Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:31
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad?  (Loetud 9593 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad?
« on: 06.07.2007, kell 15:44 »Kord vallalistega vesteledes, tuli jutuks nö. "täiuslik prints" teema. Fakt et on see et osad jäävadki oma totrate 36 omadust ja punkti tulevase juures VALLALISTEKS! See on lausa naermajav mida paberile kirjutatakse, KUI ISEKAS - ma tahan et ta oleks selline ja sleline ja see ja too - MINAAAAAA tahaaaan ja MULLLEEEEEE meeldib.

Üks ütles, mulle meeldib karvane mees! No kõik naersid ja ta ütles: aussõna. Ok, see on OK! Pole probleemi ja isegi mitte imelik! See on sinu soov ja seda sa peaks siis saam. See esoov ei ole mitte Jumala Sõnaga vastuolus ja muu nö. kahemõtteline või imelik asi.
Siis küsiti aga kui karvane? Ja seal siis jäi see "täiusliku karvase printsi" ootaja kimpu! Seega on hea oma soove paberile panna aga sellega ei TOHI ja vahel lausa ohtlik üle pingutada! Vaatad küll et rind veidi karvane aga nö. pulmaööl (no tegelt varem, rannas vm.) siis avastad et mitte vaid rind, vaid käed ja selg ja puha metsakustu valmis!

 Roll Eyes  Grin

Nali naljaks, aga saage aru millest jutt käib vallalised!

Siis kui küsida, et oot kas selgitad miks sa just nii tahad, siis on vahel mökk-mökk!

--------------------------------------------

Seega soovitan kõigil vallalistel oma nö. TÄIUSLIK PRINTS nimekirjad üle vaadata ja jätta seal u. 1/5 alles või üleüldse need osaliselt minema visata kui seal on vaid tilu-lilu!

Küll aga peaks sellel nimekirjas olema PÕHIMÕTTELISED ja radikaalsed seisukohad ja elu vundamenid asjad, nagu näiteks:

- ta ei joo, ei suitseta
- ta ei ole mittekristlane
- ta on aus, töökas,
- jms.

Kõik sinised silmad, karvane rind, kallis auto, suvila mereääres, ta on hea esineja, ta on nii tark jms. jäta lihtsalt meelde ja kui hea teada ja nö. teisejöärgulised asjad.

Kui sa aga tahad just ainult siniseid silmi, siis seda sa vaid ka saad ja ära muu pärast isis kurda!

Tarkust sulle silmi lahti hoida!

NEED 36 minu tulevase abikaasa omadust ja punkti viska heaga juba ära. Kas sa suudaks endast teha 36 punkti, milles sa 100% garanteerid et sa kordagi ei eksi misiganes iseloomu asja suhtes vms. Kui eksid on EBAÕIGE teistelt seda oodata!

Miks on kirikutes nii palju vallalisi? Mehi vähe - tõsi aga kohati ka JAMA JUTT! Vale mõtlemine!

Keegi ei ole inetu Jumala ees ja iga inimene on ilus, mis selles tet ta ei ühti moemaailma, meedia ja normaalsuse astmele - kauniduse etalonii järgi on ta kole! Aga vahel paluvad kristlased müütilisi muinasjutu palveid Jumala poole:

Jumal tee nii ,et KAUNITAR ja KOLETIS või vastupidi minu elus reaalsuseks saaks!

Vehl peab ka olude sunnil soove kärpima, kui ikka ei ole KARVAST Lõuna-Ameerika jume - kravasuse astmega ja temperamendiga koha peal võtta PEBA RAHULDUMA kodumaisega - veel hullem, kui tahad südamesõpra (abielu on sõprus - intiimne süvasõprus) kellega ka siis oma elu peamist südameasja - sõpra (Jumalat ja su elu koos temaga tutvustada ja JAGADA!!!!! JUST JAGADAAA!) jagada pead sealt nimekirjast ju kõrvale jätma nö. need isased või emased kes ei KÄI KOOS JUMALAG!

Läks vist pikaks ...

Kainet pead, kivi jalge otsa, julget pealehakkamist ja õigeid valikuid teie elus!

R.Crusoe


Samala teemal foorumis:

Vallaliste ERI! Mis rolli mängib tulevase abikaasa välimus? Püsi keskteel!
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=2781.0
Logged

Tony
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 198Vastus: Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad?
« Vasta #1 on: 24.10.2011, kell 00:36 »

Oli mul kunagi üks hea sõbranna (kristlane), tema tahtis et tulevane abikaasa oleks mitte eriti pikk, kiilakas ja mõõdukalt priske. Sõbrannad itsitasid tema üle natuke, aga tema soovis oli oma loogika sees. Soovi põhjendas ta järgmiselt; prisked, kiilakad ja mitte eriti pikad mehed on reeglina heasüdamlikud, humoorikad ja neid ei himusta teised naised. Aastate pärast neiu leidiski selle õige ja see hrra oligi väga hooliv, heathtlik ja super huumorimeelega. Ikka on täiuslikkust maailmas.
Logged

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad?
« Vasta #2 on: 15.11.2012, kell 03:02 »

Kui ma veel noor olin Smiley, mõtlesin ka , milline mu tulevane mees olema peaks, aga ma ei suutnud midagi välja mõelda, peale selle, et me peaksime asjadest ühte moodi aru saama, ehk liikuma ühes suunas. Smiley  Ma ei oska nüüd öelda, kas see niimoodi on, aga vähemalt ei ole tal selle suuna vastu midagi, mis mul on Smiley!
Logged
janelys
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 23Vastus: Kas karvane mees on seksikas? Vallaliste imelikud ootused ja nimekirjad?
« Vasta #3 on: 26.10.2016, kell 22:32 »

Jah, mulle meeldivad karvased mehed ja ka mu enda oma on üksjagu karvane. Seda aga mu tulevase abikaasa listist polnud. Ei osanud seda toona mõeldagi või oodata, kuid nüüd olen väga rahul. Välimus pole ju tegelikkuses nii tähtis (kuigi sain üle ootuste väga kena abikaasa endale), pigem ikka sisemus ning mehe oskused on ka olulised. Tähtsaim on see, et abikaasagi usuks Jumalat, ta oleks Su parim sõber ning oleksid põhiasjades samad vaated.
Logged

Kui tahame tõeliselt armastada,
siis peame õppima andestama.
Ema Theresa
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam