Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia. « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.  (Loetud 15868 korda)
Robert
Moderaator
Algaja
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 88


Otsige, leidke, pöörduge kuniks veel aeg antud on!


Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #15 on: 11.11.2009, kell 22:26 »

Niipalju kui ma olen uurinud, müüb Yigla Mesika kõikede oma trikkide sooritamiseks vajalikku varustust. Peamine mida ta kasutab on "Elastic Invisible Thread", ehk siis veniv nähtamatu niit/nöör vms. Olen ise viimast käes hoidnud ning tõesti, kui teised ei tea sellest midagi siis paneb ahhetama küll, kui sooritad mõne illusiooni sellega. Saab liigutada igasugu pisemaid objekte sujuvalt ning isegi hõljutada, ka Tarantula on eelneva põhimõttega. Laenatakse pealtvaatajalt sõrmus nähtamatu niit on seatud triki sooritamiseks vastavalt valmis, niidi otsas on "Magicians Wax" mis on erilise koostisega vaha, mida kasutatakse väga laialdaselt, et kinnitada laenatud objekte nähtamatu niidi külge. Samamoodi teeb ka ka trikki, kus annab inimesele näpu otsast elektrilöögi, ka see varustus on müügil.
Ühesõnaga, mõned tüübid teevad tõesti illusioone aga mõned nagu need jaapani omad, kes inimesi hõljutavad, see on juba väga ohtlik asi, end sellega siduda ei tasuks absoluutselt.
Kui on küsimusi kuidas mingit trikki tehti, siis küsige minult, ma kunagi väiksemana lihtsalt huvi pärast õppisin mõne triki ning uurisin kuidas suuremaid illusioone tehakse. Hea meelega paljastan illusioone, et inimesed ei elaks arvamusega et kõik "mustkunstnikud" on tõesti mustkunstnikud.

EDIT: Eip, ei ole eelnev leht. Laadisin alla otse Yigal Mesika enda video, mis antud triki varustusega kaasa tuleb.
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Ettevaatust okultistlik ja deemonlik trikikunst! Trikimees, mustkunst, maagia.
« Vasta #16 on: 15.11.2012, kell 03:42 »

Mul sama mõte! See pole mustkunst selles mõttes, mida mustkunstiks peetakse! Mul hakkas mingi kell väga paha neid tema trikke vaadates ja pärast seda ma enam ei vaadanud neid saateid, oksele ajas Huh
Logged
Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam