnetid ja tähelepanu juhtimine jms.) aga osad on ju suva inimestelt suva esemete laenamine ja nendega trikitamine.

Muide teile trikkidest, netis oli mingi aeg üks video kus jaapanis oli nö. tänavatel trikimees kes TÕUSIS ÕHKU ja pani inimesi õhku lamama jms. tegi seda niisama pulli pärast vms. või oli selline tänavatel esineja. Skeptikutel võtaks jahedaks kui näed silme ees tüüp kerkib maasta lahti.

Robert kas pead silmas seda saiti: http://secretofmagic.com/magic-trick-video  kuidas selle sõrmuse asjaga siis on?
Logged

Leheküljed: [1] 2 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam