Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:42
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  VARIA - seda, teist ja kolmandat  |  Viiteid internetis  |  Midagi huvitavat. LXX lingileiud (täieneb pidevalt) « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Midagi huvitavat. LXX lingileiud (täieneb pidevalt)  (Loetud 20858 korda)
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Midagi huvitavat. LXX lingileiud (täieneb pidevalt)
« on: 26.05.2007, kell 09:33 »

Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Juudid
« Vasta #1 on: 13.10.2007, kell 22:50 »

Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: godtube.com
« Vasta #2 on: 23.11.2007, kell 16:48 »

Kõige kiiremini kasvav interneti lehekülg on üks  Jumalale pühendatud kristlik veebikeskkond. CBN uudiste meeskond käis külas selle veebilehe GodTube.com peakorteris Plano's Texase osariigis, et näha, mis teeb selle veebilehe nii populaarseks ja kuidas võib see olla kasulik nii üksikisikutele kui ka kogudustele. Täiesti uue veebilehe kohta on GodTube lehekülje kasv olnud fenomenaalne. Saades alguse alles sellel suvel, kasvas lehekülje külastatavus juuli kuust augustisse 973 %. Ainuüksi oktoobris külastas GodTube lehekülge neli miljonit inimest. Tänaseks on see juba maailma suurim kristlike videode edastaja. Tangle.com tegevdirektor Chris Wyatt ütles: „Meie lehele on üles laetud umbes 800 000 tundi videosid." Nüüd pakutakse veebilehel ka uut interaktiivset suhtlemise võimalust - sarnaselt MySpace'ile. Wyatt jagab: „See annab usklikele võimaluse omavahel ühendust võtta, ükskõik kus keegi parasjagu on. Sa võid oma kodu mugavusest vestelda usklikuga Hiinast või Uus-Meremaalt  - nii video kui audio vahendusel. GodTube.com'is  on registreerunud umbes 25 000 kogudust.“ Wyatt on üliõpilane Dallase Teoloogilises Seminaris, ta on taibukas nii vaimulikes kui ka tehnilistes asjades. Ta töötas mitmeid aastaid meediatööstuse südames - CBS televisioonis. Ta teadis, et GodTube tuleb teha nii kasutajasõbralikuks kui võimalik. „Tegime selle väga, väga lihtsaks ... kutsume seda 'pastorlikult lihtsaks'. Toimetaja Jason Illiani töö on jälgida, et kogu GodTube'i sisu püsiks perekonnasõbralikuna. Illian räägib: „Kõik, mis meie süsteemi üles laetakse, vaadatakse kõigepealt kellegi poolt läbi, nii et võiksime kindlad olla, et selle sisu on turvaline ja peresõbralik.“ Ka kõigil vestlus- ja muudel suhtluskeskkondadel hoitakse silma peal. Kokkuvõttes on GodTube'i missioon vabastada Kristuse Ihu kiriku seinte vahelt välja ja viia see raskesti jõutavasse maailma. Wyatt räägib: „On kogukondi ja suuri kortermaju, mis on suurte väravate taga ja nendest väravatest on väga raske sisse saada, aga kõigil on olemas arvuti, kas oma kodus või kontoris.“ Nii et evangeelium jõuab nendeni veebilehekülje kaudu. Illian räägib: „Me ei taha lihtsalt püüda inimeste tähelepanu, vaid me tahame püüda nende südant.“ Wyatt ütleb: „Sel kuul külastab meid umbes 5 miljonit inimest ja see tähendab viis miljonit võimalust jagada evangeeliumi.“

Visuaalne draamaseade  sellest, kuidas toimub päästmine. Kas pole Jumal hea ja võimas? See ongi kogu Piibli sõnum.
 Ja Set Me Free Drama
Logged

pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Midagi huvitavat. LXXi lingileiud
« Vasta #3 on: 17.03.2008, kell 20:14 »

Väga liigutav video. icon_thumright
Logged
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Midagi huvitavat. LXXi lingileiud
« Vasta #4 on: 17.03.2008, kell 21:55 »

Tere lili ja pupsik. Tore et keegi siin vahel ka midagi postitab, suur osa vaid loeb ja tarbib  Tongue seda on paljud vähemalt tagasisidet saates maininud.

Ma ise käin mitmel välismaa kristlikul + eriala + hobi foorumites aga et jääda oma identiteedi ja rahvuse - kultuuri juurde, siis ei ole midagi paremat kui ikka kodumaine ja emakeeli foorum ja kui veel ka kristlik Smiley
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Ülemaailmne ärkamise laine Floridast Lakelandist
« Vasta #5 on: 03.05.2008, kell 22:10 »

Lakelandi kogudus  Todd Bentley Roy Fields Üks õnnelikAu Jumalale, kes teeb suuri asju kogu maailmas. Ainuke tingimus, kui sa tahad ka seda, mis Jumal teeb ja kes Jumal on: VÕTA VASTU! 


Logged

Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ülemaailmne ärkamise laine Floridast,
« Vasta #6 on: 05.05.2008, kell 14:15 »

mis on kestnud juba kuu aega ja lõppu pole näha. Ei saa mitte vaiki olla. Siin midagi, mida Jumal on tegemas just nüüd ja täna. Aga ainult sisselogimisega registreeritud vaatajatele, kui klikid WATCH ONLINE  www.sc.god.tv

Üks osa kristlasi, vähemalt seni olen aru saanud - ei ühenda ennast sellise väega, tahavad nö. lahjat luri kõrrest edasi tõmmata ja rahulduvad nö. tavapärase kristlusega.. Nende jaoks liiga vali, liiga palju väge ja Sõna.

No see jutlustaja on USU SÕNA ja USU VÄGE (Joosua ja Kaaleb olid teistsugused)!

Inglitesse ja nende teenimistöösse usuvad nad ka mõnele nii agaralt, ainuke jama on et nende kodulehelöt ei saa mp3 tõmmata vaid veebis saab kuulata. Mind pildiga sõnum ei huvitagi vaid mp3 -ed!

Aga samu asju on Jumal ka meie maal rääkimas, kui keegi vaid oskab ja tahab kuulata  Smiley ka tegemas, just eile tulin selliselt väe koosolekult, et ihu tänasel päeval veel nõrk Jumala väest ja võidmisest. Aga see oli taevas maapeal ja mitmed parandasid meelt ja Jumal ka kõneles. Ei noh kuhu iganes me jalatald astub võime uskuda seal ärkamist meie sees ja küll see aja jooksul ka väljaspool mõju avaldab.

Ma ei usu eritio ärkamise valget laeva, ma usub et me võime selles võidmises ja väes täna käija ja liikuda, kui õpime Pühale Vaimule olema kuulekas ja tundlik! Ma käin selles, ma kogen seda ma näen mida Jumal on tegemas, see on auline! Ärkamine meie sees, Jumala vägi liikumas  Cheesy
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Midagi huvitavat. Lille lingileiud (täieneb pidevalt)
« Vasta #7 on: 06.11.2009, kell 20:20 »

kas tohib ka lisada? oma lemmikud? loen iga nädal suure ootusega www.etpv.org - lehte, seal on värsked prohveteeringud üle maailma saadetud. Samuti www.spiritlessons.com - seal on nii raamatuid kui muid häid asju, viimane on ühes väikeses Korea koguduses toimunu kirjeldus, kui nad olid palves 3o päeva - mida nad nägid, kuulsid ja mis toimus. vapustava elamuse saab ainuüksi kokkuvõtte lugemisest, mis on umbes 20 lehte... bye2
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Midagi huvitavat. LXXi lingileiud (täieneb pidevalt)
« Vasta #8 on: 06.11.2009, kell 20:37 »


Tsiteeri
kas tohib ka lisada? oma lemmikud?

Ikka tohib.  bye2
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Pääste tuleb juutidelt, Jh 4:22
« Vasta #9 on: 23.07.2012, kell 01:17 »

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam